2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

oyyyyyyyyyyyyy masss...

cok tatli bu ya,yerim ben bunu yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

rabbim sana bagislasin canim...

amin canım rabbim hepimizin yavrularını korusun.

canım benmde ilk zamanlar uykum gelirdi ço uyurdum ben uykyu sevmem aslında sırt ağrım hep vardı helen son aylarda hiç uyuyamadım allah yardımcınız olsun sağsalim bitirin inşallah...

aminnnnnnnnn...
aynen bende oyleydim pek uykuyu sevmezdim,gunduz hic yatamazdim ama simdi kalakamiyorum
ya yanlarimdan sanki bicak sapliyorlar gibi oluyor...

aminnnnnnnnn...
aynen bende oyleydim pek uykuyu sevmezdim,gunduz hic yatamazdim ama simdi kalakamiyorum
ya yanlarimdan sanki bicak sapliyorlar gibi oluyor...
hele son aylar gelsin size değşik yatış şekilleri öneririm hamilelikte yatmak eziyet resmen uykun var ama ben bir gece evin her odasını koltuğunu denediğimi bilirim

hele son aylar gelsin size değşik yatış şekilleri öneririm hamilelikte yatmak eziyet resmen uykun var ama ben bir gece evin her odasını koltuğunu denediğimi bilirim

hadi yaaaaaaaaaaaaaaa

desene senden de ogrenecegimiz seyler cok olucakkkk

slm kızlar nasılsınız?geçmişi pek okuyamadım eşim özel sektörde yani teknosada çalışıyo ve çok gıcık müdürleri var evet dün alışverişe gittim ama eşim 8.30 da çıktı işten eve gelmesi 9u buldu tabi o saatte pek bişey bulamadık zaten marketler 10 da kapanıyo acelece gittik orada bez yokmuş diğer markete yetişmek için alacaklarımın çoğunu alamadan çıktık neyse diğer markete yetiştik bezi aldık ordan doğalgaz almaya gittik ordanda su aldık eve geldiğimizde saat 11 olmuştu pazar günü eşim erken çıkıyomuş yanına gitcem migrostan alışveriş yapıcam zaten eşim avmde çalışıyo öle işte kızlar bugünde kızkardeşim geldi ondan pek giremedim nete yarında halılarım gelecek gelirse annem gelecek temizlik yapıp halıları sericez

bu yazıyı geçen gün face te okumuştum
gerçekten çok güzel bir yazı

hülyacım nasılsın canım sen nerdeydin istanbulda.

iyiyim tatlım sağol
avcılardayım ben

oy oy oy yesinler onu
çok tatlı maşaallah
Allah bağışlasın canım
darısı bizlere

canım ya özel sektör öyle maalesef
işlerini halletmene sevindim
şimdiden kolay gelsin

çok yakınmışız canım..darısı sizlere tabi allahım bir an önce bebişlrinizi kondursun göbişinize arkadaşım

sibel kızın pek tatlı masallah

ben sıfayı kapmısım ,yatıyorum yatak döşşek

burnum bı yerden hem tıkalı hem akıyor hem de sildikce acıyor

genzım tıkalı hem de yanıyor

heryerım agrıyor valla

ılacta kullanamıyormusum dun gece arastırdık kendı kendıne gecmesını beklıcez

sağol canım..
ay kıyamam ya çok geçmiş olsun sende ben gibi oldun ilk 3 ay iki kez olmuştm kesinlikle ilaç içemessin allah yardım etsinn bolca meyve sebze günde 2 fincan olmak kaydıyla ıhlamur iç sakın adaçayı falan içme onlar olmaz ben günlerce ağlamıştım boğaz arsında dierindede ishalli hastalaık olmıştm allah korusun hepiizi bolca dinlen canım

canım çok geçmiş olsun
tam hastalık havası maalesef
hamilelikte hastalık çok zor ya
Allah yardımcın olsun
benim bekar bir arkadaşım ne zaman hastalansa kesinlikle ilaç kullanmaz
hep doğal yoldan geçmesini bekler
antibiyotik niyetine de sarımsak yutar
çok faydası oluyormuş
sana bir zararı olur mu acaba :26:
bir de kuru soğan yemek çok faydalıymış
grip için en iyi ilaç diye doktorlar söylüyor
bunun da bir zararı olur mu bilmiyorum ama :26:
bol bol taze meyve suyu iç
doğal c vitamini
inşaallah en kısa zamanda toparlarsın
Allah şifa versin canım

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız?
ne yapıyorsunuz?
bugün istanbul da kötü bir hava var
dünden beri yağışlı ve soğuk
4-5 gün daha böyle olacakmış

slm kzlar nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür
sumakcım çok geçmiş olsun canım ilaçta alamıyosun çok zor canımm yat dinlen bol bol başka türlü atlatamazsınnn
ankaradada yağmur yağıyo yine eve kapnadık kaldık ya çok sinir oluyorum havalr düzelsin artıkkk

geçmişe biraz baktım da sumakçım hamileymişsinn,,,,
gözün aydın olsun canımm
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinnnn
çok sevindim canım yaaa,darısı isteyen herkese olsun

selam kizlar sumakcigim gecmis olsun cnm hamilelikte ilac kulanilmaz cnm ictigin bitki caylarinida bi arastir sonra ic insallah en kisa surede duzelirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…