2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

o temizliğin bizde de yapılması gerekiyor
hele şu an binamızın dış cephesi boyanıyor
bütün camlar leş gibi
boyalar sdaçılmış durumda
bir de apartmanın mermerleri yapılıyor
antre neredeyse bir haftadır toz içinde
siliyorum siliyorum gene tozlu
ne menem bişeymiş şu mermer tozu
amaaannn düşündükçe deli oluyorum
en iyisi tınmamak biraz sanırım
onu da yapabilsek

evet şöyle

' amannnnnnnnnn yaptıgım günlere sayılsın yahu yapmıyorum diyip yan gelıp yatabılsek keske '

ama nerde :)

aynen keşke biraz umursamaz olabilsem
ama yok olmuyor
eşim de diyor evin nesi var tertemiz
erkeklere hayat kolay anacım

evet evet kesınlıkle :)

ay dün kı kkonu neydı yahu şu kaapatılan,aman Allahım ..

Allah korusun ,eşim diyince aklıma gledı

merhaba kızlar az önce geldim..
hülyacım kaynanamı bu sefer daha iyi gördm eşime bişeyler dedim omu dedi acaba :)
bugngünlerdearalık canım nerelrdesin nasılsın bir an önce 100 mesaj olsun hadii :)))))))) işin şakası özlettin kendini
ayşegülcüm kendini yormadan yavaşca yaparsın işlerini artık.

kızlar çağan daha iyi ama uyku düzeni bozulduuu dün öğlen uykusuna yatmadıı aksam her zamanki saatinde yattı ama bu seferde gece 11.30 da uyandı gece 4.30 da uyudu sabahta 8 de uyandı uyksuz kaldımm

ilaydanında uyku düzeni bozuldu 1 saate yaklaştı uyudu 19.30 gibi kalkar kısaca gece nöbetindeyiz bizde

kızlar çağan daha iyi ama uyku düzeni bozulduuu dün öğlen uykusuna yatmadıı aksam her zamanki saatinde yattı ama bu seferde gece 11.30 da uyandı gece 4.30 da uyudu sabahta 8 de uyandı uyksuz kaldımm

ilaydanında uyku düzeni bozuldu 1 saate yaklaştı uyudu 19.30 gibi kalkar kısaca gece nöbetindeyiz bizde

Ay evet gerçekten iğrenç bir şey ya
İnsanlarda ar duygusu hiç kalmamış
Allah ıslah etsin

of sorma ya Allahtan kapandı konu

yok yormuyorum ,esım de sagolsun yordurmuyor

slm kızlar nasılsınız?benim sinirlerim bozuldu eşim bugün erken çıkıyodu alışveriş yapmam lazımdı çağanın bezi filan bitmiş şimdi çıkmış olması gerekirken müdürü çıkmasına izin vermemiş ayy çok sinir oldum ya

Ben buralardayım asıl sen yoksun, bu aralar işte de sorun çook işler yoğun canım iş yapmak istemiyor daha çok takılır oldum buraya ama denk gelmedik bir türlü
Sen nasılsın

Bu arada Günaydın kızla hepinize

Sizler nasılsınız

günaydın canım bende bu hafta fazla gezdim bira galiba çrşambada kaynanam vardı ondan bu hafta daha az takıldım daha doğrusu akşamları bende iyiyim şükür cnm sen nerde çalışıyrdun

günaydın canım bende bu hafta fazla gezdim bira galiba çrşambada kaynanam vardı ondan bu hafta daha az takıldım daha doğrusu akşamları bende iyiyim şükür cnm sen nerde çalışıyrdun

İstanbulda oturuyorum. Havalimanında çalışıyorum. Bu aralar bahardanmı dırı nedir canım çalışmak istemiyor.Miskinlik yapasım var.

Kayınvalide ile nasıl geçti.Umarım bozmamıştır sinirlerini?

Son düzenleme:

daha iyiydi sanırım eşim birşeyler dedi ona.istanbulda nerde oturyon canım havalarda çok kötü burda hep karanlık içim karardı artık..:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…