2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

çok geçmiş olsun canım nasıl oldu peki?

çok geçmiş olsun canım bence mutlaka bi hastaneye git film falan çektir ağrı kesici falan verir hiç bişey yoksa bile inşallah yoktur

canim ya cok gecmis olsun....

teşekkürler canım

çok geçmiş olsun canım nasıl oldu peki?

çok sağol canım. otobüsten inerken oldu. oturduğum yerden kalkarken basamağı görmedim ve olan oldu

çok geçmiş olsun canım bence mutlaka bi hastaneye git film falan çektir ağrı kesici falan verir hiç bişey yoksa bile inşallah yoktur

sağol canım ya.eşim gelir gelmez gittik. az önce geldik. bir şey yokmuş çok şükür. zedelenme olmuş. krem falan verdiler, bandaj sardılar. yarını atlatayım, sonra 4 gün evdeyim inşallah. haftaya kadar geçmesini ümit ediyorum.

dua edin kızlar nolur...

tekrardan çok geçmiş olsun canım önemli bişey olmamasına sevindim inşallah biran önce geçer canım

günaydın kızlar nasılsınız bakem?ben gayet iyiyim burda bi kar sormayın kızlar yollar hep kapalı göz gözü görmüyo ve halada yağmaya devam ediyo okullar tatil işyerleride tatil olsa bugün eşim izinli ALLAH tan kapı dışına çıkmaıycaz malesef iyiki geçen hafta iyice gezmişimmmm

haberlerde goruyoruz...yollar kapanmis,okullar tatil edilmis....

turkiyede hayat resmen durmus durumda,kar her yeri esir altina almis....

ben kari cok severim,ne guzel her taraf bembeyaz olmus,kartpostak gibiiiii

haberlerde goruyoruz...yollar kapanmis,okullar tatil edilmis....

turkiyede hayat resmen durmus durumda,kar her yeri esir altina almis....

ben kari cok severim,ne guzel her taraf bembeyaz olmus,kartpostak gibiiiii

yok canım ya yaz gelsin rahatça çıkıp gezelim ben kışı sevmiyorum heryer buz gibiii

slm kızlar dun oyle cok oynadım kı bugun oglen kalktım sonra da hava guneslıyken dısarı cıktık

yenı gırdık cok yorgunumum

öluyorum

basım agrıyor

ıncı tanesı gecmıs olsun

hepinizi öpüyorum

hosegeldin canim,nasilsin...

ne yaptin kiz oyanayipta yoruldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…