2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ıyıyım cnım sen nasılsın

Bende iim.

Diğer topiğini gördüm ama cevap yazamadım.

Bence devam kararsız kalmayın. AÇın dükkanınızı.

Bizde sizin gibyiz şu anda. Senin yazında sanki kendimizi gördüm.

Şimdi toplantıya gdiyorum fırsat bulunca açık açık yazarım.

Görüşmek üzere

tesekkur ederım cnım ,ama vazgectık bız dukkandan ..

gıt gel uzun uzun konusuruz cnım ..gorusuruz

günaydın kızlar hayırlı haftalarr
sumak nasılsın canım vazmıgeçtiniz canım hakkında hayırlısı olsun canım

amin canım inşallah isteyince bizede nasip etsin
kaç aylık hamilesin cinsiyetleri bellimi

amin canım...
yok canım daha çok yeniler 5-6 haftalıklar[/QUOTE]

hıı anladım canım Allah bağışlasın canım inşallah hayırlısıyla alırsın kucağına çok yeniymiş daha çok dikkat et kendine

hosgeldın ..

oncelıkle ya bebek olursa dıye vazgectık

sonrasında ıse paramızı daha da bırıktırıp dükkan aldıktan sonra acalım dedık

kısmet artık

hosgeldın ..

oncelıkle ya bebek olursa dıye vazgectık

sonrasında ıse paramızı daha da bırıktırıp dükkan aldıktan sonra acalım dedık

kısmet artık

Bizde sizin gibiyiz. Benim eşim dükkan açmayı düşünüyor. Şu anda da açma ihtimali yok gibi. Evden çalışşıyor. Dükkanın masraflarını karşılayamayacağı için .Dolayısı ile şu anda benim maaşım ile geçiniyoruz. Bende senin gibiydim. Bebek olursa Ya çalışamassam nasıl geçiniriz.Ona nasıl bakarım falan filan. Ama artık yolumuza devam ediyoruz çok fazla düşünmeden bebekte olursa ona da bakarız inşallah dükkanı da açıcaz. Bence biryerden başlayın.İnce hesaplar bazen olmuyor.Gözünü karattıp girmek lazım. Olmazsa olmaz ticaret bu bebek olursa zaten hep derler bebek bereketi ile gelir diye belki size uğur getirecek. Birde böyle düşünün.

evet ama sızde mesela esın mutlaka claısması lazım ılerde bebek olursa sen calısamazsan dıye

bızde esım calısıyor ben evden claısyorum bu ısımızı ortak yapıyoruz sadece buyutmek ıcın dukkana cevırelım dedık

ama esım hem orada claısırken ben de bebek olursa calısamam dıye vazgectık

en azından oncelıklı ısımız bebek..

paramızı da oraya yatırmayalım dedık ..eek ımseye de guvenıpte dukkan acılmıyor kı ben hamıle olsam kım duracak dukkanda ..

paramızı bırıktırelım barı ama sız acın esın durur sen de calısırsın sen ılerde claısmasan bıle esın sureklı calısır..

slm kızlar kaç gündür yazamıyodum annemlere filan gittik bugünde eşim erken geliyo aksam gelemem herhalde sizler nasılsınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…