2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Incitanem saol canım ikimzde iyiyiz sen nasılsın alışma konusunda bazen tam alıştım diyom ama yine başa dönüyom sorun şu ki normelde ben sahile avmye hiç bşey olmasa buralarda olurdm artık o bile yok aktivite yok oyun grubu kızı getiriyim bilmiyom çok zor canımmm :KK14:

Incitanem saol canım ikimzde iyiyiz sen nasılsın alışma konusunda bazen tam alıştım diyom ama yine başa dönüyom sorun şu ki normelde ben sahile avmye hiç bşey olmasa buralarda olurdm artık o bile yok aktivite yok oyun grubu kızı getiriyim bilmiyom çok zor canımmm :KK14:

canım ya kıyamam, çevre edindin mi orada az da olsa. gezebileceğiniz yerler yok mu, akşamları ailecek hep birlikte gidebileceğiniz. şu an havalar soğuk ondan da canın pek çıkmak istemiyor olabilir. havalar ısınınca biraz açılırsın belki. eşin nasıl bir tutum sergiliyor bu konuda?

mrb kızlarrrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
hu hu kimseler yokmuuuuu:92::92::92::92:

selam canım
yetenek sizsinize bakıyordum
pascal vardı izlediniz mi bilmiyorum
harika bir köpek ya
kedi köpek sevgim depreşti :)

günaydın kızlar

incitanem sağol canım malesef en yakın avm 1 saat sahilde öyle onun dşında mağazalr vs.var cafe ama okadar sanırım birde sinema varmış pazartesi annem burda olcak gideriz inş.inş diyom çünkü eşimin pazar bile çalıştığı oluyor :KK14:

günaydın kızlar

incitanem sağol canım malesef en yakın avm 1 saat sahilde öyle onun dşında mağazalr vs.var cafe ama okadar sanırım birde sinema varmış pazartesi annem burda olcak gideriz inş.inş diyom çünkü eşimin pazar bile çalıştığı oluyor :KK14:

annenin gelmesi iyi olur canım biraz kendine gelirsin. inşallah havalar güzel olur da biraz gezme fırsatı bulabilirsiniz. evde oturmanın verdiği sıkıntıyı çok iyi bilirim.buraya da gel arada konuşalım, kafa dağıtalım biraz :KK70:

günaydın kızlar :KK3:

iim canım saol.. sen nasılsın tatlım ??

eşimi yolladım daha uyumadım. foruma bakım dedim kim ne kaynatmış diye :)

ben de iyiyim tatlım
eşimi yolladım aynen :)
uyumamaya çalışıyorum ama dayanamıcam sanırım :KK1:
bugün evdeyim
iş falan yaparım, yemek yapmıcam eşim bu akşam geç gelecek
ama yarın için bişeyler düşünmem lazım :)

ben de iyiyim tatlım
eşimi yolladım aynen :)
uyumamaya çalışıyorum ama dayanamıcam sanırım :KK1:
bugün evdeyim
iş falan yaparım, yemek yapmıcam eşim bu akşam geç gelecek
ama yarın için bişeyler düşünmem lazım :)

canım saat kaç oldu daha uyuma artık.. sonra insanın başı agrıyor ya. (denemiş biri olarak) :) bende dün temizlik yaptım anam anam gece uzandım yataga ozaman anladım ki çok yorulmusum belim nasıl agrıdı ya... bugune benim işim yok. dünden yemeğimde var oh bee :) sende yavaştan işlerini topla,yarınki yemegını yap. bende arkadaşı bekliyorum kahvaltıya bana gelıcek.. birazdan kalkayımda birseyler yapayım.. ama ne yapıcam düşünem bi :)

ayy ne güzel kahvaltıya arkadaş :)
kalkıcam sanırım, bakalım dayanabilecek miyim :)
krep yapabilirsin canım
akşamdan hazırladın mı bişeler yoksa şimdi mi yapacaksın?

buyur sende gel canım... tam olsun kahvaltımız :)

yok canım akşamdan bir tek böreğim var. şakşuka yaparım yanına. ee diger kahvaltılıklarda var. birde portakal suyu sıkarım.. mutfaga girsem cok sey yaratacamda :) hızlıyımdır yani.. gelmesi 11 i bulur zaten..

X