2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

anam saat kaç olmuş bi yandan burdaki sohbet güzel bi yandanda kaynanayı çekiştireyim derken zaman nasıl geçmiş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK76::KK76::KK76::KK76:
bebişim uykusuz kalacak kızlar:2: yarın görüşmek üzere ttlı uykular

dimi saat nasil gecmiste farkinda degiliz....:18::18:
aman canim sen uyu,bebisinede iyi bakk,ona gore:KK64::KK64:

iyi geceler canim...:KK16::KK16::KK16:

bencede kimseler onumuze cikmadan kacip yataga girmekkkkkkkkkkkkkk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
haydi kaccccccccccccccccccccc:KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın kızlar gece sohbet koyuymuş yine... bu arada yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz aramıza...
ben dün delirmek üzereydim çağan hiç uyumadı gece arabayla uyutup eve getirdik ...

merhaba can kızlar... anam anam şunlara bak hele gece gece ii döktürmüşsünüz hee :)

bu arada çağan demek arabayla gezmek istiormusta çaktırmıyormus :) ayy yerim onu ben.. çok tatlı yaa maşallah....:nazar:

günaydın kızlar birkaç gündür gelemedim nasılsınız derfat selam canım bayadır görüşmedik nasılsın oğluşun nasıl

selam bende 2008 16 kasım da evlendim biraz yıl sonuna denk geldi hala evliyim :)))
ama anladımki evlenmekten ziyade öncesi flört sözlü nişanlı dönemleri daha bi güzel mi ne oluyormuş tabi o zamanlar da kaynana sorunu henüz oluşmamış ortaya çıkmamış oluyor :)) mutlu mesut giderken çarkınızı değiştirmek için fırıl fırıl dönüyorlar yaniii :) ama yemezzzzz
evlilik zor valla zor ben doluyum baya :KK9:

Hoşgeldin yamoocum :KK71:
Hayırdır ne bu dert böyle :)

Selamm kızlarr bende geldiim :KK3: bende Kasım 8 geliniyim 2yıl olduu çabuk geçti bana göre ya ,topiği de çok beğendim hala sohbet devam ediyor ne güzel :KK55:

hoşgeldin canım :KK71:

Selam kızlar, nasılsınız bakalım?
Gece kaynatılmış bayağı :KK1:
Pazartesi sendromu yaşıyorum şu dakikalarda, gözleirm kapanıyor.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler.

merhba nasılsınızkızlar çok yazışıyonuz takip edemiyom sizi sayfamıza renk gelmiş yeni arkadaşlarla :KK49:

hg sende canımm... bende temızlık yapıom. 5 dakkacık mola verdım bakayım dedım :)

Kolay gelsin tatlım. Bitirmişsindir şimdi. Temizlikten sonra ne güzel oluyor dimi mis gibi, 1 gün sonra başlıyor ama dağınıklıklar :) hep ilk temizlendiği andaki gibi kalsa ya da en az 1 ay öyle kalsa ah ah :)

merhba nasılsınızkızlar çok yazışıyonuz takip edemiyom sizi sayfamıza renk gelmiş yeni arkadaşlarla :KK49:

selam canım. iyiyim çok şükür. sen nasılsın? nasıl alışabildin mi yeni evine, çevrene? prenses nasıl? :)

slm canım nasılsın topik canlanmış baya iyi olmuş

böcüğüm nasılsın? kayboldun bu aralar? ne var ne yok?

X