2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Selamm kızlarr bende geldiim :KK3: bende Kasım 8 geliniyim 2yıl olduu çabuk geçti bana göre ya ,topiği de çok beğendim hala sohbet devam ediyor ne güzel :KK55:

hosgeldin canim,,,
nerden katiliyon..
kendini tanitirmisin bize..

mltem cigim hosgeldin.
nasilsin.

çok geçmiş olsun canım ilaç filan alıyomusun?
eşin süreklimi gececi zor oluyodur sanırım

yok canim kullamiyorum,adetim yaklasiyor ondan olabilir..
hayir canim surekli degil..1 hafta icinde donusumlu olarak sabahci,oglenci ve gececi olarak calisiyor..
kac gun oluyor gececi olarak calisiyor..

yok canim kullamiyorum,adetim yaklasiyor ondan olabilir..
hayir canim surekli degil..1 hafta icinde donusumlu olarak sabahci,oglenci ve gececi olarak calisiyor..
kac gun oluyor gececi olarak calisiyor..
dönüşümlü olması da iyi aslında canım bi yönden gündüz işlerini de halledebilir izin filan derdi sıkıntılı olabiliyo:KK70:
aman canım önemli bişi olmasında adet sancısı gelir gecer...
ıhlamur istermisin canım kendime yapacam şimdi?

Ben biraz da pek keyfine düşkünüm canım her zaman iş yapmak da istemez ha bi yaptım mı tam yaparım canım istemezze sürüklene sürüklene :) Henüz çocuk yok olunca ne yapacuum acabaa :KK53:

dönüşümlü olması da iyi aslında canım bi yönden gündüz işlerini de halledebilir izin filan derdi sıkıntılı olabiliyo:KK70:

evet canim oyle olunca izin sikintisida olmuyor,islerini halledebilmesi icin bolca zamani oluyor...
ay canim kendine yapicaksan bende alirim..:KK16::KK16:
zahmet olmasin ama...:KK16::KK16::KK16:

ıhlamur iyi geliyo mu :26:

X