2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

biraz zor oldu ama inş. hayırlısıyla gelecek teyzesi:emir_bebek::nazar:

Canım benim senin adına çok sevindim, Aman çok dikkat et, Şuanki zamanlar önemli, biraz daha büyüsün rahatlarsın, benimde başlangıçta düşük tehlikem vardı, allaha şükür şuan risk yok. Böyle zamanlar biraz hassasiyet gerektiriyor. İnşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız bebeklerimizi :KK75:

amin canım inş.valla daha farkında bile değilim neredeyse beirginleşşe biraz cinsiyeti filan bi belli olsa:nazar:
teyzeleri bi de ikiz olma ihtimali var:KK66:

amin canım inş.valla daha farkında bile değilim neredeyse beirginleşşe biraz cinsiyeti filan bi belli olsa:nazar:
teyzeleri bi de ikiz olma ihtimali var:KK66:
ayy yerim ben onları, allah nazardan korusun:nazar:, Canım merak etme çok çabuk geçiyo zaman, çok çabuk büyüyorlar. Ben daha dün hamile kalmış gibi hissediyorum ama 4 ay geçti bile.Doğuma da birşey kalmayacak onunda farkındayım. korkmuyor değilim hani. :2:
allah kurtarsın hepimizi

meltemcigim hayirlisi olsun canim,
beraber buyutuverirsin,herseyden once saglikli olsunlarda...

Son düzenleme:
amin canlarım benim tüp bebek olduğu için korku var tehlikedeler bide iş güç yok boşluktan dolayıda kafamda birazdaha büyütüyorum sanırım:KK68:

aman canim dikkat et...
kendini hic strese sokucak seylerden uzak durmaya calis...
kendin,bebegin ve esin icin canim

bebeişim var teyzesi oğlum var 15 aylık bende temmuz geliniyim eşim astsubay uşakta görev yapıyoruz senin bebek varmı

Maşallah canım. Allah bağışlasın. Benim bebeğim yok henüz, hayırlısı ile olur inşallah.

iyi geceler herkese, Yeni gördüm başlığı. Maşalllah ne kadarda çoğuz:81:, Bende 2008 yılı gelinlerindenim. Adımm Şule . İstanbulda yaşıyorum Memurum. Ve şuan 4 aylık hamileyim, Kısmetse inşallah temmuzda oğlum dünyaya gelecekk :KK1:

Hoşgeldin canım :KK71: Allah sağlıkla sıhhatle kavuşmayı nasip etsin yavruna.

Selam kızlar nasılsınız?
Nasıl geçiyor pazar gününüz?
Biz kuzenimi bekliyoruz, gelip bizi alacak.
Onları uğurladıktan sonra da eşimle gezeriz biraz.
Hava soğuk ama olsun :)

slmlarrr canlar..... öncelikle h.geldin aramıza şule.. tebrikler bebişte yoldaymış.. senin adına çok sevindim canım benim.. ALLAHIM saglıkla kucağına almayı nasip etsin..

bu arada saol inci tanesi iim walla ne olsun.. dün gezdik bugunde evde takılıoz öle. ama belli olmaz her an dışarı çıkabiliriz :) sende iyisindi inş canımcım... kendine çok ii bak öptüm şeker.

slmlarrr canlar..... öncelikle h.geldin aramıza şule.. tebrikler bebişte yoldaymış.. senin adına çok sevindim canım benim.. ALLAHIM saglıkla kucağına almayı nasip etsin..

bu arada saol inci tanesi iim walla ne olsun.. dün gezdik bugunde evde takılıoz öle. ama belli olmaz her an dışarı çıkabiliriz :) sende iyisindi inş canımcım... kendine çok ii bak öptüm şeker.

iyiyim canım sağolasın
pazar gününü de bitirdik :)

pazar günü de bıttı yarın hafta bası ..:)

günler hızlı gecıyor bır suru ısım var ama yetıstıremıyorum..

selam bende 2008 16 kasım da evlendim biraz yıl sonuna denk geldi hala evliyim :)))
ama anladımki evlenmekten ziyade öncesi flört sözlü nişanlı dönemleri daha bi güzel mi ne oluyormuş tabi o zamanlar da kaynana sorunu henüz oluşmamış ortaya çıkmamış oluyor :)) mutlu mesut giderken çarkınızı değiştirmek için fırıl fırıl dönüyorlar yaniii :) ama yemezzzzz
evlilik zor valla zor ben doluyum baya :KK9:

slm hosgeldin yamoo
nasilsin..
hayirdir pek bir dolusun canim.

Son düzenleme:
selam bende 2008 16 kasım da evlendim biraz yıl sonuna denk geldi hala evliyim :)))
ama anladımki evlenmekten ziyade öncesi flört sözlü nişanlı dönemleri daha bi güzel mi ne oluyormuş tabi o zamanlar da kaynana sorunu henüz oluşmamış ortaya çıkmamış oluyor :)) mutlu mesut giderken çarkınızı değiştirmek için fırıl fırıl dönüyorlar yaniii :) ama yemezzzzz
evlilik zor valla zor ben doluyum baya :KK9:

hoşgeldin yamo biraz dertlisin anlaşılan :KK1:

Selamm kızlarr bende geldiim :KK3: bende Kasım 8 geliniyim 2yıl olduu çabuk geçti bana göre ya ,topiği de çok beğendim hala sohbet devam ediyor ne güzel :KK55:

X