2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ayyy canım ya çok geçmiş olsunnn..

sağol canım, dualarınızı eksik etmeyin

amasyadan katılıyorum ,29 yasındayım ,çalışıyorum ve hamileyim

Hayırlı olsun canım, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hamilesin, bizler için dua eder misin? Avatarında ikizler var yoksa ikizlere mi hamilesin :)

ahhh canım yaa bak şimdi sanada çoook üzüldüm hayırlısı olsun inci tanesi... ALLAHIM şifanı bir an önce verir umarım..

bende ayrıca pcos var. üstüne yetmezmiş gibi kan pıhtılaşması var.. 2.yide ondan kaybettim ya (( uuff kapadım konuyu ağlıycam yoksa

canım sende moralini yüksek tut olurmu... hayırlısı olsun hepimiz için..

ayy daha çok yeniymiş ne güzel ikiz olma ihtimali bende çok istemiştim ikiz ve sülalemdede çok vardı ama nasip oğlum oldu...

canım benim Allah hayırlısını verdikten sonra farketmez..
bende ikiz eşiyim ama şimdi yanımda değil
onun için birazda korkuyorum ikiz olmasından.

kıyamam ağlama sakın kan pıhtılaşması dolayısı ile çok düşük yaşanıyor maalesef canım inşallah kendiliğinden, fazla bekletmeden gelir bebeğin, bebeklerimiz... yüksek tutmaya çalışıyorum moralimi ama tüp bebek zorlu bir süreç ve ister istemez geriliyorum hele bir de kayınvalidem her konuşmamızda torun demiyor mu of of. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

inci tanesi senin rahatsızlıgın nedir?

Aileden gelen genetik bir rahatsızlık canım benimki, bu hastalığın çocuğuma geçme ihtimali yüksek olduğu için tüp bebek ve gen ayrıştırma yöntemine başvurucaz nasip olursa. Süreç zor, sen de tedavi olmuşsun bilirsin.

arkadaslar hepinizle tanıstığıma çok memnun oldum benim çok uykum geldi ben yatıyorum oğluşum erken uynadırıyo size iyi sohbetler....iyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…