2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

hafta sonu gelcek misafirlrim için menü belirledim kızlar sizce nasıl

patetes salatası ( kararsızım salatada)
poğaça
su böreği ( kayınvalidem yapcak)
dolma ( kayınvalidem yapcak )
havuç tatlısı
fındıklı portakallı kek
lokul ( buzluğumda var )
1 çeşit daha yapsam ama ne ?

bilmiyorum canım dediğim gibi çalışma saatlerimiz uymuyor
ayrıca araba aldık ya onun borçları var pek bişey beklemiyorum
evet 3 yıl doldu

olsun hedıye önemlı degıl cok mutlu olun cnım tebrık ederım :)

nihancım olsun mutlu olun başka zaman kutlarsınız huzur mutluluk birde gönüller bir olsun cnm
nihancım eşim geç geliyo o gelene kadar kapanıyo burda heryer ama bir diyim öğlen çıkar alır belki :26:

evet inş salgın olmaz cnm birde cumartesiden itibaren misafir dolcak ev

ayy ,cok yaklastırma cnım mısafırlere o zaman hele bı de grıplı fılan varsa soyle opmesınlerç

lokul nelı ,tatlı mı tuzlu mu
lokul tatlı ıse ,
bı salata daha ekleyebılırsın ,etımek salatası fılan
eger o da tuzlu ıse ,
o zaman kurabıye yap ,elmalı pasta olur ,küçük küçük hindistan cevizli toplar olabilir.şık durur tabakta

kolay gelsın sımdıden cnım

lokul ne canım tatlımı o
maşallah ne çok şey yapıcaksın

Evet hem tatlı hem tuzlu oluyor biz cevizli yadakuru üzümlü yapıyoz ne tatlı ne tuzlu oluyo Bu samsun tarafına ait biraz yöresel kızlar hoş ben samsunlu değilim ama

anladım canlarım saol sumak hiç duymamıştım görmemiştimde
s.d onuda yapabilirsin deişik bişey biş canım

canım buzluğumda var yapmıştım çıkarıp ısıtcam tazecik olcak bende iyice alıştım samsuna

kızlar benide aranıza alın
bende 2008 haziran geliniyim
23 yaşımdayım 13 aylık bi oğlum var
oğlum doğduğunda işten ayrıldım ama iş bulabilirsem tekrar çalışmayı düşünüyorum

kızlar benide aranıza alın
bende 2008 haziran geliniyim
23 yaşımdayım 13 aylık bi oğlum var
oğlum doğduğunda işten ayrıldım ama iş bulabilirsem tekrar çalışmayı düşünüyorum

hoşgeldin canım allah uzun ömürler versn yavruna bnde 1 haziran 2008 de evlendm 20 aylk kızım var yaşım 25

bu arada günaydın kızlar bugün temizlik yapcam yarından itibaren 1 hafta ancak bir slm vere bilcem izi :26:

günaydın canım niye bi hafta slm verebilcen misafirlerin gelcek diyemi:44::44:

askbocugum evet cnm yatılı kalcak kayınvalide 1 hafta birde o gidince annemde gele bilir istanbuldan kayınvalidem kardeşlerinide getire bilir yoğun olcam özlücem sizleri

hoşbuldum ve tanıştığıma memnun oldum cnm sana kolay gelsin kızını allah bağışlasın uzun ömür versin

selam kızlar ,bugun gelemedım

sabahtan cıktım aksama geldık ,esım de gece gıdecek o yattı uyudu ,yemegı yaptım sımdı kalkınca yer artık :)

sız napıyorsunuz ..

s.d gıtt mı mısafırler yarın mıydı

kayradorugum ,hosgeldın sende gel ama ara sıra ,bızı bırakıp gıdıyorlar hep

evet sayfada kısı az koca forumda sadece bu kadarız demek kı 2008 gelınlerı

hoşbulduk canım ewet fazla kimse yok 2008 gelinleri azmış neyse bizde böyle devam ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…