2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Canim bir onceki sayfaya yani 54 e bakarsan orda kocaman bir iste var nasil gormedin, tabiki ekledim seni:)

Canim bir onceki sayfaya yani 54 e bakarsan orda kocaman bir iste var nasil gormedin, tabiki ekledim seni:)

cnm evet listeye ekledim kızlar diye bir yazı var ama altta degiştirme falan yazıyor ama list5e falan gözükmüyor.cidden ben listeyi göremedim ama bizim şirkette bazı yerler kapalı erişim yasak yanii bu topigi gözden kaçırmışlar tabii,belkii onu erişimi görmüş oldugu için bende görmedim sanırım.neyse eve gidince evden bakarım ben sagol cnm ben liste görmeyince öyle dedim..inş kısa zamanla hepimiz müjdeleriz.

kızlar burayı yeni görüdm inşallah konu açarken arkadaşın da yazdığı gibi herkese hayırlsı uğurlu olur
allah kısmet ederse bu yaz müjde vermek için bende sabırsızlanıyorum.
geçen ay korunmayı kestik.yumurtlama döneminde özellikle kaçtığımzı günler şimdi beklediğimzi günler oldu.
temmuzda ilk çalışmaları yaptık bakalım kısmet ne oalcak
içimden bir his bu ay değil ama diyor bekle ağustos yada eylülde müjdeyi vereceksin.
hayırlsı olsun allah herkese sağlıklı bebeişler verisn.
büyütüp evlnediklerini göremeyi nasip etisn.
amin

arkadaşlar ben 1 haftalığına samsuna gidiyorum buralarda yokum netede giremicem kendinize iyi bakın döndüğümde bebiş haberleri çoğalır inş

Guzel dualarina amin canim... Seni listeye almamizi istiyormusun?

iyi yolculuklar bebişe dikkat et karabiber Allaha emanet olun hayırlısıyla git hayırlısıyla gel inşallah

ya bu arada menzil gülü senin yazını bir ara bebekim arkadaşımın yazısıyla karıştırdım nedenide listede onun adını göremeyince onun yaptığını sandım sonra düzelttim yazımdaki niki ama listede bebekim arkadaşımızında adı olursa sevinirim çünkü bu topiğin temel taşlarından biridir o ayrıca liste harika ötesi olmuş ellerine sağlık canım

:hooray: kih kih sonunda biri farketti dedim ama yinede anlayamadin benssenbcigim.

Benim bebekim123 ama nick imi degistirdim. Siteye uye olurken bu kadar bagimlilik yapacagini dusunmedigim icin atmasyon isim yazmistim, simdi bu nick tam beni yansitiyor:icecream:

kız Allah bebişini versin emi ben taa ilk yazdığımda bebekim yazdım seni kelebeğinden tanımış nikine hiç bakmamıştım sonra dikkat ettiysen bi baktım aa menzil gülü yazıyor yaa dedim bebekim değilmiş bu kelebeği aynıymış:))))sonra editten düzelttim sonra dündü sanırım bi baktım senin adın listede yok kırılacağını düşünerek bu mesajı yazdım ama şimdi nasıl anlamadığıma şaşıyorum:))))istermisin yine ayn kelebeği olan başkasınada bebekim sensin yemezler diyeyim:))))

gunaydin kizlar,bir kac gundu moralim cok bozuk giremiyordum bu gun girdim listeyi gorup cok uzuldum yine,burdan hamis haberi vermisdim hatirlarsaniz bebegim dusdu moralim cok bozuk 5 gun oldu hala kendime gelemedim.

gunaydin kizlar,bir kac gundu moralim cok bozuk giremiyordum bu gun girdim listeyi gorup cok uzuldum yine,burdan hamis haberi vermisdim hatirlarsaniz bebegim dusdu moralim cok bozuk 5 gun oldu hala kendime gelemedim.

Canim benim cok uzuldum simdi bende. Ama sunu unutma demekki bebeginde bir anormallik yada bir sorun vardi ki dustu, hamileligin daha ilerleyen donmlerinde olsaydi daha kotu hissederdin. Allah boyle takdir etmis, bunu hep tekrarla kendine. Allah buyuk, hamile kaliyorsun iste ve insallah tekrar hamile kalirsin ve bu sefer Rabbim saglikla kucagina almani nasip eder. Amin...

Kızlar günaydın.... Fidan cım bebeğin için çok üzüldüm.. Ama arkadaşlarında dediği gibi hayırlısı buymuş hayatım..Allah sabır versin...
Kızlar herkese bol şans.......

evet geçmiş oılsun.
allah sna hayrılsını verisn inşallah bri an evvel kucağına mis kokulu bebeişini.
her işte vir hayır vardır.
tekrar geçmiş olsun

Rahelcigim sende ne var ne yok? Bildigim kadariyla daha regl olmamistin, kacinci gunun bugun?

canım henüz 9 günüm var..Valla pek ümitli değilim açıkcası ama belli olmaz..Herhangi farklı bir belirti yok..Sadece kasıklarıma batmalar oluyor ama geçen aylarda da bunlar vardı..

Merhaba kislaarr bugün yarin regl olmam lasim.benneyaptımki
ÇALIŞAMADIK AMA Bİ İHTİMAL OLURMU ACEP:çok üzgünüm:
zaten çokmorelim bozuksenağlamasenağlama

kızlar listeye benide ekleyin 5 haftalık hamişim benimki tam anlamıyla mucize mucize ekleyin benide sonra hikayemi gönderiyorum sizlere

KIZLAR SİZLER BELKİ BENİM HİKAYEMİ BİLİYOSUNUZ AMA YİNEDE KOPYALA KAPIYORUMKİ HERKES OKUSUN VE İNANCINI KAYBETMESİN MUCİZELERE İNANMAK LAZIM kızlar mrhb size anlatacaklarımı mutlaka okuyun ve allahın var olan nimetlerine inanmamız lazım allahıma şükürler olsun bakın size hikayemi anlatayım biz 1 ay önce dr gittik ve eşimin sperm sayısı çok düşüktü ve bize ancak mikroenjekte yöntemi ile çocugumuzun olabilicegini söylediler yıkıldık çok moralimiz bozuldu konduramadık kendimize tek tesellimiz yaşımızın daha çok genç olmasıydı ve 1 ay araştırdık napalım nası başlayalım diye bu arada eşimde bende psikolojik çöküntü yaşadık kararımızı verdik ve dr gittik artık işlemlere başlayacaktık bu arada benim günüm 3 gün geçmişti ve çok fazla sancım vardı yinede bi ümit test yaptım ama sonuç negatifti artık bendede bi hastalık olduguna inanmıştık ve dr gittik tedavi olup trasfere karar vermiştik ve işlemler başladı dr kan tahlili istedi benden yaptırdık ve 2 saat sonra sonucu aldıgımızda şok geçirdik o an ayaklarımın yerden kesildigini hissettim ve şöyle dedi hemşireler tebrik ederiz 5 haftalık HAMİLESİNİZ allahım bu bi mucizeydi nasıl olurdu olamazdı inanamadık defalarca sorduk ama sonuç belli bebeğim içimdeydi o sıkıntıları o gözyaşlarını dökerken bile çaresizce varlıgından haberdar olmadıgım bebeğim benimleymiş nasıl bir mutluluk nasıl bi sevinç anlatamam drlar milyonda bir olan durumla karşıkarşıyayız ALLAHIN SEVGİLİ KULUYMUŞUNUZ DEDİLER diyeceğim oki dostlar YÜREKTEN İNANIN VE HER ZAMAN DUA EDİN DİLEGİM ALLAHIMDAN BÜTÜN İSTEYENLERE BENİM GİBİ MUCİZE YARATMASI KALBİM SİZLERLE ARKADAŞLAR ÜMİDİNİZİ HİÇ KAYBETMEMENİZ DİLEĞİYLE...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…