2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Evet ben geldigimde hem erkendi, hemde tatilimiz cok kisaydi, biraz daha gunumuz olsaydi gidebilirdik denize. Ben denize cok aliskinim, ama buraya geldim geleli sadece 1 kere denize gidebildik. O da Turkiyedeyken balayimizdaydi. Artik seneye napalim:sm_confused:

neşe canım iyi tatiller

bebekim canım adet olmana sevindim dediğin gibi adet olmakta bi mutluluk olamayınca vücut çok kasıyor stres hat safhaya çıkıyor hayırlısı neyse o olsun deniz konusuna gelince sen türkiyeye erken geldiğin içinmi denize giremedin bu hasretliğin sebebi nedir?bu arada ben ara ara şileye gidiyor vede geliyorum şimdilik evimdeyim ama her an kafama eser giderim o ayrı :))))hepinizi öpüyorum kızlarr

karabiberim teze hamiş kız eşin haklı denizde ne işin var heleki ilk 3 ay daha çok risk taşıyor ben hamiş olayım 3 senede girmem kız denize :))))

sizi seviyorum bacılarım hadi Allaha emanet olun aklımda vede dualarımda olduğunuzdan şüpheniz olmasın
canım haklısın gerekirse girmem ama eşim bana girme diyo sonra tutup tatile gitcez diyo ee tatilde o girerken ben bakayımmı olmaz ki:)))))) dr sordum bişey olmaz dedi bende yavaş yavaş yüzerim napım..

canım haklısın gerekirse girmem ama eşim bana girme diyo sonra tutup tatile gitcez diyo ee tatilde o girerken ben bakayımmı olmaz ki:)))))) dr sordum bişey olmaz dedi bende yavaş yavaş yüzerim napım..

Ay bencede yaa insan denizi gorur de oyyle bakar mi hic tabiki gir, ohh benim icinde birkac kulac at, ah ahhh!!!benneyaptımki

Kızlar hepinize günaydın...Tatildekiler ve tatile gidecekler benim şimdiden iyi eğlenceler. Bende 16 ağustosta gitmeyi planlıyorum bakalım..Hepiniz öpüldünüz..

merhaba kizlar nasilsiniz?tatile gidenlere iyi tatiller ben de bu yaz tatile gidemiyecem bu sicaklarda pisicem qaliba,napalim is yuzunden katlanicaz artik.hepinizi opuyorum kizlar.kendinize iyi bakin

Kizlar yeni gelenleri ekledim listeye.

yenilistedf1.jpg

yenilistedkxc0.gif

Son düzenleme:
ellerine sağlık bebekim neşenin yokluğunda yeni arkadaşları eklemen güzel bi davranış ellerine sağlık canım

günaydıın günydınnn liste çok güzel olmuş ellerine sağlık bebekimm...:1hug:
uykumu aldım bugün çok mutluyumm..... oleyyyy:dance::dance::dance:

Eline sağlik canim beni listene eklemen çok mutlu etti cmt adet görmem lazim inş olmam size hamiş olduğumu müjdelerim

maşallah size yaa.
ne güzel ne tatlı bir liste olmuş o öyle..
Allahım dualarınızı kabul etsin inş...

bebek için kafaya takmıcakmışsın öyle oluruna bırkacakmışsın ama ben çatlıyorum okuyup duruyorum. öğrendiklerimi özetle paylaşıyım sizinle de..

eşimiz ilişki öncesinde sert bir kahve içerse spermleri daha hareketli oluyormuş.
ilişki öncesi duş alınmamalıymış (bu havada da nasıl olcaksatatlicadiarzu)
en uygunu sabahın erken saatlerindeymiş. erkeğin hemen çıkmaması bayanında en az 30 dk yatması gerekiyormuş.
spermler 48saatte bir yenileniyormuş. oyüzden bebek isteyen çiftler yumurtlama haftasında gün aşırı çalışmalıymış:icecream::lepi:

inşallah menzil gülü inşallah hepimiz ortaya geçerizde etrafımız bomboş kalır:))))göbişlerimiz birbirine değe değe dururuz ne olacakki:)))

neşe ne haber yaa sesin çıkmıyor çokmu yoğunsun arkadaşım öpüyorum kolay gelsin

rahel senden ne haber bacım sende benim gibi temmuzun bereketsizliğine yanıyorsun dimi :KK43:(sorma yaa bi hazirana bak bide temmuza neyse canım ağustosta telafi ederiz çok çalışmamız lazım çokkkk:))))

sizleri sefiyorum bacılarım
Allaha emanet olun mucuxxs

Son düzenleme:
bebek için kafaya takmıcakmışsın öyle oluruna bırkacakmışsın ama ben çatlıyorum okuyup duruyorum. öğrendiklerimi özetle paylaşıyım sizinle de..

eşimiz ilişki öncesinde sert bir kahve içerse spermleri daha hareketli oluyormuş.
ilişki öncesi duş alınmamalıymış (bu havada da nasıl olcaksatatlicadiarzu)
en uygunu sabahın erken saatlerindeymiş. erkeğin hemen çıkmaması bayanında en az 30 dk yatması gerekiyormuş.
spermler 48saatte bir yenileniyormuş. oyüzden bebek isteyen çiftler yumurtlama haftasında gün aşırı çalışmalıymış:icecream::lepi:

Canim bunlari harfien de yapsan, Allah yazmadiysa olmuyor. Bunlarin hicbirini yapmadan, hemde iliski sonrasi hemen tuvalete kosup hamile kaliyor insanlar. Rabbimizden hayirlisini dileyelim. Ve gercektende kafaya takmayalim. Yani iliski olurken, bebege karar vermeden once nasilsak oyle hissedelim ve oyle davranalim, takmayalim yani. Olucagi varsa olucak ok olmicaksa olmicak, kasmayalim kendimizi, ben sahsen bu ay iliskiyi o sekilde yapiyorum. Esim ne zaman isterse, tabiki yumurtlama donemimi biliyorum o zaman daha sik olur ama yinede kasmicam ins. kendimi. Allah buyuk, alnimizda ne yaziyorsa o...

Son düzenleme:
inşallah bebekim inşallah hepimiz ortaya geçerizde etrafımız bomboş kalır:))))göbişlerimiz birbirine değe değe dururuz ne olacakki:)))

neşe ne haber yaa sesin çıkmıyor çokmu yoğunsun arkadaşım öpüyorum kolay gelsin

rahel senden ne haber bacım sende benim gibi temmuzun bereketsizliğine yanıyorsun dimi :KK43:(sorma yaa bi hazirana bak bide temmuza neyse canım ağustosta telafi ederiz çok çalışmamız lazım çokkkk:))))

sizleri sefiyorum bacılarım
Allaha emanet olun mucuxxs

Merhaba canım...Ben 26 günde bir regl olduğum için bu ay sonuda bekliyorum bakalım. Yani hem başında hem sonunda olacağım.."İnşallah olmayacağım" Allah kısmet ederse olur artık ne yapalım..Beklemek gerekiyorsa bekleyeceğiz..
Herkese bol şans diliyorum..:içelim:Şeniz

kızlar ben listeyi göremedim yoksa beni yazmadınızmı listeye.valla darılırım bak.bende henüz regl olmadım önümüzdeki hafta sonuna falan olacam galiba düzensiz benimkide bakalım kısmet artık regl olup bitsin deneyecegiz alahın izniyle inşallah rabbim hepimize nasip ederde ilk fırsatta bu haberleri paylaşırız..hepinize güzel bir gün diliyorum

X