2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

o anki heyecanı şoku düşünemiyorum. Bebek olma ihtimali düşük diye üzülürken bebişin "anneee ben burdayım ağlamayın" demedimiii sana canım benim.. :Sağlıkla kucağına alırsın inşallaaah.. Darısı bizlerin başına inşallahhhhh Amin

yasemincim nasıl gidiyor bu ay olma ihtimalinin düşük oldugunu söylüyorsun bak regl bir kaç gün var sanırım regl bitince çalışmalara başlarsınız umudunu kaybetme benimde regl bu perş yada cuma olması lazım sonraki hafta allah nasip ederse inş tutarda müjdemi veririm size...

sarı cimcime tebrik ediyorum canım ve dediklerine sonuna kadar katılıyorum dualarını eksik etme bizlerden dilline sağlık bacım Allah sağsalıim kucağına alabilmeni nasip etsin kendine ve bebişine iyi bak yazın inanılmaz duygulandırdı beni darısı tüm umutsuzların başına inşallah

fidan azeri canım herşeyde vardır bir hayır dilerim tez vakit Rabbim kucağınnı doldursun

Sari cimcime cok sevindim senin adina.. Allahim cok buyuk, boyle mucizelerini gosteriyorki belki bir ibret alan olur...

Fidancim sen yine ortada kal listede:)

hepnize tesekkurler,sag olun canlarim gercekden de bana moral veriyorsunuz,iyiki varsiniz.kendim toparlayim doktora gitmeyi dusunuyorum.dusuk yapan varmi aranizda?dusukden sonra tedavi almak gerekiyor her halde dimi?dusuk yapip tedavi alan varmi aranizda?bu arada unuttum sari cimcime canim tebrik ederim,insallah saglikli kucagina alirsin.

canım benim valla bu ay tocamın sınavları falan derken öyle geçti gitti.:çok üzgünüm: inşallah önümüzdeki aylarda. Ama bugün 34. günüm yani artık olmam lasım.. Bi ihtimal olur diye beklyorum işte.pek sanmıyorum ama çünkü bi belirti falan hissetmiyorum. hiçbişi yok. :1no2:İnşallah hamişsindir balım...a.s.

Fidan Azeri canım herşeyde bihayır vardır. İnsan elinde olmasada üzülürama olur böyle şeyler. Ya daha fazla büyüdükten sonra yada doğduktan sonra kaybetseydin Allah korusun.. Ümidini sakın kaybetme. Olacak Allahın izniyle..:1hug:a.s.

Kızlar kusura bakmayın tatilin heycanından buraya haber vermeyi unutmuşum.Ama artık geldim.Bu ayda bende bebiş yok.İnşallah bir sonraki aya kısmetse.

cnmcım yanlış anlama olmasın zaten ben bu ay hamileligi beklemiyorum yani geçen ay karunmadık diyemem ilacı bıraktım ama biz yine korunuyorduk malum ben biraz zaman geçsin diye bekliyordum rhim agzı yarası yaktırma idrar yolundaki enfeksiyon falan derken ilaçta kullanmıştık bu ay kalsın diye beklemiştim am allah nasip ederde gecikmeden regl olursam bitince 9ila 14.gündü dimi o ara çalışmaya başlayacam.rabbim hepimize nasip etsin minik yavrucakları kucagımıza almaya...

kıslar bugün 35.günüm tık yokCADIARZU
benim bu adet düzenim ne zaman düzelcek ya:çok üzgünüm:
üstelik arada acayip bir sancım oluyo içerden bişey dışarı çıkmak istiyoda çıkamıyo gibi.. iğnelibir sancı oluyo nedendir acep:uhm:

canım umarım kalbinden geçen gerçekleşir..Adetlerin genelde kaç günde oluyor..Bir test felan yapsan belki birşeyler çıkar?

canım umarım kalbinden geçen gerçekleşir..Adetlerin genelde kaç günde oluyor..Bir test felan yapsan belki birşeyler çıkar?

amin cümlemizin.. ya benim evlendikten sonra afalladı düzenim.:çok üzgünüm: Son 5-6 aydır 35günden uzun sürüyo bazen kısa bazen uzun.. Doktora gittim. Bana doğum kontrol verdi. Sadce 1ay kullandım. Sonra bıraktım. Kist var dediler. Ama oda büyütülcek bir durum değilmiş. Adet döneminden önce olurmuş. Sonra tekrar gittim. Başka doktora oda beni korkuttu çikolata kisti olabilir diye.sonra olmadığını öğrendik. Çok korkuyorum bu düzensizlikle çocuğum olmazsa diye:çok üzgünüm:

Kislar nirdesiniz yaaaaa :a015:ben hala hasta olmadim :1no2:sevineyim mi üzüleyim mi anlamadim niye böyle oluyo yaabenneyaptımkisenağlama

cnm aklın takılmasın ilk önce test yap onu bir ögren kafan rahat olsun. belki de strese girdiginden geçikiyorsun benimde geçen ay tam bir hafta falan geçikmişti ilaçta kullanıyordum doktorum test yapmamı istemişti tabiiki hamile dgldm.şuanda dün olmam gerek bugün tık yok arada belim karnım falan agrıyor ama,, acaba yine düzensizlesecekmi diye tedirgin oldugumdan böyle oluyor biliyorum stres yaniii

Kislar nirdesiniz yaaaaa :a015:ben hala hasta olmadim :1no2:sevineyim mi üzüleyim mi anlamadim niye böyle oluyo yaabenneyaptımkisenağlama

canım mavideniz inde dediği gbi bir test alıp yapsana..En azından için rahatlar..Negatif çıkmasından da korkma..Regl gelmediği sürece umudun devam etsin...
bu arada Nesemese nerde yaa??? Hala mı tatilde? Diğer kızlar siz nerdesiniz?

canım ben tatildeyim hala ama bi bakayım dedeim kk'ya ve bu haberi gördüm çok üzüldüm cnım ya allahtan ümit kesilmez kendine iyi bak

Yarin sabah yumurtlama zamanim yani yarin sabah dedigim, su anda Turkiyede saat sabah 6:20, burda ise gece 10:20. Ve tamda bal-corekotu-tarcin karisimimin son kasigini yedim.

Ve esimle kavgaliyim,mukemmel dimi laelaelaelaelae Gecen ayda tam yumurtlama gunumde kavgaliydik ve ben o kadar dil doktum, en sonunda ben aglayinca yumusadi. Bakalim yarin sabaha Allah Kerim :sm_confused::sm_confused:

ay canım ya
kadınalrın ortak derid .
yumurtlama gününde hep kocaları ile kavgalı oluyorlar.
acaba özel bir durummu fizyolojik ferlan daha mı çok sinirleniyoruz daha mı hassas oluyoruz.diye düşünüyorum.şimdi de kadınlık cazibeni kullancaksın.
hayatım, hadi kolay gelsin.

ya ben geçen ayın 29unda adet olmuştum normalde hep aynı tarihte olurum.şimdiye kadar bu ay bir sürü test yaptım ya kızlar lütfen cevaplayın hamile olmayı çok istiyorum yarın ayın 27si ve ilk idrar testiyle polikiliniğe koşup plonol testi mi yaptırayım yoksa eczaneden test mi alayım ? 2 gün önce yapmış olacağım ya ondan soruyorum hangisi daha iyi?
kızlar inşallaah bu ay hamiş olmak isteyen herkes o mutlu haberi alır...:a015:
not:yumurtlama gününüze kıymayın kızlar...a.s

valla bundada bir hikmet vardır diye düşünüyorum tam o zamanlar tartışmalar oluyor ve iki tarafta gururundan adım atmıyor yine biz(bebiş uğruna yoksa asla barışmayız)yumurtlama döneminde alttan alarak amacımıza ulaşıyoruz:)))ya Rabbim verecekse yumurtlamada kavga etsekte verecektir:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…