2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

kızlar günaydın.......Bebekim123 öncelikle paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim. Yalnız benim sormak istediğim birşey var. Bu ısı ölçmesini ne zaman başlıyorsunuz? Isı yükselince birliktelik mi gerekiyor. İki adet arası devamlı ısı takibimi yapmamız gerekiyor? Bilgilendirirsen sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim canım..
Bir de Neşemese cim ada çayını ne amaçla içiyorsun?

Oncelikle Ballim53 senin adina cok sevindim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Bizlerede dua etmeyi unutma.a.s.

Rahelcim ben isi olcmeye adet baslangic gunumden itibaren sayarsak 9. gun basladim ve hergun sabah ayni saatte yataktan cikmadan, birsey icmeden olcum yaptim, bu sekilde en az 4 saat uyuman yada yatakta uzanman lazim cunku bize gereken vucudun dinlenmis halinin isisi. Iste 9. gunden (istersen adetin ilk gununden itibaren) bir dahaki adet gunune kadar yapiyorsun. Bende adet gunume 4 gun kalana kadar devam ettim cunku 4 gun kala isim dustu ve ben anladim hamile olmadigimi. Yumurtlama gununu bulmam ise soyle oldu: 15. gune kadar hep ayni derecelerde olan isim 15. gunun gecesi 4-6 derece artti ve o gece yatmadan once akintimin kivamininda yapiskan olmasi dikkatimi cekmisti. Yumurtlama baslamis o gece 16. gunun sabahi ise 3-5 derece dustu tekrar cunku yumurtlama oldugunda sicaklik biraz dusuyormus. Sonra 17. gun tekrar cikti buda yumurtlamanin oldugunu gosteriyordu. Iste ondan sonra taaki adetime 5 gun kalincaya kadar cok muntazam artti. Ama 5 gun kala 2 derece dustu ve ben acaba tutunmami oluyor diye bir gun bekledim ve 4 gun kalada ayni isiyi olcunce anladim hamile degilim ama eger adetime kadar isim dusmeseydi hamile oldugumdan suphe edebilecektim. Bu arada isi artinca birliktelik olsa iyi olur cunku benim yumurtlama gunum 16. gundu, 15. gun ise isim artti ve yumurtlama gununden 1 gun once birlikte olmanin iyi oldugu soyleniyor, yumurtlama oldugunda orda hazirda sperm olmasi acisindan, ayrica bir 30 saat falan bekleyip tekrar birlikte olunmasida iyi olur. Ben ayrica kitde kullandim, o yuzden eminim yumurtlama gunumden. Iste bole. Yumurtlama gununu bulsak bile hamile kalinmayabiliyor. Herseyin Allah katinda belirlenmis bir zamani var, onun icin sadece sabirla beklemek gerekiyor. Bende oyle yapiyorum.a.s.

Son düzenleme:
kızlar günaydın.......Bebekim123 öncelikle paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim. Yalnız benim sormak istediğim birşey var. Bu ısı ölçmesini ne zaman başlıyorsunuz? Isı yükselince birliktelik mi gerekiyor. İki adet arası devamlı ısı takibimi yapmamız gerekiyor? Bilgilendirirsen sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim canım..
Bir de Neşemese cim ada çayını ne amaçla içiyorsun?

Rahelcim adaçayını adetin birinci gününden yumurtlamaya kadar içmeye başladım. Bu şekilde içerek hamile kalanlar olduğunu okudum KK'de. Östrojen hormonunu arttırıyormuş. Ümit işte. Çalışmak bizden vermek Yaradan'dan.

Ballım53 tebrik ederim canım.. Allah sağlıklı olarak kucağına almayıda nasip eder inşallah. Darısı tüm biz isteyenlerin başına..Senınle beraber hamile sayımız çoğaldı..
Ayrıca bebekım123 verdiğin açıklayıcı bilgi için teşekkürler..Bu ay ısı takibini deneyeceğim. Bakarsın tutar..:)))

Rahelcim adaçayını adetin birinci gününden yumurtlamaya kadar içmeye başladım. Bu şekilde içerek hamile kalanlar olduğunu okudum KK'de. Östrojen hormonunu arttırıyormuş. Ümit işte. Çalışmak bizden vermek Yaradan'dan.

canım teşekkür ederim..Bu ay onuda deneyim bakalım..Haklısın biz üzerimize düşeni yapalım da gerisi Allah ın takdiri..

canım test yapıtınmı peki? seni ümitlendirmek istemem ama bende hamile olduğumu bilmiyordum adetim sandım 3 gün lekelenme şeklinde hafif kanamam oldu şüphelendim 2 gün sonra test yaptım ve pozitif çıktı. ertesi günde doktora gittim 4 haftalık hamileydim. inşallah hamilesindir yinede seni ümitlendirip sonradan üzülmeni istemem Allah yardımcın olsun. İsteyen herkese en kısa zamanda Allahım nasip etsina.s.

Canım ya gerçekten umutlandım :eek: ne yalan sölim. İdrar testi yaptım evde dün, negatifti. Bu kadar yakın hissetmek bile çok güzel bence. Hayırlıysa olsun zaten. Ben de biraz daha beklemeyi düşünüyorum, yine bişi gelmezse tekrar test yaparım herhalde. Isım da dün düştü bugün tekrar yükseldi. 4 gündür hafif lekelenmeler var az az. Adetimi de 3 gün geçti. Bakalım nolcek. Yaww ben de size he ayrıntıyı anlatıyorum ama sizi sıkmıyorum dimi :eek:?

Canım ya gerçekten umutlandım :eek: ne yalan sölim. İdrar testi yaptım evde dün, negatifti. Bu kadar yakın hissetmek bile çok güzel bence. Hayırlıysa olsun zaten. Ben de biraz daha beklemeyi düşünüyorum, yine bişi gelmezse tekrar test yaparım herhalde. Isım da dün düştü bugün tekrar yükseldi. 4 gündür hafif lekelenmeler var az az. Adetimi de 3 gün geçti. Bakalım nolcek. Yaww ben de size he ayrıntıyı anlatıyorum ama sizi sıkmıyorum dimi :eek:?

canım benim ilk hamileliğimde lekelenmem olmuştu yani hastalandım sanmıştım ve test yapmıştım o zaman hamileydim inşallah seninde öle olur oğlum şimdi 3. 5 yaşında Allah en kısa zamanda sizlerede nasip etin cnm

Kızlar kusuruma bakmayın, kendi derdime düştüm listeyi yenileyemedim. Son durumumuz;

adszzk0.jpg

Nesemesecim neden kan testi yaptirmiyorusn. Bak sen bende heyecanlandin merak ettin, ben kendimde merak etmemistim ama sende inan cok meraklandim simdi, git bir kan testi yaptir nolur!!!

a.s.olur mu canım ya tabiki anlatıcaz herşeyi ki rahatlayalım değil mi... inşallah hamişsindir değilsende umudunu yititrme benim az az lekelenmelerim olduğunda büyüklerime söylediğimde bi kadının adet düzeni değiştimi ya hamiledir yada hamile kalması yakındır demişlerdi o yüzden test yaptım. İnşallah hamilesindir ve bize müjdeyi verirsin olmazsa bi kaçgün daha bekle ve kan testi yaptır kan testi yanılmaz nede olsa. Dularım seninle ve isteyen herkesle ...

Kızlar içinizde anlayan olabilir ısı grafiğimi buraya koyuyorum, lütfen benimle düşüncelerinizi paylaşır mısınız? Eşim kan testi yaptırmaya sıcak bakmıyor. 1 hafta daha bekle dedi, haklı aslında ama ben normal hayatıma dönemez oldum. Kafam allakbullak oldu.

adszcb0.jpg

Ballım53 tebrikler canım.Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.Darısı biz bebek isteyenlerin başına.

Bugün pazar, bakalım hamiş haberi alabilecek miyiz? Herkeşi kocamaaaaaannnn öpüyorum..

mrb ben yeni katıldım yardımcı olursanız sevinirim rabbim bütün isteyenlere bir melek nasip etsin benim adtme 3 gün var nedense bu ay bana çok çabuk geçti

merhaba arkadaşlarrrrr
bugün öğrendim hamileyimmmmmm:sm_cool:

:emir_bebek:şükürler olsun rabbime bana bu günleri gösterdi yaaa:nazar:

merhaba beni de listeye ekleyin. geçen ay korunmayı bıraktık ama olmadı bu ay. 2 gün önce adet oldum. kesin olur diye düşünüyodum çünkü hafiften midem bulnıyo ve baş dönmem oluyodu. 2 gün falanda kendimi çok yorgun hissediyodum. ama adet oldum işte. eltimin ablası hamileliği boyunca 4 ay adet olmuş belki bende öleyimdir diye yine de testimi yapacağım. inşallah olurum olmazsa bi sonraki aya kalıyor.
bana da dualarınızda yer verin. allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah hayırlısıyla tabii

oooo sayılarımız artmışş
allahhh herkesee yardımcı olsunn
ben arada gireceğimm hanımlarrr drr
hamileliğini hatırlatan ortamdan biraz uzak durr kafannn bunun stresinden uzaklaşsın dedi
gelmiyor die silmeyinn arada uğrarımm
her geldiğimdee hamişimiz artar inşallahh

merhaba beni de listeye ekleyin. geçen ay korunmayı bıraktık ama olmadı bu ay. 2 gün önce adet oldum. kesin olur diye düşünüyodum çünkü hafiften midem bulnıyo ve baş dönmem oluyodu. 2 gün falanda kendimi çok yorgun hissediyodum. ama adet oldum işte. eltimin ablası hamileliği boyunca 4 ay adet olmuş belki bende öleyimdir diye yine de testimi yapacağım. inşallah olurum olmazsa bi sonraki aya kalıyor.
bana da dualarınızda yer verin. allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah hayırlısıyla tabii

merb canm gününden önce adet olmak hamilelik yakında olabilir demektir tabi dediğin gibi adet görerekte hamile kalınabiliniyor üzerinede adet görmüş olabirsin inşşallah hamilesindir inşallah burdan hamiş haberini alrıza.s.

X