2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kadercim, uzuuun bir aradan sonra hoşgeldin..:)) annemler geldiler o nedenle yukarıdaki yazı yarım kaldı..şimdi devam edebilirim inşallah..
eşine de az kaldı sanırım..ALLAH kavuştursun..helin n'apıyor babasını özlüyor mu halaa...?
nasıl geçiyor, eşinin yokluğunu çok arıyor musun?

kardeşinin eltisi internet kablosunu kesmiş dedin ya..üzüldüm kendi kendime..ALLAH ıslah etsin..dedim ama bak Allah razı gelmemiş, kendine de zarar vermiş bu hareketiyle..bir de günah işledi üstelik..zarar ziyanda şu mübarek üç aylarda..üç aylara haram aylar deniyor biliyorsun..özellik bu aylarda insanların kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

diğer kız kardeşin için de şunları söylemeden edemeyeceğim..GENÇLıK...aklı bir karış havadadır şimdi onun..zamanında derslerine çalışmamış ve son güne bırakmıştır..son günlerde de hangi derse çalışacağını bilemediğinden, bir süre bocalamıştır..ee helin'e de son hafta bakmak zorunda kalınca günah keçisi arayışı sona ermiştir :)) sevdim ben aslında kızkardeşini..çok cimcime birine benziyor..kızkardeşinin ataması yapıldı mı..yoksa o da bekleyenlerden mi ? ..Allah kimsenin emeğini zayi etmesin di mi?

benim de yarın görümce geliyor..hani eşimle kendi kendine küsen ablası var ya o..istemiyorum ne yalan söyleyim..şu mübarek günlerde günaha sokar adamı..ama söylicem..bana bişey anlatmayın diycem..ne de olsa ben el kızıyım ya ben(!)..kendi kızkardeşlerinden bahseder, atar tutar.. biz bişey diyince suçlu oluruz..aman aman lazım değil, gıybet olmasın inşallah..valla korkuyorum..kalbi fesat insanları Rabbim ıslah etsin AMıN

hepinize iyi geceler kızlar..yarın yoğun geçeceğe benziyor..havadislerden haberdar ederim sizleri..sizler de unutmayın bizleri hmmm

kızlar merhaba hepinize...
ben ela dan çok dertliyim maalesef...yemesi çok problem...gündüz uykusuna yatırmam çok zorlaştı korkuyorum gündüz uykusunu bırakacak diyee..o zamanda hiç çekilmez mızır mızır...
birde banyoda çok ağlıyor..önceden çok severdi şimdi hep aşlıyor ne yapacağımızı şaşırdık...nazar mı değdi ne?
kızlar siz iştah açan şurup felan veriyor musunuz?
bizde bu cuma izne ayrılıyoruz yani eşim ayrlıyor inşallah...ondan sonra izmir e geçeceğiz çandarlı da babamların yazlığına..sonra bikaç gün istanbul sonra kastamonu yorucu olacak ama...bıktım burdan biran evvelde gitmek istiyorum...
kader cim biz bir pazartesi daha gideceğiz sonra gitmeyeceğiz...üç grup yaptık hergün bir grup gidecek işte..
zaten bişeyde yaptığımız yok ki gidince boş boş oturuyoruz..oyun oynadık cuma günü gerçi kelime oyunu..
kadre cim evet kız kardeşinden dert yanmışsın o senin halinden anlamaz ki..bende öyle ikizimden medet umuyordum bazen nerdee..ela nın ağzına bişey sürülmüşse bile selma ağzını sil mendil nerde der..kendi kalkıp silmez...bu konuda bende dertliyim yani...hadi seninki küçük...benimkiyle aynı yaşıtız...şu anda o da bunalımda nişanlısından ayrıldı geçen yaz...biri yok hayatında ben evlenmek istiyorum çocuk istiyorum deyip duruyor:KK43: ama hakkını yemeyeyeim ela ya çok kıyafet alır bişeyler alır...çok özenir sever böyle şeyleri...bana da alır kendine aldıysa...sever güzel giyinmeyi...
tek derdim ela nın iştahsızlığı:KK43:
kocamda yok bugün arkadaşlarıyla dalış yapmaya gitti mersin e...bende gitmek istemedim...eşleride gelmeyecekmiş arkadaşlarının zaten...kızımla başbaşayız:)
evt rida cım çok az kaldık haklısın...biz bu topici canlandıralım en azından...
öpüyorum hepinizi..

merhaba kızlar,
birazdan yola çıkacağım 3 gün pek fırsatım olmaz herhalde :KK43:
ridacım eşim Allah nasip ederse perşembe akşamı geliyor .helincik babasını iyice özledi :KK43: ankaraya gidecez, babaya gidecez deyip duruyor. neyse ki az kaldı ..
selmacım okulunuzda bu şekilde kolaylık sağlanması çok güzelmiş. kardeşin de benim kardeşim gibiymiş :)) o da eline 3 kuruş geçse yeğenlerine harcamaya çalışır. helinin iştahı bir gün iyi bir gün kötü bi anlasam .gündüz bazen uyuyor bazen uyumuyor zorlamıyorum. uyumadığı zaman zaten akşam 8 - 8 buçuk gibi yattığı için pek zorlamıyor. yedi mi çok güzel yiyor yedikleri nereye gidiyor anlamıyorum çünkü iki gün önce tarttık 9 buçuk kg. o kadar konuşuyor ki herhalde yediklerini konuşma enerjisi olarak kullanıyor zilli :))
neyse kızlar ben çıkıyorum hepinizi öptüm

kederciğim hayırlı yolculuklar diliyorum sana. senin manken gibi bi kız olcak heralde:))) az da kalmış eşine hayırlısıyla kavuş kocişine:)))
buğrada en son 13 kiloydu boyunuda bilmiyorum ölçmedim son aşısındada yazmamışlar.
ben vitagil diye bi vitamin şurubu kullanıyorum iştahınıda açıyor gayet güzel yiyor organikmiş katkı maddesi yok içerisinde
ridacığım bakalım görümcenle nasıl maceralar yaşıcaksın anlatırsın bizede. ee peki kardeşine küsse niye geliyor barıştılarmı?

herkezi öpüyorum......

merhaba kızlar..bugün gerçekten çok yorucuydu..ama hiçbirşey korktuğum gibi değildi..görümcem eşimle ne sebepten küstüğü ile ilgili konuyu açmadı ben de bişey demedim..zaten suçunu biliyor ki..2 yıl aradan sonra ilk kez evime gelmiş..bişey demedim tabiki açsaydı konuyu kapattıracaktım..böylece hiç birşey olmamış ve yaşanmamış gibi güldük eğlendik..zaten ben kin tutan biri de değilim..diğer küs olduğu kardeşleriyle de görüşme turları atmaya başlamış..çünkü tek suçlu kendisi ve yalnız kaldığını anladı..iyi bir gelişme onun adına da sevindim..ebru betülü ve 1,5 yıl önce aldığımız evimizi ilk kez gördü...onlar gidene kadar hep ayaktaydım sadece kızım acıktığında oturabildim çok yoruldum..kadercim benim görümce aynı sana benziyor:)) ona da söyledim hatta..:)) o da seni merak etti..faceden gösterecektim seni ama vazgeçtim..

kızlar merhaba hepinize...
ben ela dan çok dertliyim maalesef...yemesi çok problem...gündüz uykusuna yatırmam çok zorlaştı korkuyorum gündüz uykusunu bırakacak diyee..o zamanda hiç çekilmez mızır mızır...
birde banyoda çok ağlıyor..önceden çok severdi şimdi hep aşlıyor ne yapacağımızı şaşırdık...nazar mı değdi ne?
kızlar siz iştah açan şurup felan veriyor musunuz?
bizde bu cuma izne ayrılıyoruz yani eşim ayrlıyor inşallah...ondan sonra izmir e geçeceğiz çandarlı da babamların yazlığına..sonra bikaç gün istanbul sonra kastamonu yorucu olacak ama...bıktım burdan biran evvelde gitmek istiyorum...
kader cim biz bir pazartesi daha gideceğiz sonra gitmeyeceğiz...üç grup yaptık hergün bir grup gidecek işte..
zaten bişeyde yaptığımız yok ki gidince boş boş oturuyoruz..oyun oynadık cuma günü gerçi kelime oyunu..
kadre cim evet kız kardeşinden dert yanmışsın o senin halinden anlamaz ki..bende öyle ikizimden medet umuyordum bazen nerdee..ela nın ağzına bişey sürülmüşse bile selma ağzını sil mendil nerde der..kendi kalkıp silmez...bu konuda bende dertliyim yani...hadi seninki küçük...benimkiyle aynı yaşıtız...şu anda o da bunalımda nişanlısından ayrıldı geçen yaz...biri yok hayatında ben evlenmek istiyorum çocuk istiyorum deyip duruyor:KK43: ama hakkını yemeyeyeim ela ya çok kıyafet alır bişeyler alır...çok özenir sever böyle şeyleri...bana da alır kendine aldıysa...sever güzel giyinmeyi...
tek derdim ela nın iştahsızlığı:KK43:
kocamda yok bugün arkadaşlarıyla dalış yapmaya gitti mersin e...bende gitmek istemedim...eşleride gelmeyecekmiş arkadaşlarının zaten...kızımla başbaşayız:)
evt rida cım çok az kaldık haklısın...biz bu topici canlandıralım en azından...
öpüyorum hepinizi..

selmacım merhaba canım muhammed'in de.ela'dan aşağı kalır bir yanı yok ..ne doğru düzgün yemek yiyor, ne zamanı gelince uyuyor..banyo deyince çıldırıyor..zar zor sokuyorum..yavaş yavaş yaklaştırıyorum suya, oynuyoruz ilk etapta..o oynarken ben ağır ağır yıkamaya başlıyorum ama tabi farkedince kıyameti koparıyor...çığlık çığlığa çıkıyoruz banyodan..benim yaramaz oğlum ne laf anlar söz dinler..otur-kalk yapıyoruz akşama kadar..hele dün balkonda sandalyeler kalmış ben çocuğu emzirmeye girdim..ne halası ne babaannesi sandalyeleri toplayıp kaldırmamış..içim cız etti bi baktım muhammed tek başına balkonda..sandalyeye çıksa aşağı düşme ihtimali yüzde yüz..:KK43:(

komidinlerim...benim pencerenin önünde; bebek olunca beşiğe yer açılsın diye oraya koyduk yanyana..oda havalansın diye bile orayı açamıyorum..muhammed oraya çıkabiliyor çünkü..ben yemek hazırlarken güya çocukla ilgileniyorlar..açmışlar pencereyi baktım odada kimse yok..pencere ardına kadar açık..Aman Allahım tüylerim diken diken oldu..valla dün yorulduğum kadar hiç yorulduğumu hatırlamıyorum..benim annem o kadar temkinlidir ki..muhammed kucağında dolanırlar neredeyse..çocuk emzirirken bile aklım (onlar yemek yerken) muhammedde kaldı..sandalye seslerini duydukça..umurlarında değil..o kadar rahatlar ki..cokacimcoook işe başlayayım da ilk işim demirle kapatmak balkonu..yoksa rahat yok bana..ben başında duramadığım zaman evladımın aklım kalıyor...yarın annem memlekete gitse de kazara kayınvalide baksa muhammede valla zooooorrr, güvenim iyice sarsıldı bu saatten sonra :eek:lmaz:

canım bu arada iştah şurubu kullanmıyorum muhammede..sanırım boyları uzuyor, sıcaktan bunalıyorlar iştahlarını etkiliyor belki..zaten büyüdükçe değişiyorlar..bence çok ısrarcı olma yemek konusunda..zaten acıkınca isteyecek ve doyana kadar yiyecektir..ben fazla ısrar etmiyorum..gelip kendisi mama diyor...sütle akşamı ediyoruz..
canım yaa sen de mi kızkardeşinden dertlisin..üstelik ikizin var demek ne güzel..Allah ona da hayırlı kısmetler versin, yurt yuva sahibi olsun..anlar seni o zaman..eşin izne ayrılınca başlıyor sizin de türkiye turunuz demek..Kazasız belasız hayırlı tatiller diliyorum sizlere..güle güle gidin inşallah..bizleri unutmayın amaaa..topic aşkına..:lepi:

kızlar bişey sorucam bebekleriniz kaç kilo oldu boyları kaç cm oldu?
ela 14 kg boyu da 92 cam civarı..

muhammedin boyunu bilmiyorum da ölçerim uyanınca...kilosu 11 :KK43: yaklaşık 5 aydır aynı kiloda..bebek doğduğunda iyiydi..bebekten sonra iştah filan kesildi..kıskançlık, sinir mahvetti oğlumu..görenler diyor ne kadar zayıf diye..bezi 3 numara kullanıyorum..4'ten 3 e düştük..belini bir görseniz içler acısı yavrum..kaburgaları çıkınca nasıl acıyorum oğluşuma..

merhaba kızlar,
birazdan yola çıkacağım 3 gün pek fırsatım olmaz herhalde :KK43:
ridacım eşim Allah nasip ederse perşembe akşamı geliyor .helincik babasını iyice özledi :KK43: ankaraya gidecez, babaya gidecez deyip duruyor. neyse ki az kaldı ..
selmacım okulunuzda bu şekilde kolaylık sağlanması çok güzelmiş. kardeşin de benim kardeşim gibiymiş :)) o da eline 3 kuruş geçse yeğenlerine harcamaya çalışır. helinin iştahı bir gün iyi bir gün kötü bi anlasam .gündüz bazen uyuyor bazen uyumuyor zorlamıyorum. uyumadığı zaman zaten akşam 8 - 8 buçuk gibi yattığı için pek zorlamıyor. yedi mi çok güzel yiyor yedikleri nereye gidiyor anlamıyorum çünkü iki gün önce tarttık 9 buçuk kg. o kadar konuşuyor ki herhalde yediklerini konuşma enerjisi olarak kullanıyor zilli :))
neyse kızlar ben çıkıyorum hepinizi öptüm

hadi hayırlı yolculuklar kadercim..3 gün giremeyeceğini söylüyorsun öpüyorum seni de..helini de ..babaya kavuşmaya az kalmış..tekrar Allah kavuştursun..size de sağlıklı ve hayırlı tatiller diliyorum..gönlünüzce eğlenmeniz dileğiyle..helin de çok zayıfmış yaa..zaten resimlerinden de anlaşılıyor..mini mini karamel bir kız iştekaydirigubbakcemile2 aslında çocukların hemogramlarını ölçtürmek lazım..ben uzun zamandır hastaneye götürüp kanını ölçtürmedim hiç..gözlerinin altı çöktü mor mor duruyor muhammedin de..korkuyorum vallahi..kıskançlık nasıl değiştirdi oğlumu yaaa

kederciğim hayırlı yolculuklar diliyorum sana. senin manken gibi bi kız olcak heralde:))) az da kalmış eşine hayırlısıyla kavuş kocişine:)))
buğrada en son 13 kiloydu boyunuda bilmiyorum ölçmedim son aşısındada yazmamışlar.
ben vitagil diye bi vitamin şurubu kullanıyorum iştahınıda açıyor gayet güzel yiyor organikmiş katkı maddesi yok içerisinde
ridacığım bakalım görümcenle nasıl maceralar yaşıcaksın anlatırsın bizede. ee peki kardeşine küsse niye geliyor barıştılarmı?

herkezi öpüyorum......

canım hiç sorma yaa bizim görümcenin aklı tak yerine geldi herhalde hiç o konulara değinmedi..küslüğü kendi çıkardı hiç sebep yokken ortada..eşim telefonu işinden dolayı açamayınca kafasından kurduğu senaryoyu hayata geçirmiş..vay efendim şu sebepten telefonuma bakmadı..yeni ev almıştık o zaman..evine gelmemizi istemiyor..şöyle böyle diye iki kızkardeş kafalarından sorun çıkarıp bizimle küstüler..valla zor insanları idare etmek..

canım senin hamilelik ne alemde..cimcimemiz üzmüyor seni inşallah..öpüyorum sizii bizim cimcime bağırıyor yineeeee

Allah anneni başından eksik etmesin ozaman. gerçi annen alışık olduğu için iyi biliyor tabi muhammedin neler yapabileceğini onlar alışık olmadığı için tabi umursamıyorlar ama çoçuk bu nihayetinde biraz baksalarmış

iyi geçiyor çok şükürbenim hamilelikte yarın 32 haftamız doluyor kaldı geriye 8 hafta şafak sayıyorum artık 56 olduk bugün:)))
çok sabırsızlanıyorum biran önce geçse zamanda gelse şu benim küçük kız. bikaç gündür ara ara adet sancısı gibi sancı oluyor. rahimdede zonklama gibi bişey. diyorum erkenmi gelicek yoksaa bu kız korkutuyor beni ama kalmıyor geçiyor sancılar. inş zamanını bekler hiç doğum yapacak durumda değilim evim göçüyor yapamıyorum artık iş filan ayakta duramıyorum yemek bile otura otura zorla yapıyorum. öyle ağrım sızım yok ama halsizlik var. anca buğracıkla ilgilenebiliyorum. oda sağolsun çok şükür yaramaz filan değil yatsak beraber akşma kadar yanımda yatar açarım çizgifilm ona izler sabahtan akşama. canım oğlum bakalım kardeşi gelince ona neler olucak. buğranın bebekliklerini ayırdım kıza olaolabilcekleri yıkadım 1 haftadır ütülenmeyi bekliyor yarısını ütüledim geçen gün yarısıda yine beni bekliyor. yavaş yavaş başlıyayım hazırlıklarıma diyorum. son haftalarada temizlikçi filan alırım. çok iş var aslında evde yatak odamda salonumda boya badana işleri busene çok yağmur yağdı salonla yatak odanın olduğu tarafta yandaki bina tam odanın zemininin hizada bitiyor orda biriken suyu olduğu gibi duvar çekmiş hep döküldü. dış cepenin yapılması gerektiği için önce onu bekliyoruz toprak sahibinin nezaman keyfi isterse. kızımın sonuna kadar beklemesi lazım beni yarı yolda barakmaz inş:)))) vakit yaklaşıyor yürüyüşleri sıklamam gerek şimdi kahvaltımı yapıp koşu bandında biraz yürümeyi düşünüyorum tabi buğriş bırakırsa. aslında hergün yürümem lazım ama açtığım anda kendisi başkadığı için yürümeye bana fırsat kalmıyor. önce onu yürüteyim biraz yorulsunda bana bırakır belki ozaman:)))

ne güzel açtım ki yazmışsınız her zaman böyle bereketli olsun topicimiz:)
rida cım okuyunca ben burdan sinir oldum...en korktuğum şey bu benim balkan ve sandalye ikilisi..adana da böyle sorunum yok evimin balkonları gayet yüksek ve sandalye de çekmiyoruz balkona...ama kastamonu da hem balkon duvarları alçak hemde sandalyeler var...hep peşinde olacağım mecbur...
kardelencim hadi az kalmış sabretmmm.ya size özeniyorum valla yapasım geliveriyor 2.yi...siz 2 taneyi büyüteceksiniz ben 2.nin peşinden dolanacağım olmaz amaa...
bazen diyorum tek çocukla kalıvereyim bakalım hayırlısı ne diyelim...
şimdi okuldan yazıorum bnede burda boş boş duruoruz başka da bişey yok....ela nın sütünü alıcam şimdi velimden...yaz için tek derdim süt...nerden bulurum nasıl bulurum...
bu kızanlar sıcaklardan da yemiyor olabilirler değil mi?
kader cim sana da iyi yolculuklar iyi tatiller:)
hepinizi öpüoum kızlar...

selmacım imkanın varsa yap 2. yi sende büyüyünce tam rahatladım derken yeni bi bebek. beraber büyüsünler işte fazla uzatmarayı kıııs:))))) geçen buğra oyun parkında oynarken geldi aklıma buğra şimdi 2 yaşınca çoçoklarla çok güzel oyun oynayabiliyor o 4 yaşındayken kardeşide 2yken nekadar güzel oyun oynucaklar yanlızlıktan canları sıkılmıcak yani. bilmem düşüncesi güzelde o günlere gelince neler yaşıcaz bakalım:))))

sizin okul tatile girmedimi niye okuldasın? branşın ne gerçi bilmediğim için anaokulu filanmı?

açık inek sütümü alıyorsun?

canım ben aslında fiizk öğret.mezunuyum ama branşıma halen geçemedim...sınıf öğretmeniyim..
seminer dönemi bizim o yüzden gidioruz okula..yoksa okullar bitti aslında...gerçi artık gitmeyeceğiz bugün sondu..
evt canım öğrencimden alıyordum tek inek açık süt yani eve gelince kaynatıyorum öyle içiriyordum..
pastörizelere güvenmiyorum...geçen bir topic vardı pastörize sütlerle ilgili o da beni etkiledi biraz...
böyle daha içim rahat...ama yazın napacağım bakalım...yazlıkta özellikle...kastamonu da annemde bulur alır ama...
ya valla özeniorum size ve cesaretinize...ama benim halen gözüm almıyor...tekrar ameliyat tekrar lohusalık:KK43: ama bakalım merkeze geçemezsem eğer seneye bende hamile kalacağım..

slm kizlar ben haziran annesiyim kizima wc egitimine basladim teorik herzaman ise yaramiyo,tecrüblerinizden yararlanmak istiyorum sizler ne yaptiniz??

canım ben aslında fiizk öğret.mezunuyum ama branşıma halen geçemedim...sınıf öğretmeniyim..
seminer dönemi bizim o yüzden gidioruz okula..yoksa okullar bitti aslında...gerçi artık gitmeyeceğiz bugün sondu..
evt canım öğrencimden alıyordum tek inek açık süt yani eve gelince kaynatıyorum öyle içiriyordum..
pastörizelere güvenmiyorum...geçen bir topic vardı pastörize sütlerle ilgili o da beni etkiledi biraz...
böyle daha içim rahat...ama yazın napacağım bakalım...yazlıkta özellikle...kastamonu da annemde bulur alır ama...
ya valla özeniorum size ve cesaretinize...ama benim halen gözüm almıyor...tekrar ameliyat tekrar lohusalık:KK43: ama bakalım merkeze geçemezsem eğer seneye bende hamile kalacağım..
neymiş şu pastörizenin korkutan tarafı merak ettim. kutu sütlerde koruyucu var diye bende hep pastörize şişe alıyorum genelde. ama bizim buralarda hergün sütçü geliyor yan sokaklara filan rast gelirsem bende açık süt alıyorum. babamların yazlığına gittiğim zaman özellikle bi 5 kilo alıp 3ünü yoğurt yapıyorum gerisinide buğrişin sabah akşam öğünlerinde kullanıyorum. oranın sütü daha bi başka yağı filan alınmamış.

slm kizlar ben haziran annesiyim kizima wc egitimine basladim teorik herzaman ise yaramiyo,tecrüblerinizden yararlanmak istiyorum sizler ne yaptiniz??

aramızda daha tuvalet eğitimine geçen yok pek. benim wc eğitimine başlamamda kakasından korktuğu için hüsrana uğradı. sanırım yardımcı olamayız sana. ama çişine güzel alışmıştı benimkisi ben şöylebi teknik uygulamıştım. tuvaletin kapısına bi çizelge yapıp astım kaka ve çiş yazıp. kırtasiyeden küçük stikırlar aldım balıklı hayvanlı filan hoşuna gidebilecek. her çişi veya kaka yapışında ona yapıştırttım. vede şeker yada jelibom veriyordum ödül olarak. çok hoşuna gitti bi kaç gün gayet güzel alıştı ama kakasından korkmaya başladığı an tekrar başa döndük bende birazdaha zaman vermek istedim. sende öyle dene bence başlıcaksan çok işe yarıyor canım

merhaba arkadaşlar, canlarım benim..özledim valla sizleri..dün pek bakamadım..neler oldu neler bir bilseniz..
oğlum kuzenin çalışma masasından sandalyeyle birlikte düştü..3 dişi dudağını parçaladı..nasıl kan aktı..durduramadık..kızım ve oğlum ağlıyorlar..neyse yazarımmm sonra

ridacım geçmiş olsun canım..çok kötü oluyo alpereninde başına geldi dili parçalanmıştı ....ah bu çocuklar çok fenalar

teşekkürler arkadaşlar çok şükür ucuz atlattık..dün baya bi macera yaşadık yani..dün annemlerde mutfağın penceresinin kenarlığına kafasını vurmuş..ağlamış, saksıyı balkondan aşağı attı diye babam muhammede bi tokat atmış..ağlatmış..:KK43:( annemle amcamlara gittik..orda da bu olay oldu çocuk dün per perişan bir haldeydi üstü başı kan içinde eve geldik uyuyuverdi..kendisine hiç dokundurtmadı bizi..ağzı yüzü alt dudağı kocaman şişti.. şuan yüzü gözleri hala şiş..ağrı kesici şurup kattım sütüne öyle verdim..yoksa almıyordu..kızım da huysuz halaa...boğazı doğduğundan beri hırıldıyor..şimdi sesi de çıkmıyor..boğuk boğuk..yavrularım hasta arkadaşlar dua edin..

iş olayım vardı bir de..tam belli değil ama olmayabilir..bu durumda acilen başka işler aramam gerekecek..hastaneden haber bekliyoruz diye bakmadık haber verdik ama..üstünde durmadık..bir de devlet hastanesinin diş polikliniği var..orası için de uğraşmadık iki haftadır..yeni birini almış olabilirler..bilmiyorum yaa moralim çok bozuldu arkadaşlar..hiç iyi değilim..:KK43:(

MEVLA GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER..

Kızlar ben de tanıdık birinden açık süt alıyorum..kaynatıyorum birazını yoğurt yapıyorum birazını da muhammede bırakıyorum..hazırlardan çok çok iyi bence..buzdolabında 3-4 gün dayanıyor..bazen 3 yada 4.gün kalan sütle muhallebi yapıyorum çok seviyor oğlum:))

X