''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

Şulecim ben de gönderdim az önce..sırnaşık şey
Ulaştı mı bilmem..fisfisfis

Tamamdır Laale'm foton elimde,problem yok..yerimseniben

Teşekkürler canım benim..:1hug:
Çok eğlenceli bir yarışma olacağını düşünüp doğal bir poz seçtim açıkçası..sırnaşık şey
Hiç makyajsız öylesine bir fotoğraf işte..:asigim:
Güzel olacak,çok güzel olacak inşallah!:dance:

Biri güzel yüz mü dedi çıtır mı dedi:teytey:
Geldim geldim merak etmeyinsengözlerimebaksanab

ber im cnm benim Allah yardımcın olsun CADIARZU
kıs annem bu kadar güzellik arasından salim çıkabileceksen ne mutlu sana laelaelaelaelae
aslında bende katılsammı diye düşünürken orta yaş yarışması yapacağını okudum şimdilik onu beklmeye karar verdim nede olsa (benden geçtiiiiiiii)senağlama
katılan tüm hanımlara başarılar dilerim a.s.

Arkadaşlar gelen aşırı istek üzerine,2008'in şu ilk haftalarında ''Yüz Güzellik'' yarışması yapmaya kadar verdik:)Aslında sırada başka bir yarışma fikrimiz vardı ama dediğim gibi çok istek aldık..

Şimdi yarışmamız ''Yüz Güzellik'' yarışması olacak..Adından da anlaşılacağı gibi esas olan yüz güzelliğini bizlere aksettiren fotoların yarışacağı bir yarışma yani..

Sizlerden ricam bana bir adet kendi fotonuzu göndermeniz.Burda nickleri her ne kadar saklı tutmaya çalışsam da,kulis çalışmalarının olacağı kanaatindeyim açıkçası..Her yarışmamızda olduğu gibi son söz jürinin olacak arkadaşlar..
Yarışma sonunda bir kereye mahsus olmak şartı ile,spekülasyonlara sebebiyet vermemek adına jüri nicklerini açıklayacağım..Maksat taraflı jüri olamdığını kanıtlayabilmek:))(jüri yönetimle ortak seçilecek ve şimdiye kadar olduğu gibi yansız,tarafsız derecelendirme yapacaklar..Bundan öncekilerde olduğu gibi)

Fotolarınızı bie adet gönerin lütfen:)Üç beş tane gönderip arasından seçim yapın demeyiniz.Bu durum da hiç bir fotoyu kabul etmeyeceğim.

Fotolarınızın internet ortamında yayınlanması konusunda endişeye gerenk yok!! Gerekli tedbiri aldık:)

Yarışmaya isteyen herkes katılabilir,yaş yada başka herhangi bir konuda sınır yok..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Konu:Yüz Güzellik Yarışması
Başvuru Başlangıcı:04/01/2008
Başvuru Bitiş:13/01/2008

Herkese kolay gelsin..

Not:Fotolarınızı adrese yollarken lütfen KK da kullandığınız nick,yani rumuzu da eklemeyi unutmayınız..Örneğin benim nickim BerŞule,sizlerde kullandığınız nickleri yazın:))

Katılayım diyorum ama baktım ki canlarım da var burada..
Ayıp olacak insanlara..
Açık ara fark neyim atarım..
Sonra artıkın kimse tutamaz beni buralarda..:teytey:
Allahım Yarebbim havalara bak:asigim:

Allahım Yarebbim mütevaziliğe bak:asigim:

Bekle o zaman onu buna katılma papri'm..Yaparız yaşıtlarımız arasında bi güzellik yarışması daha:))30 yaş ve üzeri..Tam süper olur..yerimseniben

bakarsınız o zaman bende katılırımm berşülemyerimseniben
yine zor çekişmeli bir yarışma kolay gelsin sana canımŞeniz

iii akşamlar berşuleee ben şimdi fotomu yollucamm bana ulaşıp ulaşmadığı konusunda bilgilendirirmisinn
:asigim:

Tatlı hamişim benim ,yine yorgun günler seni bekliyor galiba ,kolay gelsin ,öpüyorum canım .16 yaş gurubu yarışması yapılacağı zaman haberim olsun :)))

AHah 10 sene önce olacaktı ki bu yarışma:smiley-cool:

şulecim sana ve yarışacak arkadaşlara başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum, yakinen takip edeceğimjeyyar

bende gönderdim fotomu acaba ulaşmışmıdır umarım ulaşmıştır pek iddialı gördüm kendimi canım tatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…