''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

nar ablacım siz girmeyin bu yarışmaya:))
Hasibem,minasera,tanem,asena,ahsen,sen,güneş abla gibi fıstıkları yarıştıracam ben daha..2008 Orta Yaş KK Fıstıkları Güzellik Yarışması diye..:asigim:
Bunları boşver sen,katılma:))

yoksam beni beğenmiyrmusun beni yazmamışsın yoksa orta yaş üstü yarışmasıdamı yapacaksın müzeyyenim:roflol::roflol::roflol:

Katılayım diyorum ama baktım ki canlarım da var burada..
Ayıp olacak insanlara..
Açık ara fark neyim atarım..
Sonra artıkın kimse tutamaz beni buralarda..:teytey:

ancak pane harcına bulanırsak çıtır oluruz yawwwwwwwwwwtatlicadiarzu

hıı önce yumurta sarısına batırılır sonra çıtır pane harcı arzu edilirse susama bulanır yağını çeksin diye kağıt havlu üstüne alınır servise pardon yarışmaya hazırdır:roflol:

hadi hayırlısı güzel olan kazansın.Fotğraf çok önemli unutmayın iyi çekimli fotolar gönderin bence :)

Çok keyifli bir yarışma olacağa benziyor :) Ama ben jüri olmak istiyorum. Gerçi resim gönderdim. Artık kabul edilirsek ne ala :)

Çok keyifli bir yarışma olacağa benziyor :) Ama ben jüri olmak istiyorum. Gerçi resim gönderdim. Artık kabul edilirsek ne ala :)

Fotonuz adrese gelmiş ama nick belirtmemişsiniz..Büyük uğraşlar sonunda hangi fotonun size ait olduğunu buldum..
Şansınız bol olsun..

bekleyin bende katılcamm:1rolleyes:

Tamam bekliyoz zaten,gittiğimiz yok bi yere:)Yalnız bir aileden iki yarışmacı alamıyoruzjeyyar Ya sen,ya iloş danası..Sen katıl ya,o fosilleşmiş,yok yok sen tazesin sen katıl..Belkim artist neyim olursun..Şeniz

Tamam bekliyoz zaten,gittiğimiz yok bi yere:)Yalnız bir aileden iki yarışmacı alamıyoruzjeyyar Ya sen,ya iloş danası..Sen katıl ya,o fosilleşmiş,yok yok sen tazesin sen katıl..Belkim artist neyim olursun..Şeniz

Bitli katılsın iloş evlendi artık lazım değil güzellik bitli katılsın onu da everelim lülülülülülü

sevgili berşule yarışmaya nasıl ve nereden katılacağımı tekrar yazarsan çok sevineceğim.resmimi nasıl yollayacağımıda unutma lütfen.teşekkür ederim

X