''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

Herkes alınabiliyor ama kimse benim de alınabileceğimi hesaba katmıyor..İyi valla çok güzel,harika..

noldu nazar mı değdi bize
eğlenmek için yapılan yarışmalara hırsmı eklendi yoksa
kimse BerŞule'mi üzmesin kız çırpınıp duruyor ve bence fazlasıyla adil her konuda, moralini bozmayalım bence

katılsam mı acep ?:sm_confused:

sufatıma güvenirim emme kazanamazsam da üzülürüm sanırsamfisfisfis:uhm:

olsun yarışma bu dimi bi düşünim ben bu işi CADIARZU :1rolleyes:

Şu ana kadar 7 aday foto göndermiştir..
Tekrar ediyorum nicklerinizi yani rumuzlarınızı eklemeyi unutmayın..Mesela gelenler arasında var,kim kimdir,kimindir belli değil..

Berşule bişey sorcam cnm ama yine. Bu yarışma yüz güzelliği demi yoksa sadece güzellik yarışmasımıydı. Benim resim çok yakından ya hani ondan dedim

Berşule bişey sorcam cnm ama yine. Bu yarışma yüz güzelliği demi yoksa sadece güzellik yarışmasımıydı. Benim resim çok yakından ya hani ondan dedim

Yok yok gayet uygun bir foto tasalanma:))Problem yok canım..Yüz Güzeli.Yakından olan foton daha iyi oldu:))

Kolay gelsin Şulem.Ben bu yarışmana katılamayacağım .Çünkü kimsenin umutlarını kırmak istemem..tatlicadiarzu:roflol:

arkadaşları üzmemek adına ben çekiliyorum

Bende katılcaktım ama jüride irkek varmış :dilcikar:

Kolay gelsin Şulem.Ben bu yarışmana katılamayacağım .Çünkü kimsenin umutlarını kırmak istemem..tatlicadiarzu:roflol:

Hadi ordan sizler de:))
Katılında dünya kaç bucakmış göstereyim sizlerejeyyar

Sizi fiziğimle,hamiş göbeğimle, pamuk ve şişko yanaklarımla döverim belülülülülülü Peeeehh

Berşule salon kadını çizgimden çıkarma benitatlicadiarzu

Valla erkek var diye katılmıoyrum ayol :dilcikar: Tesettürlüyüm ben..yüzüme çok güvenirim yoksa :1closedeyes: Başka yerlerimede güvenirimdetatlicadiarzuneysetatlicadiarzu

hıı bende ondan katılmıyorum hem bana nazar değer mazallah hemde kızlar komplekse girmesinler kaç yaşında kadın bir ona bak bir bana demesinler
hem kazende güzelden anlamıyormuş öyle bir duyum aldım en iyisi ben katılmayım zaten eminim birgün yarışmalara en çok katılan üye seçilip madalya
alacağımdan

Barçman apla bunu yutmam iştetatlicadiarzu ancak gargaratatlicadiarzu

Hadi ordan sizler de:))
Katılında dünya kaç bucakmış göstereyim sizlerejeyyar

Sizi fiziğimle,hamiş göbeğimle, pamuk ve şişko yanaklarımla döverim belülülülülülü Peeeehh

Ah ben senin o pamuk yanaklarını öperim Şulemmmmm......Şeniz

vaybe nekadar cessur kadın varmış kkda tebrik ederim herkes ben güzelim diyo bence bu güzellikten daha harika bişey tebrkler valla

Öff ya, bu kadar çıtırın arasında, eleneceğim yarışmaya niye gireyim ki?:dilcikar:

nar ablacım siz girmeyin bu yarışmaya:))
Hasibem,minasera,tanem,asena,ahsen,sen,güneş abla gibi fıstıkları yarıştıracam ben daha..2008 Orta Yaş KK Fıstıkları Güzellik Yarışması diye..:asigim:
Bunları boşver sen,katılma:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…