''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

Hihihihihi phoshop mu?CADIARZU
Yesinler emi sizi:)Aranızda fotonun babasından anlayan biri var ya:)) :1closedeyes:
Üstelik jürimiz de bir tane de erkek jüri mevcut olacak..Erkek gözüde şart yane değil mi?yerimseniben

Kutlarım sizi Berşule..

Jüri de erkek olması tam isabet..Fotoshop olayına ne gerenkkk var...:1closedeyes:

bence katılanlar arasından seçim yaparken
çok ama çok zorlanılacak yerimseniben
çünkü canım benim kk nın bütün bayanları
hepsi birbirinden güzellltatlicadiarzu
Allah kolaylık versin diyeyim şimdiden:1hug:

Katilsammiki bende yaw.....

Ama diger yarismacilara aciyorum birazda....
Benim yanimda cok soluk kalacaklar yazikkk kiyamam....şakkıdı

heee diyosunnn
o zaman ve kanımca en anlamlı şekilde şampiyon belli 2. kim???

Anlamlı şekilde şampiyonun belli olması ne demek ki?Anlamadım valla:)

Sadece photoshopa başvuranların,çalışmalarını boşa çıkaracak,fotodan çok iyi anlayan Kazen var demek istedim..

Gerçek mi değil mi,çalıntı mı değil mi açısından..

ben kimin sizi sollayacağını biliyom emme nazar değer tedi me sölemem

İddialı olmak benim göbek adım canım..:1closedeyes:

Ama katılmayı düşünmüyorum şu an için.. a.s Hadi yine iyisin...jeyyar

Fikrim değişebilir...
Güzel olan kazansınlülülülülülü

katiliyon mu dedik :mymeka:

barçman ablam katilirsa ben katılmam :a015:
Yemişim Barçman ablanıKötü Kazen

evet şampiyon ben sondan birincide sen:icecream:
ikinciyi bende bilmiyorumnaniknanik

Görcez Eyylül kafa zırlarken teselli ederim seni:icecream:

Geyik muhabbeti ile topici süslerseniz,sil süpür işine gireceğim..
Şaka şamata az buçuk geyik olsun bu tür yarışmalarda ama aşırısı beni grip yapar,bilginize...

Anlamlı şekilde şampiyonun belli olması ne demek ki?Anlamadım valla:)

Sadece photoshopa başvuranların,çalışmalarını boşa çıkaracak,fotodan çok iyi anlayan Kazen var demek istedim..

Gerçek mi değil mi,çalıntı mı değil mi açısından..

yanlış anladın canım benim fotoşop yok ve jüride erkek var deyince tam oldu demek istedim...bir taraftan eğlenirken bir taraftan da gereksiz hırsları olan arkadaşlarla karşılaştığımız için burda...garip şeyler yapılabilir anlamında söyledim...

şule abla mesela şöyle bi foto diskalifiye sebebi midir?

*alıntı yapmayın silicem Şeniz

yanlış anladın canım benim fotoşop yok ve jüride erkek var deyince tam oldu demek istedim...bir taraftan eğlenirken bir taraftan da gereksiz hırsları olan arkadaşlarla karşılaştığımız için burda...garip şeyler yapılabilir anlamında söyledim...

Ha tamam şimdi oldu canım:))
Hırs yapan yine yapsın no problem..Jüri üyeleri oyları tavan yapmış yarışmacıları bile değerlendirirken düşündü..jeyyar
Dediğim gibi jüri yine var..Yarışma sonunda isimlerini açıklayacağım..Yani kafamıza göre seçim yapmadık demek için..:1closedeyes:

Yok değil kurbik:))
Yani boydan olmasın,gelinlikli olmasın,yüzü net görebilelim yeter:))

bende katılıyorummm yolladım resmimi bakalım sonuc ne olcak ya bu arada nasıl ogrencez sonucu
cokmu cahilim tatlicadiarzu

Tamam cadım:))

Oylama her zaman ki gibi..Nickleri saklı tutamayız bu bir gerçek..Anketi de nicklerle açarız belki..Fotoları da iyi muhafaza etmek için çalışmalarımız var,endişeniz olmasın..

tamam o zaman bende katılırım:icecream:

bende katılıyorummm yolladım resmimi bakalım sonuc ne olcak ya bu arada nasıl ogrencez sonucu
cokmu cahilim tatlicadiarzu

Bir hafta duyuru,bir hafta oylama,bir kaç gün tebrik diye yapıyorum yarışmalarımızı..Duyurudan sonra oylamaya geçeriz ve sonuç..Hepsi bu:))

Oylama her zaman ki gibi..Nickleri saklı tutamayız bu bir gerçek..Anketi de nicklerle açarız belki..

Nickleri saklı tutmanın zaten gereği yok bence de Şulem, pekçoğumuz birbirimizi msn den gördük tanıyoruz,çoğu kişi de kendi resmini avatarında kullanıyor zaten.

X