2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

nereden aldınız yatak koruyucusunu betül yatak aldığınız yerden mi ?
bizim yatağı karyolayla geldiği için bakıp ayrıca almam gerekicek...

canım benım yatağı mobılyacıdan aldık..
ama yatak koruyucuyu bebişin nevresım takımını aldıgım yerden aldım..
bebek pikesi nevresım takımı satan yerlerde var yatak koruyucuları..
yatagın tamamını kaplamıyor benımkı.. ust kısmı yumusak alt kısmı sert musamba gıbı..
iki basında lastıgı var yataga gecırıyorsun kaymıyorda.. ben gıyısıler harıc bebegın tum ıhtyaclarını emınonundeki havuzlar hanından aldım annemle..
o han bastan asagı bebek magazalarıyla dolu ve ıhtıyacın olan hersey uygun fıyata 4-5 katlı bı yer ılgılenen olursa aklında bulunsun..

mehtapelif boyle yazmak faydalı oluyor tabıkı bırbırımız ıcın yoksa burada ne ısımız var..
est. bilmişlikte ne demek.. aksıne tesekkurler..yerimseniben

Son düzenleme:
misafir cocuklarina koydugu naylonlari simdi kismetse torunu geldikce koyucak anneannesi :CüvCüv: valla ne yalan soyleyeyim hergun camasir makinalari calisacak ..ilk zaman cok batiyor hersey ama sonra zamanla azaliyor ..aayyy ozledik bebek telasini sabirsizlaniyorum gercekten ..:dance:

misafir cocuklarina koydugu naylonlari simdi kismetse torunu geldikce koyucak anneannesi :CüvCüv: valla ne yalan soyleyeyim hergun camasir makinalari calisacak ..ilk zaman cok batiyor hersey ama sonra zamanla azaliyor ..aayyy ozledik bebek telasini sabirsizlaniyorum gercekten ..:dance:

ayy canım öyle deme gözümüz korkuyo valla naniknanik belki çişli kusmuklu olmaz bebişler temiz temiz uslu uslu uyurlar öyle :roflol:

betül ben de gitmiştim havuzlu hana ama bi arkadaşım götürmüştü..şimdi yine gitsem bulamam valla çok karışık oralar :1no2: neyse ben de bi yerlerden bulurum elbet :KK70:

kızlar gecelik ve sabahlık almadıysanız onlarıda ben eminönü hürriyet çarşısından aldım çok uygun oldu

papatyam ben gecelik, sabahlik,pijama 3 lü takim eminönünden hürriyet çarşisindan aldim şahinler çamaşir diye bir yer fiyat olarakta uygun gidebilirsen bak istersen...ayrica taki yastiğini nereden aldin ?

saol Ben aldım artık canım gecelik sabahlık takımına 80 pijama sabahlık takımına da 138 ytl vermiş oldum artıkk kazıklandımmı normalmi bilmem ama kalitesine göre normal gibi geldi baktım internetten falanda birkaç mağzadan da iyi gibi geldi artık güle güle kullanırızzz

ALTIN YASTIĞINI AZİZ BEBE MAĞZASINDAN ALDIM CANIM

Son düzenleme:
evet orası da gecelik mağazaları doluydu değil mi ..ben de takım olarak gecelik sabahlık 60 küsüre almıştım sanırım, oradan..hem güzel değişik modeller de var...

ayy canım öyle deme gözümüz korkuyo valla naniknanik belki çişli kusmuklu olmaz bebişler temiz temiz uslu uslu uyurlar öyle :roflol:

betül ben de gitmiştim havuzlu hana ama bi arkadaşım götürmüştü..şimdi yine gitsem bulamam valla çok karışık oralar :1no2: neyse ben de bi yerlerden bulurum elbet :KK70:

korkma korkma insana o zaman yaptiklari pislikler bile guzel geliyor ,ben yatak koruyucu alamamistim ,siparis etmek gerekiyor burda cok uzun isler ...iste onun yerine yedek ince bebek yorgani kullandim .. ama senin imkanin varsa koruyucu al tabi..

saol Ben aldım artık canım gecelik sabahlık takımına 80 pijama sabahlık takımına da 138 ytl vermiş oldum artıkk kazıklandımmı normalmi bilmem ama kalitesine göre normal gibi geldi baktım internetten falanda birkaç mağzadan da iyi gibi geldi artık güle güle kullanırızzz

canım ben gecelik,sabahlık ve pijama takıma 95 verdim

canım belkı dolasarak gıttıysenız kafanda karısmıs olabılır..
aslında cok cok basıt bır yerde gercekten.. vapurdan ınınce tabı bız uskudardan gıttıgımız ıcın senıde ıyle sandım bı an.. :roflol:
şöyle deyım vapurların oldugu ıskeleye 5 dk.. bulunmayacak bır yer değil bi kere daha gıtsen ama direk oraya kolay oldugunu anlarsın canım..

hicran iyi aksamlar gecmis olsun hemde ...ben merak ediyorum senin alerji ne durumda yani hala bi tehlike varmi ..demistin ya bebegi alabilirler ,kafama takildi benim

canım belkı dolasarak gıttıysenız kafanda karısmıs olabılır..
aslında cok cok basıt bır yerde gercekten.. vapurdan ınınce tabı bız uskudardan gıttıgımız ıcın senıde ıyle sandım bı an.. :roflol:
şöyle deyım vapurların oldugu ıskeleye 5 dk.. bulunmayacak bır yer değil bi kere daha gıtsen ama direk oraya kolay oldugunu anlarsın canım..

ahh sorma canım o arkadaşım sağ olsun altını üstüne getirdik eminönünün :roflol: bebek odası süslemeleri satan pasajdan tut, havuzlu hana kadar gezdirdi beni o yüzden karıştırdım yaa bi de bu halimle eminönünün o kalabalığına gitmeyi de gözüm yemiyo .. en iyisi ben o arkadaşıma siparişi vereyim de alıversin bana jeyyar

[
hicran iyi aksamlar gecmis olsun hemde ...ben merak ediyorum senin alerji ne durumda yani hala bi tehlike varmi ..demistin ya bebegi alabilirler ,kafama takildi benim

henüz bişii demediler canim saol bugün doktorumda kontroldeydim sancim vardi nst bağlandim yine kaşinti devam ediyor ama ciltteki kizarikliklar hafifledi gibi sanki kaşintida öle önceki gibi keskin değil yani inşallah geçer geçmez dediler ama deçmesede şuanki gibi devam etse idare ederim bakalim test sonuçlarimida yarin değerlendirecekler

ahh sorma canım o arkadaşım sağ olsun altını üstüne getirdik eminönünün :roflol: bebek odası süslemeleri satan pasajdan tut, havuzlu hana kadar gezdirdi beni o yüzden karıştırdım yaa bi de bu halimle eminönünün o kalabalığına gitmeyi de gözüm yemiyo .. en iyisi ben o arkadaşıma siparişi vereyim de alıversin bana jeyyar

canım banada çok zor geliyo oralara gitmek ama mevlüt süslerini oraya yaptıracam doğurmadan bide onları alsam tamam fisfisfis

ya canım zaten bı tane yatak koruyucusu alacaksan ne gerek var o kadar yola..
ya bırıne aldırırsın dedıgın gıbı yada yatak koruyucusu heryerde var baska bı yerden alırsın.. fisfisfis

BENDE EMİNÖNÜNDE O HAVUZLU HAN MI NE ORAYA GİTMEK İSTEDİM EMİNÖNÜNDE ÇOK MAĞZA VE ÇEŞİT VAR SANIRIM ÖLE HATIRLIYORUM UZUN ZAMANDIR İŞ GÜÇ YOLUM DÜŞMEDİ ORALARA AMA MALUM SIKINTILARIMDAN DOLAYI DIŞARI BİLE ZOR ÇIKIYOM FAZLADA YÜRÜYEMEDİĞİMDEN VALLA KAZIK TA OLSA ALDIK BAZI ŞEYLER ARTIK ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN MADDİ OLARAK ZORLUYOR ÇOĞUMUZU HAZIRLIKLAR AMA BORÇ HARÇ BİŞEKİLDE HALLEDİLECEK ARTIK AZAR AZAR BAŞKA ÇARE YOK :emir_bebek::CüvCüv:

[

henüz bişii demediler canim saol bugün doktorumda kontroldeydim sancim vardi nst bağlandim yine kaşinti devam ediyor ama ciltteki kizarikliklar hafifledi gibi sanki kaşintida öle önceki gibi keskin değil yani inşallah geçer geçmez dediler ama deçmesede şuanki gibi devam etse idare ederim bakalim test sonuçlarimida yarin değerlendirecekler

aa cok sevindim ,,insallah testlerdede olumlu cikar canim..ilk defa duydum gebelik alerjisini ..neyse ben cikiyorum herkese iyi gecelerr

benımde gozumde cok buyuyordu.. heleki bu sıcaklarda..
ama annemle burdan usk. ordan vapur emınonu ındık 5 dk hmen havuzlu hana daldık saatlerımız hanın ıcınde gectı cıktık aksam ustuydu zaten.. bırde hanın hemen onunde irem bebe var kozmetık vsbırcok urunude ordan aldık herseyı tamamladık o gun..
ıyıkıde hepsını bır gunde almısız yoksa bı onun ıcın bı bunun ıcın gozumde cok buyuyor..
bırde kapalı yer oldugu ıcın sıcakta hıc etkılemedı.. yoksa dısarıda dukkan dukkan gezıcek olsak bayılır kalırdım heralde o kadar saat.. kafamçokkarıştı

canım banada çok zor geliyo oralara gitmek ama mevlüt süslerini oraya yaptıracam doğurmadan bide onları alsam tamam fisfisfis

evet orada süperdi süsleme ile ilgili herşey satıldığı bi yere girmiştik kocaman han..mevlüt şeker süsleri, sepetleri, kapı süsleri ..rengarenkti herşey..fiyatları da uygundu ama gitsem orayı da bulamam tabii :roflol:

hicran canım inşAllah test sonucun iyidir canım kaşıntın da hafiflemiş çok şükür..az kaldı inşAllah sonuna kadar dayanırsın canım..

X