2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kizlar daha ben kizimin adina karar veremedim kocişim eylül olsun diyoooo ama ben melis ya da zeynep diyorum kafam çok karişik

bu arada alincim oğlunun ayakkabıları cok guzell güle güle eskitsin inşallah..
yakışır erkekine.. yerimseniben :emir_bebek:

Kizlar daha ben kizimin adina karar veremedim kocişim eylül olsun diyoooo ama ben melis ya da zeynep diyorum kafam çok karişik

melis ve zeynep daha guzel bence canım..
artık eylül o kadar var ki.. aslına bakarsak zeynep te eylül kadar vardır ama..
melis sankı cok cici geldi bana.. :CüvCüv:

sagol gülşahcım ben de iyiyim çok şükür yavaş yavaş bebişin odasını yerleştirmeye çalışıyorum önce biraz havalandırıyorum boya kokusu var çünkü..sonra çamaşırları yıkanıp ütülenecek..sen bitirdin mi ütülerini :) ne aldın kocişine canım..
benim de uykumda dönerken kasığıma ağrı saplanıyo dediğin gibi çok feci dönemiyorum bile acısından..ama bacağıma vurmuyo..sanırım genişlediğimiz için ağrıyordur canım :))

Canım ütülerini her fırsatta yapmaya çalışıyorum yakında biter heralde,uyku setinide yıkayayım o zaman hijyenik olsun,yavaş yavaş yapınca daha kolay geliyo sanki,kocişe gömlekle parfüm aldım güzelim valla beğenir inşallah ama o unutursa başına gelicaklaerden ben sorumlu olmicam:roflol::eek:klava:,bugün dedimki doğum hediyesi ne alıcaksın dedim oda neymiş diyo deli ediyo beni deliii:eek:klava:

Canım ütülerini her fırsatta yapmaya çalışıyorum yakında biter heralde,uyku setinide yıkayayım o zaman hijyenik olsun,yavaş yavaş yapınca daha kolay geliyo sanki,kocişe gömlekle parfüm aldım güzelim valla beğenir inşallah ama o unutursa başına gelicaklaerden ben sorumlu olmicam:roflol::eek:klava:,bugün dedimki doğum hediyesi ne alıcaksın dedim oda neymiş diyo deli ediyo beni deliii:eek:klava:

BENİM KOCİŞDE DOĞUM HEDİYESİ DEYİNCE ODA NE DEDİ..ANLATTIM SENDE BANA ALACAKSIN O ZAMAN DEDİİİİ:eek:klava:

Kizlar herşeyini 30 derecede yikasak yeter daha sicakta bozulur bebişlerimizin cicileri... Ayrica sabun tozuyla yikiyorsunuz değil mi?

delikız 30 da ve kısa programda az deterjanla yıkamalısın..
daha sıcaga ayarlarsan ıplık yerlerı buzusebılır cunku uyku setı utulenmezde carsaf gıbı..
kurutmaya sererkende elınle acarak ser.. duzgun kurusun canım..

ben daha söylemedim doğum hediyesi falan diye ama söylesem kesin benimki de bilmez, hatırlatsam mı acaba ya?

onları yıkarken sıkma ayarını düşürürüz biraz olmazsa, fazla kırışmasınlar..bir de ben narin ya da yünlü programında 30-40 derecede yıkayayım diyorum uzun programda bozulabilir gerçekten..
beğenir canım erkeğe alınacak en ideal hediyeler..zaten pek de alternatif olmuyo..
doğum hediyesi duymamıştır onlar canım istediğin şeyi gösterip , bak doğum hediyesi olarak bana bunu al tamam mı :roflol: diyeceksin .. ben öyle yapacağım yani, ondan beklersek ooo heyecandan eli ayağına dolanır çiçek bile getimeyi unutur :roflol: :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben sıvı deterjanla yıkadım herseyını..
dalinin sıvı deterjanı ve yumusatıcısını kullanım mis gibi oldu..
toz deterjanla yıkadıgında kalıntı bıraktıgını dusunerek ıkıncıyı yıkayan cok oldu o yuzden bastan sıvı deterjan aldım ben..

kızlar bu arada makınanın utu ayarı varsa onu ısaretleyın.. yada sıkma ayarı varsa onları dusurun cok sıkmadan cıkarsın.. burusur yoksa.. hele ki uyku seti..
ben uyku setı hıc almadım nevresım takımı aldım oylesı daha cok hosuma gıdıyor diye..

alin kııı nereye gıttın ... :icecream:
cevabım arkalarda kaldı yıne göremicen..
zaten bu topicekı herkes ezberledi bu sayede ruyamı kaç kere yazdım böyle.. :smiley-cool:

yok canım doktor tarıh vermedı.. :roflol:
ben bır ruya gormustum bundan 1-2 ay oncesınde..
erken dogum yapıyordum hemsırelere sormustum dogum yaptıgım hast. de bugun ayın kacı dıye..
onlarda bana bır ağızdan ''6 ağustos'' demişlerdi.. :1shok: bende o ruyadan berı 6 ağustosu merakla beklıyorum...
ne olur ne olmaz dıye hazırlıgımı tamamlayayım dedım..
ama merak ettıgım su, olurda bırsey olmazsa 6 ağustos da acaba ne alaka oyle bır ruya gordum derım yanı.. :sm_confused:

:1shok: betüüüülll inanmıyorum!
bende haziranın başında bir rüya görmüştüm.
ayılıyorum, erken doğum yapmışım zorunlu olarak
soruyorum 21 haziran diyolar.ayy çok erken olmuş diyorum hem de kız olmuşş
mavi aldım herşeyini doktoru şikayet etcem falan diyodum.:roflol:
çok şükür atlattım o tarihi
sen de endişenlenme
tarihler,doğum çeşitleri ve erken -zamanında doğum derken bozduk kafayı biraz kafamçokkarıştı
o yüzden demekki rüyalarımızda birbirine benziyor endişelerimiz gibi.
o günü at aklından kendini yoklamaya başlıyosun yoksa doğurcam mı diye
oki?
mucckkk:1hug:

X