2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Emetu canım tebrik ederim..sağlıkla kavuşmuşsunuz çok şükür..
Rabbim sağlıklı mutlu huzurlu upuzun ömürler nasip etsin evladınla birlikte..
doğum yapanlar vakit bulup giremiyor pek..
kusurumuza bakma canım kasti yapılan birşey değil..

ayten canım o yanma hissi ; sezeryanda kesilen 7 tabakadan biri olan sinir dokunun, dikilirken sinir uçlarının yeniden birbirine tam denk getirilemediği için, sinir uçları birbirine deydikçe elektriklenme gibi yanması imiş ..ilk hafta benim de ağrılarım geçti, yanmam başlamıştı.. çok yanıyodu acı biber serpmiş gibi sanki..ama o da geçti çok şükür..zamanla geçiyor hepsi...

betül geçmiş olsun yeniden canım..bebişinle sana sağlıklı güzel günler diliyorum..
hikayeni bekliyoruz en kısa zamanda..

herkese sevgiler ..

doğum yapmamış anneler barmak kaldırsın:lepi:

bende barnak kaldırıyommmmm daha doguramadımkaydirigubbakcemile3:lepi::lepi:
kanal d yı :lepi:izleyın arkadaslar ANNE SUTUNU ARTTIRAN YIYECEKLERi vereceklermiş haberiniz olaaaaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile2
kız sende sancı mancı varmı bende ara ara agrı oluyo dun aksam ılk kez ıkı sefer sancı gırdı ay cok sevındırık oldum yawwwkaydirigubbakcemile3
bide alt taraf kasılıyo gıbı agrıyo ama hala tık yookkkkafamçokkarıştı

bende barnak kaldırıyommmmm daha doguramadımkaydirigubbakcemile3:lepi::lepi:
kanal d yı :lepi:izleyın arkadaslar ANNE SUTUNU ARTTIRAN YIYECEKLERi vereceklermiş haberiniz olaaaaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile2
kız sende sancı mancı varmı bende ara ara agrı oluyo dun aksam ılk kez ıkı sefer sancı gırdı ay cok sevındırık oldum yawwwkaydirigubbakcemile3
bide alt taraf kasılıyo gıbı agrıyo ama hala tık yookkkkafamçokkarıştı
k *

hee vallla aynen alt kasık tarafıma ağrı giriyor bazen ama yalancı sancı sanırım hane tık yok dün dr agittim normal doğum yapabilirsin dedi ama açılma felan yok daha arefeye kadar olmassa bayramın 1.güünü gel dedi nst ye girelim dedi

sen gittinmii??:eek:

merhaba arkadaşlar

allahıma şükürler olsun sonunda bende oğluşuma kavuştum:emir_bebek:hihoyyyt
çok güzel bi duygu minnacik bakmaya kıyamıyorum
normal istiyordum ama sezeryanla oldu
doktor çatımın dar olduğundan açılmam olmadığından ve önceden geçirmiş olduğum ameliyattan dolayı sezeryana karar verildi

betülcüğüm tebrik ederim canım
allah analı babalı büyütsün
allah uzun ömürler güzel yazılar yazsın
allah gönlüne göre verdi normal doğum olmuş
maalesef benim sezeryan oldu

merhaba arkadaşlar

allahıma şükürler olsun sonunda bende oğluşuma kavuştum:emir_bebek:hihoyyyt
çok güzel bi duygu minnacik bakmaya kıyamıyorum
normal istiyordum ama sezeryanla oldu
doktor çatımın dar olduğundan açılmam olmadığından ve önceden geçirmiş olduğum ameliyattan dolayı sezeryana karar verildi

Allah analı babalı büyütsün canım Allah bizede göstersin :nazar::nazar:suni sancı felan verilmedi ayrıntılsrını müsait olunca anlat tebriklerhihoyyyt

herkesler doğurmuş almış bebeğini kucağına dream81 de vardı o nettiki sesi çıkmadı doğurdu yalım kız seren ikimiz kaldık sanırımhihoyyyt

k *

hee vallla aynen alt kasık tarafıma ağrı giriyor bazen ama yalancı sancı sanırım hane tık yok dün dr agittim normal doğum yapabilirsin dedi ama açılma felan yok daha arefeye kadar olmassa bayramın 1.güünü gel dedi nst ye girelim dedi

sen gittinmii??:eek:

hadi yaaa ben en son gıttıgımde rahım kısalmıs demıstı bende yarın gıdecem cnm bakalım bana nedıcek bızım bebişler bayramdamı ne gelecek kısbenneyaptımki
yarın 12 de randevum var ınsallah acılma falan vardır bı bakarsın yarın doguma gıderım:lepi:
ay ınsallah yaaa hakkımızda hayırlısı cnm bugun kadir gecesı bu mubarek gecede bol bol dua et kendın ıcın aılen ıcın bebegın ıcın ve bızler ıcın rabbım dualarımızı kabul etsın en kısa zamanda hayırlısıyla bır avazda bızlerde o zorlu yoldan guzel sekılde gecelım ınsallah amiiinnnnn:Saruboceq:

dogum yapan guzel annelerınde yavrularını allahım bagıslasın hayırlı evlat etsın saglıklı e
evlat eylesın hepımızın bol bol sütü olsun insalaah amiiiinnnnn:Saruboceq:

allahım her isteyen anne adaylarınada guzel saglıklı ve hayırlı evlat versın ınsallah
hiç bir ananın kucagı boş kalmasın insallah

HAYIRLI KADİR GECELER DİLİYORUM HEPINIZEEEEa.s.

:enbuyukkk:

CNMMM SANADA HAYIRLI OLSUN NEGUZEL SENDE ALMISSIN BEBİŞİİ DARISI BASIMIZA INSALLAH
TEKRARDAN HAYIRLI UGURLU OLSUN CNMMMM:emir_bebek:

ARZU KIS DEDIGIN GIBI BI IKIMIZ KALDIKkaydirigubbakcemile2
AMA BAK GOR SEN BENDEN ONCE DOGURURSUN BEN HALA BEKLEYECEGIME BENZIYO:roflol:

amin canım allah tüm isteyenleri bu mübarek kadir gecesinde evlat sahibi etmeyi nasip etsin inşallah tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun

sana da en kısa zamanda hayırlı doğumlar nasip etsin bayram hediyesi olarak gelsin inşallah

hadi yaaa ben en son gıttıgımde rahım kısalmıs demıstı bende yarın gıdecem cnm bakalım bana nedıcek bızım bebişler bayramdamı ne gelecek kısbenneyaptımki
yarın 12 de randevum var ınsallah acılma falan vardır bı bakarsın yarın doguma gıderım:lepi:
ay ınsallah yaaa hakkımızda hayırlısı cnm bugun kadir gecesı bu mubarek gecede bol bol dua et kendın ıcın aılen ıcın bebegın ıcın ve bızler ıcın rabbım dualarımızı kabul etsın en kısa zamanda hayırlısıyla bır avazda bızlerde o zorlu yoldan guzel sekılde gecelım ınsallah amiiinnnnn:Saruboceq:

dogum yapan guzel annelerınde yavrularını allahım bagıslasın hayırlı evlat etsın saglıklı e
evlat eylesın hepımızın bol bol sütü olsun insalaah amiiiinnnnn:Saruboceq:

allahım her isteyen anne adaylarınada guzel saglıklı ve hayırlı evlat versın ınsallah
hiç bir ananın kucagı boş kalmasın insallah

HAYIRLI KADİR GECELER DİLİYORUM HEPINIZEEEEa.s.

:enbuyukkk:

Amin canım amin inşallah istediğin gibi olur normal doğumla kucaklar gelirsin bebeişini sağlıcakla bak yarın doğum felan yaparsan aklına gelsin de dua et arzuda normal doğursun diye :Saruboceq::1hug:
Allah isteyen herkeslere versin bol bol dua edek bu mübarek gecede :Saruboceq:

HAYIRLI GECELER HERKESE KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

Amin canım amin inşallah istediğin gibi olur normal doğumla kucaklar gelirsin bebeişini sağlıcakla bak yarın doğum felan yaparsan aklına gelsin de dua et arzuda normal doğursun diye :Saruboceq::1hug:
Allah isteyen herkeslere versin bol bol dua edek bu mübarek gecede :Saruboceq:

HAYIRLI GECELER HERKESE KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNN EDERIM TABIKIDE KIS VALLA DEMIN CUMA OKUNDU SENIN ICINDE DUA ETTIM VALLA BAK ,ALLAHIM HAYIRLISIYLA EN KISA ZAMANDA IKIMIZI VE BIZIM GIBI DOGUMU BEKLEYENLERE YARDIM ETSIN. BİR AVAZDA KURTULALIM BEBISLERIMIZI SAGLIKLI SEKILDE KUCAGIMIZA ALALIM INSALLAAAHHHHH
YARIN BAKALIM BANA NEDICEK INSALLAH ACILMA OLURDA HEMEN DOGUMA ALINIRIMhihoyyyt

kızlar bende daha doğuramadım salı günü dr.um normal doğum yapabilirsin dedi ama hala ses yok bişi olmassa ayın 3 ünde gidicem bayramın ikinci günü yani bakalım....kasıklarımda benim her sabah özellikle sancı oluyor size de oluyor mu*

Amın canım hepimizin bebişlerini Allah bagıslasın kavustguna cok sevındım..
darısı gerıde kalan arkadaslarımızın basına ınsallah.. sag salım kurtulup kollarına almak nasıp etsın rabbım..
Allah hepimizin hakkında hep hayırlısını versın dıye dua ettık canım..
demekkı senın ıcın de hayırlı olan buymus.. bebegıne kavustun ya guzel kokusunu cektın ya gerısı boş..
Allah salih evlatlardan eylesın hayırlı evlatlardan eylesın bızıde onlara yakısır sekılde anne baba olmayı nasıp etsın ınsalah..

Arkadaşlar,

Siteye yazalı 5 gün oldu;ama hiç kimse yukarıdaki mesajıma bir cevap yazmadı. Biliyorum buraya çok fazla girmiyorum ve çok aktif bir kullanıcı sayılmama;ama yine de bir "Hayırlı Olsun" denilebilirdi en azından... Geçmişi okuyorum da benim gibi az girenler doğum yaptıklarına dair mesaj yazdıklarında bir kişi de olsa hayırlamış;ama bana maalef hiç kimse yazmadı... Kırılmadım desem yalan olur....benneyaptımki:1no2::1no2:

Canım benım kırılma ya cok uzuldum bak ben dogumdamıydım oncesınde mı yazdın gormedım ama gercekten yazını farketmedım.. herkes bebıslerıyle mesgul kalan bır ıkı arkadasımızında gozunden kacmıstır canım..
Allah bagıslasın bebegını Analı babalı buyumek nasıp etsın hayırlı evlat olsun ınsallahh..:1hug:

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNN EDERIM TABIKIDE KIS VALLA DEMIN CUMA OKUNDU SENIN ICINDE DUA ETTIM VALLA BAK ,ALLAHIM HAYIRLISIYLA EN KISA ZAMANDA IKIMIZI VE BIZIM GIBI DOGUMU BEKLEYENLERE YARDIM ETSIN. BİR AVAZDA KURTULALIM BEBISLERIMIZI SAGLIKLI SEKILDE KUCAGIMIZA ALALIM INSALLAAAHHHHH
YARIN BAKALIM BANA NEDICEK INSALLAH ACILMA OLURDA HEMEN DOGUMA ALINIRIMhihoyyyt

Canım ınsallah sende ve arzu, gülşah arkadasımızda hayırlısıyla kurtulur saglıkla kucagınıza alrısınız bebegınızı..
Allah kolay dogumlar nasıp etsın..

Hepimizin Cuma gunu ve Kadir gecesi Mübarek olsun..
Dua etmeyi unutmayın.. siz ve sizin gıbı dogum yapıcak herkes ıcın..
Allah sımdıden kabul etsın dualarınızı..

kızlar bende daha doğuramadım salı günü dr.um normal doğum yapabilirsin dedi ama hala ses yok bişi olmassa ayın 3 ünde gidicem bayramın ikinci günü yani bakalım....kasıklarımda benim her sabah özellikle sancı oluyor size de oluyor mu*

cnm benim bi dun aksam iki sefer şiddetli sanci girdi hemen ayyy yaptim:) demekki sanciydi sabahlarida karnim agriyo oglende ara ara agrilar oluyo ama oturduktan sonra ayaga kalktigimda sag kalcama kramp giriyo bide kasik boldemde agri oluyo kasilma gibi baskada bisey yok benim son 3 gun senin gunun doldumu???

selam ben 9 haftalık hamileyim burdan tecrübe ediniyorum belke karar vermek için çok erken ama bende normal doğum istiyorum betul sana bir sorum olcak sanırım göztepe medical parkta doğum yaptın doktorunun ismini alabilirmiyim teşekkür ederim şimdiden

sardunya allah analı babalı büyütsün sende bebişini kucağına almışsın darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah bu mübarek gecede allah herkesin duasını kabul etsin semaya açılan elleri boş çevirmesin. lohusa anneler sizde bu gece bol bol dua edin allah lohusa kadınların tüm dualarını kabul edermiş bu 40 günlük süreyi iyi değerlendirelim böyle günler senede bir geliyor unutmayalım ben doğum öncesi de doğum sırasında da duaların hayrını çok gördüm çünkü

X