2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

betülcüm yanında annenler falan yok mu? bu işleri ne güzel sen kendin halledebiliyorsun.ben korkuma ne yıkayabiliyorm,ne altını değiştiriyorm.Annem halldedyor hepsini.gerçi ben de artık başlamam gerek 11 gün oldu.ona zarar veririm diye korkuyorum.daha çok küçükler çünkü.maşallah sen bayağı cesaretlisin.

canım yanımda annem var.. zaten apartmanlarımız yanyana ara ara eve gecıp gelıyor bana..
esımde yanımda yıllık ıznını kullanıyor bayrama kadar evde.. gece esımle ben aynı odada yattık annem her ıhtımale karsı yanımızda olsun dıye kal dedım.. ıcerı odada kaldı annemde.. :1rolleyes:
ama sabaha kadar kendım emzırdım altını esımle degıstırdık.. sımdıde kendım degıstırdım ustunu gıydırdım fılan..ınsan basta tedırgın oluyor ama ne kadar kendın yapmayı ertelersen o kadar daha zor gelır korkunu buyutursun..
mınnacık ayakları bacakları ıncecık cok tuhaf ama alıstım kısa surede.. ılk denememde cok terlemıstım..sımdı altını degıstırırkende terledım ama yapılıyor yanı.. :1rolleyes:

canım yanımda annem var.. zaten apartmanlarımız yanyana ara ara eve gecıp gelıyor bana..
esımde yanımda yıllık ıznını kullanıyor bayrama kadar evde.. gece esımle ben aynı odada yattık annem her ıhtımale karsı yanımızda olsun dıye kal dedım.. ıcerı odada kaldı annemde.. :1rolleyes:
ama sabaha kadar kendım emzırdım altını esımle degıstırdık.. sımdıde kendım degıstırdım ustunu gıydırdım fılan..ınsan basta tedırgın oluyor ama ne kadar kendın yapmayı ertelersen o kadar daha zor gelır korkunu buyutursun..
mınnacık ayakları bacakları ıncecık cok tuhaf ama alıstım kısa surede.. ılk denememde cok terlemıstım..sımdı altını degıstırırkende terledım ama yapılıyor yanı.. :1rolleyes:

maşallah sana süper annee:nazar::nazar:
valla bende senin gibi düşünüyorum cnm ,annem olsada herseyı ben yapmak isterim valla:))
ya buarada benim karnımdan böööööööööööööööö diye sesler:roflol: geliyo ay cozemedim
nedirki acaba bizim oğlanın sesimidirki acepkaydirigubbakcemile3 bide ara ara soguk terler geliyo buda doguma işaretmidir kızlar ay ben kendimi dinlemekten kafayı yıyecem off valla dogurmak istiyorum artık. bide doktorum bayram tatılıne cıkacakmıs:kızgın: iice morelım bozuldum ben baskasında nasıl dogum yapacam yaaaaaaaa offfffffffffff iicene morelım sıfıra dustu valla.bayram olmadan dogursam barı yaaaaaaaaaaa:çok üzgünüm:

bide betüş cnm sen neyle gıttın hastaneye?? yanı normal dogum oldu ya elbıseyle gıt falan dıyolar bana bende ole dusunuyorum elbısemi gıydın onunlamı doguma gırdın? dogumdan sonra eve gelırken baska kıyafetmi gıyındın ? senınde işin var cnm ama bılgılenelım dıye soruyorum:1hug:kaydirigubbakcemile2

Merhaba kızlarr

Bencede arkadaşlar bebeklerinizin ihtiyaçlarıyla ne kadar çok ilgilenirseniz güvenininz o kadar çabuk gelir...
Benimde annem yanımda hatta sezeryanın ilk gecesi ben annemi yatırdım uyuttum ben bebekle ilgilendim sabaha kadar.Allah a şükür de hiç ağrım sızım olmadı... İlk günden beri herşeyi ile ben ilgileniyorum...
Sadece banyoda annem tutuyor.Ben şampuanlıyorum... Ama bugün yarın onu da ben yapmak istiyorum...
Böylece bebekler bizim yanımızda kokumuzla kendilerini daha güvende hissediyorlar..
kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.:nazar:

bide betüş cnm sen neyle gıttın hastaneye?? yanı normal dogum oldu ya elbıseyle gıt falan dıyolar bana bende ole dusunuyorum elbısemi gıydın onunlamı doguma gırdın? dogumdan sonra eve gelırken baska kıyafetmi gıyındın ? senınde işin var cnm ama bılgılenelım dıye soruyorum:1hug:kaydirigubbakcemile2

canım esofman tişort fılan gıttım doguma.. ama cantama belkı cıkısta lazım olur dıye elbıse almıstım.. ama yınede cıkısta baska bır esofman tişort gıydım.. dogumdan sonra gecelık gıydım.. 3 gecelık almıstım yanıma ama zaten 1 gunde cıktıgın ıcın degıstırmeye fırsat bıle olmuyor.. gecelıgın kenarı 1 parmak kadar lekelenmıstı onuda wc ye gıttımde yıkadım azıcık gerek kalmadı degıstırmeye ama ne olur ne olmaz yınede fazladan almak gerek..

Merhaba kızlarr

Bencede arkadaşlar bebeklerinizin ihtiyaçlarıyla ne kadar çok ilgilenirseniz güvenininz o kadar çabuk gelir...
Benimde annem yanımda hatta sezeryanın ilk gecesi ben annemi yatırdım uyuttum ben bebekle ilgilendim sabaha kadar.Allah a şükür de hiç ağrım sızım olmadı... İlk günden beri herşeyi ile ben ilgileniyorum...
Sadece banyoda annem tutuyor.Ben şampuanlıyorum... Ama bugün yarın onu da ben yapmak istiyorum...
Böylece bebekler bizim yanımızda kokumuzla kendilerini daha güvende hissediyorlar..
kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.:nazar:

he bacım cok dogru dedın valla:)) bızde anayız bız bakacaz tabıkı bebişlerimize
kıs bebişinin resmını koysana bakalım biraz usttekı resım cok kucuk goremıyorum:eek:

slm kızlarrrr
oglusumu uyuttum hemen gırdım bır ıkı kelıme yazayım dıye:)
betuscum tekrar tebrık ederım canımcım allah analı babalı buyutsun..
kızlar bu arada betus cok haklı bır an once bebegınıze uyum saglamanız cok onemlı bencede
bende ılk hastaneden geldıgım gunden berı sezeryandan dolayı agrılarım olmasına ragmen kendım emzırıp altını aldım gıydırdım soydum:)hıc kımseye bırakmadım.ve gecen cumartesıde kendım yıkadım oglumu:)allah hepsını kolaylastırıyor...kayınvalıdem gecelerı ver ben bakayım cok dedı ama ben kesınlıkle hıc yanımdan ayırmadım...ve sımdı sankı 40 yıldır cocuk bakıyormus gıbıyım..herkesede tavsıye ederım arkadaslar kendı rahatınız ıcın...

canım esofman tişort fılan gıttım doguma.. ama cantama belkı cıkısta lazım olur dıye elbıse almıstım.. ama yınede cıkısta baska bır esofman tişort gıydım.. dogumdan sonra gecelık gıydım.. 3 gecelık almıstım yanıma ama zaten 1 gunde cıktıgın ıcın degıstırmeye fırsat bıle olmuyor.. gecelıgın kenarı 1 parmak kadar lekelenmıstı onuda wc ye gıttımde yıkadım azıcık gerek kalmadı degıstırmeye ama ne olur ne olmaz yınede fazladan almak gerek..

hmm anladım cnm cok saol bılgın ıcın
pekı eşofmanlamı doguma gırdın yanı senı tamamen soymuyorlar dımı
alt taraf cıksada ust taraf kalıyo dımı:uhm:

hmm anladım cnm cok saol bılgın ıcın
pekı eşofmanlamı doguma gırdın yanı senı tamamen soymuyorlar dımı
alt taraf cıksada ust taraf kalıyo dımı:uhm:

yok anacım esofmanla doguma gırılır mı.. kaydirigubbakcemile3
tamamen cıkarıyorsun kıyafetını hastanenın verdıgı ınce gecelıgı gıyıyorsun.. amelıyat kıyafetlerı gıbı boydan ınce gecelık gıbı bırsey..
ben hastaneye gıttım sunı sancıya baslamadan gıydım onu doguma kadar ve dogumdan sonrada odaya cıkınca temızledıler kendı gecelıgımı verdık onu gıydırdıler.. :1rolleyes:

duygu saol canım hepımızın bebişlerini bızlere bagıslasın Allahım.. :Saruboceq:

yok anacım esofmanla doguma gırılır mı.. kaydirigubbakcemile3
tamamen cıkarıyorsun kıyafetını hastanenın verdıgı ınce gecelıgı gıyıyorsun.. amelıyat kıyafetlerı gıbı boydan ınce gecelık gıbı bırsey..
ben hastaneye gıttım sunı sancıya baslamadan gıydım onu doguma kadar ve dogumdan sonrada odaya cıkınca temızledıler kendı gecelıgımı verdık onu gıydırdıler.. :1rolleyes:

duygu saol canım hepımızın bebişlerini bızlere bagıslasın Allahım.. :Saruboceq:

:roflol:nebılım kıs sankı ellı sefer dogum yaptık sana soruyoz işte kaydirigubbakcemile3
saol cnm bılgılerın ıcın sen bebısınle ılgılen darısı bızlerın basına
of gecmıyo şu gunler hayırlısıyla bende alsam artık bebişimi kucagıma
soguk soguk terler akıyo karnımda agrıyo hep ınsallah bunlar dogumun habercılerıdır
amiiiinnna.s.:1hug::Saruboceq:

Herkese selamlar;:teytey:
Gününüz hayırlı geçsin. Bizimde bugün 20.günümüz. Yarı kırk yapacağız. Yıkandık bi güzel kızımla, babaanneye gideceğiz.
Betülcüm hayırlı olsun canım bebeğim. Allah analı babalı büyütsün. :nazar:

Kızlar uykusuzluktan her tarafım ağrıyo, sabah 4'ten 8'e kadar uğraştık emmeyle. ama pek güzel ememedi. Nazar mı değdi ne, dün iftara gitmiştik. Tam oturtuyoruz derken yine tutmamaya başladı. Çok da acıyo göğüslerim, dişlerimi sıkıyorum hep. Eşimde o kadar çok mu acıyo ya diyo. Ona göre daha dişleri yok ya :) Acıtmaz zannediyo. Ne olurdu ki şu emzirme olayını bari erkekler yapsaydı.... :dance:

slm kızlarrrr
oglusumu uyuttum hemen gırdım bır ıkı kelıme yazayım dıye:)
betuscum tekrar tebrık ederım canımcım allah analı babalı buyutsun..
kızlar bu arada betus cok haklı bır an once bebegınıze uyum saglamanız cok onemlı bencede
bende ılk hastaneden geldıgım gunden berı sezeryandan dolayı agrılarım olmasına ragmen kendım emzırıp altını aldım gıydırdım soydum:)hıc kımseye bırakmadım.ve gecen cumartesıde kendım yıkadım oglumu:)allah hepsını kolaylastırıyor...kayınvalıdem gecelerı ver ben bakayım cok dedı ama ben kesınlıkle hıc yanımdan ayırmadım...ve sımdı sankı 40 yıldır cocuk bakıyormus gıbıyım..herkesede tavsıye ederım arkadaslar kendı rahatınız ıcın...

merhaba arkadaşlar
duygucum bebeğini yalnız nasıl yıkıyorsun anlatır mısın ben henüz yalnız yıkamadım hiç

kızlarr bişi sorucam
hani bundan bir iki ay önce sıze bır sıte onermıstım şuan sıtenın ismini hatırlayamıyorum ama uye olup sorunun cvbını bılenlere cesıtlı hedıyeler yolluyorlardı ya bana hedıye gelmiş
eşim calıstıgım işyerınden almıs aksama getırecek mama tabağı yollamıslarsırnaşık şey
sizlerdende uye olan vardı aslıda uye olmustu sanırsam deryada uye olupta hedıyesı gelen varmı dıye soracaktımhihoyyyt

merhaba arkadaşlar benim ogluşumda uyudu bir ugrayıp bakayıp sizlere dedim.benimde şimdiye kadar annemle kardeşim oldu yanımda ama çogu şeyi ile ben ilgilendim zaten ister istemez hemen annelik duygusundan acele davranıyorsun. banyo konusunda daha tam tecrübeli degilim tedirgin oluyorum yıkarken halen.
birde arkadaşlar bebek takvimimin başına resmimizi nasıl ekleyebilirim.

Arkadaşlar,

Meleğime kavuştuğum ve onunla uğraştığım için bir türlü yazamadım sizlere... Sonunda ben de anne oldum Allah'a şükürler olsun!!!! 22 Eylül'de sezaryene girecektim;ama 15 Eylül sabah 6:30 gibi nişanım geldi ve biz apar topar hastaneye gittik ve öğlen 15:00'da epidural sezaryenle oğluma kavuştum... Çok güzel bir duygu, Allah en kısa sürede en az acıyla sizleri de bebişlerinize kavuştursun inşallah....

Arkadaşlar,

Siteye yazalı 5 gün oldu;ama hiç kimse yukarıdaki mesajıma bir cevap yazmadı. Biliyorum buraya çok fazla girmiyorum ve çok aktif bir kullanıcı sayılmama;ama yine de bir "Hayırlı Olsun" denilebilirdi en azından... Geçmişi okuyorum da benim gibi az girenler doğum yaptıklarına dair mesaj yazdıklarında bir kişi de olsa hayırlamış;ama bana maalef hiç kimse yazmadı... Kırılmadım desem yalan olur....benneyaptımki:1no2::1no2:

Arkadaşlar,

Benim çizelgeye göre ben hala hamile görünüyorum,Onu nasıl düzeltebilirim? Bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Çok teşekkürler.

Arkadaşlar,

Benim çizelgeye göre ben hala hamile görünüyorum,Onu nasıl düzeltebilirim? Bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Çok teşekkürler.

Canım benim kendi adıma konuşıtım bende 16 günlük anneyim ve pek vakit bulamıyorum siteye girmek için ve yeni gördüm mesajını..Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah.Sana ve eşine bağışlasın o minik kuzuyu.Hayırlı olsun canım.tebrik ederim.Bu arada çizelgeni yazdığın yerden silersen (profil düzenleden)kaybolur o.yeni bi çizelge yaparsın doğumgünü çizelgesi onu eklersin.bebiş kaç günlük kaç aylık görürüz hem...a.s.:nazar:

Arkadaşlar,

Siteye yazalı 5 gün oldu;ama hiç kimse yukarıdaki mesajıma bir cevap yazmadı. Biliyorum buraya çok fazla girmiyorum ve çok aktif bir kullanıcı sayılmama;ama yine de bir "Hayırlı Olsun" denilebilirdi en azından... Geçmişi okuyorum da benim gibi az girenler doğum yaptıklarına dair mesaj yazdıklarında bir kişi de olsa hayırlamış;ama bana maalef hiç kimse yazmadı... Kırılmadım desem yalan olur....benneyaptımki:1no2::1no2:

geçte olsa hayırlı uğurlu olsun kız öyle deme atlanmıştır tebrikler Allah analı babalı büyütsün kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5bak doğurmuş kurtulmuşun biz napalım dua edin

Arkadaşlar,

canım hayırlı olsun Allah analı babalı saglıcakla büyütmek nasip etsin.

Arkadaşlar,

hayırlı olsun canım , herkes sarhoş gibi, siteye anca kendi msjlarımıza acele acele bakıp çıkabiliyoruz, o kadar meşguluz ki, malım bebklerimiz çok küçük..kırılma oldu mu?

X