2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ben adresi bulamadım bana link gönderebilirmisin anessa...a.s.

yok canım bızde mevlutte serılır dantellı yatak ortulerı ve saten takım zaten o mevlut ıcın ayrı alınır
yanı benımde ceyızımde vardı kayınvalıdem bır daha goturdu aldı gecenlerde logusa gecelık takımı buyuk beden:))))

tabi tabi bebek sabun tozu ile yıkamak en iyisi hep beyaz olanlarda ağartıcı kullanılıyor mis gibi olsun yani...temiz temiz

bizde de saten gecelik giyiliyor yada bizim yöresel bi kıayfetimiz var o giyiliyor ama ben geceliği tercih ederim o kıyafetimiz çok ağır ve onunla yürümesi çok zor kayıtlı resmim varsa koyarım görün hak verirsiniz

Anladım canısııı
sağlıkla,keyifle giyin inşallah..:CüvCüv:

Valla ben gecelik filan almadım daha kayınvalidem önden düğmeli pijama takımı getirmiş bide annem getiricek gelirken zaten ben şimdilik melüt yapmicam kendi memeleketimde olmadığım için,anca kendi memleketime gidince yaparım bişey farketmez nasılsa,kapı süsü almayı düşünüyorum ama şu sıcaklardan fırsat bulabilirsem çıkıp alıcam,bu arada ben bebişin herşeyini yıkadım iyi olanlarıda kötü olanlarıda ne bileyim hiç birine bişey olmadı hacışakir ve dalin yumuşatıcıyla merak etmeyin hiçbişey olmuyo narin 30 derecede yıkadım en kısa programda zarar vermiyo yalnız deterjanı çok kullanmayın az miktar kullanın bişey olmaz...

http://www.cicikom.com.tr/cicikom.php?sayfa=urunDetay&urunID=219&cinsID=2&kategoriID=8&xtip=2
ben bu geceliği aldım hastane için sabahlık da almadımiçimi göstermiyor

Kızlar doğum yapan arkadaşlara sordum hastaneye gecelik götürmeyin,sancı çekerken ve doğum yaparken giyeceğimizi hastane veriyormuş zaten hani şu yeşil önlük gibi olanlardan.Çok kirleniyormuş.Doğumdan sonra gerek hastanede gerekse evde rahat emzirmek için önden düğmeli pijama takımı alın yeter diyorlar.Deya bu güzel geceliği hastaneye götürmeyi düşünme bence.Birdaha giyemeyebilirsin.

bende senin gibi düşünüyorm bende düğmeli pijama kullancam hem daha rahat yani mevlütü zaten 40 ı çıkınca yapılıyo diye biliyorma.s.

buda 2.gecelıgım kızlar sabahlıgın ıcıne bu bıraz daha seksi:)gece gıyerım artıkın:)

emell hoşgeldin napıyon kız görünmüyorsun ne zamandır bebişin çok mu yoruyo:1hug:r yoksa seni

bende sezeryan dusundugum ıcın pıjama takımı belden sıkar baskı yapar dıkıs yerıme dıye dusunmuyorum gecelık daha rahat olur bence...

bende senin gibi düşünüyorm bende düğmeli pijama kullancam hem daha rahat yani mevlütü zaten 40 ı çıkınca yapılıyo diye biliyorma.s.

Bende pek gecelik sevmiyorum açılıyo heryerim zaten en iyisi önden düğmeli pijama,ama ben emzirme atleti almadım çok gereklimi acaba hepiniz aldınızmı emzirme atletinden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…