2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ÇOCUKLU YAŞAMA HAZIRMISINIZ??
> > -) Köşe başındaki süpermarkete gidin. Hiçbir şey> satın almadan kasaya> yönelin ve cebinizdeki bütün parayı kasiyere verin.> Daha sonrada yandaki> eczaneye gidin kredi kartı ile ilaçlar alın. Akşam saat> 17:00 ile 22.00> arasında elinizde yaklaşık 4 kg. ağırlık taşıyarak> sürekli ev içinde volta> atın. Saat 22.00'de ağırlığı yatağa bırakın.> Saati 24.00'e kurun ve yatın> uyuyun. Saat tam 24.00'de kalkın.4 kg. ağırlığı> tekrar elinize alın ve saat> 01.00'e kadar evin içinde dolaşın. Ağırlığı> tekrar yatağa koyun. Saatin> alarmını 03.00'e kurun. Yatın.> Uyuyamayacağınız için tekrar kalkın; bu> kez elinizde ağırlık olmadan evin içinde dolanıp> durun. Koltukta kendinizden> geçin.03.00'te çalan alarm ile fırlayın, 15> dakikalık uykunun sersemliği ile> yatağa yönelin, ağırlığı elinize alın. Saat> 04.00'e kadar elinizde ağırlık> varken karanlıkta dolanın ve bu arada yüksek sesle> çocuk şarkıları, ninniler> söyleyin. Kendinizden geçerek bir süre daha uyuyun.> Böylece toplam uyku> miktarınızı 45 dakikaya yükseltin. Kahvaltıyı> hazırlayın. Güleryüzlü olun ve> bunları 5 yıl boyunca her gece tekrarlayın. > > 2-) Eve canlı bir ahtapot getirin...5 yıl boyunca> düzenli bir biçimde her> sabah onu giydirmeye çalışın. Ayrıca ahtapotu bir> çuvala, hiçbir kolu> dışarda kalmayacak şekilde, en kısa zamanda sokmanın> provasını yapın. > > 3-) Bir kavun alın. Kavunun üstünde bir delik açın.> Kavunu uzunca bir iple> tavana asıp, sallayın. Kavun sağdan sola sallanırken,> bir kaşık sıcak su> alın,.sallanan kavunda daha önce açmış olduğunuz> deliğe,yere dökmeden> sokmağa çalışın. > > 4-) Ağzınızdan çıkan her cümleyi en az beş kez daha> tekrarlayarak konuşmaya> alışın. Bunu bir yaşam biçimi haline getirin. > > 5-) Dışarıya çıkmak için giyinin. Banyonun kapısı> önünde tam tamına yarım> saat bekleyin. Aşağıya inin. Kapının önünde beş> dakika bekleyin. Sonra> tekrar eve dönün.Tekrar dışarıya çıkın> Evin önündeki yolda yürümeye başlayın.> çok ama çok yavaş yürüyün.> Yürürken de yerde gördüğünüz her sigara izmaritini,> cikleti, kirli> kağıdı,mendili, karıncayı dikkatle ve uzun uzun> seyredin. Aniden "yeter> artık senden çektiğim" diye avazınız çıktığı> kadar bağırın. Eve geri dönün.> Her gün böyle yürüyüşler yapın. > > 6-) Süpermarkete gidin.Yanınıza da orta büyüklükte> bir keçi alın:> Süpermarkete girince keçiyi serbest bırakın.Daha sonra> da keçinin içerde> kırıp, tahrip ettiği her şeyin parasını sorgusuz> sualsiz peki deyip ödeyin. > > 7-) Evdeki koltuklara tereyağı bulayın. Perdelere de> reçel bulaştırın. > > :cool: Mutfakta pişmekte olan bir adet balığı çalın ve onu> misafir odasında bir yere> saklayın. Balığın odada 5 ay kimse tarafından> bulunmadan kalmasını sağlayın.> > > 9-)Evdeki yeni sulanmış çiçeklere elinizi sokun ve> aldığınız çamurlar ile> temiz duvarlar üzerinde figürler yaratın.

ÇOCUKLU YAŞAMA HAZIRMISINIZ??
> > -) Köşe başındaki süpermarkete gidin. Hiçbir şey> satın almadan kasaya> yönelin ve cebinizdeki bütün parayı kasiyere verin.> Daha sonrada yandaki> eczaneye gidin kredi kartı ile ilaçlar alın. Akşam saat> 17:00 ile 22.00> arasında elinizde yaklaşık 4 kg. ağırlık taşıyarak> sürekli ev içinde volta> atın. Saat 22.00'de ağırlığı yatağa bırakın.> Saati 24.00'e kurun ve yatın> uyuyun. Saat tam 24.00'de kalkın.4 kg. ağırlığı> tekrar elinize alın ve saat> 01.00'e kadar evin içinde dolaşın. Ağırlığı> tekrar yatağa koyun. Saatin> alarmını 03.00'e kurun. Yatın.> Uyuyamayacağınız için tekrar kalkın; bu> kez elinizde ağırlık olmadan evin içinde dolanıp> durun. Koltukta kendinizden> geçin.03.00'te çalan alarm ile fırlayın, 15> dakikalık uykunun sersemliği ile> yatağa yönelin, ağırlığı elinize alın. Saat> 04.00'e kadar elinizde ağırlık> varken karanlıkta dolanın ve bu arada yüksek sesle> çocuk şarkıları, ninniler> söyleyin. Kendinizden geçerek bir süre daha uyuyun.> Böylece toplam uyku> miktarınızı 45 dakikaya yükseltin. Kahvaltıyı> hazırlayın. Güleryüzlü olun ve> bunları 5 yıl boyunca her gece tekrarlayın. > > 2-) Eve canlı bir ahtapot getirin...5 yıl boyunca> düzenli bir biçimde her> sabah onu giydirmeye çalışın. Ayrıca ahtapotu bir> çuvala, hiçbir kolu> dışarda kalmayacak şekilde, en kısa zamanda sokmanın> provasını yapın. > > 3-) Bir kavun alın. Kavunun üstünde bir delik açın.> Kavunu uzunca bir iple> tavana asıp, sallayın. Kavun sağdan sola sallanırken,> bir kaşık sıcak su> alın,.sallanan kavunda daha önce açmış olduğunuz> deliğe,yere dökmeden> sokmağa çalışın. > > 4-) Ağzınızdan çıkan her cümleyi en az beş kez daha> tekrarlayarak konuşmaya> alışın. Bunu bir yaşam biçimi haline getirin. > > 5-) Dışarıya çıkmak için giyinin. Banyonun kapısı> önünde tam tamına yarım> saat bekleyin. Aşağıya inin. Kapının önünde beş> dakika bekleyin. Sonra> tekrar eve dönün.Tekrar dışarıya çıkın> Evin önündeki yolda yürümeye başlayın.> çok ama çok yavaş yürüyün.> Yürürken de yerde gördüğünüz her sigara izmaritini,> cikleti, kirli> kağıdı,mendili, karıncayı dikkatle ve uzun uzun> seyredin. Aniden "yeter> artık senden çektiğim" diye avazınız çıktığı> kadar bağırın. Eve geri dönün.> Her gün böyle yürüyüşler yapın. > > 6-) Süpermarkete gidin.Yanınıza da orta büyüklükte> bir keçi alın:> Süpermarkete girince keçiyi serbest bırakın.Daha sonra> da keçinin içerde> kırıp, tahrip ettiği her şeyin parasını sorgusuz> sualsiz peki deyip ödeyin. > > 7-) Evdeki koltuklara tereyağı bulayın. Perdelere de> reçel bulaştırın. > > :cool: Mutfakta pişmekte olan bir adet balığı çalın ve onu> misafir odasında bir yere> saklayın. Balığın odada 5 ay kimse tarafından> bulunmadan kalmasını sağlayın.> > > 9-)Evdeki yeni sulanmış çiçeklere elinizi sokun ve> aldığınız çamurlar ile> temiz duvarlar üzerinde figürler yaratın.

ben vazgectım doğurmucam.. :roflol::roflol:
töbe töbeee yerım ben onu kıcına kıcına vururum ne yapayım.. kaydirigubbakcemile

duygucum ne güzel bir yazı bulmuşsun aynısını olmasada hemen hemen yakınn yaşadıklarımız. kızlarr bir sürü bakımdan bahsetmişsinizz inanın kendinizi zor görüyorsunuz önceliginiz bebeginiz oluyor hemen toparlanıp ona bakayım diyorsunuz.

aslii bende oyle dusunuyorum..
sanırım sacım basım dagılacak ama onu toparlamak aklıma bıle gelmeyecek sankı o anda.. :1rolleyes:
bakalım durum ne gosterecek.. fisfisfis

aslii bende oyle dusunuyorum..
sanırım sacım basım dagılacak ama onu toparlamak aklıma bıle gelmeyecek sankı o anda.. :1rolleyes:
bakalım durum ne gosterecek.. fisfisfis

betülcüm inan öyle oluyor ben kendime gelir gelmezz hemen kucagıma almak ve emzirmek istedim sonra ayaga kalktıgımda biraz saçlarımı düzelttebildim bandımı taktım. şimdi evin içinde bile yeni yeni kendime çeki düzen veriyorum yoksa hep ogluşumun yanındaydım annem sagolsunn bana hiçbir iş yaptırmıyor zaten.

duygucum süper bi yazı yaaa koptum okurken ama hayatın ta kendisi valla etrafımda bunu yaşayan çok anne görüyorum ve eminimki en kısa zamanda benimde bundan bi farkım kalmayacak

:teytey:selam kızlar hepinize iyi akşamlar,geceler..
ağdadan canı yananlar EMLA kullansınlar! süper bi uyuşturucu krem yoksa birde hamilelikle hiççekilmyo

ağdadan canı yananlar EMLA kullansınlar! süper bi uyuşturucu krem yoksa birde hamilelikle hiççekilmyo

evet arkadaslar benımde hepınıze tavsıyemdır.. :lepi:
bende yarın kuaföre gideceğim asagıyı aldırıcam artık hazır olmak gerek..
kuaföre gıtmeden önce emlayı surup bıraz beklıcem 1,5 saat gecınce hıcbırsey hıssetmıyorsunuz.. a.s
bosu bosuna acı cekmeyın derim..yerimseniben

yahu şu emlayı duyuyorum hep ama bazıları işe yaramadı diyor bazıları çok iyiydi diyor bazısı sonradan çok acıdı diyorrr pekii hamişken zararı yokmu bu haltın denedinmi sen nasıl kullandın noldu acı olmadımı acıı sonradan hissettinmi pekiii anlat bakemm bende ağdaya gidicem pazartesi yada salı günüü denerim belkimm

evet arkadaslar benımde hepınıze tavsıyemdır.. :lepi:
bende yarın kuaföre gideceğim asagıyı aldırıcam artık hazır olmak gerek..
kuaföre gıtmeden önce emlayı surup bıraz beklıcem 1,5 saat gecınce hıcbırsey hıssetmıyorsunuz.. a.s
bosu bosuna acı cekmeyın derim..yerimseniben

hamişken zararlı değilmi peki sordunmu doktora

hicran ben söyleyim kesınlıkle cok işe yarıyor uyusması 1,5 saatı buluyor ama tam uyusuyor.. sonrasında uyusuklugunun gecmesıde 1-2 saat suruyor..
ben sımdıye kadar hıc kokunden almamıs bırı olarak ıkı defa emla kullanarak kendım agdayla aldım asagıyı kanadı mosmor oldu ama hıcbır acı hıssetmedım.. a.s
hatta ılk alısımda kan cıkınca sasırmıstım.. kökler sert oldugu ıcın ılk alısımda kanamıstı baya morarmıstı ama uyuskluguda 2 saate fılan gectıgı ııcın hıc acı hıssetmedım sonrasında da.. a.s
hamılelıkte kulanımının hıc bır sakıncası yok yuzeysel aneztesık krem oldugu ıcın..
ben kadın doğum doktoruna sordum oyle kullandım ıcın rahat olsuun acı cekmeye degmez... yerimseniben

yahu şu emlayı duyuyorum hep ama bazıları işe yaramadı diyor bazıları çok iyiydi diyor bazısı sonradan çok acıdı diyorrr pekii hamişken zararı yokmu bu haltın denedinmi sen nasıl kullandın noldu acı olmadımı acıı sonradan hissettinmi pekiii anlat bakemm bende ağdaya gidicem pazartesi yada salı günüü denerim belkimm

walla fıstığım ben denedim test ettim onayladım.acı yok! önceden bacaklarımın da acıyan yerlerine sürüyodum ama hamilelikte geniş bölgey sürülmemeliymiş.eczacı arkadaşım benim için araştırdı,bikini bölgene sürebilirsin şimdilik dedi.sonradan acıması diye bişey söz konusu değil.giden gitmiş oluyohihoyyyt
ama ben betül gibi 1,5 saat önceden sürmüyorum.30-45dk önceden sürersem uyuşmanın tam ortasına denk getirmiş oluyorum.başkasının tenine dokunurmuş gibi oluyo.ayrıca karneye yazdırılıabiliyo

demekkı herkeste farklı oluyor uyusma suresı.. ben ılk yapısımda yarım saate uyusur dıye beklıyordum ama cımbızla alarak test ettım sureklı uyusana kadar.. a.s
sonradan anladım benım 1,5 saate denk gelıyor ondan sonrada 2 saate anca gecıyor tamamıyla..
ya ama benım dişçide de oyle oluyor du iki iğne vuruyordu tık yok kadın benım ıcın cok ugrasmıstı 1 saat sonra uyusması baslıyrdu agzımın 5-10 dk kaya olması gerekırken..:1shok:
diş çekmeye kullandıgı ıgneden bana ıkı tane yapıyordu hala banamısın demıyordu.. :1no2:
Allahtan acıya dayanıklıydım uyusmadan 3 seans yaptı kanal tedavısını..
dişçide uyusmadan yapıyorduk ıslemı eve gelıyrdum anca uyusuyordu sonrada ıkı saat gecmıyordu hiçbir işe yaramıyordu yanı.. :roflol:
bunyeyle alakalı olabılır.. ama enınde sonunda uyusturuyor ya o bana yeter.. yoksa nasıl agdayla alırdım bılmıyorum.. a.s

evet kızlar bende bu yazıyı okurken öldüm gülmekten:)))
kuzenımden bılıyorum ılk bebegı oldugunda kız banyoya gırıyordum cıkısta sacımı topluyorum yumak halınde bır dahakı banyoda sacımı acıyordum dıyordu:))Bızde bunları yasıcaz...

emla konusunda ben doktoruma danıstım bana ızın vermedı..cıltten emılım oldugu ıcın doguma kadar yasak dedı...bende kullanmadım.ama zaten yıllardır agdaya gıttıgım ıcın acısada alıstım artık.
betus sen daha once agda yapmıyorsan cok canın yanıyordur canım kokten almayınca ılk agdada tam çin işkencesi oluyor...

yok duygu emla sayesınde ıkı defa agdayla aldım kendım..a.s
yıne emla surucem ama bu sefer ılk olarak kuaförde aldırıcam.. 3. agdam olucak yanı..
artık kendım alamıyorum oncekılerıde nasıl aldıgımı Allah bılıyor zaten ıkı buklum karnımdan bırsey gormeyordum.. :1no2:

selam bayanlar
şu emlayı sizden duydum ama hiç denemedim ama en yakın zamanda yazdıracam ve deneyeceğim
peki ne deyip yazdıralım karneye?

Bu arada Esra da doğum yapmıııış,kızlar şurda normal doğumu bekleyen bir avuç anne adayı kaldık...Yaa Betül herkesin sezeryan tarihi belli buna rağmen o tarihi beklemeden doğum yapıveriyorlar,biz körü körüne mi bekliyoruuuuz????????????

gül valla olması gerektıgı gıbı beklıyoruz canım.. surda ne kalmıs 9 ay gecmıs 2 haftamı bızı yıldıracak.. :roflol:
yakındır cıkmaları daha 1 ay daha ıcımızde kalacak degıller ne de olsa.. :roflol:
emlayı nobran olmayan bır doktora durumu anlatıp yazmasını rıca edebılırsın..
hamılelıkte cok zor oluyor acısı uyusturmak ıstıyorum bıraz yazarmısınız dersin..
ıyı bırısıyse yardımcı olur ama gıcıklıgına yazmayanlarda var.. :1closedeyes:

Son düzenleme:
yok duygu emla sayesınde ıkı defa agdayla aldım kendım..a.s
yıne emla surucem ama bu sefer ılk olarak kuaförde aldırıcam.. 3. agdam olucak yanı..
artık kendım alamıyorum oncekılerıde nasıl aldıgımı Allah bılıyor zaten ıkı buklum karnımdan bırsey gormeyordum.. :1no2:

agdaya alıstırmakla ıyı yapmısın cunku bebıs olunca en azından bır ay rahat edersın sekercım...

Ben geçen kendim yaptım valla
aynanın karşısında,yoldum resmen ama yine de tam olmadı tabi göremediğim yerler
oldu,olsun o kadar da artık ne yapalım...

X