2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Betülüm bence geçmiceksin ,15 Eylülde mesela kaç oluyorsun?
Ama şimdi Halimeyi de duyunca bende korktum 40+6 olmuş yaa

o kadar beklemeyiz inşallah

canım bılmıyorum valla.. suan 37+6 yarın 38+0 olucak ordan hesaplarsak,
15 eylül 39+2 ye gelıyor tam.. yanı 4-5 gun onceye gelıyor aslında cok ta yakın ama bılmıyorum aneyyy az kalmıss... kafamçokkarıştı

Herkese slm...Ben fazla giremiyorum ama hergün biri doğuruyo yaa,ebrununda bildiğim 9 eylüldü çok şaşırdım beklemedi heralde kızı daha fazla,bu arada benimde gece acaip sancım oldu bağırmışım ağrıdan eşimde panikledi,bide adet sancısı benzeri ağrılar,Allah ım pzt.siye kadar bişey olmasın ya daha kontrole gidicem,Bu arada bizim gibi normal doğum düşünenleri Allah ım çok bekletmeden bi avazda kurtarsın inşallah

kızlar bugunden ıtıbaren 10 dan gerıye sayıyorum artık cok heyecanlıyım ya...
ben boyleysem 2 3 kalanları dusunemıyorum artık...
aklımdakı tek sey eksık ne var neyı unuttum hep bunları dusunuyorum...

aytencım evet malesef sezeryanda da kesıyorlar:KK43:yanı ıkı ucu b... degnek:roflol:
allah hepımız ıcın hayırlısı neyse onu versın...
halımeye bakın 41 hafta bekledı kız bırde ustune sezeryan oldu..nasıp yanı arkadaslar..bekledıgıyle kaldı kızcagız...:1no2:

benim dr da 12 eylulde olabılır dıyo sezeryan için ama 15 pazartesi en uygunu derim dıyo..ben varis ağrılarımın arttığı ve sağ ayağımda taban düşmesi yaşadığım için bide göbeğim duygununki gibi buyuk ve uyku sorunum oldugu ıcın en erken tarıhı ıstemiştim..ama gün geçtikçe eh hadi bikaçgün daha duruversin neme lazım diyo insan korkuyobenneyaptımkibilemıyorum haftaya salı son karar gunum..ama bendede ıkıgundur sankı cıkmaya calışıyomuş gibi ağrı var kasık bölgesindeki kemikler zorlanıyormuş gibi..yani bıraktım kaderime aşkımızın sonunu:nazar:

benim dr da 12 eylulde olabılır dıyo sezeryan için ama 15 pazartesi en uygunu derim dıyo..ben varis ağrılarımın arttığı ve sağ ayağımda taban düşmesi yaşadığım için bide göbeğim duygununki gibi buyuk ve uyku sorunum oldugu ıcın en erken tarıhı ıstemiştim..ama gün geçtikçe eh hadi bikaçgün daha duruversin neme lazım diyo insan korkuyobenneyaptımkibilemıyorum haftaya salı son karar gunum..ama bendede ıkıgundur sankı cıkmaya calışıyomuş gibi ağrı var kasık bölgesindeki kemikler zorlanıyormuş gibi..yani bıraktım kaderime aşkımızın sonunu:nazar:

demek senın karnında benım gıbı cok zor demı ben ınanılmaz zorlanıyorum yatıp kalkmaktakafamçokkarıştı.sen kac kılo aldın ve kac haftalıksın?bu arada eger sezeryan olucaksan hafta bası olmak daha mantıklıymıs yanı allah korusun bır sey olursa hafta sonu cogu hastanede cocuk doktoru olmadıgı ıcın benım doktorum hafta basının daha uygun oldugunu soyluyor...yoksa ben cumartesı olmasını daha cok ısterdımkaydirigubbakcemile5

kızlar bebek çikolatası yada sekerı ısını ne yapcaksınız?yanı hastaneyede goturuluyor ya..almayı dusunuyormusunuz yada aldınızmı?ben bebek sekerı yaptırmayı dusunuyorum tanesı 1 ytl cıvarında 30 40 tane..ama onları mevlutte dagıtmayı dusunuyorum.hastaneyede cıkolata yada lokum gıbı bırsey almayı dusunuyorum

dün dr. gittim.15 eylül gibi kararlaştırdık şimdiik.haftaya tekrar gidecem son kez.artık arada adet ağrıları gibi ağrılar oluyor.genital bölgemin kemikleri yataktan kalkınca birden çok agrıyor.sanki çıkacak.yatakta aniden dönerken kasıklarım ağrıyor.umarım tarihinden önce gelmez bizim bebişimiz. bu arada hala isim bulamadık bebişimize.tam bulduk diyoruz her kafadan ses çıkıyor.biz de o isimden soğuyoruz sonra .artık doğunca mecburen birşey bulacağız.
artık çok sabırsızlanıyorum.sıkıntılar basıyor.hayırlısıyla doğurduğumu görebilecekmiyim..sanki günler yıllar gibi geçiyor. darısı hepimizin başına.

1- DELİKIZ : FATMA, 10.08.2008 -22.00 ---ONUR 2.900 kg., ....... cm. 38.hafta-sezeryan

2- DERYA :KK70:ERYA 20.08.2008-09.25--- DURU 2.900 kg 48,5 cm- 37+5 -spinal anestezi sezeryan

3- CYILDIZ -Arzu :20/08/2008 Erkan Yiğit - 3,480gr/50 cm sezeryan

4- ASLİİİ --- : ASLI 28.08.2008 -08:50 --- OZAN EGE 3.120 Kk 48 cm-39+5 -sezeryan

5-GÜLDENM : GÜLDEN ----------------------------------------------------------------------------sezeryan

6- ÇİKOLATA PRENSES: MELİKE--------------------------------------------------------------sezeryan

7- XKimyagerx : 31/08/08 37+7..................................................................sezeryan

8-Basketchi: MELİSA ÖZGÜ : 1 EYLÜL,saat 10.05 te 3760 gr 49 cm,39+0 ---sezeryan

9-Zeos: Zeliha 4/9/2008 ...........................................................................sezeryan

kızlar ben bu kadarını buldum diğer arkadaşların bilgileri sırasıyla aklında olan var mı??

Son düzenleme:
kızlar gercekten bebegın doguma hazırlandıgını hıssedıyorum ben..
afedersın wc ye gıttıgımde idrarımı yaparken bıle oturur oturmaz bır basınc oluyor asagı dogru,
ve kemiklerim esnemeye calısıyormus gıbı.. tam bacaklar arasındakı kemıkler yanı..
sankı kafasını sokuyor velet.. kasılıyorum bazen..:sm_confused:
bırde bundan 2-3 hafta oncesıne kadar göğüslerimden 1-2 damla sıvı gelıyordu..
ama artık sıvı fılan gelmıyor hıc.. ıcerıde bır sızlama var göğüs uclarına dogru sankı bırsey akıyormus gıbı sızlayarak ama bakıyorum bırsey yok.. :sm_confused:

Kızlar selamlarrrr
Listeyi bir güncelleyelim bakalım...

Betül,Kübra,Emel,Gülşah,Ayten,Karçiçek ve ben
başka sancı bekleyen var mıııı?????Bana bakın hergün girin yoksa çatlarım valla...

Bu arada Ebru da doğum yapmış,9 eylülde sezeryan günüydü onun.Şiok oldum
Bizim kuzular da böyle çok bekletmeseler bari...

bende varım yaa kaç defadır yazıyorum beni listeye eklemiyosunuz bende normal istiyorummmmmmmm inşallah olur yaa hayırlısıyla tüm isteyenlere allah kolaylıklar versin

demek senın karnında benım gıbı cok zor demı ben ınanılmaz zorlanıyorum yatıp kalkmaktakafamçokkarıştı.sen kac kılo aldın ve kac haftalıksın?bu arada eger sezeryan olucaksan hafta bası olmak daha mantıklıymıs yanı allah korusun bır sey olursa hafta sonu cogu hastanede cocuk doktoru olmadıgı ıcın benım doktorum hafta basının daha uygun oldugunu soyluyor...yoksa ben cumartesı olmasını daha cok ısterdımkaydirigubbakcemile5

yeşekkür ederim duygu bu önemli bi bilgi haftabaşı olmak daha uygunmuşCADIARZUben tam olarak 37+1 veya 37+2 yim dedim ya 21 gunde bır adet görüp son tarıhımı hatırlamıyınca ortalık bıraz karıştı...senı cook ıyı anlıyorum..allahım bu benım göbeiğimmi diyorum...eşim çekmişti ben aktaramadım aktarınca gösterıcem fotrfmakınasındakı fotolarımdan bırını..nerdeyse kendım kadar göbeım var gıbıme gelıyo...bebeğin eşi öndeymiş buda buyutuyo sanırım göbeği..uykularım cok berbat kalkmaya zorlandıkça göbel deliğimin etrafı kaskatı kocaman kabarıyo cok zorlanıyorum her işte..bide sanırım düştü aşşağaya..kasıklarımda şuan göbeğim otururken..ben 20 kılo almışım..ve tam gaz devam..bu hafta karşıklıgı sebeyle dr bı hafta gerı demişti bende hızıma hız kattımkaydirigubbakcemile3almaya devam yanı sanırıma.s.

1- DELİKIZ : FATMA, 10.08.2008 -22.00 ---ONUR 2.900 kg., ....... cm. 38.hafta-sezeryan

2- DERYA :KK70:ERYA 20.08.2008-09.25--- DURU 2.900 kg 48,5 cm- 37+5 -spinal anestezi sezeryan

3- CYILDIZ -Arzu :20/08/2008 Erkan Yiğit - 3,480gr/50 cm sezeryan

4- ASLİİİ --- : ASLI 28.08.2008 -08:50 --- OZAN EGE 3.120 Kk 48 cm-39+5 -sezeryan

5-GÜLDENM : GÜLDEN ----------------------------------------------------------------------------sezeryan

6- ÇİKOLATA PRENSES: MELİKE--------------------------------------------------------------sezeryan

7- XKimyagerx : 31/08/08 37+7..................................................................sezeryan

8-Basketchi: MELİSA ÖZGÜ : 1 EYLÜL,saat 10.05 te 3760 gr 49 cm,39+0 ---sezeryan

9-Zeos: Zeliha 4/9/2008 ...........................................................................sezeryan

kızlar ben bu kadarını buldum diğer arkadaşların bilgileri sırasıyla aklında olan var mı??

canım halimeyi unuttun oda dun dogum yaptı 40+6 da sezeryan ama gerı kalan ayrıntısını bılmyorum...

bende varım yaa kaç defadır yazıyorum beni listeye eklemiyosunuz bende normal istiyorummmmmmmm inşallah olur yaa hayırlısıyla tüm isteyenlere allah kolaylıklar versin

:roflol::roflol:
isyan ediyorsun artık.. kaydirigubbakcemile3
ınsallah normal olur canım, amiin..

Betül,Anessa,Emel,Gülşah,Ayten,Karçiçek ve ben
başka sancı bekleyen var mıııı?????Bana bakın hergün girin yoksa çatlarım valla...

Canım ben senin adını Kübra zannettim valla ondan öyle şey ettim...

Duygu doğum yapan eylül anneleri sayfasında Halimeyi ekledim canım...
Hadi bakalım 11. aranıyorkaydirigubbakcemile3

Betül hiiiç belli olmaz valla,Allah bilir...:roflol:

Birileri koca göbekten mi bahsetmiiiş...Beni görmeden kendinize haksızlık etmeyin derim.Gören ikiz mi diyooorrrrlaelaelaelaelae

AYYYYYYY 4 GÜNÜN KALMIŞŞ KORKUYOMUSUN KISSSsırnaşık şey NE HİSSEDİYOSUNNNN :nazar:

5 yıllık evliyim birazda doğum korkum yüzünden erteledim bebeği,hamile kaldığımı öğrenincede ben nasıl doğurucam demeye başladım,bir ara ağlıyordum bile.Yandım dedim doğuma 2 ay kala artık ner uyku kalır ne bişey.Şu an haftamın dolmasına 4 gün var ara ara içime heyecan geliyor ama günde bi iki kez,oda geçiyor hemen.Korkum yok denecek kadar az,Allah sabır veriyormuş meğer.Birde aklıma getirmemeye çalışıyorum ev işi felan yapıyorum oyalanıyorum,erkek bebek 41.haftaya kadar bekler diyorlarya daha varya rahat ol diyorum kendime,atıyorum kafamdan.İçime korku düştüğü zamanda doğumu kolay olan insanlarla konuşuyorum,kolay doğum hikayelerine göz atıyorum,bütün kadınların doğum yaptığını onlardan bir farkım olmadığını hatta biçok kişinin çok acıyo yazdıkları şeyde benşm canımın yanmadığını gözümün önüne getiriryorum ve rahatlıyorum.Tabi en önemlisi diyorumki bebeğini kucağına alacağın anı düşün,senden bi parça içinde kımıldayan o yavruyu göreceksin,küçük elleri..tekmelediği ayaklar..hepsini kokluyacağım..Doğumdan en çok ağda yaparken korkarım ben ağda bile böyle acıtıyorsa doğum nasıldır diye,ama ağda yaptırırken bağıran bi kaç tanıdığıma sormuştum siz doğumu nasıl yaptınız diye aman iki ağrı girdi ıhh dedim çıktı onda ne varda,ağdada can çok yanıyo demişlerdi bana.:roflol: Bir örneğide annem.Yürüyüşümü yapıyorum,hurmamı yiyiyorum,duamı ediyorum,kolay doğum suresinide okuyorum,hastaneye gidince el ayak girecek birbirine gibi geliyor ama hiç belli olmaz rabbim ordada veriri bi sabır,oluurr biterr geçerrr inşallahh....
Ayten bu düşündüklerini bende düşündüm keşke dayanamadığımız zaman sezeryana girme imkanımız olsa diye ama şimdi zaten çatlatana kadar beklemiyorlr merak etme.Saatlerde acı çekecek halimiz yok sanırım,yavaş yavaş başlayan ve son bi iki saati çok zorlayan bişey..Hayırlısı neyse hakkımızda o olsun.Tek düşüncem suni sancıyla doğumu başlatmalarına gerek kalmazda kendi sancımla bir miktar açılmam olur umarım.

kızlar bu arada Hicran da kaç gündür girmiyor
haberi olan var mı?Doğum mu yaptı yoksa?

valla sırada bende varım sancılarım oluyo tam doğurucam diyorum bi bakıyorum geçmiş çocuk doğum kanalına inmiş yürürken hissediyorum dr,um hiç iş yapma bebek aşada kafası dedi kızıma bşi olmasında bende yapmam yalnız doğunca resimlerini koyalım ben sizinkileri merak ediyorum işallah sağlıklı hayırlı evlat olurlar

X