2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Normal doğum bekleyen arkadaşlar
hergün buralarda bulunun en azından 1-2 mesaj atın yoksa valla doğum yaptımı acaba diye meraktan çatlayabilirrrim.Betül,Gülşah,Ayten,Karçiçek aklıma gelenler...Çatlatmayın beniii.

Kız güüll merak etme kız ben daha doğurmadım şimdilik burdayım,dr.la konuşmadan daha doğurmayayım,büyük gün 8 eylül senin içinde benim içinde valla yavaş yavaş sıkıldım şu hamişlikten ama benim biraz daha var senin az kaldı belki senin kız babasının geliş şerefine doğuverir bellimi olurhihoyyyt

Canım tabiki biz de sizin gibi birbirimizden ayrı kalmak istemiyoruz ve en az sizin anlattığınız kadar seviyoruz birbirimizi.Tabiki durumu bilmeyen çoğu insan gibi bu öneriyi yapıyorsun bana...Bizim de kalbimiz taş değil ama dayanmak zorundayız...Dışarıdan bilmeyince "ayy biz hiç ayrılamayııız" demek kolay ama sen bir de bize sor...Ben burda daha önce anlatmıştım ama sen okumamışsındır belki.Benim eşim komando ve bu 9 (7 değil)ayı hep dağda geçirirdi yani değil benim kendinin bile başını sokacağı bir çatı yoktu,1 hafta dağda 1 hafta prefabrik tarzı birliklerinde kalırdı..Neyse uzun hikaye,hatırlamak bile istemiyorum artık.Allaha şükür o günler şimdilik bitti.:Saruboceq:

canım benım tabıkı sız sevmıyorsunuz demedım olur mu oyle sey..
tabı haklısın yanına gıtme sansın olsaydı gıderdın zaten ama bılemedım ıste oyle geldı aklıma durumu bılmedıgım ıcın..
Ayrı kalmak her seven ıcın zor tabıkı senı benı olur mu sonucta esın bebegının babası..
Allah kısa zamanda daimi kavustursun ınsallah canım... :teselli:

Normal doğum bekleyen arkadaşlar
hergün buralarda bulunun en azından 1-2 mesaj atın yoksa valla doğum yaptımı acaba diye meraktan çatlayabilirrrim.Betül,Gülşah,Ayten,Karçiçek aklıma gelenler...Çatlatmayın beniii.

yazarız canım zaten benım ıkı uc gundur cenem epey bı dustu yazıyrum da yazıyorumm yanı..
ders calısmam lazım ya ondan daha cekıcı gelıyor burası heralde.. :mymeka:

Ben geldimmmmmmmm kızlarrrr kac saattır gırılmıyordu yıne kk ye sınır oldum...
carsıya cıktım gezdım tozdum gelırken de kaptım tatlımı geldım:roflol:cok ıhtıyacım var ya sankı...

gülcüm allah kolaylık versın canım...ınsan mecbur kalınca herseye katlanılıyor bılıyorum ayrılamam demesın kımse dogru soyluyorsun...allah saglık versın yeterkı...elbet kavusursunuz az kalmıs:)

esas haberım kızlar bugun Halime(sweet curse)msj atmıs bana...BUGUN SAAT 19.00 DA sezeryana gırıyormus kızlar...yanı 2.5 saat once dogum olmustur sanırım:)
40+6 gunluk oldugu halde hala dogum olmamıs,nst de ne sancı ne baska bırsey.doktoruda en sonunda bugun sezeryana almaya karar vermıs:teytey:
hayırlı dogumlar olsun ınsallah allah saglık sıhat versın sag salım kucagına alsın bebısını halımecıka.s.

oh oh masallah patır patır doğuruyoruz kızlarr...
kucagına almıştır sımdı halimee.. oy ne guzel yaaa... :1rolleyes:

Ay ne güzel duygu halimeyle konuşursan eğer selamımızı söyle,inşallah sağ salim kucağına almıştır yavrusunu,onun bebişte gecikmiş baya bi o zaman,neyse sağlıklı doğmuştur inşallah önemli olanda o zaten

tabıkı soylerım canım darısı bızım basımıza...
evet cok gec kalmıs 41 hafta olmus yaaaa ıyı dayanmıs halıme yıne kıyamam..

Ben kendimi duba gibi hissediyorum yaa,oturamıyorum bile doğru düzgün,nefesim filan kesiliyo artık,valla dr.um sezeryan dersede üzülmicem,artık çok bunaldım sanki

normal dogum yapıcak arkadaslar allah ınsallah yardımcınız olsun acıkcası halımeyı duyunca 41 haftalıkkorktum bıraz..ınsallah sızınkıler o kadar bekletmez...

Ben normal düşünüyorum ama hayırlısı artık ya kendimi iyice alıştırıp en sonunda sezeryan olursam pzt.si belli olur zaten,halimeyi duyuncada tırstım biraz ama inşallah bizimkiler o kadar beklemezler

Benimde sancım gelmesse suni sancıyla deneme kararı aldık.İnşallah suni sancı işe yarar normal doğururum.Benim oğlanın gelmeye niyeti yok gibi şimdilik.

HOŞGELDİN seren
ben de mi erdim ne tam seren ve mürekkepbalığı -sanırım umttu-arkadasın adı yoklar acaba nerelerdeler yazacaktımm ben geldim demişşin

hatırlanmak güzel:1rolleyes:bendeniz biraz imaj deişikliği yaptımsengözlerimebaksanab..ama tam takipteyim..benimde 21 gunde bır adet oldgumdan satımda deişiklik oldu..0909olan evlılık yıldonumum yerıne hılarya ve duygu ıle aynı tarıhe 15 e gun aldım..hayırlısı....

hatırlanmak güzel:1rolleyes:bendeniz biraz imaj deişikliği yaptımsengözlerimebaksanab..ama tam takipteyim..benimde 21 gunde bır adet oldgumdan satımda deişiklik oldu..0909olan evlılık yıldonumum yerıne hılarya ve duygu ıle aynı tarıhe 15 e gun aldım..hayırlısı....

Umut senmisin?????????****

iyi geceler hamişler kk de yine sorun vardı sanırım akşamdan bu yana giremedim...................
sizler bayağı kaynatmışsınız....................
biraz okuyabildim................
acıktım şimdi kardeş tost yapıyor aşkımda geliyor işten beraber afiyetle yiyeceğiz...............

Selam kızlar hastanedeyim hala cepten gırdım net e. Kızım Serra 3 eylulde saat 9:16 da dogdu. 3 kılo 180gr. 51 cm. Sabah ewimize gidicez o zaman yazarım

Günaydın...
Herkese hayırlı cumalar..
Müjde geçmiş olsun canım sağlıkla kavuşmuşsunuz çok şükür..
Allah bebeğinle sağlıklı uzun ömürler nasip etsin..
hoşgeldi serra bebek :))

Selam kızlar hastanedeyim hala cepten gırdım net e. Kızım Serra 3 eylulde saat 9:16 da dogdu. 3 kılo 180gr. 51 cm. Sabah ewimize gidicez o zaman yazarım

müjdecim tebrıklerrr:1hug:allah analı babalı buyutsun saglıkla sıhatle ınsallah..umarım sende ıyısındır..dogum hıkayenı beklıyoruz..sevgılera.s.

gunaydın koca göbekli hamişlerrrrrrrrrrra.s.herkese guzel bır gun olsun ınsallah...
kızlar gece saat 4 te esıme bır bardak su vereyım dıye kalktım bır sancım basladı anlatamam doguruyorum zannettım bır yandanda olmasın lutfen bıraz daha bekle dıye dua edıyorum.ama nefesımın kesıldıgını hıssettım resmen..oturdugum kaldım yatamadım bıle butun vucudum kasıldı yanı.5 dakıka kadar surdu neysekı sonra gectı.:dance:eşim bile bu sefer doguruyorum zannetmıs.betin benzin attı cok kotuydun dıyor...

bu arada cansu ve patik aynı gun doguma gırıyoruz demek:1shok:super yaaa..sıze saat verdımı arkadaslar?benım her hafta nst ye gıttıgım ıcın bır sorun olmazsa o zaman bellı olucak ama ben sabahın korunde olsun ıstemıyorum.bakıyorum herkes sabah erkenden cagrılıyor hastaneye:uhm:

gunaydın koca göbekli hamişlerrrrrrrrrrra.s.herkese guzel bır gun olsun ınsallah...
kızlar gece saat 4 te esıme bır bardak su vereyım dıye kalktım bır sancım basladı anlatamam doguruyorum zannettım bır yandanda olmasın lutfen bıraz daha bekle dıye dua edıyorum.ama nefesımın kesıldıgını hıssettım resmen..oturdugum kaldım yatamadım bıle butun vucudum kasıldı yanı.5 dakıka kadar surdu neysekı sonra gectı.:dance:eşim bile bu sefer doguruyorum zannetmıs.betin benzin attı cok kotuydun dıyor...

bu arada cansu ve patik aynı gun doguma gırıyoruz demek:1shok:super yaaa..sıze saat verdımı arkadaslar?benım her hafta nst ye gıttıgım ıcın bır sorun olmazsa o zaman bellı olucak ama ben sabahın korunde olsun ıstemıyorum.bakıyorum herkes sabah erkenden cagrılıyor hastaneye:uhm:

günaydınnn

Bende yarın tekrar NST ye gireceğim... Bakalım ondan sonra bir kez daha çağıracakmı?? Ya da saat verecek mi??
Benim sezeryan 39+4 de olacak... Duruma göre belki daha önceye de alınabilir... Kısmet bakalım...
Allah hepimize sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin minik bebişlerimize...

gunaydın arkadaslar...
müjdes arkadasımız da doğurmus.. eksılıyoruz gıt gıde.. :a015:
bakalım sıra ne zaman bana gelecek.. fisfisfis belkıde en son olurum.. benneyaptımki

X