2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

gül madem eşinin tayini cıkıyor 7 ay kalıyor bır yerde..
neden beraber gıtmıyorsun 7 ay az degılkıı.. benım esım mesela oldukı uzun donem yapmak zorunda kalsa askerlıgını bız beraber yaparız dıye dusunuyoruz..
o kadar ayrı kalmaktansa.. :sm_confused:

Canım tabiki biz de sizin gibi birbirimizden ayrı kalmak istemiyoruz ve en az sizin anlattığınız kadar seviyoruz birbirimizi.Tabiki durumu bilmeyen çoğu insan gibi bu öneriyi yapıyorsun bana...Bizim de kalbimiz taş değil ama dayanmak zorundayız...Dışarıdan bilmeyince "ayy biz hiç ayrılamayııız" demek kolay ama sen bir de bize sor...Ben burda daha önce anlatmıştım ama sen okumamışsındır belki.Benim eşim komando ve bu 9 (7 değil)ayı hep dağda geçirirdi yani değil benim kendinin bile başını sokacağı bir çatı yoktu,1 hafta dağda 1 hafta prefabrik tarzı birliklerinde kalırdı..Neyse uzun hikaye,hatırlamak bile istemiyorum artık.Allaha şükür o günler şimdilik bitti.:Saruboceq:

Selin eşim cumartesi geliyor inşallah...
Seninle SAt ımız aynıydı...
sezeryan günü mü aldın???Normal doğummu bekliyorsun canım?

Seninle SAt ımız aynıydı...:1hug:

Seninle SAt ımız aynıydı...:1hug:

Allah kavuştursun cnm
9 unda sezeryan olcam c tesi son kontrol var
normalden zaten korkuodum ama sonradan niye yaptırmadım diye pişman olmıyım diye catı muayenemi oldum catım darmış ve maalesef hemoroid sorunum da var sonra sorun olurmuş bilkmiyom artık Allah a emanetiz Allah hepimizin yardımcısı olr inşallah:Saruboceq:

Seninle SAt ımız aynıydı...

amın canım amınn...
cok dogru soyluyorsun.. ınsan annelıge yaklastıkca duyguları daha bır degısıyor..
ben bılıyorum kı dogum yaptıgımda aglamaktan kendımı alamayacagım sanırım.. :çok üzgünüm:
sımdı dusunuyorum da mesela kucagımda benım bebegım, tamamıyla bana muhtac melek gıbı masum.. hiçbirşeyden habersız.. Şeniz
benım göğsümden beslenıcek.. hıcbır ısını kendı goremeyecek dusunsenıze yatagına bırakıp yanına ugramasak ac kalacak..
Allah anneliği bize bagısladıgı ıcın gercekten cok sanslıyız.. Allah ısteyipte olmayanlara en kısa zamanda tattırsın bu duyguları.. :Saruboceq:

canım gerçekten de öyle...o kadra muhtaçki bakışları bile öyle..için gidiyor....senden bekliyor herşeyi...masum masum zavalı zavallı bakıyor....

Bana da sanki kızım çıkınca çok şaşırdığı için ağlayacak gibi geliyor yani tabi bütün bebekler için aynı şey geçerli,onların dünyası bizim rahmimiz şu anda ve çıkacaklarını asıl dünyaya geleceklerini bilmiyorlar,orda varoldu orada öyle yalnız bir hayat süreceğini sanıyor sanki.Düşünsenize çıktıklarında kendilerini ne kadar savunmasız ve yalnız hissediyorlardır...

deryacım özelden tekrar msj yazmaya calıştım hata verdi sürekli
sagol cvpladığın için içim rahatlattın cnm
tekrar tesekkürlera.s.

Bitti dizi bittiii,valla bende acaip duygulandım o sahneye,iyi ama ya barıştılar sonunda ferhunde gidince evden millette bi rahatlama oldu,ileriki bölümlerden tanıtım fragmanları gösteriyolardı sanırım sedef sonunda şevketle evlenip muradına erecek

arkadaşlar bebkler olunca dizi mizi kalmıyor....eşleirniz de bakaaz..bebişler biz emuhtaç....ben yaprak dökümünü seyredemedim mesela..hatta evde misafir vardı 2 kelim konuşamadık..emzir alt değiştir..gaz çıkar...bebeğiniz neyi seyretmenizi isterse nu seyretmek zorundasınız :))

Selin ne güzel belli tarihiiin...

ben beklicem,bazen pişman oluyorum sezeryanamı alıştırsaydım kendimi diyorum
zaten eşimin izini sınırlı,kızım SATa göre gelmeye kalkışıp 15-17 eylül gibi gelirse 2 gün görüp gitmek zorunda kalabilir.

Selin ne güzel belli tarihiiin...

ben beklicem,bazen pişman oluyorum sezeryanamı alıştırsaydım kendimi diyorum
zaten eşimin izini sınırlı,kızım SATa göre gelmeye kalkışıp 15-17 eylül gibi gelirse 2 gün görüp gitmek zorunda kalabilir.

evet gercekten güzel ama heyecan verici elimi ayagımı nereye koycagımı sasırıyorumm
cnm hayırlısıyla olsun bebişin görsün babasıda
ist a dönüşün ne zaman doğumdan hemen sonramı

bilmiyorum ki tam olarak canım
ev taşıma işleriyle uğraşmak için izninden bir kaç günü almak zorunda
ayrıca bir daha izin alamaz sanırım.

Duygucum sende de mi kordon dolanması var? yatış pozisyonuna dikkat etmek gerekirmi biliyormusun? Bu gece çok tedirgin oldum, senin doktorun bir öneride bulundumu bu konuda?:uhm:

canım ben de vardı ...doktorun zaten nerde ve nasıl etkilediğine bakmıştır..benimki biraz rahatsız ediyordu bebişimi ama yanında plasenta yaşlanması da olduğu için bekletmedi aldı....sadecekordon olunca hemen almıyorlar takip ediyorlar...

Normal doğum bekleyen arkadaşlar
hergün buralarda bulunun en azından 1-2 mesaj atın yoksa valla doğum yaptımı acaba diye meraktan çatlayabilirrrim.Betül,Gülşah,Ayten,Karçiçek aklıma gelenler...Çatlatmayın beniii.

doktorum bana eylülün son haftası dedi doğum için ben normal istiyorum ama bakalım
sormak istediğim benim kasıklarımda daha doğrusu rahmimde sancı oluyo sabahları bide bel ağrısı sizde de oluyor mu?uyumak sıcaktan zordu sıcakları geçtik şimdi de bu sebeplerden uyuyamıyorum ya:1no2:

Normal doğum bekleyen arkadaşlar
hergün buralarda bulunun en azından 1-2 mesaj atın yoksa valla doğum yaptımı acaba diye meraktan çatlayabilirrrim.Betül,Gülşah,Ayten,Karçiçek aklıma gelenler...Çatlatmayın beniii.

Suyum felan gelirse buraya yazmadan gitmem hastaneye.Bu arada sırada olanlardan biri benim galiba.

haydiiiiiilililililili,yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr :teytey:
ben geldiiimmmmmmmmmm :teytey::dance:

haydiiiiiilililililili,yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr :teytey:
ben geldiiimmmmmmmmmm :teytey::dance:

HOŞGELDİN seren
ben de mi erdim ne tam seren ve mürekkepbalığı -sanırım umttu-arkadasın adı yoklar acaba nerelerdeler yazacaktımm ben geldim demişşin

X