2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ayten benımde karnımda hıc catlak yok ama kalçamda var.. o da durdu durdu son anda cıktı..
ne guzel catlagım hıc olmayacak sanıyordum.. sıtede bır baslkta okudum nerede bılmıyorum..
madecassol dıye bır merhem/krem tamamen gecırmesede catlaklara ck ıyı gelıyormus..
cildiyeci bır doktordan öğrenmıs br arkadas o da dogumdan sonra catlaklarına uygulamıs cok memnunmus..
yanık kremıymıs cıldı yenılıyormus.. aldırdım esıme bakalım deneyecegım.. hemde cok ucuz bırsey.. yerimseniben

yaaa bende alayım inan ki betül rocun kremini kullandım hamileliğim boyunca sonra duşlardan sonra niveanın yağını kullandım birde bepantenin maci kremini düzeni kullandım ama genedeee yukarıya kadar çatladım yaaasenağlama ama ne yapalım bunada şükür diyorum çatlak değilmi altı üstü diyorum ama baktıkça insanın içi gidiyorrr ben nasıl bikini giycem sonraa diye düşünüyorummm. çünkü aşağıdan yukarıya çok geniş bir alan çatladı yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:.........................................

Son düzenleme:
ayten seninki kadar geniş alanda değil de benmiki de aşağı bölgede kasıklarımdan ortalara doğru kırmızı kırmızı oldu...halbuki karnım da öyle çok büyümedi..demek ki tenle alakalı birşey..ben de bebe yağı sürmüştüm nemlendiriyordum ama olacağı varsa oluyo işte...sonrasında beyaz beyaz olacak bunlar.. o kadar belirgin olmayacaklar..üzülme :KK43:(

olsun canım takma ne yapalım yavrularımıza deger..
hem böyle kırmızı kalmayacak ya ten rengı olacaklar.. kremıde bır denersın belkı ıse yarar bellı olmaz..
kozmetık urunlerınden fayda gorene ben pek raslamadım zaten.. ne surersen sur catlayacagı varsa catlıyor onleyemıyorsun malesef..:teselli:

evet kızlar benim dr.um da bana o kremi yazdı..eşi cildiye dr.u
düzenli ve uzun süreli kullanımla tamamen geçiriyormuş çatlakları..cilt yenileyici özelliği olduğu için.. tabii biraz sabır ..

ben kullanmaya başladım kırmızı kırmızı olan çatlaklarım şimdiden kahverengiye döndü...yavaş yavaş geçecek sanırım..
ayrıca bu krem meme başı çatlaklarında da iyiymiş..fiyatı da lansinoha göre çok çok ucuz..

yani şu anda bu kremi kullanabilirmiyiz bebeğe zararı olmaz dimiii canım.:eek:

yani şu anda bu kremi kullanabilirmiyiz bebeğe zararı olmaz dimiii canım.:eek:

evet canım hamilelikte ve emzirme döneminde güvenli A kategorisi yazıyo zaten prospektüsünde de.. benim dr.umun kendi eşi hamileliğin en başından başlamış kullanmaya ve hiç çatlağı olmamış.. keşke en baştan sürmeye başlasaydım ben de senağlama ama cildi yenilemeye de yardımcı yani yine de faydasını görürüz inşAllah , uzun bir süreçte de olsa .. olsun geçsinler de beklerim ben :eek:

kullanabılıyormuşuz arkadaslar..
prospektüsüne baktım gebelıkte ve emzıklıkte kullanılmasının bır sakıncası yok..
merve belkıde senden duymusumdur bır yerde okudum ama nereden unuttum.. :roflol:
aldım daha hıc surmedım bakalım baslayacagım bende vakıt kaybetmeye gerek yok.. a.s
fiyatıda 6,37 ytl arkadaslar.. ben lansınoh da aldım ama göğüs için belkı lazım olur dıye..
masallahı var fıyatının en kucuk boyu 20 ytl.. :bbo:

evet betülcüm ben de yazmıştım bu sayfaya..ama sitede başka arkadaşlar da yazmışlar .. google a merhemin adını yazınca forumdaki başlık da açılıyo..onlar bir iki krem daha önermiş bununla birlikte..tamamen kurtulmuşlar çatlaklarından...umarım faydalı olur bizlere de..
lansinoh un büyüğü 60 ytl ye yakın..bu ise 6,5 ytl sadece... :))

bende ılk 6 ay lıerac kullandım bır ton para verdım ama 7.ayda bır baktım karnım catlamaya baslamıs alt kısımlardan...sonra bıraktım sımdı sadece banyoda bebe yagı kullanıyorum...
bende gogus ucu ıcın lansınosh aldım buyuk boyundan 50 ytl mı ne bayıldım ona ama kullanan arkadaslarım cok memnun oldugunu soyledı.ınsallah bende memnun kalırım...

[img=http://img125.imageshack.us/img125/5589/pic0807jd9.th.jpg] buda benim göbekkkk bebekkkk

bu kremı yazdırabılıyormuyuz acaba?ben bugun yarın saglık ocagına gıdıcem yazdırırm olmazsa...

kullanabılıyormuşuz arkadaslar..
prospektüsüne baktım gebelıkte ve emzıklıkte kullanılmasının bır sakıncası yok..
merve belkıde senden duymusumdur bır yerde okudum ama nereden unuttum.. :roflol:
aldım daha hıc surmedım bakalım baslayacagım bende vakıt kaybetmeye gerek yok.. a.s
fiyatıda 6,37 ytl arkadaslar.. ben lansınoh da aldım ama göğüs için belkı lazım olur dıye..
masallahı var fıyatının en kucuk boyu 20 ytl.. :bbo:

bu göğüs kremini ssk karşılamıyormu?

duygucum medacassol u soruyosan o zaten 6,5 ytl ..

lansinoh u karşılıyo mu bilmiyorum..

bılmıyorum karsılıyordur belkı..
ama karsılamasa bıle 6 ytl yahu daha ne olsun..
ben hamılelıgın basından berı hıc krem fılan kullanmadım.. zaten kullansam da karnıma surerdım kalcam hıc aklıma gelmezdı..
bosa harcanıyor bence o paralar.. catlayacaksa catlıyor malesef.. :1no2:

ya zaten saglık ocagına gıdecem yazdırrım dıye sordum beaaa anaaa anladık 6.5 ytl
betuscum ben hamıslıgın basından berı kremlere 250 300 ytl verdıgım ıcın 6.5 ytl onemlı degıl...
zaten lasınosh karsılamadıgını bılıyorum 50 ytl bayıldım ona...

medacassol u yazarlar bence çünkü yanık kremi zaten .. tedavi amaçlı olanları yazıyolar bildiğim kadarıyla..reçetesiz alınabiliyo mu onu da bilmiyorum bana dr.um reçeteye yazmıştı öyle almıştım..

yazık valla paralara dedıgım gıbı catlayacaksa catlıyorrr..
benım oncekı doktor da 4 aylıkken yazmıstı bana kullanayım dıye bır kac krem kozmetık urunu..
fıyatlarını sormustum eczaneye 200-250 kusur du.. ama kolay bulunmuyordu bazı anlasmalı eczanelerde varmıs oraya gıdıcektım fılan hıc gozum almadı..
bılıyorum kı alsam da kullanmıcam.. o yuzden almadım ıyıkı almamısım..
zaten doktorun verdıgı hıc bır ılacı da almamıza ragmen kullanmadım..
akıl etseydım onları da almazdım yazık duruyorlar oldugu gıbı :)..

evet ama ben acıkcası nemlendırmenın bana faydası oldugunu dusunuyorum cunku ben 20 kg dan fazla alan bırı olarak hala bacaklarımda gogusumde bır tane catlak olmaması kremlerın etkısı dıye dusunuyorum...tek catlayan yerım kasıklara yakın karın bolgem oldu...oda karnım üçüz bebek karnı gıbı oldugu ıcın cok normal...

yazık valla paralara dedıgım gıbı catlayacaksa catlıyorrr..
benım oncekı doktor da 4 aylıkken yazmıstı bana kullanayım dıye bır kac krem kozmetık urunu..
fıyatlarını sormustum eczaneye 200-250 kusur du.. ama kolay bulunmuyordu bazı anlasmalı eczanelerde varmıs oraya gıdıcektım fılan hıc gozum almadı..
bılıyorum kı alsam da kullanmıcam.. o yuzden almadım ıyıkı almamısım..
zaten doktorun verdıgı hıc bır ılacı da almamıza ragmen kullanmadım..
akıl etseydım onları da almazdım yazık duruyorlar oldugu gıbı :)..

ya betül sen gerçekten şimdi kan ilacı vitamin kalsiyum magnezyum kullanmadınmı yaaa bak kullanmadıysanda bu magnezyum kramplara iyi geliyor doğumunun kolay olması açısından günde bir bardak iç yaa huuuuuuuuuuu:teselli:

aytencım lasınosh karsılamıyorum malesef kucuk boyu 20 ytlymıs buyuk aldım ben 50 ytl ama arkadaslarım cok ıyı oldugunu soyledı..kucuk boyundan edınebılırsın bır tane...

tamam canımm çok sağol küçük boyu yeterli değilmi acabaaa çok kullanılan bişeymi acabaaa neyse ben küçüğünden alayım sonra biterse tekrar alırım.kaydirigubbakcemile2

X