2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ayten belki göğsümüz çatlamaz yara olmaz ilk etapta küçüğü yeter bence de..belki de hiç gerek kalmayacak belli değil ki.. inşAllah gerek kalmaz :))

evet ama ben acıkcası nemlendırmenın bana faydası oldugunu dusunuyorum cunku ben 20 kg dan fazla alan bırı olarak hala bacaklarımda gogusumde bır tane catlak olmaması kremlerın etkısı dıye dusunuyorum...tek catlayan yerım kasıklara yakın karın bolgem oldu...oda karnım üçüz bebek karnı gıbı oldugu ıcın cok normal...

demek göbişin üçüz bebek gibi haaaaaaaaaaaaaa:1shok: resmini çekip gönderebilirmisin kiii çok merak ettimmm bennn kaydirigubbakcemile5

ya betül sen gerçekten şimdi kan ilacı vitamin kalsiyum magnezyum kullanmadınmı yaaa bak kullanmadıysanda bu magnezyum kramplara iyi geliyor doğumunun kolay olması açısından günde bir bardak iç yaa huuuuuuuuuuu:teselli:

yok anacm valla hıcbırını almadım.. kramplar gırıyor du..
her aksam koca bır bardak sut ıcıyorum bır suredır.. gercekten kramplardan eser kalmadı masallah.. :nazar:
ceviz yıyorum, magnezyum ıcın kabak cekırdegı yıyorum.. bol meyve yedım 5-6 aydır.. hayatımda yemedıgım kadar meyve yedım yahuu.. :bbo:
ilaç kullanmayı hıc sevmıyorum bir, ikincisi gastrıt ve reflüm oldugu ıcın ilaçlar hep mideme dokunuyor bırde ustune mıde ılacı almam gerekıyor, özellikle demir ilacı emilimi güç oldugundan mideme tam dusman son bır haftadır doguma az kaldı kullanayım barı dedım 5 gun sonra bıraktım yıne..
midem mahvoluyor cunku gece uyuyamıyorum.. :1no2:
ucuncusude ılac kullanma problemı var bende sureklı unutuyorum..
o yuzden herseyı dogal yoldan almak ıstıyorum ben ilaçsız bır hayat ıstıyorum.. :icecream:

her aksam koca bır bardak sut ıcıyorum bır suredır.. gercekten kramplardan eser kalmadı masallah.. :nazar:
ceviz yıyorum, magnezyum ıcın kabak cekırdegı yıyorum.. bol meyve yedım 5-6 aydır.. hayatımda yemedıgım kadar meyve yedım yahuu.. :bbo:
ilaç kullanmayı hıc sevmıyorum bir, ikincisi gastrıt ve reflüm oldugu ıcın ilaçlar hep mideme dokunuyor bırde ustune mıde ılacı almam gerekıyor, özellikle demir ilacı emilimi güç oldugundan mideme tam dusman son bır haftadır doguma az kaldı kullanayım barı dedım 5 gun sonra bıraktım yıne..
o yuzden herseyı dogal yoldan almak ıstıyorum ben ilaçsız bır hayat ıstıyorum.. :icecream:

demir ilacı hangi marka verdi dr.un canım ?
ben demir anemisi ile çok uğraşan ve sonunda koldan serumlarla iyileşen biri olarak ; hiçbir ilacı midem kabul etmiyordu dediğin gibi..ama şimdiki dr.umun yazdığı sağ olsun kendisi..hiçbir yan etki yapmadı.. Ferplex - oral solusyon..şurup gibi içilenlerinden verdi bana..aç tok da fark etmiyoo..dr.una sorup al istersen sen de..doğumda da kan kaybımız olacağı için şimdiden depolamakta yarar var.. kaydirigubbakcemile5

ben kucugunden aldım ayten.. belkıde gerek kalmayacak mervenın dedıgı gıbı..
ılk zamanlar ıcn kucugu yeterlı.. olmadı yetmezse yenıden alırsınız.. gerek kalmazsa o kadar para bosa gıder yanıı..a.s

ayten belki göğsümüz çatlamaz yara olmaz ilk etapta küçüğü yeter bence de..belki de hiç gerek kalmayacak belli değil ki.. inşAllah gerek kalmaz :))

yok canım yaaa ben de çatlak varr şeker varr trombosit düşükk o var bu varr göğsümde çatlar bennimmmlaelaelaelaelae ben alayım dursun çünkü bu konulardaaa benim bünye biraz yetersizz birde yaşlandık yaaa ondan galibaaaaaaaaaaa.s.

yok canım yaaa ben de çatlak varr şeker varr trombosit düşükk o var bu varr göğsümde çatlar bennimmmlaelaelaelaelae ben alayım dursun çünkü bu konulardaaa benim bünye biraz yetersizz birde yaşlandık yaaa ondan galibaaaaaaaaaaa.s.

benımde goguslerım mahfolcakmıs gıbı gelıyor ayten onun ıcın buyuk aldım..hele arkadaslarım emzırırken aglıyordum kanıyordu sonra bu kremı kullandım hıc bırseyım kalmadı deyınce kosa kosa aldım::)))))

biliçli anne öyle araştırıp gıdalarını ona göre alıyosan iyi :eek: bildiğin gibi yap yaa eskiden ilaçmı varmışşş bak atatürkü doğurmuş annesii demi ama:emir_bebek:

demir ilacı hangi marka verdi dr.un canım ?
ben demir anemisi ile çok uğraşan ve sonunda koldan serumlarla iyileşen biri olarak ; hiçbir ilacı midem kabul etmiyordu dediğin gibi..ama şimdiki dr.umun yazdığı sağ olsun kendisi..hiçbir yan etki yapmadı.. Ferplex - oral solusyon..şurup gibi içilenlerinden verdi bana..aç tok da fark etmiyoo..dr.una sorup al istersen sen de..doğumda da kan kaybımız olacağı için şimdiden depolamakta yarar var.. kaydirigubbakcemile5

canım ılk verdıgı ferro sanol du.. onu ıkı kere bıle alamadım zaten..
sonra mıdeme dokunuyor dıye daha hafıf brısey verdı gyneferon pembe kapsul..
ama onuda 4-5 gun alabıldım ancak.. tum mıde sıstemımı bozuyor yanı.. :1no2:
o yuzden almadım ya ne yapayım.. kan tahlılımı yenı yaptık doktorum takvıye almıyorum dıye bakmak ıstedı..
kan sayımım normal cıktı.. bu cumartesı soracagım kontrole gıdınce yıne, ben 4-5 gun aldım bıraktım dıcem.. kuru üzüm yesem, kara üzüm yesem, pekmez yesem bır sekılde dogal yoldan alsam dıye bakalım.. fisfisfis
ya sankı bundan once demır hapı mı vardı magnezyummu vardı koyde analar nasıl dogururdu, koyu bırakın benım annemde sehırde dogurdu 4 tane ama hıc boyle hap kullanmamıs..
bana doktor al dıyorsa al dıyor ama ıstee malum.. fisfisfis

evet canım eskiden hiçbiri yokmuş da.. şimdiki gibi hormonlu katkılı da beslenmiyolarmış annelerimiz.. herşey doğalmış bundan 20 - 30 sene önce..şimdi ooo ne yersek katkılı hormonlu.. o zaman doğal yol olsun diyorsan ; keçiboynuzu pekmezini çok tavsiye etmişlerdi bana.. demir oranı en yüksek olan o canım..

duygucum birincisi pek güzelsin ikincisi pek güzel hamiş olmuşsun üçncüsü hiçte kilon çok değil dördncüsü gerçekten göbişşş üçüz gibiiiiiiiiiiiiiii:1shok: :nazar:

aa bı dakka duygu 21 kılo almıstı degıl mıı.... :1shok:
unuttum ben onu, hıc 21 kılo almıs gıbı degılsın meeasallahhh.. :nazar: :roflol:

aytencım betulcum sagolun valla ıltııfatarınız ıcın mutlu oldum sımdı:asigim:
galıba o 21 kılonun 17 sı falan gobekte benım:roflol:
esımde ondan dıyor nereye gıttı o 21 kılo ben bılmıyorum dıye:)))

evet aytencım ıste gor yanı en az ikiz tahmını üçüz göbişi:roflol:

evet canım eskiden hiçbiri yokmuş da.. şimdiki gibi hormonlu katkılı da beslenmiyolarmış annelerimiz.. herşey doğalmış bundan 20 - 30 sene önce..şimdi ooo ne yersek katkılı hormonlu.. o zaman doğal yol olsun diyorsan ; keçiboynuzu pekmezini çok tavsiye etmişlerdi bana.. demir oranı en yüksek olan o canım..

evet onu da bılıyorum evde var hatta, üzüm pekmezi de var.. ya hergun 1 corba kasıgı yesem ıste..
oncekı doktorumda dut pekmezi demıstı bana.. pekmezlerde gercekten kan yapımı cok oluyor..
sorayım bu cumartesıde oyle yapayım ınsallah.. a.s

kızlar bugun ne yemek yapcanızzz yaaa offf hergun aynı dert:)))

bırde betus ayten merve msn verelım bırbırımıze

Son düzenleme:
duygucum ben dün pilav ve et sote yapmıştım..
bi ara girdim bakayım dedim sayfamıza, siz et ve pilav diyordunuz kaydirigubbakcemile3 canım çok istedi onlardan kaydirigubbakcemile3 bugün de onlar var yanii..

X