2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ya yıyelım tabıııı panda gıbı oldum aytennnnnnn
oh sen ne guzel en azından bahaneylede olsa yemıyon kızzz
ben bu kadar kılonun ustune bırde hala yemek ıcın ugrasıyorum:KK43:((((

neyse bakalım ben bırsey yememek ıcın yatıyorum kızlarrr
yarın gorusmek uzere ıyı geceler herkese:))

Canım ya kıyamam valla,sende doğumdan sonra yersin hem doğumdan sonra daha fazla enerji gerekir,valla benim canımda çok çekiyo ama bugünkü olaydan sonra kendime dur diyorum,yemiycem işte yemiyceeemmm:nazar:

sen bugünkü olaya kafana takma canımmm bak doğumdan sonra vericez nasılsa kiloları sen şimdideb doğumdan sonraaa nasıl intikam alabilrisin onu planlaaaaa benceeee bunu ona hatırlatacak bişey planla kiiii aklı başına gelsinnn hayret bişi yaaaa:içelim: mesela ben canımı sıkan bişey yaptığında giderim diyorum odaa nereye diyor bende bulurum ben gidecek yer diyorummmm sende öyle yap kız :içelim:

Son düzenleme:
ya yıyelım tabıııı panda gıbı oldum aytennnnnnn
oh sen ne guzel en azından bahaneylede olsa yemıyon kızzz
ben bu kadar kılonun ustune bırde hala yemek ıcın ugrasıyorum:KK43:((((

duygucum bende az kilo almadım 15 kilo aldımmm ama ben şeker çıkadan önce almıştım bu kiloları şeker çıkmasaydı kesin 20 kilo almıştım ve inan şu anda şekerim olmasa yerim valaaaaa bana nee sonra veririm nasıl olsaaaa derdimmmmkaydirigubbakcemile5 zaten şunun şurasında kaç günümüz kaldıı sıkmayın kendinizi yiyin. sonra nasıl olsa sıkıcazzzkaydirigubbakcemilelaelaelaelaelae

ay hamiş arkadaşlarım sormayın yemek olayını ben çok yapıyorum.......
hiçbişey ayırmıyorum güzel olan herşeyi yiyorum ama tatlılarla pek aram yok cips ve aburcubur çok canım istiyor ...yiyorumda ara sıra yemek çok yiyorum sonrada midem kötü oluyor..........

günaydın hepinize arkadaşlarım...
hepimize güzel serin ağrısız bir gün olsun.
bugün doğum yapacak elif ve zeliha arkadaşlarımızın Allah yardımcısı olsun, inşAllah doğumları çok kolay olur , sağlıkla kucaklarlar yavrularını..darısı biz bekleyenlerin başına :)
herkese sevgiler..

günaydın herkese...

kızlar hastane doğum paketine neler dahil öğrendiniz mi?
ben hastaneye gittim nelerin dahil olduğuna dair bilgi formu edindim...
mesela bebeğe kalça usg si her hastanede yokmuş, bazı ucuz hastanelerde bebekle ilgili tetkikler dahil değilmiş, mesela o topuk testi dahil mi diye sorun muhakkak...hastane kararı verirken bunlarada dikkat edin sorun derim...

Son düzenleme:
canım hadı hayırlısı kordon dolanmasından benım doktorumda bahsetmıstı dolandıgı anda almak gerekmıyor durabıldıgı kadar tutarız demıstı.onun ıcın hıc endıselenme..allahın ıznıyle sagsalım kucagına alırsın bebısnı...

kızlaarrrr yaprak dokumu reklam arası son hız yazıyorummm...:roflol:
ay neclayla leylaya ıcım parcalandı kardes ıste oyle yada boyle...bakalım tamamen barıscaklarmıkaydirigubbakcemile5

Duygucum sende de mi kordon dolanması var? yatış pozisyonuna dikkat etmek gerekirmi biliyormusun? Bu gece çok tedirgin oldum, senin doktorun bir öneride bulundumu bu konuda?:uhm:

Duygucum sende de mi kordon dolanması var? yatış pozisyonuna dikkat etmek gerekirmi biliyormusun? Bu gece çok tedirgin oldum, senin doktorun bir öneride bulundumu bu konuda?:uhm:

herkese günaydınlarrrrra.s.

sedacım;bende kordon dolanması yok allaha sukur ama bende cok kafama takıyordum ya olursa dıye doktora sormustum oda bana o kordonu sız telefon kablosumu zannedıyorsunuz demıstı:roflol:eek:yle bır dakıkada bırsey olmaz demıstı.mesela bugun dolansa 1 hafta 10 gun belkı daha fazla bıle kalabılır en son zamana kadar tutarız demıstı.pekı bunu engellemek ıcın ne yapabılırız demıstım oda senın kendı adına yapabılcegın hıc bırsey yok demıstı.bunu bebek kendı yapıyormus.yanı sen hıc tedırgın olma yatmanla alakası yok...dogum tarıhıne ne zaman dedı?
artııııı su an yazıstıgın bayanda kordon dolanmasıyla dunyaya gelmıs söyliyim bak sapasaglamım:roflol:

gunaydın kızlarr..
gece ruya gordum, ruyamda nişanım suyum gelmişti doğumum baslamıştı..
hastaneye fılan gıdıyorduk.. uyanınca gercek sandım :))... cok az kaldı ya.. :dance:
beklenen gune 2-3 gun kala dusunuyorum da kendımı her an olabılme ıhtımalıyle ınsan nasıl uyur ya.. CADIARZU

günaydın betül duygu seda..
ay kızlar eylül annelerinde bir normal doğum hikayesi okudunuz mu ne kadar kolay olmuş..ikinci ıkınmada fırladı oğlum yazmış :)) darısı başımıza inşAllah...

holeyyyyyyyy 37.haftaya gırmısımmmmmm:teytey:
doguma 11 gun kaldı allahım her gecen gun heyecan artıyor...

betuscum allah hayıra cıkarsın cok normal boyle ruyalar artık...:1hug:
bende ruyamda oglumun elını tutmusum gezıyordum kocaman olmus bıle yanı:asigim:

amın duygucum saol..
merve eylul annelerınden kım varkı normal yapan.. merak ettım nerde nerde ??.. :uhm:

herkese günaydınlarrrrra.s.

sedacım;bende kordon dolanması yok allaha sukur ama bende cok kafama takıyordum ya olursa dıye doktora sormustum oda bana o kordonu sız telefon kablosumu zannedıyorsunuz demıstı:roflol:eek:yle bır dakıkada bırsey olmaz demıstı.mesela bugun dolansa 1 hafta 10 gun belkı daha fazla bıle kalabılır en son zamana kadar tutarız demıstı.pekı bunu engellemek ıcın ne yapabılırız demıstım oda senın kendı adına yapabılcegın hıc bırsey yok demıstı.bunu bebek kendı yapıyormus.yanı sen hıc tedırgın olma yatmanla alakası yok...dogum tarıhıne ne zaman dedı?
artııııı su an yazıstıgın bayanda kordon dolanmasıyla dunyaya gelmıs söyliyim bak sapasaglamım:roflol:

Pazartesi inşallah, benimkisi belkide 1-2 haftadır bu şekilde ben dün doktora sordumda dopplerle baktı boynuna öyle gördü.Normal ultrasonla görülmüyor, 36. haftada yoktu 2 hafta içinde dolanmış heralde:uhm:

amın duygucum saol..
merve eylul annelerınden kım varkı normal yapan.. merak ettım nerde nerde ??.. :uhm:

ana sayfadan eylül anneleri başlığının altında yazmış canım..mutlaka okuman lazım ya süper moral oldu bana..ilk kez doğumu çok kolay anlatan bir yazı okudum..

Pazartesi inşallah, benimkisi belkide 1-2 haftadır bu şekilde ben dün doktora sordumda dopplerle baktı boynuna öyle gördü.Normal ultrasonla görülmüyor, 36. haftada yoktu 2 hafta içinde dolanmış heralde:uhm:

canım pazt ye bır sey kalmadı hayırlısıyla hıc bırsey olmayacak sagsalım bebısını kucagına alıcaksın ınsallah..pozitif dusun hersey guzel olsun canım...kotu seylerı aklına bıle getırme:1hug:

okudum yaa ne kadar guzell muhteseem bır dogum ya bende aynısından ıstıyorumm... senağlama

günaydın kızlarrrr biz şimdi kahvaltımızı yaptık etrafı toparladım bilgisayarın başına geçtim. evde olmak ne güzel şeymiş ya huu. o doğum hikayesini bende okudum kızlar yaa allah inaşşallahh bizede öyle doğumlar nasip eder. ben zaten sancılarımın bir kısmını evde ılık duş alarak medivenlerden yan yan çıkıp inerek geçirmeyi düşünüyporum hastaneye gidip sunni sancı vermelerini istemiyorumm. normal doğum yapan kadınların korkulu korkulu doğumu anlatmalrının sebebi bence sunni sancııı allahın verdiği sancının o kadar da dayanılmaz olduğunu düşünmüyorum bakalım inaşşallahh uygulayabilirim panik yapıp hemen hastaneye gitmem inşallah.

ana sayfadan eylül anneleri başlığının altında yazmış canım..mutlaka okuman lazım ya süper moral oldu bana..ilk kez doğumu çok kolay anlatan bir yazı okudum..

bende canım ve çok büyük moral olduuu ne o öyle diğer hikayeler insanın ödünü koparıyorr:1shok:

X