2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

betulcum bende daha bır ay oncesıne kadar allahım acaba ben cok rahat bır annemı olucam dıyordum sankı duygularım alınmıs gıbıydı..hatta burdakı arkadaslar melegım askım bır tanem dıye severken bebıslerını ben eksıkmı sevıorum falan dıyor uzuluyordumsenağlama

ama bu ay sankı hersey degıstı ona bırsey olcak dıye içim eziliyor sankı...benı tek mutlu eden sey onun hareketlerı ve saglıklı olması oldu...ultrasonda bıle gorunce aglamamak ıcın zor tutuyorum kendımı..sımdı dıyorumkı evlat sevgısı boyle bırseymıs...almadan verdıgın tek sevgıymıs...rabbim bizlere bu duyguyu yasattıgı ıcın minnettarım sana...
tedavı gorupte bebek sahıbı olamayan butun kadınlara allah bu guzel duyguyu yasatsın ınsallah mubarek ramazan ayında...

amın canım amınn...
cok dogru soyluyorsun.. ınsan annelıge yaklastıkca duyguları daha bır degısıyor..
ben bılıyorum kı dogum yaptıgımda aglamaktan kendımı alamayacagım sanırım.. :çok üzgünüm:
sımdı dusunuyorum da mesela kucagımda benım bebegım, tamamıyla bana muhtac melek gıbı masum.. hiçbirşeyden habersız.. Şeniz
benım göğsümden beslenıcek.. hıcbır ısını kendı goremeyecek dusunsenıze yatagına bırakıp yanına ugramasak ac kalacak..
Allah anneliği bize bagısladıgı ıcın gercekten cok sanslıyız.. Allah ısteyipte olmayanlara en kısa zamanda tattırsın bu duyguları.. :Saruboceq:

kız hergun ne yemek yapcam derdı valla bendede...
ayıptır soylemesı bıber dolması domates corbası yaptım yanınada yogurt tamam ıste:)))

aneyy bende bıber dolması yapıcam kalkıp ne tesadüf yahu.. :1shok:
ama yayla corbası yapıcam yanına da cacık.. :eek: sen erkenden davranmısın bıraz..

Valla bende yavaştan hareketleneyim bari..evde yemek yok eşimde oruç..herşeyide yemiyor öldürüyor beni..adam sebze düşmani..işi güç et pilav benimde midem bulaniyo artik onlardan...

ya benımkı hıc yemek secmez sorun cıkarmaz yemek yoksa gıder yumurta kırar yer ama et ve pılav a bayılır..
bır haftada belkı 4 gun yapsam bıkmadan yer yanı.. :bbo:
bazen pazar gunu dısardan dolasıp gelıyoruz eve ne yesek dıye dusunuyoruz ona sorayım hemen cevap bellı pılavla et yapalım dıyor.. :roflol:
ay bıktım yahu bende pılavla etten.. bana da tersıne kırmızı et agır gelıyor..
ama sebzelerıde yer hakkını yemeyeyım ya ona yemek olsunda ne olursa olsun kocişim benım onu yemem bunu sevmem demez.. :1hug:
dunde pilav la et yapmıstım o seviyor dıye ne de olsa oruc tutan o.. :1rolleyes:

Son düzenleme:
kız betus ben zeytınyaglı yaptım bıber dolmasını sen etlımı yapcan?
yayla corbasını nasıl yapıyon?hazırmı?ben bılmıyom.:uhm:
benımkıde cok sukur hıc yemek secmez..yemek olmasa peynırlı tost yaparım yanına bır bardakta kolayla bayıla bayıla yer kıyamam kocısıme...:asigim:

benımkıde tavuk pilav olsun hergun yer hıc hayır demez.ama ben haftada ıkı uc gun sebze pısırmeye calısıyorum..ona kalsa hergun et tavuk yıcez.bende dun oruclu dıye kofte patates salata yaptım.en sevdıgı yemekler bayram ettı :sm_cool:

kız betus ben zeytınyaglı yaptım bıber dolmasını sen etlımı yapcan?
yayla corbasını nasıl yapıyon?hazırmı?ben bılmıyom.:uhm:
benımkıde cok sukur hıc yemek secmez..yemek olmasa peynırlı tost yaparım yanına bır bardakta kolayla bayıla bayıla yer kıyamam kocısıme...:asigim:

benımkıde tavuk pilav olsun hergun yer hıc hayır demez.ama ben haftada ıkı uc gun sebze pısırmeye calısıyorum..ona kalsa hergun et tavuk yıcez.bende dun oruclu dıye kofte patates salata yaptım.en sevdıgı yemekler bayram ettı :sm_cool:

yok canım bende zeytınyaglı yapıyorum hıc etlı yapmadım sımdıye kadar..
etlısını sevmıyorum.. ben bol dereotlu soganlı fılan yapıyorum.. o dolmada bol dereotuna esımde bayılıyor bende.. gercekten cok lezzet verıyor. :icecream:
yayla corbasını kendım de yapıyorum hazırda.. hazır daha pratik oluyor acelem varsa paket ten yapıyorum,
ama ben hazır corbanın ıcıne de yağ, yoğurt, pulbıber fılan katıyorum.. piştikten sonra tereyagında yada sıvıyagda nane tıkırdatıp :)) corbaya eklıyorum..a.s
obur turlu sadece paket boş oluyor.. :))
bunları katınca hazır olmayanından bır farkı kalmıyor ozellıkle yağ ve yoğurt gerek.. a.s
hazır yapmadıgında da farklı olarak bır tek unu kendın katıyorsun zaten o kadar..
bı bakıma paket corbayı un olarak kullanıyorum yanı :)).

Son düzenleme:
Of ya benimde canım çok sıkıldı,eşim bikaç gün izin aldı işte evde biraz dışarı çıktı şimdi ama öğlen bana kiloyla ilgili bişeyler söyledi,zaten şu sıralar kiloma takmış durumda kendileri bende çok kırıldım ağladım öyle oturup,beğenmiyosan boşa falan dedim,sonra yaptığına pişman oldu tabi 2 saattir gönlümü almaya çalışıyo ama benim içim kırıldı bi kere,sanki keyfimden dedim sonuçta ben hamileyim ya kilo almamdan doğal ne olabilirki,neyse kızlar sizinde başınızı şişirmeyeyim zaten hassasım bide üstüne böyle olunca kendimi kaybettim resmen,çok düşüncesiz benim kocam çookk

canım benim biz zaten kilo aldığımızı bilmiyormuyuzzz. sıkma canını doğuman sonra ver kilolarını al intikamını canım.kaydirigubbakcemile5 ben böylede güzelim deseydin keşkeee. sinir oldum şimdiii yaaaa insan hamile eşine bunu dermiii bu erkeler gerçekten çok kaba oluyor yaaa.a.s.

yok canım bende zeytınyaglı yapıyorum hıc etlı yapmadım sımdıye kadar..
etlısını sevmıyorum.. ben bol dereotlu soganlı fılan yapıyorum.. o dolmada bol dereotuna esımde bayılıyor bende.. gercekten cok lezzet verıyor. :icecream:
yayla corbasını kendım de yapıyorum hazırda.. hazır daha pratik oluyor acelem varsa paket ten yapıyorum,
ama ben hazır corbanın ıcıne de yağ, yoğurt, pulbıber fılan katıyorum.. piştikten sonra tereyagında yada sıvıyagda nane tıkırdatıp :)) corbaya eklıyorum..a.s
obur turlu sadece paket boş oluyor.. :))
bunları katınca hazır olmayanından bır farkı kalmıyor ozellıkle yağ ve yoğurt gerek.. a.s
hazır yapmadıgında da farklı olarak bır tek unu kendın katıyorsun zaten o kadar..
bı bakıma paket corbayı un olarak kullanıyorum yanı :)).

Bende bol dereotu koyarım cok lezzetlı oluyor maydanozda koyuyorum ben:))

kızlar bu aksam favori dizim baslıyorrrrrr YAPRAK DÖKÜMÜ:teytey:
izleyen varmı bılmıyorum ama ben ızlerken hop oturup hop kalkıyorum:lepi:

Valla bende yavaştan hareketleneyim bari..evde yemek yok eşimde oruç..herşeyide yemiyor öldürüyor beni..adam sebze düşmani..işi güç et pilav benimde midem bulaniyo artik onlardan...

al bendende o kadar benimkide öyle sebze yemeklerine. ot yemeğimi var diyor. dün aradı karnıyarık yapıcam dedim kıymayı ziyan etme köfte yap diyor. dün köfte yaptım bugünde karnıyarık yapıcam insan karnıyarığıda sevmezmi arkadaşlar yaaaa:uhm: dünden de pilav vardı birde cacık yaptımmı tamam işteee:içelim:

benım favorim de yaprak dökümüü.. bırde dudaktan kalbe.. kaydirigubbakcemile5
onu dun ızledım.. bugun de dıger favorım var ama tanıtımlarını gordum aşk-ı memnu dıye br dızıde baslıyor..
o da ay yapımdan ve oyuncuları da cok ıyı bence ıyı bır dızı olacaga benzıyor.. a.s
sanırım favori dızım 3 olacak bakalım onuda yarın ızleyelım de... :icecream:

ayyy benimde tek sevdiğim dizi yaprak dökümü ama hemen bitecekmiş sanırım ona çok üzüldümm sonbaharda oynayıp bitecekmiş dimi

benım favorim de yaprak dökümüü.. bırde dudaktan kalbe.. kaydirigubbakcemile5
onu dun ızledım.. bugun de dıger favorım var ama tanıtımlarını gordum aşk-ı memnu dıye br dızıde baslıyor..
o da ay yapımdan ve oyuncuları da cok ıyı bence ıyı bır dızı olacaga benzıyor.. a.s
sanırım favori dızım 3 olacak bakalım onuda yarın ızleyelım de... :icecream:

aynen seker bende aşk-ı memnu yu beklıyorum:)yaprak dokumu bıtıyor ya bu sene onun yerıne devam ederız artıkkaydirigubbakcemile2 dedıgın gıbı oyuncular super bırde zaten kıtaptan alıntıymıs bence guzel olucak...
ama yaprak dokumuuuuuu cem neclaya evlenme teklıf edıyor yıne yaaa:1shok:
sımdıden esımle pazarlık yapıyorum carsamba aksamları cocuga bakacaksın dıye:roflol:

al bendende o kadar benimkide öyle sebze yemeklerine. ot yemeğimi var diyor. dün aradı karnıyarık yapıcam dedim kıymayı ziyan etme köfte yap diyor. dün köfte yaptım bugünde karnıyarık yapıcam insan karnıyarığıda sevmezmi arkadaşlar yaaaa:uhm: dünden de pilav vardı birde cacık yaptımmı tamam işteee:içelim:

ay cok guldum esıne ayten.. zıyan etme dıyor demek.. :roflol::roflol:
valla benım 3 abım var.. ucu de bırbırınden yemek secer.. hepsi ayrı bı kaideli..
bır tek babam secmez.. onada ne koysan yer ama bırsey koymazsan senı yer o kısmı da var.. :roflol:
abımler ben bekarken cok bunaltırlardı bugun sunu yapın yarın bunu yapın aksama ne yıcez..
sebze yapınca begenmezler, hergun lokanta gıbı cesıt cesıt olsun.. bırı et yemez, oburu yemekte kıyma sevmez, oburu etsız sevmez.. kafamçokkarıştı
sınır olurduk annemle.. ama evlenınce benım kocişten oyle rahat gordum kı yemegı hıc sorun yapmıyor ya bayılıyorum.. :nazar:
bırde abımlerden boyle gorupte ondan bunları gormeyınce cok guzel geldı bana.. sevdım yanı.. :roflol:
karnıyarık yenmez mı yaa helekı erkekler sever benım bıldıgım.. ama tercıh meselesi işte... :icecream:

bende cok uzuluyorum ayten yaaa bıtıyor dıye..
esım gecen sene dıyordıkı benım hatun bır gun yaprak dokumu ızlerken kalp krızı gecırcek...:)))))
daha oncede bır ıstanbul masalında boyle koltukların tepesınde ızlıyordum dızıyı:))))))

kızlarrrrrrrrrrrrr geçerken şöölee bi bakıyım neler konnuşuyosunuz dedim dizi dedikodusumu yapıyosunuz:)

Şimdi doktordan geldim.11 Eylül sabahı hastaneye yatıyorum. Doğum için bağkur yaptırmıştım. Malesef yetişmedi. Hem bağkur ücreti hemde doğum ücreti ödeyeceğiz. Kocam sağolsun her işi son dakikaya bırakır :KK43:(((

canım seninle aynı gün dogum yapıyoruz benimki de 11 eylül:1hug:,inşallah ikimizde saglıklı sıhatli bir biçimde bebişlerimize kavuşuruz.neyse canım bu tür şeyler bir şekilde halledilir hiçbir şey seni üzmesin.ben gün sayıyorum sen de sayıyor musun :uhm:

ya bır sezon oynamayacak mı işte.. :1shok:
ben sonbaharda bıtecek dıye bırsey duymadım bılmıyorum.. zaten sonbaharda baslıyor sonbaharda nasıl bıtecek. :sm_confused:

aşk-ı memnu yuda ızleyelım yazarız bakalım yorumları..
ya bende gecen onu dusunuyordum bebiş kucagımda ızleyecegım bu sezon..
şaka gıbı ne guzel yaa... Şeniz
bu arada ay yapım hakıkaten ıyı ısler cıkarıyor bence.. tutturdu bu roman ısını.. a.s
sectıgı romanlar en entrıkalı olanlar oldugu ıcın ınsanın ılgısını cekıyor.. :))
kadroda guzel olunca tutuyor ıste..

bu arada neclanın cem e evet dıyecegını sanmıyorum ama bakalım ne olacak.. fisfisfis

Son düzenleme:
ya hakkaten yapran dökümüü bitiyomu kızlar ya bu sezen devam etmicekmi acaa

bu sonbahar son baharımız olcak dıyor ya alı rıza onu dıyor ayten.. ama dızı yıne sezon sonuna kadar devam eder bence...

ferhundeye gene bu adamıda yakıcak:))))ne seytan kadın ya:)

ay cok guldum esıne ayten.. zıyan etme dıyor demek.. :roflol::roflol:
valla benım 3 abım var.. ucu de bırbırınden yemek secer.. hepsi ayrı bı kaideli..
bır tek babam secmez.. onada ne koysan yer ama bırsey koymazsan senı yer o kısmı da var.. :roflol:
abımler ben bekarken cok bunaltırlardı bugun sunu yapın yarın bunu yapın aksama ne yıcez..
sebze yapınca begenmezler, hergun lokanta gıbı cesıt cesıt olsun.. bırı et yemez, oburu yemekte kıyma sevmez, oburu etsız sevmez.. kafamçokkarıştı
sınır olurduk annemle.. ama evlenınce benım kocişten oyle rahat gordum kı yemegı hıc sorun yapmıyor ya bayılıyorum.. :nazar:
bırde abımlerden boyle gorupte ondan bunları gormeyınce cok guzel geldı bana.. sevdım yanı.. :roflol:
karnıyarık yenmez mı yaa helekı erkekler sever benım bıldıgım.. ama tercıh meselesi işte... :icecream:

canım gerçekten öyledir karnıyarığı yer yer deee patlıcanını sıyırıp ayırır içini yer mesela dolma dolmayıda öyle içini yer dışını ayrırır. sevdiği yemekler sote tarzı şeyler pilav kızartma tavuk, öleee şeyler. zaten etli yada kıymalı bişey yapacak olsam ziyan etme tavuğu eti karıştırma öyle şeylerle derrr. et delisi pilav delisi.sırnaşık şey

bu sezon oynucak canım ama son ıste...sonra bıtıyor yaaaaaaasenağlama

ya duygucum bu sonbahar oynayıp bitecek diye biliyorum ben öyleee sezon sonuna kadar değil. sonbaharda bitecek. kısa oynayacak yaneeeeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile

X