2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın hamiş arkadaşlar hepinize iyi hafta sonları....................
bebişlerinizle ve sevdiklerinizle
bende sabaha kadar kalktım yattım bu wc işi zor oluyor ya yataktan inemiyorum doğrultup belimi zor kalkıyorum tutuna tutuna..............

bunlar zor güzellikler tabii yakında geçecek...............

günaydın hamiş arkadaşlar hepinize iyi hafta sonları....................
bebişlerinizle ve sevdiklerinizle
bende sabaha kadar kalktım yattım bu wc işi zor oluyor ya yataktan inemiyorum doğrultup belimi zor kalkıyorum tutuna tutuna..............

bunlar zor güzellikler tabii yakında geçecek...............

aynen valla zaten kilolar dan kıçımı kaldıramıyom bide alttan kemiklerimde ağrı hissediyom yataktan kalkamıyom zor zor kalkıyom wc ye falan sağa sola dönerkende ağrım oluyor az kaldı yakında bebişlerimize kavuşunca geçecek hepsiiii

mervecim teşekkür ederim sağol iyiyim,sen de iyisindir inşallah sağol bilgi verdiğin içn insan nedense bir tuhaf oluyor akşama kadar hoplayan çocuk nedense orada uykuya daldı dediğin gibi kalp atışlarına baktı doktor evet canım.kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim ebru ben de iyiyim çok şükür..o aletin sesinden etkileniyo benim bebiş..makine çalışmaya başlayınca 10 dk geçmiyo garip hareketler hıçkırıklar.. korkuyo sanırım :)
dış dünyadaki sesleri algıladıklarına inanamıyor ya insan, ama seslere ne kadar da duyarlı olduklarına şahit oluyorum gerçekten..
10 gün kalmış kavuşmanıza ne güzel yaa.. hepimiz vaktinde kavuşalım hayırlısıyla sağlıkla inşAllah..

gulan günaydın hoşgeldin..wc işi çok zor gerçekten hele son ayda..uykunun en tatlı yerinde uyan wc ye.. sonra uyu uyuyabilirsen :KK43: Allah bize ve bebişlerimize sağlık versin de bunlar güzel şikayetler dediğiin gibi..

BCocukhali25_482.jpg

bakın kızlar bebişin odasına aldığımız halıyı göstereyim size...

Merhaba bayanlar ben artık doğurmak istiyorum, içimde duracağına dışarıda dursun diyorum ben onu dışarıda daha iyi beslerim böyle ona bişey olacak korkusu beni yıprattı..Daha sezeryan tarihime 10 gün var o zamana kalmasa keşke...

Güzel bi haftasonu dilerim herkese inşallah bizim yaramazlar vaktinde gelirler,valla benimde çok kasılmalarım var elifcim ama senin zaten az kalmış sen korkma 5 gün dediğin ne ki gelir geçer,benimkininde hiç eylül sonunu falan bekleyeceğini sanmıyorum yada benim içime öyle doğuyo neyse bi 38.haftayı görelimde ondan sonra buyursun gelsin minik beyefendi...
Merve canım maşallah kızında pek hareketli heralde son ana kadar hep dönücek yaramaz,hayırlısı olsun bakalım inşallah gönlünden geçen şey olur arkadaşım,artık ne kadar çok büyüyorlar bakalım benimki kaç oldu çok merak ediyorum,sizin dr.lar haftada bi çağırıyo ya gıpta ediyorum valla,ben meraktan çatlıyacam artık,neyse ayın 8 ine az kaldı diye kendimi avutayım en iyisi...
Ebru canım seninde az kalmış maşallah 10 gün sonra inşallah meleğin kollarında olacak,bebişlerimizin hepsine teker teker maşallah,umarım hepside sağlıkla gelirler meleklerimizin..
Güzel bi gün olsun arkıdeşleeerrrr...

Kızlar benim kasılmam ağrım felan yok,bebişde kıpır kıpır dalgalandırıp duruyor karnımı,acaba bu doğumuma daha çok zaman olduğunumu gösteriyor?Yoksa herşey aniden başlayabilirimi?Cam siliyorum,fayans siliyorum ,akşamlarıda 1 saat yürüyüş yapıyorum hiç doğumum yakınmış gibi hissetmiyorum.Yalancı sancılar herkezte olacak diye birşey yok dimi?

Selamlar

Emelcim bende de hiç kasılma sancı yok,benim de kızım hala kıpır kıpır..
Ben de hergün dışarı çıkıyorum gayet hareketliyim.Ama doğum bu annemin dediğine göre birden gelişebilir herşey hiiç belli olmaz canım,gece bir uyanırsın ki suyun gelmiş.Sen yine de dikkat et kendine aşırı yorulma canım.

Yalancı sancılar bende dün ve evvelsi gün oldu ama sancı gibi değil, karnım sertleşiyor ve nefesimi daraltıyor, bu sık sık oluyor örneğin 3 saat içinde 7-8 defa oluyor mesela sonra geçiyor...

Mrb kizlar umarimherkesin keyfi yerindedir,benimde 10 günüm kaldi ama heyecan da basmaya başladi...hepimiz için hayirli doğumlar olur inşallah..
Bride canimm bencce çokda acele etme hayirlisin iste,hamilelik sorunlari bitti derken bu seferde bebeğimizle ilgili endişelerimiz başlayacak..

Yalancı sancılar bende dün ve evvelsi gün oldu ama sancı gibi değil, karnım sertleşiyor ve nefesimi daraltıyor, bu sık sık oluyor örneğin 3 saat içinde 7-8 defa oluyor mesela sonra geçiyor...

Son 1 haftadır aynı şeyi yaşıyorum bende karnım taş gibi sertleşiyo sonra anında nefesim kesiliyo nefes alamıyorum,ayrıca benim geceleri oluyo daha çok mesela dün gece muntazam 10-15 dk.da bi oldu korkuyorum umarım kötü bişey değildir,daha nst.ye bile girmedim dr.um sayesinde:kızgın:

Saniyorum bu karin sertleşmesi son aylarda herkesin sorunu bende korkuyordum ama sizlerde olduğunu duyunca rahatladim,benim karnimda 1 haftadir taş gibi kesiliyo..dream81 neden nstye almadi dr.un ben 34,haftadan beri her hafta giriyorum...

bende de hiç kasılma olmuyo hala hareketliyim yürüyorum ev işi yapabiliyorum ve de kolay kolay yorulmuyorum zaten karnım bile hala kaburgalarımda göğüslerim karnımı dinlenme tesisi olarak kullanıyo valla galiba hiç niyeti yok bunun gelmeye diyorum annemde belli olmaz birden geliverir diyo her bebek aynı olmaz diyo bide benim bebeiş kız herkes diyoki kızlar eksik etek olur erken doğar doktorun verdiği günü beklemezmiş bakalım kimin dediği çıkacak

benim doktorda hep ayda bir çağırdı şimdiye kadar sadece son seferde iki hafta sonra gel dedi 8eylülde gidicem ilk defa nstye sokucak ve çatı muayenesi yapıcak sürekli çağırmamın bi anlamı yok diyo gerçi ihtiyaçta hissetmedim çok şükür ama eğer hissetseydim onun beni çağardığı tarihi beklemeden giderdim sonra da suç bizlerde oluyo neden gelmedin diyolar sorumluluk almamak için

merhaba herkese ramazanda geldi oruç tutmassınız heralde zor bi ramazan bizleri bekliyo düzen yok ne yapacağız bilmem benim kayınvalidem yakın sürekli bende olur işim zor sofraya çok önem verir normalde birde ramazanda allah artık mutfağım epeyce karışacak

allah sana kolaylık versin o zaman ne işi varmış ki sende seni çağırsa ya yemekle uğraşma diye sana niye gelipte başına iş çıkarıyo

X