2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kızlar bende oğlumun ismini rüyamda görmüştüm.Mezardan bitane gelinlikler içinde genç kız kalkıp yanıma geldi karnımı elledi senin bebeğinmi olucak dedi evet dedim kızmı erkekmi dedi erkek dedim adını Burak Kaan koy dedi bende çok etkilenmiştim.Kime anlatsam tüyleri diken diken oluyo.Hayırlısıyla bi doğsunlarda kendi adıyla gelirmiş bebek zaten

AMONRA burak kaan güzel isim canım
neyse ben gidiyorummmmmmmmm hayırlısı ile sorunsuz bı muayene olur inşallah.. artıkımm sonra görüşürüz herkese slm söyleyinn arkadaşlar........
bebişi olan olursa haber edin bana yaaaaaaa

AMONRA burak kaan güzel isim canım
neyse ben gidiyorummmmmmmmm hayırlısı ile sorunsuz bı muayene olur inşallah.. artıkımm sonra görüşürüz herkese slm söyleyinn arkadaşlar........
bebişi olan olursa haber edin bana yaaaaaaa

Canım teşekkür ederim bizde Burak Kaan koyucaz oğlumun ismini.Seninde bebişinin odası çok güzel olmuş iyi günlerde kullansın inşallah.Bende akşam çekmiştim resimleri bugün koyucaktım ama makinayı evde unutmuşum iyimi :dance:

merhaba hamişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nasılsınız bakalım dün yoktum amma çok şey yazılmış şaşırdım oku oku anca bitti..
aslıyla konuştum sesi çok iyiydi maşallah hastaneden çıkıyorlarmış bugün çok sevindim..
darısı hepimizin başına biz de dün NAZ ın halısını aldık artık herşey tamamlandı...sağlıkla zamanında gelsin kızım diyoruz..................................

merhabaa hepinize arkadaşlarım..
aslı ve oğlu iyiymiş çok şükür.. ebru selamlarımızı ilet yeniden görüşürsen..
bugün doğuma girecek olan biskotin arkadaşımız da sağlıkla kavuşur inşAllah bebişine..
hepimizin az zamanı kaldı hepimiz sağlıkla kucaklayalım inşAllah bebişlerimizii..

ebuşcummmmmmmmmmmmmmmmmmm
nbr canımmm kızz ben gidiyomm sen geliyonnnnn neyse artıkım hadi allaha emanet olun öptüm sizi.........

Arkadaşlar size bir tavsiyem olacak sezeryan olacaklar hastane çantalarına pijamadan çok gecelik alsınlar. Ben ilk doğumumda gecelik sevmediğimden pijama almıştım. Pijamanın dikişleri sezeryan dikişlerini acıtıyor.

Gecelik ve pijamalarınızda önden düğmeli olsun ki kolay emzirin.

Bir de hastahanede size ne verirlerse yeyin. Tatları iğrenç oluyor ama mutlaka yemelisiniz. Çünkü sezeryan sonrası en büyük sorun tuvalete çıkamamak oluyor. Ben yiyememiştim 8 tane müshil içtiğim halde 3 gün uğraştım. Bir de boğazınızda gıcık oluyor o da dikişlerinizden dolayı çok rahatsız ediyor. Bunun için çare bilen varsa paylaşsın lütfen balgam söktürücü bir şeyleriniz de olsun yayınızda. Böyle söyleyince önemsiz gelebilir ama yaşayanlar bilir. Küçümsenecek konular değil hazırlıklı olun.

Son düzenleme:
canım çağan ısmıde guzel..
egeden neden vazgectın.. bende cok zorlanmıstım ama sonunda karar verdık.. bızımkı de ''Aslan Emre'' olucak nasıll.. soyadımızla bırlıkte de cok guzel oluyor.. cok sevdık bız bu ısmı..

ASLAN EMRE Yİ DUYMAMIŞTIM BEN SADECE EMRE SANIYODUM. SOYİSMİNİZ NEY DİYCEM AMA BURDA YAZMAZSIN SANIRIM AMA BENCEDE GÜZEL BİR İSİM ASLAN EMRE Mİ OLACAK EMRE ASLAN MI? :dance:

Aslan Emre olucak canım.. ısın esprisi orda zaten :))..
soyadımız yiğit... ucu bır araya gelınce cok hoş geldı bıze.. ''Aslan Emre Yiğit''... :sm_cool:
sadece emre dusunuyorduk ama cok onceden kalma aslan aklımda vardı da ıkı ısım dusunmemıstım..
gecen esımle oturuyorken bırden aklıma geldı aslan emre olsa nasıl olur soyadımızlada daha bır guzel oluyor dedım..
bırde soyle buyudugunde iş adamı fılan olursa Aslan bey dıye seslenırler dıyoruz :))..
cok karakterıstık gelıyor bana Aslan bey :KK70:.. güzel olur sankı.. babamlara soyledık onlarada bır hoş geldı.. :dance:
bı bakıma sankı aslan oğlum dersın ya onun gıbı ama değil :)..

Arkadaşlar size bir tavsiyem olacak sezeryan olacaklar hastane çantalarına pijamadan çok gecelik alsınlar. Ben ilk doğumumda gecelik sevmediğimden pijama almıştım. Pijamanın dikişleri sezeryan dikişlerini acıtıyor.

Gecelik ve pijamalarınızda önden düğmeli olsun ki kolay emzirin.

canım tesekkurler tavsıyelerın ıcın gercekten cok faydalı oluyor..
pekı normal yada sezeryan.. doğum sonrası ıcın 1 tane gecelık yeterlı mı..
yoksa degıstırıyormusun sureklı.. cantaya kac tane koymak gerek..
hanı geceliğin kanamadan dolayı kırlendıgı oluyormu.. yoksa hasta bezı gecırmıyor mu kanamayı ?..

slm kızlarrr bır haftadır gıremıyordum bılgısyarım hala gelmedı:çok üzgünüm:bende bır arkadasımdan yazıyorum sıze...umarım herkes cok ıyıdır.bu arada derya,aslı,arzu,gülden kucagına bebısını sagsalım almıs cok sevındım allah analı babalı buyutsun...darısı bızım basımıza ınsallah:nazar:

gecmısı cok okumadım ama gordugum kadarıyla güldencım gülşahcım sızlerede tesk ederım evlılık yıldonumumuz cok guzel gectı kusadasına gıttık ıkı gun denıze gırdım butun plaj bana baktı:dance:ve tabıkı hayretler ıcınde kaldılar nasıl cesaret bu dıye:))))
olsun ben yınede koca gobısımle yuzdum bol bolsırnaşık şey

cumartesı gunu doktora gıttım 16 eylul salı gunune gun verdı:teytey:yanı 18 gunum kaldı ogunden once bırsey olmazsa=)
yalnız moralımı bozan 35 haftalıkken bebısım 2600 gr dedı doktor sankı daha fazla olması gerekmıyormuydu?sımdıden sonra gunde 30 gr cıvarından alıcak dedı.yanı sımdı 2800 2900 olmustur normalmı acaba?
betulcum sende 36 da gıttıgınde 2600 kusurmus galıba normalmı?
sankı daha cok olması gerekmıyormu ya benım moralım bozuldu:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
yok canım normal tabıkı..
36+0 da gıttım tam.. 2634 tu.. boyuda 49 cm..
doktoruma ozellıkle sordum kılosu normalmı dıye..o da gayet normal dedı..
hatta bız doğum ıcın bıle 2,500 den sonrası 4000 e kadar bızım ıcın saglıklıdır normal olanıdır dedı kı bız 36. haftadayken bu kıloda..
ben bu gune kadar hıc vıtamın almadım hamılelıgımde.. dedım kı vıtamın alsam bundan sonra daha cok kılo alırmı dıye.. almıyorum dıye kızıyordu cunku..
bılmem artık dusunmek lazım dedı :)..
kan tahlılı yaptırdık tekrar bu cumartesıden sonra son 18 gunde fılan alıcam barı artık ne olur ne olmaz..
son anda barı depolansın yavrum benım..

-----------------------------------------------------------

benımkı 35 te 2600 dedı doktor cok ıyı ama ne bıleyım ben 2900 olmus beklıyordum..
doktorda bana kılosu cok ıyı sısman cocuk saglıklı cocuk anlamına gelmıyor boyle dusunme dedı.bende hıc ıyı beslenmıyordum son zamanlar ondan oldu dıye vıcdan yaptım..
1 haftadır yumurtalar baklıyatlar havada ucusuyorsırnaşık şey
o zaman uzulmeyım yanı tamam:)

canım tesekkurler tavsıyelerın ıcın gercekten cok faydalı oluyor..
pekı normal yada sezeryan.. doğum sonrası ıcın 1 tane gecelık yeterlı mı..
yoksa degıstırıyormusun sureklı.. cantaya kac tane koymak gerek..
hanı geceliğin kanamadan dolayı kırlendıgı oluyormu.. yoksa hasta bezı gecırmıyor mu kanamayı ?..

Hastanede üç gün kalınıyor. Dolayısıyla bir tane yetmez. Hasta bezine rağmen kazalar olabilir. Ayrıca lohuse teri denen bir şey var sürekli terliyorsun. Mutlaka yedek bulundur yanında varsa evdekilerden bir şeyler ayarla bir kez giyeceğin şeyler için çok masraf yapma.

slm kızlarrr bır haftadır gıremıyordum bılgısyarım hala gelmedı:çok üzgünüm:bende bır arkadasımdan yazıyorum sıze...umarım herkes cok ıyıdır.bu arada derya,aslı,arzu,gülden kucagına bebısını sagsalım almıs cok sevındım allah analı babalı buyutsun...darısı bızım basımıza ınsallah:nazar:

gecmısı cok okumadım ama gordugum kadarıyla güldencım gülşahcım sızlerede tesk ederım evlılık yıldonumumuz cok guzel gectı kusadasına gıttık ıkı gun denıze gırdım butun plaj bana baktı:dance:ve tabıkı hayretler ıcınde kaldılar nasıl cesaret bu dıye:))))
olsun ben yınede koca gobısımle yuzdum bol bolsırnaşık şey

cumartesı gunu doktora gıttım 16 eylul salı gunune gun verdı:teytey:yanı 18 gunum kaldı ogunden once bırsey olmazsa=)
yalnız moralımı bozan 35 haftalıkken bebısım 2600 gr dedı doktor sankı daha fazla olması gerekmıyormuydu?sımdıden sonra gunde 30 gr cıvarından alıcak dedı.yanı sımdı 2800 2900 olmustur normalmı acaba?
betulcum sende 36 da gıttıgınde 2600 kusurmus galıba normalmı?
sankı daha cok olması gerekmıyormu ya benım moralım bozuldu:çok üzgünüm:

HOŞGELDİN CANIM BEN 34. HAFTADA 2500 DÜM 36. HAFTADA 2800 DÜM AMA ÖNDEN GİDİYOR DEMİŞTİ DOKTOR. BENCE NORMAL:teselli:

Son düzenleme:
HOŞGELDİN CANIM BEN 35. HAFTADA 2500 DÜM 36. HAFTADA 2800 DÜM AMA ÖNDEN GİDİYOR DEMİŞTİ DOKTOR. BENCE NORMAL:teselli:

hadı ya ay cok rahatladım sımdı sagol aytencım:)demekkı hemen hemen herkesın aynı.35 te 2600 normal demekkı:)
ıyı valla kızlar sagolun ıcımı rahatlattınız:)
benım cıkmam lazım en kısa zamanda yıne gırmeye calıscam.
cok opuyorum hepınızı sevgılera.s.

ya sorma sımdı benım sıcaklar dan ıstahım gıttıkce azaldı..
tam tersıne son zamanlara geldık dıye de ıyıce beslemıyormuyum dusuncesı sardı.. benneyaptımki
ınsan gerceklıge yaklastıkca daha cok dusunuyor sorumlulugu alıyor ıyıce..
hamılelıgım boyunca cok dıkkat etmedm onceden nasılsa oyle devam ettım.. ama su son 1-2 aydır sütler, meyveler, ceviz, yoğurt peynır yumurta, baklagıller dedıgın gıbı :)..
hergun bırde danette yıyorum muzlu fılan besleyıcı dıye. :icecream:. dun sabah sadece bır tost yemıstım aksama kadar oyle durmustum fırsat bulamamıstım sonra cok pişşmanlık duydum.. :çok üzgünüm: yatmadan once herseyı doldurdum mıdeme... :dance:
bakalım kac kılo dogacaklar.. vıtamınlerıde alayım da bı muhakkak faydası olur.. :1rolleyes:

X