2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Günaydın seroooooo kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

Canım biz artık ara verdik... Hem beni yormamak için hem de ne olur ne olmaz diye.. kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 EFERIN İİ YAPTINIZ ASLINDA BENDE ARA VERMEM İSTİMDE OLMİİ NEDENSEE:roflol::roflol: EH BU HAFTADAN SONRA BİZDE ARA VEREK BARİMM KARDEŞ KARDEŞ YATARIS KIS NOLCEK DİMİİ:roflol:
CNM SANA GÜN VERDIMI DOKTORUN SEN SEZERYAN OLACAM DIYORDUN GUNUN BELLIMI KIS ASLIYLA AYNI HASTANEDEMI DOGURACANsırnaşık şey

Günaydın seroooooo kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

Canım biz artık ara verdik... Hem beni yormamak için hem de ne olur ne olmaz diye.. kaydirigubbakcemile3

doğum için vucüdun artık enerji toplamaya ihtiyacı var canım.. Ev işllerini bile yapmayın bol bol dinlenin diye yazıyor kitaplarda.. Bu iş de biraz fazla yorucu oluyor artıkın... naniknanik o yüzden eşimle kardeş kardeş sarılıp yatıyoruz ama sıcaklar bazan sarılmaya bile izin vermiyor.:roflol:

Canım Aslı ile aynı hast.de olacak kısmetse.. Daha tam gün vermedi doktorum..C.tesi yine NST ye gidicem.. belki bu sfer söyler tam bir gün.. Ama en son 15 eyl. gibi olur demişti... 4-5 gün önce almayı planlıyor galiba.Onun için de içim rahat.Erken almayacak diye.. kaydirigubbakcemile2.. Tabi Bora bey o tarihten önce ben geliyorum demezse...

hadi hayırlısı olsun cnm her ıkınız ıcınde send eyazarsın artıkın ben gidiyooooomm doguma diyeee:teytey: evet dedıgın gıbı o işte yorucu olii emme kuce işte napacan yorulsanda kıyamıyosunsırnaşık şey

buarada benım bugun son iş gunum kızlar artıkın gidioooruummm bitin aşklar yüreğimdeeeeeee evde ınternet yok malesef ama 1-2 hafta ıcerısınde alabılırız dogum yapan olursa otekı dogum yapanlar lıstesıne eklensın bende gorım 1-2 hafa sonra ınternet olursa evde gecmısı okumak baya zor olur
bugun burdayım bugunden sonra yokum ohh beeeeeeeeeeeeeeee bende evımdeyım artıkııınnnnnhihoyyytkaydirigubbakcemile2:teytey::dance:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SON KUTUYA GEÇTİİİMMM OLEEEYYY OLEYYYYY YUPPİİİİ BREEEEEEEEEEEEEEEE YAWWWWW
AYLAVYUUUUU EGEEEMMMM kaydirigubbakcemile2
ANASININ KUZUSUUUUU SON KUTUYA GEÇMİİŞŞŞ YUPPİİİİİ:teytey::dance::sm_cool:

AY BUKADAR SEVINCEMI BILSEYDIM DAHA ONCEDEN ATLATIRDIM BU KUTUYA YAWWW:roflol::roflol::lepi:

izne çıkıyorsun sende dinlen artık... ama üzülüyorum be serooo Bir telin bilem yok... doğuma gidiyorum diycem ama sen bana iyi dileklerini iletemiycenn senağlama
alın interneti de arada en azından birbirlerimizin ii olduğu haberlerini alalım......
Sen doğuma giderken de biz sana ii dileklerimizi iletemiycez...
kaydirigubbakcemile

YOK KIZ İLETISIMI KOPARMICAZ KUCEMLE KONUSTUM CEP TLFNUNA YENI KART ALACAK EVE INTERNET BAGLATACAK BIDE EVIMIN TLFUNU OLACAK ARTIKIN:teytey: BEN DUN ASLIYLA KONUSTUM ARADIM BILEM ONU İŞYERINDEN SENDE OZELE YAZ NUMARANI KAGIDA YAZIM SONRA TLFN ALINCA ORAYA KAYIT EDEM BARIM AY INSALLAH BENDE DOGUMA GIDIYORUM KIZLAARRR YAZARIM YAAA AY ICIM TUHAF OLDU KIS
:çok üzgünüm: İNSALLAH SENDE GITMEDEN BEN EVE INTERNET ALMIS OLURUM
HEPINIZI COK SEVIYORUM AMA SENIN YERIN INANKI BENDE AYRI
KADER ARKADASIMSIN BU YOLA BIRLIKTE ADIM ATTIK ONCE SEN HAMIS OLDUN BASARDIN ARKANDAN BEN GELDIM BAK YINE ONCULUGU SEN ALIYON ARKANDAN YINE BEN GELIYORUMMM AYYY NE GUNLERDI YAA AKLIMA GELDI VALLA TUYKULANDIM KI BIRDEN:çok üzgünüm: HHER AY TEST YAPAR NEZAMAN HAMIS KALACAZ DERDIK BAK HAMIS KALMAYI BIRAK NERDEYSE DOGURACAZN
ALLAHIMA ŞUKURLER OLSUN YAAA ALLAH HER ISTEYENE VERSIN CANOOOOO:1hug::1hug:

Ağlattınnn beniiiii lennnnn senağlamasenağlama doğru diyorsun canım... Ne günler geçirdik değil mi?? Bu ay mı diğer ay mı derken..... Allaha şükür şimdi de bugün mü doğurcaz yarın mı diyoruz.. :CüvCüv:
Canım sende benim için özelsin o yüzden... Diğer arkadaşalr da özel ama onlarla sadece hamişliğin ortak noktalarında dost olduk..Ama seninle daha bebek çalışmalarından dostluğumuz sürüyor.... Ben sana özel den mesajla telefon numaralarımı gönderiyorum...
ŞenizŞenizŞeniz

oleyyyyy kıssss bak geriden geriden geliyordun.... Son kutudasın........ Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin bebişlerimizi...... :Saruboceq:

OYY KIYAMAMM AGLAMA YAVVRÜÜÜÜ AMA BENDE DUYGULANDIM VALLA YAA DEDIGIN GIBI NE GUINLERDI YAA :1hug: AMA TEKRARDAN BİNLERCE KEZ SUKURLER OLSUN RABBİME HEM BİZLERİ BEBİŞ SAHIBI YAPTI HEMDE SENI TANIDIM VEEE DIGER HAMISLERİİİİ
AYLAVYUUU BEYBİLEEERRRRR:lepi:

CNM MSJ GELDI YAZICAM SIMDI NUMARANI INSALLAH HEMEN TLFN ALIRIMDA SANADA VERIRIM DIGER HAMISLEREDE AY TLFNSUZLUK NE KOTU YAWWW
NEYSE BEN OGLENDE GELIRIM BUGUN SON GUNUM YA İLERI DEVREDIM KENDIME AIT OLANLARI TOPARLIM BARIM ŞİMDİLİK OPTUM SENİ VE DİGER HAMISLERIMI MUUUUUUCUUUKKSSS:CüvCüv::1hug:a.s.

:enbuyukkk:

Kızlar merhaba nasılsınız.
Hani bebek hıçkırıyo diyosunuz ya onu nasıl anlıyosunuz ben hala anlayamıyorum nasıl bişey

bebeğimin odasının resimleri koyacamm serennnnnnnnnnn küçücük kızım odasıııııııııııııııı

selam kızlar nasılsınızz hepiniz iyisinizdir inşallahhhh. benim doğum trombosit düşüklüğünden dolayı sezeryan olacak gibi görünüüyırrrr, bir de ben ege ismini koymamaya karar verdim çağan ismi nasıl sizcee

Hani bebek hıçkırıyo diyosunuz ya onu nasıl anlıyosunuz ben hala anlayamıyorum nasıl bişey

canım ya böyle karnının içinden ritmik kalp atışı gibi hareket oluyorrr ritmik olacak ama ve biraz uzun sürecek. sn belki onu tekme sanıyosundur.:teselli:

oyyyyyy geldimmmmmmm........... yeni fotom nasıll dobişş halimmmm.................,
CANLARIM BEN HAZIRLANAYIM DR GİDECEĞİM ARTIK BİDAHA GİRİŞİMDE GÖRÜŞÜRÜZ........
AMA 10 DK BURDAYIMMM

canım böyle seylere ne kadar sınırlenıyorum bılsen..
yok adını koymazsan fazla yasamazmıs.. yahu bunu hangı akıllı soyledı sana Allah askına..
daha hamıle bır kadına boyle bırsey soylenırmı.. bu sekılde senın de bılınc altına yerleesecek bu korku sonra ıstemesende ruyanda goruceksın..
bunlar hep zıncırleme seyler.. bende ruyamda laf arasında emre arın kondugunu gordum..
ama koymayı dusunmuyorum.. boyle seylerı takma kafana.. ne koymak ıstıyorsan onu koy canım..

kız ne demek ıstıyon bakım sen bana.. :jeyyar:
valla anacım doktor 34+0 da kontorole gıttıgımızde esım sordu.. oda 34 ten sonra onermıyoruz dedı.. benneyaptımki
ama bız seyedemedık yıne eccuk devam ettık..
ben cogu yerde okuduguma gore son gune kadar yapılabılır yazıyor hatta dogumu kolaylastırıyormus..
baska bır doktor tanıdıgım var ona sordum 34 ten 36 ya onerılmezmıs ama 36 dan sonra devam edılebılırmıs..
bızde ole ettık ıste..
anam eşimde korkuyor artık ne etsın.. ama bazen korkularını yenıyor.. :roflol:

canım bende arkadaslar hep bahsederken merak edıyordum bende hıc olmuyor dıye..
ama son zamanlara dogru cok sıklasırmıs antreman gıbı bırseymıs onlar ıcın.. o yuzden ılk hıckırıgını 15 gun once fılan hıssettım.. sonra devam ettım hıssetmeye..
ozellıkle gecelerı yattıgımda sakın ve sessız oldugu ıcın daha rahat hısedıyorum..
ama bak benım kerata suan da hıckırıyor sana yazarken.. Şeniz
cok rıtmık hareketler kalp atısı gıbı ama daha hıssedılır ve bıraz daha aralıklı..hıssettıgınde o oldugunu anlarsın zaten..

canım çağan ısmıde guzel..
egeden neden vazgectın.. bende cok zorlanmıstım ama sonunda karar verdık.. bızımkı de ''Aslan Emre'' olucak nasıll.. soyadımızla bırlıkte de cok guzel oluyor.. cok sevdık bız bu ısmı..

canım ya böyle karnının içinden ritmik kalp atışı gibi hareket oluyorrr ritmik olacak ama ve biraz uzun sürecek. sn belki onu tekme sanıyosundur.:teselli:

Evet evet benimde oluyo öyle baya bi uzun sürüyo bendediyorum noluyo demekki hıçkırıyomuş ayyyyyy kıyamam ya sağol cnm benim:1hug:

Ay canım benim hıçkırsın yavrucak.Demek o hareketler hıçkırıkmış hakkaten benimde çok arttı bu sıra durmadan arka arkaya tekme gibi hissediyorum tamam cnm sağolasın:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…