2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Benim sancılar erken başladı. Çok yorulmuştum ondan oldu galiba. Şimdi dinleniyorum. Magnezyum takviyesi alıyorum. Şuan hemen hemen hiç sancım yok. 3 Eylülde doktora gideceğim. Sezeryan için gün verecek.

Benim sancılar erken başladı. Çok yorulmuştum ondan oldu galiba. Şimdi dinleniyorum. Magnezyum takviyesi alıyorum. Şuan hemen hemen hiç sancım yok. 3 Eylülde doktora gideceğim. Sezeryan için gün verecek.

aman dikkat et... bol bol dinlen canımmm

tünaydın hamiş arkadaşlar...
nasılsınız?????????????
bebişleriniz nasıl artık tekmeleri azalmıştır..............
günlerimiz az kaldı şu haftayı bitirsem bende ya haftaya pazartesi dr.gidiyorum doğum günü ayarlıyacağız..

benimde belim ağırıyor bugün sandalyede fazla oturdum sanırım ................

merhaba hamiş arkadaşlarım..
hepimize güzel bir gün olsun..
gülden den haber var mı ? çok iyilerdir inşAllah..
hepinize sevgiler Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım Güldenle dün akşam konuştum iyiydi,bebişi habire emiyormuş.Bugün hastaneden çıkacak.Herkeze selamı var

sağol emel...çok sevindim iyi olmalarına..ne güzel sağ salim kavuştular..darısı bizim başımıza inşAllah hayırlısıyla..sen de bizim selamlarımızı sevgilerimizi ilet canım..

slm hepinize tombişlerrrr sengözlerimebaksanabbende geldim kızlar dün hastanedeydim kilosunu ölçtü dr prensimin kilo 3000 kg geldihihoyyyt haftama göre kilosu iyimi kıslarr sizin kaç kg gelio ya bide bişey sorcam sizlere...:1hug:.
ya ben bazen zor nefes alıyorm-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı şuanda bile neden sizce bebek baskı yaptığındanmıdır
ayyy bazen ölcek gibi oluyorm nefesiz kalı veriyorm sizdede oluyormu arkadaşlar yoksa sıcaklardan falan mı anlamadım kii:uhm:/B]

tünaydın kızlar ağrılardan sancılardan gece yine nöbet tuttum
daha krndime yeni geldimmmmm
artık hayırlısıyla doğurmak istiyorummmmmmmmmmm

kızlar merhabalar, bende yarın doktora gideceğim sancılarım çoğaldı nst gireceğim ve arkasından da özeline gidip pelvis muayenesi olacağım bana dua edin de herşey yolunda olsun hepinizi öpüyorum hanımlar..............

merhaba arkadaslar
nasılsınız bebişler nasıl
c.tesi günü dr a gittim büyük bi hevesle size yzmaya geldim ag baglantılarında sorun varmış bu sabah halloldu-oğlum pek göstermedi yüzünü bize eliyle kapatıp durdu 3200 gr olmuş
beni fena fırcaladı ama dr um bi ayda 4 kl almışım toplam 17 kl oldu iğne batırsam uçacan havaya kendi ilni zorlaştırıyosun sen bilirsin tansiyon normal ama son anda bi sorun cıkmayacagının garanti.si yokdedi napıyım son zamanlar nasılsa diye ne istrdiysem yedim

bu arada muayeneni yapmışmıydım dedi hayır deyince yapalım şimdi dedi korktugumu anlayınca tamam haftaya gelirsin o zaman yaparız dedi KORKUYORUMMMMM ben gerci ilk üç ay vajinal muayene oldum ama parmak olyı canımı sıkıyooo

merhaba hamiş fıstıklarrrr
geceler uzun ve kabus gibi ama az kaldı sabretmemiz lazım
biz bu sabah doktordaydık,önce nst sonra ultrason,Allahıma çok şükür herşey yolunda dedi doktorum,suyuma hayret ettiler,çokmuş:))
doğum için günümüz kesinleşti 4 EYLÜLLLLL sabah 07.45 de hastanede olucaz ve 8.30 da sezeryane alacaklar bizi:)))
odaları gezdik, anestezi uzmanıyla görüştük kızımın son ult resimlerini aldık ve aşkım beni annemlere bırakıp işe gitti:))
çoook heyecanlıyım bennn
ŞAFAK 7

selam kızlar...nasılsınız?biz iyiyiz kızımla....yorgunluk var birz..biraz da isilik olduk ikimizde..ama ben daha çok oldum...sıcakalrda çok zormuş valla....emerken su gibi oluyor insan...alnımdan şapır şapır akıyor terler ....gülden den sonra doğuran olmadı galiba..

selam kızlar...nasılsınız?biz iyiyiz kızımla....yorgunluk var birz..biraz da isilik olduk ikimizde..ama ben daha çok oldum...sıcakalrda çok zormuş valla....emerken su gibi oluyor insan...alnımdan şapır şapır akıyor terler ....gülden den sonra doğuran olmadı galiba..

hoşgeldin derya ben iyiyim allaha şükür sıcaklar olmasa dün gece sıcaktan hiç uyuyamadım saat üçte hem duş alıyorum hem ağlıyorum Allahım yardım et güç ver diye.ne güzel kızın 1 haftalık oldu bile Allah uzun ömür sağlık versin hep birlikta inşallah.sen napıyosun sen ve bebiş yıkanabilyomusunuz bikaç arkadasım dikişlerden dolayı bekle .mek gerekiyo demişşlerdi.doğum hikayeni okudum cnm bu haft5a sonu sorcam dr a spinali

kızlar ayşeserkan doğum yaptı mı merak ettim..hepinizin ALLAH yar ve yardımcısı olsun..benim oğlum 3 aylık oldu..mayıs annesiyim ben de..sizin şu an neler yaşadığınızı yeni doğum yapmış bir anne olarak çok iyi anlıyorum..biraz daha sabırlı olun..az kaldı..Allahım sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..

deryacım hayırlı uğurlu olsun meleğinn :nazar: ya bende cuma günü doğuma giidicem çok garip hissediyorum kendimi heyecan bastı.ya bide neye stres yaptım ben biliyormusun ezirdiğimde acırsa diye emzirmek istiyorum fakat çok kötü olurda emzireme diye korkuyorum mutlaka acıycak ama dayanabilcepim acı olsun tek duam o:KK43: senin acıdımı?

kızlar ayşeserkan doğum yaptı mı merak ettim..hepinizin ALLAH yar ve yardımcısı olsun..benim oğlum 3 aylık oldu..mayıs annesiyim ben de..sizin şu an neler yaşadığınızı yeni doğum yapmış bir anne olarak çok iyi anlıyorum..biraz daha sabırlı olun..az kaldı..Allahım sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..

cok saol cnmm nasıl gecıyor bakalım annelik darısı basımıza ınallah bızlerde bole senın gıbı kucagımıza alıp koklarız bebegımızıııkaydirigubbakcemile2

ayşe daha dogum yapmadı cnm 20 kusur gunu var hepımız beklemekteyız anlayacagınnnn:lepi:

hu huuu kıslarr kimse yok mu kaydirigubbakcemile nasılsınz kimse görünmüo herkes istirahattemi mirmirmirmir ayol hihoyyyt

Emzirme hakkında;

Öyle durup dururken acıma olmaz. Sürekli emzirmekten olur. Ben bu sefer daha öncekinde yaptığım gibi saatlerce emzirmeyi düşünmüyorum.Benim kızım bazen dört saat emerdi. Dolayısıyla bütün problemleri yaşadım. Gögüs bakımı için ürünler var lansinoh çok tavsiye ediliyor. Ben de işe yaramamıştı ama benimki ileri bir vakaydı. Tedbirinizi baştan alın. Her emzirmeden sonra gögüs başınıza kendi sütünüzden sürün. Çocuk istiyor diye çok uzun süre emzirmeyin. Bunun dışında emzirmek çok güzel bir duygu bebeğinizle aranızdaki en büyük bağ.

Birde gögüs ucunuzu değil gögüs başınızı emzirdiğinizden emin olun. Gögüs ucunuzda şekilsel bir bozukluk varmı onu da kontrol ettirin. Mesela gögüs ucunuz içeri çökükse emzirme problemi yaşarsınız. Doğumdan önce egzersizlerle düzeltilebilirbir durum.

X