2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

yok canım benim sezeyan olacağı için sanırım çatı muayenesi falan demedi hiç doktorum
bu doktor milleti hep aynı canım,bende özel hastaneye gidiyorum ama benimkide sormadan birşey anlatmıyor,işyerinden bir arkadaşın tavsiyesiyle ona gitmiştim ama ben kimseye tavsiye etmeyeceğim:KK43:
çocuk doktoru meseleside çok önemli ama sanırım deneyerek en iyisini bulacağız

bende tavsiye üzerine gitmiştim bende tavsiye etmicem,sezeryan kendi seçimin mi yoksa dr öyle dedi ben halen kararsızım bu konuda da henüz bir şey söylemeye tenezzül etmedi benim dr kötükedihüso bilmiyorum ne diyecek ne yapacağım çok zor bir karar.

oyy yesın onu teysesiiiisırnaşık şey tmm cnm nasıl ıstersen sonra eklersın prensesının resmını:))) banada garmastanı onerdıler onu sur dedıler daha almadım ama onu alım sanada ii gelmıs anlasılan ay derya yaa darısı basımıza kız bızde bole rutınlıge alısalım:))) altını degıs emzır uyut vs...:)) :lepi: duaların bızlerle olsun bıtanemmmm:1hug::nazar:a.s.

dualarım sizlerle canım...hepiiz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza aln inşallah... o kadar güzel bir duygu ki hepinize yaşatsın Allah ım....içine sokasın geliyor...ama koklamaya bile kıyamıyorsun incinmesin diye...hihoyyyt:nazar:

keşke her gün hava böyle olsa artık ne güzeldi rahat rahat oturdum evde..
derya kıss yeriz biz onuuu yerizzz kime benzior bebiş söyle bakalım..ben bunu çok merak ediyorum kızım kime benzeyecek acabaa??????

canım daha minacık ya minnoşum...belli olur mubilmeme ama herkes bana benzetiyor...ben de gözlerini merak ediyorum şuan yeşil -lacivert ama 6 ay dönermiş ya reng...ne olcek acaba??:nazar:

deryacım nasılsın duru nasıl agrı filan oluyor mu emzirme konusunda sorun yaşadın mı ,güzel dileklerin için saol darısı başımıza inşallah bizde bebişlerimizi saglıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

selam hamiş arkadaşlar nasılsınız?
bu sıcaklar ne zaman bitecek ya mahvoldum 10 dk.pc karşısında oturmayla...............

selam hamiş arkadaşlar nasılsınız?
bu sıcaklar ne zaman bitecek ya mahvoldum 10 dk.pc karşısında oturmayla...............

canım haklısın ya bu sıcaklar maffetti bizi ,şikayetlerimizde sıcagın etkisi çok ama az kaldı şu agustosu bir atlatalım baya rahatlıyacağız hem biz hemde bebişlerimiz

birde şunu soracağım doğum yapan arkadaşlar hastane çantasında eksik veya fazla olan eşyaları yazarlarsa fırsat bulup çok sevineceğim mesela benim doğum sezaryan olacak

1 tane gecelik,hasta bezi,hasta yatak bezi,orkid,bebek bezi,bebek için 2 tane küçük hastane çıkışı,penya battaniye,havlu,pişik kremi,peçete,tuvalet kağıdı,kağıt havlu,normal havlu,terlik,çorap,saç tokası,nevresim takımı,bebek yatağı için çarşaf ya da örtü,bebek çikolataalrı,kolonya,ıslak mendil..........kayısı suyu,petiör bisküvi...aklıma gelenler....hepsi kullanıldı...

Günaydın Arkadaşlar,
Aranızda göğüs kremi kullanan yok mu emzirme öncesindeki çatlamaları ve yara olmasını önlemek için.Kullananlar varsa tavsiyeleriniz nelerdir. Herkese güzel ve rahat bir gün diliyorum.:)

ben doğum öncesi garmastan kullandım 20 gün önce falan.ç..sabahları fito krem sürdüm akşamalrı garmastan...doğumdan sonra da önce onu bitirdim..şimdi lansinoh kullanıyorum..daha memnunum...daha yağlı...hem de emzirme öncesi silmek gerekmiyor...

:nazar:
deryacım nasılsın duru nasıl agrı filan oluyor mu emzirme konusunda sorun yaşadın mı ,güzel dileklerin için saol darısı başımıza inşallah bizde bebişlerimizi saglıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

sağol canım...ağrım yok ama baişlarda yatakta oturup kalkarken zorlanıyordum...yavaş yavaş düzeldi..ama acı değil hissettiğim...Allah a şükür emzirm sorunu yaşamıyoruz...ama sık sık emzirmem gerekiyormuş sarılığı çabuk atasın diye...:nazar:

canım doktorun birşey söylemiyormu bu konuda..benim de 145 ti sınır 150..ama spinal olabildim...yükseltici brşeyler yokmuymuş acaba..

doktor takip edicez dedi deryacim. Eğer düşerse daha çok trombosit yüklememiz gerekir doğumda dedi. Zaten bu değerlerde bile spinal epudiral kesinlikle yapamam dedi. Normal doğumda kanamyi mudahale etmem zor olur içeride çünkü dedi. Ama sezeryanda kanamyi mudahale etmem daha kolay olur dedi. Herkes bana medikal parkta yapma diyor bunlari söyleyen doktor medikal park doktoru birde burda 1 ay oldu açilali bu hastane. Herkes devlet hastanesinden bir doktor bul diyor ne yapacağimi şaşirdim

doktor takip edicez dedi deryacim. Eğer düşerse daha çok trombosit yüklememiz gerekir doğumda dedi. Zaten bu değerlerde bile spinal epudiral kesinlikle yapamam dedi. Normal doğumda kanamyi mudahale etmem zor olur içeride çünkü dedi. Ama sezeryanda kanamyi mudahale etmem daha kolay olur dedi. Herkes bana medikal parkta yapma diyor bunlari söyleyen doktor medikal park doktoru birde burda 1 ay oldu açilali bu hastane. Herkes devlet hastanesinden bir doktor bul diyor ne yapacağimi şaşirdim

hastanenin kaç aylık olduğu çok da önemli deil canım bence..sen doktora güvendiysen orada yap..yoksa başka doktor araştır...

hastanenin kaç aylık olduğu çok da önemli deil canım bence..sen doktora güvendiysen orada yap..yoksa başka doktor araştır...

doktora güvendim ama işte içim rahat etmiyor çünkü hastane de organizasyon eksikliği görüyorum fiyat verme memurlarindan tut, kan verme yerine sonra tahlil sonuçlarini veren yere kadar

kızlarrr ben geldim drdann çatı kontrolü olduu. ondan önce serencim ve diger soran arkadaşlar benim sancılarım adet sancısı gibi ve belimde agrıyor. bugünki kontrole gelince herkesin anlattıgı gibi bir çatı kontrolü oldu eline bir sıvı sürdü parmagıyla baktı ve bir cm açıklık oldugunu ve çatının normal dogum yapmaya müsait oldugunu söyledi 2 Eylüle kadar bekleyelim dedi. son günümüz 2 Eylül zaten. ama drdan çıktıktan sonra 2-3 kere yarım saat aralıklarla sancım geldi takip etmeye devam ediyorum bakalım devamı gelecekmi bilmiyorum. bebiş gayet iyiymiş kalp atışlarıda güzel dedi.

kızlarrr ben geldim drdann çatı kontrolü olduu. ondan önce serencim ve diger soran arkadaşlar benim sancılarım adet sancısı gibi ve belimde agrıyor. bugünki kontrole gelince herkesin anlattıgı gibi bir çatı kontrolü oldu eline bir sıvı sürdü parmagıyla baktı ve bir cm açıklık oldugunu ve çatının normal dogum yapmaya müsait oldugunu söyledi 2 Eylüle kadar bekleyelim dedi. son günümüz 2 Eylül zaten. ama drdan çıktıktan sonra 2-3 kere yarım saat aralıklarla sancım geldi takip etmeye devam ediyorum bakalım devamı gelecekmi bilmiyorum. bebiş gayet iyiymiş kalp atışlarıda güzel dedi.

AYY ASLICIM NE KADAR AZ KALMIŞ ALLAH AZ AĞRILI VE KISA SÜREDE KURTARSIN BEBİŞİNE KAVUŞMANA NE KADAR AZ KALDI:sm_cool: HEPİMİZ SIRADA SENİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZZZ HADİ BAKALIM HAYIRLISI.a.s.:nazar:

aslıcım hadi hayırlısı...herşey yolunda ne güzel...belki de 2 eylülü bklemez ufaklık herşeyin hazır dimi?ay ne güzel sen de bebişine kavuşacaksın hayırlısı ile...hihoyyyt

aslıcım hadi hayırlısı...herşey yolunda ne güzel...belki de 2 eylülü bklemez ufaklık herşeyin hazır dimi?ay ne güzel sen de bebişine kavuşacaksın hayırlısı ile...hihoyyyt

herşeyimiz hazır deryacımmm ben herkesten önce dogum yaparım diye beklerken bizim bebişin gelmeye niyeti yok gibi görünüyor. ama bilmiyorum kontrolden sonra dogumun başlama ihtimali varmı biliyormusun arkadaşlar.

aslıcığım hadi hayırlı olsun normal doğum olur inş.sağsalim kucağına alırsın.............
ay ne güzel günün az kalmış.....................

X