2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın kızlarrrr
aslında sabah 7 de uyandım ama ağlayarak uyandım,aslında hiç uyuyamadım bütün gece,daldığım bir buçuk saattede kabus görmüşüm, :KK43:(((
hala etkisinden kurtulamadım:KK43:(
doktora gitmiştik ve ultrasonda kızımın kalbinin durmuş olduğunu (Allahım korusun) söylüyordu doktor
amannnn valla ağla ağla gözlerim şişmiş, eşimi yolcu ettikten sonra tekrar uyumuşum,şimdi uyandım ama hala etkisindeyim kızlarrr

Canım aklına kötü şeyler getirme , hayır olsun diyelim. Güzel şeyler düşün boşver...

Mavili selam canım, anca okuyom geriden geriden. Bende de bi kaşıntı var akşamları ara ara. Kolonya sürüyorum, yada travacort diye bi krem var ya , ondan sürdüm.Ama korktum da bişy olur diye. Doktora da sormadım, sıcaklardan mıdır nedir artık. Geçen idrar ve kan tahlili yaptırdım , belki idrar yolları iltihaplanırmış falan diyolardı. ama onda da bişey demediler. Acaba sen ne kullandın, travacort yada kolonyanın zararı olur mu?

Nst ye girdim duşumu aldım,sonucuda pazartesi günü göstericem.Kolonyayı nereye sürüyorsun kız:1shok: trosyd kullanıyordum sonra doktor travocort krem yazdı.Ama oldukça sür dedi,düzenli kullanmadığım için geçemk bilmiyor anlayamadım.Kaşımamaya çalışıyorum.Ama ne kadar dayansamda en sonunda kaşıyorum sonrasındada gece yatarken krem.Ertesi gün rahatım sonra yine başlıyor.

günaydın kızlarrrr
aslında sabah 7 de uyandım ama ağlayarak uyandım,aslında hiç uyuyamadım bütün gece,daldığım bir buçuk saattede kabus görmüşüm, :KK43:(((
hala etkisinden kurtulamadım:KK43:(
doktora gitmiştik ve ultrasonda kızımın kalbinin durmuş olduğunu (Allahım korusun) söylüyordu doktor
amannnn valla ağla ağla gözlerim şişmiş, eşimi yolcu ettikten sonra tekrar uyumuşum,şimdi uyandım ama hala etkisindeyim kızlarrr

Benim rüyam dahada berbattı bundan birkaç ay önce gördüm.Yaratık doğurmuştum ben bebeğim parça parça et parçaları şeklinde parçalandı koptu,korku filmi gibiydi.

kızlar nst ye hiç bağlanmayan var mı
ben hiç bağlanmadım niye acaba
her hafta iki hafta da bi dra gidnler var armızda ben temmuzun son haftası gittim ağustosun son haftasoı ngel dedi yarın gidecem aslında kontrollerde cok ilgili ama ne biliyim ben burdakileri okuyuncada cok mu ilgisiz acaba diyorumm:çok üzgünüm:

Selin selam canım; ben 3 hafta önce doktor değiştirdim.Eski doktoruma çatı muayenesi ve NST'yi ne zaman olacak diye sormuştum .O'da Çatı ve NST en son doğum zamanı sancına bakmak için dedi.Şimdi değil diyordu.
Şimdiki doktorum ise , bu akşam 3.ye gideceğim.Bugün 36+2 'yiz . ve bu doktora 3. gidişim olacak her hafta çağırdı yani ve NST'ye bağlandım. Bu akşamda öyle olacak NST'ye bağlanıp sonucu ona göstereceğim.
Son zamanlarda haftada bi gidiliyo aslında. Ama her doktor farklı mı oluyo ne..

güzelim geçen ay bendede çıktı iltihap kaşıntım feciydi bana krem ve fitil verdi çok faydasını gördüm kremin çokta kullanmadım hemen geçirdi tavsiye ederim kremin adı canesten dene bak çok iyi geldi bana 1 2 sürmede atlattm geçmişş olsna.s.
Saol karçiçek;
bende de iki haftadan beri çok ara ara oldu gerçi kaşıntı. Bi kere travacort kremi vermişlerdi , her kaşıntıya onu da veriyolar geliba. Onu ve kolonya sürdüm. Doktora gittiğimde de hep kalabalıktı zaten, unutmuşum içeri girdiğimde de söylemeyi. Neyse bu akşam da gideceğim, unutmayayım da sorayım. Seninkinin ismini de yazayım. Arada olursa tahriş etmektense.
Saol canım

her hafta iki hafta da bi dra gidnler var armızda ben temmuzun son haftası gittim ağustosun son haftasoı ngel dedi yarın gidecem aslında kontrollerde cok ilgili ama ne biliyim ben burdakileri okuyuncada cok mu ilgisiz acaba diyorumm:çok üzgünüm:

Canım benim kontrollerimde bir aydır haftada bire düştü.Ondan önceki ayımdada haftada ikiydi.Ama vardır doktorunun bir bildiği.Bence ona güven.Keşke benide 15 günde bir çağırsa nstyede 15 günde bir girsem ne güzel olur.10 dk bakıyo aynı şeyleri söylüyor işte.36. haftadan sonra haftada bir olması normal belki ama,34. haftamdan beri her hafta gidiyorum.Tabi ayda iki kez ücret almış oluyor.Neysee bebişler iyi olsunda vardır her doktorun bir bildiği...

Ahh canım yaaa... Bana yardıma gelelim mi bile diyen olmuyor :1no2: evin koktu sanki diyorlar... -tatlicadiarzu-

Biz de eşimle her hafta sonu bir odanın camını siliyoruz... O dış tarafı ve üst tarafları siliyor.. Ben boyumun yetiştiği yerleri... Perdesini de yıkıyoruz eşim saolsun o yerine takıyor sonra... Pimapenleri bile eşim cifliyor... Annem gelecekti ban da yardıma ama kardeşim üni. kazanınca şimdi onun işler iile ilgileniyor...
Allah yardımcımız olsun kızlarrr Kazasız belasız zamanında gelsin inşallah bebişlerimizzz

AMAN AMAN YORMAYIN KENDINIZI NOLUR YAA BAK BEN BI YER SILDIM DIYE IKI GUN YATMAK ZORUNDA KALDIM DIKKAT EDIN EŞLERINIZ YARDIMETSIN ALLAHTAN BENIM ANNEM KAYYNANAM YAKIN BANA SAOLSUNLAR YARDIMCI OLUYORLAR İŞTEN CIKINCADA KADIN TUTUCAM RAMAZAN GELIYO YAZIK ONLAR ORUCLU OLUYOR ANAMLARA YAPTIRMAK ISTEMIYORUM EŞİMDE SAOLSUN YARDIM EDIYO OLE IDAE EDIYORUZ SON ZAMANLARIMIZ KIZLAR NOLUR DIKKAT EDIN:1hug::enbuyukkk:

Benim rüyam dahada berbattı bundan birkaç ay önce gördüm.Yaratık doğurmuştum ben bebeğim parça parça et parçaları şeklinde parçalandı koptu,korku filmi gibiydi.

BENDE BUGUN GORDUM AMA RUYA DGL GERCEKTEN GORDUM :1shok:ANLATMIM VALLA KORKARSINIZlaelaelaelaelae DUALAR OKUYARAK YATIN KALKIN KIZLAR

Nst ye girdim duşumu aldım,sonucuda pazartesi günü göstericem.Kolonyayı nereye sürüyorsun kız:1shok: trosyd kullanıyordum sonra doktor travocort krem yazdı.Ama oldukça sür dedi,düzenli kullanmadığım için geçemk bilmiyor anlayamadım.Kaşımamaya çalışıyorum.Ama ne kadar dayansamda en sonunda kaşıyorum sonrasındada gece yatarken krem.Ertesi gün rahatım sonra yine başlıyor.

Valla üst dudak arasında oluyo kaşıyınca daha da kaşınıyodu sanki.Bide hep akşamları. Çok sıcak oluyo terliyoz falan ondanmıydı acaba.Yok şimdi bu aralar. Kolonya yakıyo falan ya, bi daha rahat ediyodum.

Saol karçiçek;
bende de iki haftadan beri çok ara ara oldu gerçi kaşıntı. Bi kere travacort kremi vermişlerdi , her kaşıntıya onu da veriyolar geliba. Onu ve kolonya sürdüm. Doktora gittiğimde de hep kalabalıktı zaten, unutmuşum içeri girdiğimde de söylemeyi. Neyse bu akşam da gideceğim, unutmayayım da sorayım. Seninkinin ismini de yazayım. Arada olursa tahriş etmektense.
Saol canım

Kız vajinal bölgeye kolonya sürmek yapılabilecek en kötü şeylerden biridir:eek:klava::eek:klava:Mahfedersin oranın dengesini,sabun bile kullanmak yasak o bölgeye hem yanmıyormu:eek:klava::eek:klava:eek:yyy içim bi hoş oldu.Sakın sürme bidaha sakıınn.Seren kız şuna yawww.Senin kızmaların meşhurdur şöyle afillisinden en sertinden.Kolonya sürmüş orasına.

Son düzenleme:
herkese merhaba arkadaslar...gecmisi okuyorum umarim herkes iyidir ..selin benide dr.um hic nst ye cagirmadi ,gerek yok heralde ..kafani takma ,bildikleri vardir ..ben sadece basim agriyor diye hastaneye gittim ,o zaman bagladilar nst ye ..oda gitmeseydim hastaneye baglamayacaklardi ..meraklanma canim ,dr.undan suphe etme..deryada kendi diyordu ya ,benim zorumla bu kadar cok nst ye giriyorum ,dr.um bile kimseye bu kadar cok nst yapmamistim diyor diye anlatiyordu derya ..onun durumu baska yani ..
Kizlar eylul annelerinin neredeyse cogu sezeryan oluyor , diger aylarin annelerinde normal dogum yapan coktu ,özeniyordum onlara suyum geldi ,dua edin diye yazip doguma gidiyolardi ,bizde pek öyl birsey yasayamayacagiz galiba .hemen herkesin gunu belli ...supriz dogumlar az olacak kaydirigubbakcemile2 neyse hayirlisiyla saglikla dogsunlarda kaydirigubbakcemile5

Kız vajinal bölgeye kolonya sürmek yapılabilecek en kötü şeylerden biridir:eek:klava::eek:klava:Mahfedersin oranın dengesini,sabun bile kullanmak yasak o bölgeye hem yanmıyormu:eek:klava::eek:klava:

Valal kaşıntı olduğunda çok rahatsızoluyom ve sürdüm valla. Yaktı çok zatn ama ondan sonrada kaşınmadı bi daha. N bileyim ya... Tırstım sonra da zaten.

Kız vajinal bölgeye kolonya sürmek yapılabilecek en kötü şeylerden biridir:eek:klava::eek:klava:Mahfedersin oranın dengesini,sabun bile kullanmak yasak o bölgeye hem yanmıyormu:eek:klava::eek:klava:

:roflol::roflol:AY VALLA DOGRU DEDIN KISS ORAYA KOLONYA SURDUGUNDE YANMAMISMII:roflol:TOBE YARABİİİİİ
MAVIŞİN DEDIGI DOGRU ORAYA SABUN SURULMEZ HELE KOLONYA HİİÇ SURULMEZZZ AYY İİCE DENGEYI BOZACAKLA YAAAA:icecream: TOBE TOBEEEE

Valla ne bileyim ya, kolonya sür dedi biri ende sürdüm tabii nasıl yandım o ayrı.. ama bi daha kaşınmadı yav...
İnşallah bişey olmamıştır ya. Korkutmayın sizde şimdi :uhm:

herkese merhaba arkadaslar...gecmisi okuyorum umarim herkes iyidir ..selin benide dr.um hic nst ye cagirmadi ,gerek yok heralde ..kafani takma ,bildikleri vardir ..ben sadece basim agriyor diye hastaneye gittim ,o zaman bagladilar nst ye ..oda gitmeseydim hastaneye baglamayacaklardi ..meraklanma canim ,dr.undan suphe etme..deryada kendi diyordu ya ,benim zorumla bu kadar cok nst ye giriyorum ,dr.um bile kimseye bu kadar cok nst yapmamistim diyor diye anlatiyordu derya ..onun durumu baska yani ..
Kizlar eylul annelerinin neredeyse cogu sezeryan oluyor , diger aylarin annelerinde normal dogum yapan coktu ,özeniyordum onlara suyum geldi ,dua edin diye yazip doguma gidiyolardi ,bizde pek öyl birsey yasayamayacagiz galiba .hemen herkesin gunu belli ...supriz dogumlar az olacak kaydirigubbakcemile2 neyse hayirlisiyla saglikla dogsunlarda kaydirigubbakcemile5

EVET BU DURUM BENIMDE DIKKATIMI CEKTI CNM NERDEYSE HEPSI SEZERYAN
HALBUKI COGU DOKTOR HEMEN SEZERYANI ISTEMIYOR YANI GEREKMEDIKCE AMA BAZI ANNİŞLER DREK SEZERYAN ISTIYO NEDIM HAYIRLISI
AMA BEN YAZICAM GALIBA SUYUM GELİİ BEN GIDIYORUM DIYE:icecream:

ay sakin bidaha kolonya surme canim ,bide yakar daha iyilesmeyecek yaralar acarsin kendine ,tam dogum ustu ..canesten krem cok iyi geliyor ,bu hamileligimde kasintim yok ama ilk ogluma hamileyken vardi en iyi o gelmisti ..birde havalr sicak ya ondan oluyor ,en iyisi devamli suyla yikamak ,gitgide azalir ,gecmis olsun canim

Valla ne bileyim ya, kolonya sür dedi biri ende sürdüm tabii nasıl yandım o ayrı.. ama bi daha kaşınmadı yav...

:roflol::roflol:ÇATLAK YAAA O BIRIDE BILMIYOMUS NEYSE BIDAHAKINE AKILLI OL SURME CANIMCIMM ORALARA OLE SEYLER SURULMEEEZZZZ:1hug:a.s.

HEE BIRDE ORAYI TEMIZ TUT HER VCDEN SONRA YIKA VE TAMAMEN KURULA CAMASIRINDA MUTLAKA %100 PAMUK OLSUN CNM DOKTORUNADA BI DANIŞ O SANA ILAC YADA FITIL VERECEKTIR BENDE VARDI BITANE KREM AMA ADINI UNUTTUM ZATEN SANADA ONUN ISMINI VERMIM EN İİ DOKTORUN BILIR TEK DIYECEGIM SEY KURU VE TEMIZ TUT PAMUKLU GIY :1hug:

EVET BU DURUM BENIMDE DIKKATIMI CEKTI CNM NERDEYSE HEPSI SEZERYAN
HALBUKI COGU DOKTOR HEMEN SEZERYANI ISTEMIYOR YANI GEREKMEDIKCE AMA BAZI ANNİŞLER DREK SEZERYAN ISTIYO NEDIM HAYIRLISI
AMA BEN YAZICAM GALIBA SUYUM GELİİ BEN GIDIYORUM DIYE:icecream:

artik dr.larinda kolayina geliyor gibi,cogu hemen hastayi sezeryan ol aci cekme falan deyip sartlandiriyor ,zaten hastasi heleki ilk dogumsa korkuyor ,dr.da oyle deyince sezeryandan baska secenek istemiyorlar ..ben ilk oglumu normal dogurdum ,insallah bunuda normal dogurucam ...ayy suyum gelirse bakalim buraya yazacak vakit olurmu ,ama oyle haber verenlere hem özeniyordum hemde sasiriyordum :) nasil paniklemeden bide oturup yaziyolar diye kaydirigubbakcemile3
hadi hayirlisi seren biz seninle deriz belki suyum geldi ,gidiyorum doguma diye kaydirigubbakcemile3

Kızlar selamm
bugün hamileliğimin en kötü gününü geçiriyorum galiba
dün gece midemin ağrısından hiçç uyuyamadım hala da ağrıyor su içmeye bile korkuyorum sadece rennie içebildim ama o da fayda etmedi.Sabah öyle ağrıdı ki dğum sancısı zannettim.bu ide ağrısı nerden çıktı anlamadım hiç sırtıma vuruyor ağrısı ya resmen,yoksa bu doğum sancısı da ben mi anlamıyorum acaba??Kızım hala kıpır kıpır allahtan onun hareketlerini hissediyorum yoksa iyice panik olurdum.Acaba kızım ayaklarıyla mideme mideme mi vuruyor ondan mı ağrıyor anlamadıım...

Selincim merak etme ben de hiç nst ye girmedim canım hatta benim doktor en son gittiğimde yani 12 ağustosta herşey normal dedi ve beni yolladı,8 eylüle randevu verdi sanki rutin kontrolmüş gibiöyle 15 günde 1 falan çağırmıyor yani beni.

X