2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Zekai Tahir hastanesine ikili tset için gittiğimde ağlayarak çıkmıştım hiç sevmemiştim orayı nasıl sertler nasıl soğuklar.İyikide gitmemişim.Özel doktora 6. aydan beri gidiyorum.Gel sende burda doğur kız.Valla mis gibi hastane.Gerçi bu ara zekai tahırden dolayı kalabalıklaşmış biraz.

valla gelicemkaydirigubbakcemile5:dance: bak dr. un kim katılıyrm pek kabalar bencede bakasın karşılaşz kız!!!!! iyi olur ama sen benden önce gidicisin ama bak aklımda olsun aaştırıp gitcem oraya dr un orda çalışıo dimi bana ismini ver mutlak öptüm şekerimkaydirigubbakcemile

Bak korktum şimdi bende kaç gündür temizlik yapıyorum.Gerçi bi gün temizlik bi gün mola.Cam felan sildim,en üst kattayım bide.Napıyım bebiş doğunca ev temiz olsun istiyorum.Zaten bi camlarım batmış.Diğerlerini yapalı çok olmadı.Kayınvalidem uğradı geçen o nette 101 oynadı ben salon temizledim.Varmı yapacağım bişey dedi bende yoo ben hallederim dedim zaten bi toz alması kalmıştı o sorduğunda.Çok halsizm benim hiç halim yok dedi durdu.Ben temzilik derdindeydim o oyunda doğru düzgün taş gelmedi diye söyleniyordu içerde.

Mavili selam canım, anca okuyom geriden geriden. Bende de bi kaşıntı var akşamları ara ara. Kolonya sürüyorum, yada travacort diye bi krem var ya , ondan sürdüm.Ama korktum da bişy olur diye. Doktora da sormadım, sıcaklardan mıdır nedir artık. Geçen idrar ve kan tahlili yaptırdım , belki idrar yolları iltihaplanırmış falan diyolardı. ama onda da bişey demediler. Acaba sen ne kullandın, travacort yada kolonyanın zararı olur mu?

gülşahcım unutmazsak yeriz doğuma yararı oluyormuş :)) çantayı da kapının yanına koyucam ben giderken unutmayız o zaman gözümüzün önünde dursun ..

selin benim dr da artık her hafta kontrole çağırıyor bugün yine gideceğim ama hiç nst ye girmedim ben de hatta bahsetmedi bile henüz bana..sanırım bi aksilik görürse sokacak nst ye ..

Mavili selam canım, anca okuyom geriden geriden. Bende de bi kaşıntı var akşamları ara ara. Kolonya sürüyorum, yada travacort diye bi krem var ya , ondan sürdüm.Ama korktum da bişy olur diye. Doktora da sormadım, sıcaklardan mıdır nedir artık. Geçen idrar ve kan tahlili yaptırdım , belki idrar yolları iltihaplanırmış falan diyolardı. ama onda da bişey demediler. Acaba sen ne kullandın, travacort yada kolonyanın zararı olur mu?

güzelim geçen ay bendede çıktı iltihap kaşıntım feciydi bana krem ve fitil verdi çok faydasını gördüm kremin çokta kullanmadım hemen geçirdi tavsiye ederim kremin adı canesten dene bak çok iyi geldi bana 1 2 sürmede atlattm geçmişş olsna.s.

kızlar nst ye hiç bağlanmayan var mı
ben hiç bağlanmadım niye acaba
her hafta iki hafta da bi dra gidnler var armızda ben temmuzun son haftası gittim ağustosun son haftasoı ngel dedi yarın gidecem aslında kontrollerde cok ilgili ama ne biliyim ben burdakileri okuyuncada cok mu ilgisiz acaba diyorumm:çok üzgünüm:

Canım bende bağlanmadım merak etme demek seinide bi sorunun yok,çoğu kişi iki haftada yada haftada bir kontrole gidiyor benimkide eylülün 8 ine gün verdi o zaman gelde doğum şeklini konuşalım diye çok rahat benim dr.da anlayacağın bide o kadar muayenehanesine gidiyorum sende rahat ol boşver dr.lar bizim kadar ilgili değiller malesef bak sen yarın gidecekmişsin belki bundan sonra daha sık çağırır benim daha çok var gitmeme o yüzden endişe etme bence

selin benim dr da artık her hafta kontrole çağırıyor bugün yine gideceğim ama hiç nst ye girmedim ben de hatta bahsetmedi bile henüz bana..sanırım bi aksilik görürse sokacak nst ye .. [/I][/QUOTE]

sağol cnm cevap verdiğin için ama bu nst ye girenler hepsinde bi sorun yokki
sadece deryada vardı sanırım oyüzden sürekli giriyordu

Canım bende bağlanmadım merak etme demek seinide bi sorunun yok,çoğu kişi iki haftada yada haftada bir kontrole gidiyor benimkide eylülün 8 ine gün verdi o zaman gelde doğum şeklini konuşalım diye çok rahat benim dr.da anlayacağın bide o kadar muayenehanesine gidiyorum sende rahat ol boşver dr.lar bizim kadar ilgili değiller malesef bak sen yarın gidecekmişsin belki bundan sonra daha sık çağırır benim daha çok var gitmeme o yüzden endişe etme bence

sagol cnm inşallah öyleddir Allah'aşükür büyük bi sorunum , şikayetim yok
evet ya ne söylense doğal karşılıyo dr lar ben de muayenehensine gidiyorum gidince muhakkak yarım saat kalıyorum konuşuyo sürekli iyi muayene ediyo ama ne biliyim huylanıyorum işte

selin benim dr da artık her hafta kontrole çağırıyor bugün yine gideceğim ama hiç nst ye girmedim ben de hatta bahsetmedi bile henüz bana..sanırım bi aksilik görürse sokacak nst ye .. [/I]

sadece deryada vardı sanırım oyüzden sürekli giriyordu[/QUOTE]

sen de sağol canım..evet sorun olmayan arkadaşlar da giriyorlar da.. sanırım benimki sorun olmadığı müddetçe sokmayı düşünmüyo nst ye..yani ağrım sızım kasılmam vs.. var diye şikayetle gidersem ancak o gün nst de bakacak galiba ... :sm_confused:

Kızlar bana şimdilik müsade ben yapabilirsem bi evi falan süpürüp toz almaya çalışayım size iyi muhabbetler hepinizi öperim

sadece deryada vardı sanırım oyüzden sürekli giriyordu

sen de sağol canım..evet sorun olmayan arkadaşlar da giriyorlar da.. sanırım benimki sorun olmadığı müddetçe sokmayı düşünmüyo nst ye..yani ağrım sızım kasılmam vs.. var diye şikayetle gidersem ancak o gün nst de bakacak galiba ... :sm_confused:[/QUOTE]

tamam cnm o zamaniçimi ferahlattin a.s. benim korkum bi ihmalin olmasıydı

Kızlar bu nst dediğiniz şeyden bana da yapılmadı....Herşey normal,güzel diyip durdu 36 haftadır...:sm_confused:Sağlıklı doğar inşallah cümlemizinki..:emir_bebek:

selincim bi sorun olmaz inşAllah canım..önce Allaha emanetiz sonra dr.la.. hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşAllah..

gülşah kolay gelsin canım fazla yorma kendinii tamam mı ?

ben de hazırlanayım dr. randevumuz var .. herkese mutlu sağlıklı günler..Allaha emanet olun..görüşmek üzere..

newlife canım hiç bilmiyorum sezeryan ile ilgili kaç gün önceden bilgi verildiğini..dr. una göre değişiyor sanırım..sen de sezeryan mı düşünüyorsun ? ben normal olsun istiyorum inşAllah bi aksilik olmazsa..

nst ye beni de sokmuyor..her dr. gerekli görmüyor demek kii..dr.ların yöntemleri de kendilerince farklı farklı işte..

hepinize iyi günler.. :))

newlife canım hiç bilmiyorum sezeryan ile ilgili kaç gün önceden bilgi verildiğini..dr. una göre değişiyor sanırım..sen de sezeryan mı düşünüyorsun ? ben normal olsun istiyorum inşAllah bi aksilik olmazsa..

nst ye beni de sokmuyor..her dr. gerekli görmüyor demek kii..dr.ların yöntemleri de kendilerince farklı farklı işte..

hepinize iyi günler.. :))

sezaryan olucak benimki ama tam tarih vermedi henüz.Aybaşında gidicem o zaman belli olucak..sabredemiyorum iştehihoyyyt

kızlar bişey sorucam sızlere
sizler tuhaf tuhaf ruyalar yada olaylar goruyormusunzu yattıgınızda:uhm:

NERDESİNİİİİZZZZ YAHUUU AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:mymeka:kötükedihüso

YINE KAYIPLARDA BİZİM HAMİŞLEERRRRR HUUUUUUUUUU
BAK DOGURURUM HEEEEE:lepi:]
:jeyyar::jeyyar:

kız delirdinmi senn aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mymeka: ben bitek yerleri silim dedim işten gelmiştim dusa gırdımkı afedersınız kahverengı kan geldı eger kendımı dahada zorlasaymısım tamemen kanamam olup cocugu alcaklardı aman sakın ole agır işler yapma kızım dıkkat et yaa kadın falan tutu nebılım sole kaynanan yapsın bunun ayıbı yok can tasıyorsun sen nolur dıkkat et bak ufacık kanamada bıle işe gıtmeyeceksın ıkı gun hıc kalkmadan yatacaksın dedı doktorum allah korusun sen dahada yoruyorsun kendını bebegın evremını tamamlamadan vakıtsız gelmesın cnm dıkkat et :kızgın::kızgın:

Serencim geçmiş olsun . Dikkat et kendine ya.. Bende hep koşturuyom ama napalım başka yapacak insan da yok. Herkes var mı yapacak bişey diyo. Tabiiki bende var diyememki . annem geldi koridordaki halılarımı yıkadı. Girişte ve mutfaktaki ufaktı onları ben yıkadım geçen hafta. Ama taşırken balkona ağırdı bayağı bi zorlandım ödüm de koptu. Tüllerimi de , bebeğimin giysilerinide yıkadım. Ütü ve çantam da hazır. bi toz alıp, dolabını yerleştireceğim. Toz falan her gün oluyo zaten. Konuşan çok da , yine işler sana kalıyo...
Amann gözünü seveyim dikkat et kendine..

Ben geldimmm

Evi biraz temizledim..... Bütün cam kapı açık toz olmuştu... kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile2 yoruldum ama evim mis giib oldu.... Eskiden en fazla iki saatimi alıyordu... Artık bütün gün ancak bitiriyorum işleri

Serencim geçmiş olsun . Dikkat et kendine ya.. Bende hep koşturuyom ama napalım başka yapacak insan da yok. Herkes var mı yapacak bişey diyo. Tabiiki bende var diyememki . annem geldi koridordaki halılarımı yıkadı. Girişte ve mutfaktaki ufaktı onları ben yıkadım geçen hafta. Ama taşırken balkona ağırdı bayağı bi zorlandım ödüm de koptu. Tüllerimi de , bebeğimin giysilerinide yıkadım. Ütü ve çantam da hazır. bi toz alıp, dolabını yerleştireceğim. Toz falan her gün oluyo zaten. Konuşan çok da , yine işler sana kalıyo...
Amann gözünü seveyim dikkat et kendine..

Ahh canım yaaa... Bana yardıma gelelim mi bile diyen olmuyor :1no2: evin koktu sanki diyorlar... -tatlicadiarzu-

Biz de eşimle her hafta sonu bir odanın camını siliyoruz... O dış tarafı ve üst tarafları siliyor.. Ben boyumun yetiştiği yerleri... Perdesini de yıkıyoruz eşim saolsun o yerine takıyor sonra... Pimapenleri bile eşim cifliyor... Annem gelecekti ban da yardıma ama kardeşim üni. kazanınca şimdi onun işler iile ilgileniyor...
Allah yardımcımız olsun kızlarrr Kazasız belasız zamanında gelsin inşallah bebişlerimizzz

X