2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

sarıkanarya:.....ya işte şu zekai tahirde vardı:eek:klava: orda ki kontrlerimi kestim çevreme yakın cınar tıp merkezi var özel daha hiç gitmedim atatürk hastanesine yarın düşünüymkafamçokkarıştı gitmeyi oraya karışık benimkisi anlıcan orda problemler çıkınca:emir_bebek: gözüm korktu tabi eşim memur onun karnesiyle artık halledicz kafam çok kaıştı ne olck bakalım:1no2:

herkese merhabalarrr güzel arkadaşlarımmm yine internetee geldimm:)) şimdi derya ile konuştumm. herkese çok selamı var spinal anestezi olmuş çok iyiymiş bebişte kendiside. bilgilerini linkimize ekledim burdan devam edebiliriz isterseniz. hicrancım ben daha önce listeyi açmıştım resimleri senin linkten devam ederiz ama bende dogum yaparsam bu işlerin hepsini sen devir al istersen tatlımm.
birde Delikızz Fatmacım bebişimizin boy bilgileri eksikk onu da yazalım. iyi olmanızada çok sevindim.
benim açtıgım link aşagıdadır arkadaşlarr. :))
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=3633137#post3633137

arkadaşlar arzunun tlfnu yokmu kimsede tlfnu yok bende olsaydı hemen arardımm.

arkadaşlar ben fazla oturamıyorum sandalyede belim ve kasıklarım çok agrımaya başladım o yüzden artık eve geçecegim yarınada netim açılır sanırım. herkese iyi günlerr hepinizi çook çook öpüyorum.

slm kızlar deryacık durusuna kavusmus cok sevındım..darısı ınsallah bızım basımıza...
kızlar ben bılgısayarımı gonderıyorum artık ıstanbula bırazdan gıdıp kargoya verıcem. dua edın bır an once gelsın tamırden sızlerle konusmaya devam edeyım..umarım ben yokken doguran olmaz:)))))))
kendınıze cok ıyı bakın.en kısa zamanda gorusmek dılegıyle..sımdılık hoscakalın...

Duygucum en kısa zamanda dönmeni dilerim çok özletme kendinia.s.

zeos göznaydın canım ne güzel bir haber senin adına hepimiz sevindik...
gülşahcm inşallah senin eşin de gitmez her zaman tüm dualarımda buradaki arkadaşlar da var zaten artık..
bebişler gelince de sağlıklı sıhhatli olsunlar diye ederiz birbirimize kızlar.....

Selam kizlarrrr işte ceylin kizimizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ceyln1nb0.jpg

kızlar benden dualarını esirgemeyen tüm arkadaslara cok teşekkür ederima.s..eşimin yurt dışı görevi tümden iptal oldu kimse bi yere gitmiyor.cok mutluyum cokkkkkkkkkkkkhihoyyytkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

hihoyyytgözünaydın zeos cok sevindim senin içinnkaydirigubbakcemile3bebişini birlike karşılayacaksınız Allahın izniyle

merhaba herkese arkadaşlar..
derya duruya kavuşmuş sağlıkla çok şükür..Rabbim sağlıklı uzun ömürler nasip etsin bebişleriyle beraber..ne güzel yaaa.. darısı bizlerin başına..

kızlarr bu arada benim meleğimin boyu 47 cm kilo 2 .400 müşş
kilo alamamış kızım öncekine göre
en son 5 ağustosta 2.200 dü 15 günde 200 gr alabilmiş doğruysa tabiii bu hesaba göre 38 haftada doğum yaparsam eğer 25 günde alsa alsa 300 gr 400 gr alır kızım yaaaaaa ozamanda 2800 veya 2900 olur benim kızımda inşallahhh sancım falan olmasında 38 haftada yapmıcam ben sezeryanı 39 haftaya kadar sorun olmazsa beklicemen azından 3 kiloya tamamlarız belkiii

en son 5 ağustosta 2.200 dü 15 günde 200 gr alabilmiş doğruysa tabiii bu hesaba göre 38 haftada doğum yaparsam eğer 25 günde alsa alsa 300 gr 400 gr alır kızım yaaaaaa ozamanda 2800 veya 2900 olur benim kızımda inşallahhh sancım falan olmasında 38 haftada yapmıcam ben sezeryanı 39 haftaya kadar sorun olmazsa beklicemen azından 3 kiloya tamamlarız belkiii

maşaAllah canım :nazar: :nazar: çok tatlı görünüyor tombiş tombiş yanakları ayy yerim ben onu :CüvCüv: benim bebişimin böyle yüzünün renkli fotosu yok yüzünü göstermemişti yaramaz bize kaydirigubbakcemile3
kilosu haftasına göre gayet normal canım.. benim de 34+2 de 2600 gr.dı .. sen diyet yapmana rağmen fark yok yani ..sağlıkla hayırlısıyla kavuşuruz inşAllah tombişlerimize :emir_bebek:

maaşallah canım kızına :nazar:
öle deme annesi belki manken olacak senin kızın şimdiden formunu koruyo
sağlıklı olsunlarda kilo çok mühim değil ozaman kadar 3 kilo olur merak etme

Mervecim sanada merhaba hoşgeldin canım nasılsınız ana kız

merhaba canım Şeniz iyiyiz çok şükür sıcak biraz azaldı akşam serini çıktı daha da iyi olduk :dance::dance: siz nasılsınız oğluşunla ? oğlunun ismi ne olacak canım karar verdiniz mi ?

merhaba canım Şeniz iyiyiz çok şükür sıcak biraz azaldı akşam serini çıktı daha da iyi olduk :dance::dance: siz nasılsınız oğluşunla ? oğlunun ismi ne olacak canım karar verdiniz mi ?

Bizde iyiyiz teyzesi şu sıcaklar olmasa daha iyiolacakta şükür yinede ne diyelim
az zamanımız kaldı hayırlısıyla sende sezeryanmı olacaktın canım günün belli oldumu
isim olarak babası Batuhan dedi başkada isim beğenmedi bir türlü şimdilik o görünüyo bakalım bende alıştım söylene söylene Batuş diyoruz kısacakaydirigubbakcemile3

Bizde iyiyiz teyzesi şu sıcaklar olmasa daha iyiolacakta şükür yinede ne diyelim
az zamanımız kaldı hayırlısıyla sende sezeryanmı olacaktın canım günün belli oldumu
isim olarak babası Batuhan dedi başkada isim beğenmedi bir türlü şimdilik o görünüyo bakalım bende alıştım söylene söylene Batuş diyoruz kısacakaydirigubbakcemile3

evet canım sıcaklardan ben de çok bunalıyorum ama az kaldı buna da çok şükür dediğin gibi :1rolleyes:

benim bebiş ters duruyordu sezeryan gözüküyordu ama geçen hafta dönmüş canım normal istiyorum bi aksilik olmazsa inşAllah. sen de normal istiyordun değil mi ?

güzel ismiyle uzun ömürler yaşasın Batuhan canım..pardon Batuş he he kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Sağol mervecim inşallah bende normal istiyorum bir aksilik çıkmaz inşallah
fatma onurunun resmini koymuş ne şirin:nazar::nazar::nazar:
ilk bebişimizide gördük Allahın izniyle

ben geldımmmmm:dance:kızlarrrrr
bılgısayarımız yılan hıkayesıne dondu kargoya goturdum kırılcak esya sıgortası yapmıyorlarmıs yada paketleme sız paketleyın evınızde dedıler gerı gonderdıler:teytey:bende kaptıgım gıbı geldım bılgısayarı:)))
gulsahcım cok tesekkur ederım ozletmeden geldım:))
ama yarın yıne gıdıcek bılgısayar en azından bugun ve yarın oglen burdayım:))

zeos;esının gıtmemesıne cok sevındım canım ıste allah buyuk...allah ayırmasın ınsallah..

X