2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

benim eve yakın bir evden yeni doğmuş bir bebek ağlama sesi geliyor. sabah, öğlen, gece...camlar da açık ya bebek ağlamasını duydukça içime sıkıntılar geiyor.bir de çırtlak sesi varki..))) doğursam mı doğurmasam mı ..diyor sanki insan.))
en çok istediğim hayırlısıyla doğurmak ve 2. ayı geçirmiş olmak.ilk 2-3 ay zor biraz galiba..gazıydı, gece emzirmeleriydi, misafirlerdi....
allahım bu zor dönemleri kolaylıkla geçirmeyi nasip eylesin bizlere..

ben kadroluyum canım.32.haftamda da çalışabilir raporu aldım fakat müdür olmaz dedi.yarın da 37.haftamın son günü fakat çarşamba da doğum yapacagım için doğum öncesi iznine ayrılabilir raporunu almadım sorun olmaz dedi okul.

rapor almadım benden öncede böyle yaz tatiline gelenler olmuş onlarda kullanamamış milli eğitimde kabul etmiyor demek ki milli eğitimden mili eğitime değişiyor,senin adına sevindim kullanabilmen çok güzel.bende düşününce açıkçası bana da olmaması gerekiyor gibi geliyor çünkü zaten çalışmıyoruz çalışsak eklenebilir bir yandandan da bu çalışmama bizim isteğimiz dışında olan bir şey sonuçta bizim bu süreye ihtiyacımız var yeterli değil 8 hafta neyse senin kullanabilmen güzel.

canım senin müdürle benim müdür birbirine çok benziyor işlerine elene olur işlerine gelmeyene olmaz diyorlar sonra da güya iyilik yapmış oluyorlar kullanabileceğim dogum öncesi için rapor getirim dedim bir şey olmaz idare ederiz dedi zaten çok değil ya iyilik yapmış oldu güya.

kızlar ben de okoula raporumu verdim.kabul ettiler.tatile geliyor falan demediler.ben ce arkadaşlar bazılarınızın müdürleri yanlış bilşiyor.bu sistem heryerde aynıdır.

Arkadaşlar üzgünüm ama öğretmenler yaz tatiline gelen doğum öncesi izinlerini doğum sonrasına aktaramıyorlar.Geçen yıl eylül ayında doğum yapan bir arkadaşımdan da biliyorum,kendimden de...Ben yine de raporumu bıraktım ama müdür olmaz dedi.Artık doğum sonrasını raporla falan şubata kadar geçirmeye çalışıcam ben de.Ücretsiz izne ayrılmayı düşünmüyorum.

Arkadaşlar nasıl olur.Kanun kanundur okula müdüre göre değişmez.Bence sizin müdürler almış ama milli eğitimden geri döner.Bence fazla ümütlenmeyin derim.

kızlar ben de okoula raporumu verdim.kabul ettiler.tatile geliyor falan demediler.ben ce arkadaşlar bazılarınızın müdürleri yanlış bilşiyor.bu sistem heryerde aynıdır.
sadece okul müdürü olsa neyse milli eğitimde olmaz diyor bizimkiler çok çalışkanlar bizi de hemen çalıştırmak istiyorlar heralde. a.s

benim bi arkadas 32 haftasında calısabilir raporu aldı.34.haftasında bebişi dünyaya geldi.dogum raporunda 13 hafta dogum izin kullanır ibaresi vardı.sende öle yazdır dogum raporuna ve 13 haftanı kullan.arkadasın o şekil de yapılmıştı.seninde olur inşallah.işi yokuşa süren idarecilerede kıl oluyorum.sanki büyük bi iş basarıyolar bizi üzmekle

Arkadaşınız bu raporu yaz tatiline denk gelen zamanda mı aldı acaba.Eğer sizlerin dediği gibiyse hakkımızı aramalıyız.Kişiye göre kanun,keyfi idare olmaz.

kızlar ya benım bu aralar kafamın kosesınde olan seylerden bır tanesı de doğum sonrası vajinal genısleme durumu..... :bbo:
aranızda boyle endıse duyanınız var mı?.. benneyaptımki

yenı konu actım bununla ılgılı bakalım cevapları merak edıyorum ya kımısı hıc farketmedı dıyor kımısı ıyı yonde farkettı dıyor kımısı cınsel hayatım kotuye gıttı dıyorr.... :uhm:

http://www.kadinlarkulubu.com/vajinal-genisleme-t207329/index.html

kızlar merhabaaaaa

nabersiniiizzzzz

c.tesı kontrolum vardı gittik ve paşamızı gördük cok sukur maşallahı var kuzumun
ntsye bagladılar ama bızımkı ınatcılık ettı azcık kıpırdadı:)))
gidişati cok ii dedı doktorum bol bolda suyum varmış ıkı hafta sonra tekrardan gıdecegım kontrole, dogum yapacagım hastanede belli oldu AVCILAR HOSPİTAL kısmetse orada dogum yapacagım arkadaşlar:teytey:

32. hafta raporumuda aldık doktorum başhekime yonlendırdı bizi 32. haftada rapor aldım bırdaha 37. haftada rapor almana gerek yok dediler muhasebeye evrakları verdım dogumdan sonra rapor ve dogum belgesıyle gidicem tekrardan imsa atan doktora sonra sskya gıdıp parama alacakmısım ayy sonunda halletım şu aklımın bir turlu almadıgı rapor işiniii:icecream:
işten cıkmama 13 gun kaldı yerıme sonunda bırını buldular yarın oda işe baslayacak 13 gun ben burdayım biraz kıza bılgılerımı sunacagım sonrada ooooooohhhhhhhhh evimdeyiimmmm

:dance::dance:

ya arkadaşlar ben anladım ben çok şansızım imkanı var mı bizim müdür asla buna da izin vermezdi.

kızlar ben cıkıyorum.aksam yemegi yapayım .size iyi sohbetler.kendinize ve bebişlere iyi bakın

Arkadaşınız bu raporu yaz tatiline denk gelen zamanda mı aldı acaba.Eğer sizlerin dediği gibiyse hakkımızı aramalıyız.Kişiye göre kanun,keyfi idare olmaz.

yok güzelim ama aktarmasını yaptıgı haftaları çalışmadan ekletmiş oldu.ekim ayıydı şubatta göreve basladı arkadas.hakkınız varsa arayın arkadaslar.memurlar nete grerseniz daha bilgilendirici olur.kolay gelsin sizlere

bi de şey garip dogumu yaptıktan sonra tam olarak çalışmadı bir süreyi dogum sonrasına ekletmek,dediğin çok doğru canım ne yapılıyorsa herkese aynı şey yapılmalı.

Arkadaşlar nasıl olur.Kanun kanundur okula müdüre göre değişmez.Bence sizin müdürler almış ama milli eğitimden geri döner.Bence fazla ümütlenmeyin derim.

arkadaşım ben de çok araştırdım olmuyormuş.ama bazı arkadaşların raporlarını almışlar benim de iyice kafam karışmıştı o zamanlar tedbir amaçlı almıştım çalışabilir raporumu ama okula vermedim.çünkü milli eğitim kesinlikle olmaz siz çalışma şartını şu anda yerine getirmiyorsunuz dedi.

hadi bakalım serencim geçmiş olsun canım sonunda halletmişsin:))
ama ben kafanı karıştırmak istemem ama 37.haftada işgörmezlik raporu alman gerekiyor diye biliyorum.ama sen işten tamamen ayrılacaksan doğal olarak gerek olmaz:))

ben yazdım ben yazdııımmmsırnaşık şey

ben de çıkıyorum arkadaşlar size güzel ağrısız ve sorunsuz bol uykulu akşam ve gece diliyorum kendinize ve bebişlerinize iyi bakın görüşürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…