2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bu yaz geçerse her yaz geçer..bu benim slogan lafım oldu bu sene..şükür kanama vb sıkıntı yaşamama rağmen belki ilk oluşu belki yaşımın 32 yi buluşu sebebiyle bana çok ağır geldi hamilelik..millet arası 10 ayla doğuruyo pess diyorum..yaradılış meselesi herşey ..bünye işte..kaynanam çay toplamış gelmiş doğurmuş..ben kendimi yataktan zor kaldırıyorum....geçen gün tülcüde kadın kestirdiğimtülüme bakıyodu bi ters çıktım onlar benim diye,kadıncağız bakmakla bişi olmaz sanırım deyiverdi..yani dengesiz,lanet,şirret bişi oldum hepten..sonrada çok kızdım kendime insanlara nasıl hakircesine tavır takındığım için allah affetsin.hakikaten siteye giremeyince çok sıkıldım,alışmışım...sevgili deryanın durusuna kavuştuğu haberini alınca hepimiz gibi rahatlicam..sende hiç sıkma kendini ferah tut..bu kadar tedbirli olmayabilir 40 ncı haftalara kadar normal doğumu bekleyip duruyu zora sokabilirdin..senden örnekle benimde dr um 12 gun daha olmamasına ramen bu hafta gidp dopler çektiricem bende kordon olayı enteresan çünki..sevgili sedanında tansiyon aletini doğumdan sonra hayırlısıyla kırmasını umut ediyorum..bu arada benim adım da umut..annem romantik bir ecevitçi olduğundan geçmişinde bi askerlik yoklamam gelmedi :))geceleri uyku zor..hep solumda yatıyorumartık yeri az bi tekmeyle bi hareketle zıplıyorum..kilo konusuna gelince zaten yeme bozuklukları olan,gençkızlığı obeziteylemucadeleylegeçmiş bi kadınım..yayılan kalçalarımı basenimi gördükçe içim fena oluyor..hayatımboyunca belkı bır ıkı yaz tam ıstediğim forma gelebilmiştim oysaki..ve henuz biryılık evlı biledeilim eylulde bıryıl doluyo..eşimde bir okadar yakışıklı çakı gibi..benimde yüzüm güzel sayılıur ama artık eşim olimpiyatlardaki atlet kadınlara bile bakarken kıskanıyorum :)hayırlısıyla sağlıkla hepimiz yavrumuza kavuşalımda..o satırları paylaşıcağımız anları iple çekiyorum....

kız beni güldürdün sabah.sabah....valla kıskanıyormusun gerçektenhihoyyyt valla ben de mutlu olacağı durucum gelince...ilk anne cyıldız ve ben olacğız galiba..delikızdn sonra onun tarihte bir hata varmış sanırım zaten...benden önce doğurmayın beklyi bakiiimmmm...:nazar::nazar:

Mürekkepbalığı arkadaşım...Ya da "umut" arkadaşım, ne kadar güzel ifade etmişsin duygularını, aynı şeyleri hissediyormuşuz meğersem, geçmek bilmedi bu yaz, ne zor büyürmüş şu insan yavrusu!! Eşime geçen gün dedim ki "40 haftanın sadece son 3 haftası bebek anca sorunsuz bir bebek oluyor revamı bu hep küçük hep küçükler..."
Tansiyon aletimi kırmak için sabırsızlanıyorum, içinide merak etmiyor değilim hani :)
Sigara tüttürmeyi,
acı bir kahve içmeyi, jambonlu bir sandoviç yemeyi ve yüz üstü yatmayı özledim...
Kaygısız bir günü,
Sıcakda olsa salı pazarında korkusuzca gezmeyi özledim...
Bebeğimi bebek arabasında gülücükler dağıtırklen gördüğüm günü hayal ederek geçiriyorum günlerimi..Yanlış anlamayın hamilelikten sıkılmadım ben, bebeğimi sağlıklı bir şekilde kanlı canı dışarda görüp ve ohhhh diyebilmeyi özledim...

günaydın güzel annnelerrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
hadi kalkın toparlanın kızlarrrrrrr aaa saldık kendimizi heeeee bırakın şu mutsuzluğu ne günler geçirdik bu günler de geçecek inşallah..
bana misafir gelecek valla bugün bu sıcakta ne yapıcam bilmem allahtan annem de var da o ağırlar artık Şeniz
herkese güzel pazarlarrrrrrrrrrr............deryaaaaa oooh az kaldı kız bebişin gelmesine ne güzel işte sevinn zaten hepimiz hasretle onları beklemiyor muyuzzzzzzzzz hem annenlere de kötü davranma bakimmmm :eek:klava:
onlar olmasa ne yaparızzzzzzzzzzzzzz hadi öpüyorum sizleriiii

günaydın.........misafirle falan sen uğraşma bu sıcakta canım benim...ay valla çok az kaldı..3 güncük....çok tırstımkaydirigubbakcemile

evet canım benim bebişim de 20'sinde olacak kısmetse.epidural düşünüyordum ama doktor heyecanlı bi tipsin seni uyutalııım dedi ben de kabul ettim.umarım herşey sorunsuz olur.bir heyecan bastı ki beni sorma.:emir_bebek:hihoyyyt

Yani 3 gün sonraa??...Ne güzel çok az kalmış :CüvCüv:

Kaç kişi sezeryan olacak diye liste yapalım mı arkadaşlar...
Ben sezeryan olucam kısmetse
deryada öyle
cyldız da öyle..
etti 3 kişi

evet canım benim bebişim de 20'sinde olacak kısmetse.epidural düşünüyordum ama doktor heyecanlı bi tipsin seni uyutalııım dedi ben de kabul ettim.umarım herşey sorunsuz olur.bir heyecan bastı ki beni sorma.:emir_bebek:hihoyyyt

benimde spinal olcaktı ya ben tırstım...genel anestezi yapın dedim olmz diyor..ya pnik yaparsam dedim...yapmayacaksın diyor...yüz ifadeniz bile değişse bayılırım dedim..yüzümğ görmeyeceksin..sesimi duyacaksın....ben seni korkutmam diyor....neden peki dedim ???bebeğini hemen kucağına al emzir istiyorum dedi....söz hakkım olamadı yani canımlaelaelaelaelae:roflol:

benimde spinal olcaktı ya ben tırstım...genel anestezi yapın dedim olmz diyor..ya pnik yaparsam dedim...yapmayacaksın diyor...yüz ifadeniz bile değişse bayılırım dedim..yüzümğ görmeyeceksin..sesimi duyacaksın....ben seni korkutmam diyor....neden peki dedim ???bebeğini hemen kucağına al emzir istiyorum dedi....söz hakkım olamadı yani canımlaelaelaelaelae:roflol:

Bende spinali biraz araştırdım ama spinal tek başıma yeterli olmayabilir epiuralın yanında ek olarak yapılır diye okudum dün internette bir sağlık sitesinde.Bende tereddüte düştüm...Hem panik oalbilirim ben, kontrolü kaybederim...Ama bir cesaret iğnesi yapıyorlarmış sanırım kaşarlanmış gibi oluyormuşsun :))))))))

hayırlısı artık canım ben de bi cesaret edip epidural düşünmüşütm ama olmadı kısmet.ama doktorumun dediği de değru ben çok panik yapıyorum hemen heyecanlanıyorum.

Yani 3 gün sonraa??...Ne güzel çok az kalmış :CüvCüv:

deryada öyle
cyldız da öyle..
etti 3 kişi

bende sezeryan etti 4 sengözlerimebaksanab

kısmetse bende sezeryanım:)
sedacım sızın gıbı olanlara cok ozenıyorum bende o ırade yoktu bılıyormusun?ben acı kahvemıde ıctım sucukta yedım ıvır zıvırda:KK43:tabıkı toplasan 3 5 kere yedım ama sonucta yedım yanı...kahveye gelınce haftada 3 4 tane ıcıyorum hala doktorum gunde 1 tane cok ıstersen ıcebılırsın dedı...cok canım cektıgındede ara sıra sıgara ıctım:KK43:yanı bende ırade sıfırdı anlıyacagınız.ne kadar ıyı beslensemde sutumu peynırımı yogurdumu meyvemı sebzemı eksık etmesemde bunlarıda yaptım...allah korusun bebegımı...

ben de sezaryen etti 5...
bu arada deryacım hiç sorma nasıl ev sahibi olacaksam gidip uzanayım diyorum valla anneme...

Bende sezeryanla doğum yapıcam Allah izin verirse.Normal doğum tarihim 20 Eylül ama sezeryan tarihini henüz vermedi doktorum.aybaşında gittiğimde belli olucak.Herkese hayırlı sağlıklı doğumlar şimdiden:CüvCüv:

deryada öyle
cyldız da öyle..
etti 3 kişi[/QUOTE]

arkadaşlar bende sezeryan olacağım ikiz olduğu için :CüvCüv:dr.2-3 eylülde çağırdı doğum olacak günün planını yapacak bakalım hangi tarih olacak.:nazar:............kaydirigubbakcemile

Bende spinali biraz araştırdım ama spinal tek başıma yeterli olmayabilir epiuralın yanında ek olarak yapılır diye okudum dün internette bir sağlık sitesinde.Bende tereddüte düştüm...Hem panik oalbilirim ben, kontrolü kaybederim...Ama bir cesaret iğnesi yapıyorlarmış sanırım kaşarlanmış gibi oluyormuşsun :))))))))

canım spinalde etki süresi daha kısaymışbebeğe geçmemesi için o yüzden doktor hemen operasyonu yapıyormuş vakit kaybetmemek için...spinalde ağrı hiç hissetmiyormuşsun...epiduralde duruma göre epidural verilmeyedevam dilebiliyor ama onda baskıyı hissedebilşyorsun..ağrı değil ama dokunmaları hissedebiliyormuşsun...

günaydın arkadaşlar...nasılsıız bakiiiiiiiiimm???bu gece rahat uyudum sonunda....kaçgündür olumsuzluklar belisizlikler beni yordu...dün sonuç güzel olunca herşee rağman..bir de artıknetleşince doğum rahatladım sanırım...en geç 3 gün sonra doğuruyorum............ayyyyyyyyyy çok heyecanlı.........hayılısı ile darısı herkesin başına...hepimiz sağlıkla kucaklaarıma alalım bebişlerimizi....

Derya cım herşeyin ii olmasına sevindim... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.... Duru kızımız da sağlıkla anneciğinin kokusuna kavuşsun inşallahhh :nazar:a.s.

HERKESE MERHABA
ya bu site kaç gündür ne kadar rezildi girebilene aşk olsun yani
bende sezeryan olucam büyük ihtimal bebeğin baş çevresi büyükmüş öyle dedi doktor

Herkeslere slm.iyi pazarlar kızlar,gecelerim kabus gibi geçsede yinede sabrediyorum artık,deryacım maşallah canım kavuşuyorsun duruna hiç endişelenme herkes anneliği anasının karnında öğrenmiyorya mutlaka bizde başarırız ilk zamanlar biraz zorlansakta başarırız sen ve inşallah hepimiz iyi birer anne olacağız kısmetse,şimdilerde sadece kızını düşün ve sakin ol daima tatlım...Herkesin doğum tarihi belli neredeyse benim dr.yavaşında yavaşı valla daha 3 hafta sonrasına gün verdi oda çatı muayenesi ve doğum şeklini belirlemek için neyse ben zaten normal istiyorum bizim kuzunun canı ne zaman isterse o zaman gelsin hatta birazda geç gelsin şu sıcakları bi atlatsak..
Duygucum ekledim msn.ni tatlım görüşürüz bol bol artık
Sedacım senin tarihinde belli olmuş sanırım ne güzel inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın...
Herkese güzel bi gün dilerim kızlar:))

X