2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

sl m kızlar ne cok kaynatmışsınız öle oku oku bitiremedim.bu arada yeni topic hayırlı olsun hepimize
papatyam geçmiş olsun cok kötü görünüyo inşalah en kısa sürede iyileşirsin.bende de kasıntı 3-4 gündür var ama benim ki vücüdumun heryerinde elim ayagım kolum kaşınmayan yerim yok.inşallah benim de kötüye gitme<.
bu arada kızlar ben dalinin sıvı deterjanın aldım.kullanan arkadaslar cok memnundu yumusatıcısı da var ama benim aldıgım gün yoktu beklememek için yumoş baby aldım cok güzel kokuyo tavsiye ederim almayan arkadaslara.bebek bezi alan yada almayı düşünenler hangi marka düşünüyosunuz.herkes bişe diyo bu konuda sizin görüşler nasıl

canım molfix almayı çokdüşündü sonra prima 2-5 kg aldım bebişime

inan bende istiyorum aslı valla bak kıs burda arkadastan ote kardeş gıbı olduk nebılım cok seviyorum hepınızı ama işte eişim saolsun tlfnu vermiyooo:çok üzgünüm:
aslında oda haklı bağzı problemler oldu bıgun anlatırım sana o yuzden hakvermıyoda degılım , ama sözüm söz kımse gelmezse kesin seni beklıyorum cnm bürekler acarımsanaaaa misafır ol gel banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey:

kesin ebuşla cansuda gelır eee kambersis dugun olurmu hiç:roflol::roflol:

ya eradan haber varmı (yeniyaşam) kıs napıyo o hiç ugramaz oldu buralara hadı dogurduda bebişle ilgileniyo dıyecem ama onunda dogumuna cok var
neler yapıyo acabaaa:kahve:

tamam serencim bir gün dinleriz hikayeyi tatlım. gelirim şekercim ne zaman nasip olursa artık. ama işten çıkmadann internet işini kocişine yaptır ona göre özleriz seni sonra. aa bak börege dayanamam ona göre.hee kızz ebruşla,cansuda gelir,esrada gelir,
esra iyiydi çok yogundu işleri hafifleyince gelir herhalde.

bizde reyonun önünde dakikalarca bir ona bir öbürüne baktık ama sanırım markette yenidoganlar için pek kalmamıştı eşimde bir tek bu uyuyor dedi onu aldık artık.

primanın yeni bebek diye bezi cıkmış.3-5 kğ olarak.bana ilk olarak onu al dediler ama kimiside molfix ile primanın bi farkı yok molfix al gitsin diyolar.aralarında 1-2 ytl oynuyo zaten bilemiyorum ne alsam

tamam serencim bir gün dinleriz hikayeyi tatlım. gelirim şekercim ne zaman nasip olursa artık. ama işten çıkmadann internet işini kocişine yaptır ona göre özleriz seni sonra. aa bak börege dayanamam ona göre.hee kızz ebruşla,cansuda gelir,esrada gelir,
esra iyiydi çok yogundu işleri hafifleyince gelir herhalde.

:enbuyukkk: tabikide soledım valla ınternetımı yaptıracak cıkmadan once yaptırmassa kafasına oklavayı yeeerrr:eek:klava:

iide esra işten cıkmamısmıydı kıskafamçokkarıştı ben ole sanıyordum evde sanıyordum ama yanlıs bılıyorum demekki esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canımmm duy sesımızı arada klavyeye harf yazda gorelım kıs seni aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:icecream:

ayşede yok nezamandır onunda sesı soluu cıkmii, kesın yıne ''acaba daha erkenmi kıyafet almak için ''dıye soruyordur:roflol::roflol::roflol:

naimede yok öznurda yookkk anam eskilerden bi bizler kaldık galibaalaelaelaelaelae

:enbuyukkk: tabikide soledım valla ınternetımı yaptıracak cıkmadan once yaptırmassa kafasına oklavayı yeeerrr:eek:klava:

iide esra işten cıkmamısmıydı kıskafamçokkarıştı ben ole sanıyordum evde sanıyordum ama yanlıs bılıyorum demekki esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canımmm duy sesımızı arada klavyeye harf yazda gorelım kıs seni aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:icecream:

ayşede yok nezamandır onunda sesı soluu cıkmii, kesın yıne ''acaba daha erkenmi kıyafet almak için ''dıye soruyordur:roflol::roflol::roflol:

naimede yok öznurda yookkk anam eskilerden bi bizler kaldık galibaalaelaelaelaelae

eskilerden sen ,ben,aslı,gülden,ebru varız galiba.....:çok üzgünüm:

saatlerdir temizlik yapıyorum mutfağa gittim camı açmaya bir baktım ki perdeler, cam buzdolabı heryerde uçan kanatlı minik böcekler var güve kelebeği gibi elektrik süpürgesiyle topladım hepsini bir yandan uçuyorlar kiler gibi dolabım vardı dolabı bir açtım ki orda daha dolu ne ara olmuş nasıl çoğalmışlar kuru börülce vardı torbada hepsi ordan çıkmış ve makarna mercimek ne varsa hepsinin içine girmiş eğildim hepsini temizledim herşeyi attım daha yeni bitti işim kavanoza koymak lazım bakliyatı çok yoruldum yahu :bbo:

eskilerden ben de varııım......

cüvcüv canıım buz dolabına koy kuru bkliyatlar böcekleniyor yaz ayları
ben de acı bir tecrübeyle öğrendim makarnayı bile dolaba koyuyorum yazın...

eskilerden sen ,ben,aslı,gülden,ebru varız galiba.....:çok üzgünüm:

cansuyuda unutma kısss
onunla biz hatta daha hamiş olmadan once tanısmsıtık:icecream:
ama eskılerden dedıgın gıbı bizler kadık yawww:çok üzgünüm:

saatlerdir temizlik yapıyorum mutfağa gittim camı açmaya bir baktım ki perdeler, cam buzdolabı heryerde uçan kanatlı minik böcekler var güve kelebeği gibi elektrik süpürgesiyle topladım hepsini bir yandan uçuyorlar kiler gibi dolabım vardı dolabı bir açtım ki orda daha dolu ne ara olmuş nasıl çoğalmışlar kuru börülce vardı torbada hepsi ordan çıkmış ve makarna mercimek ne varsa hepsinin içine girmiş eğildim hepsini temizledim herşeyi attım daha yeni bitti işim kavanoza koymak lazım bakliyatı çok yoruldum yahu :bbo:

oyy cnmm zor yaaa allah yardımcın olsun ama gıt kavonoz al onlarda sakla ben ole yapıyorum ınan daha saglıklı olur

AYYYYYYYYYYYY EVET GÜLDE ESKİLERDEN NASILDA UNUTTUK:icecream:KK43:MOMMY)

inan bende istiyorum aslı valla bak kıs burda arkadastan ote kardeş gıbı olduk nebılım cok seviyorum hepınızı ama işte eişim saolsun tlfnu vermiyooo:çok üzgünüm:
aslında oda haklı bağzı problemler oldu bıgun anlatırım sana o yuzden hakvermıyoda degılım , ama sözüm söz kımse gelmezse kesin seni beklıyorum cnm bürekler acarımsanaaaa misafır ol gel banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey:

kesin ebuşla cansuda gelır eee kambersis dugun olurmu hiç:roflol::roflol:

ya eradan haber varmı (yeniyaşam) kıs napıyo o hiç ugramaz oldu buralara hadı dogurduda bebişle ilgileniyo dıyecem ama onunda dogumuna cok var
neler yapıyo acabaaa:kahve:

AAA doğru valllaaa kambersiz düğün Cansu suz buluşma olmaz :roflol::lepi:

serencimm esra işten çıkalı çook oldu işten çıktıktan sonra zaten zor görür olduk arkadaşımızı eve nette baglattı ama görümcesi evlendi alışverişti derken işleri bitmedi bir türlü. yakında gelir tekrar herhalde aramıza.

dikkat et güzelim süpürge ile egilip kalkıyosun.ben mecbur kalmadıkca süpürge yapmıyorum eşime devir ettim bu işleri:lepi:

X