2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kıs gülan sana cok imrenıyorum valla yaa:lepi: neguzel ıkıtane aslan gıbı bebiş tasıyorsun karnında valla senın analıgın bizimkilerden daha yüce bacımma.s.
inan bende cok istedım ıkız anası olim hatta bana kızanlarda oldu delımısin tek cocuga bakmak zor ıkısıne nasıl bakacan dedıler ama ben yınede cok istedım ama olmadı olsun napalım bolesı kısmetmiş
bir formulu varsa banada sole otekıne ıkız yapım barı kıss:roflol::roflol:
ama allah yardımcın olsun oncelıkle cnm ınsallah uslu bebişlerin olur annesii
buarada senınkı aşşagıda olması cok dogal ama benımkı sanki anormal gıbı geldı yawwwkafamçokkarıştı

cnm bide şu takvimine bi el at istersen senin takvim sanki baya geriden geliyor gıbı
yoksa benmi yanılıyorum:uhm:[/QUO

serencim benimkide aşağıda gibi sanırım kafalarından kaynaklanıyor benimkinin başı aşağıda ondan diye düşümnüyorum benimde nefes darlığım olmuyo çok şükür ben hep sol tarafıma yatıyorum genelde telaş etme benceeeee:teselli:

serencimm canım ona bakarsan allahıma çok şükür ben şimdiye kadar hiç nefes problemi yaşamadım inşllah sonuna kadarda yaşamam tatlımm. görenler beni maşallah diyor pek kıpır kıpırsınn çok hareketlisin diyorlar. bebişte aşagıda olmasına ragmen bende senin gibi çok rahatım hatta okullar kapanmadan hamile oldugumu bile unutup koşmaya başlıyordum nerdeyse. :)))

serencim benimkide aşağıda gibi sanırım kafalarından kaynaklanıyor benimkinin başı aşağıda ondan diye düşümnüyorum benimde nefes darlığım olmuyo çok şükür ben hep sol tarafıma yatıyorum genelde telaş etme benceeeee:teselli:

:1hug: saol cnmm bende hep sola yatmakay gayret edıyorum sanırım yaksaştık dıye aşşagıdadır
ama hanı derler ya hamişliğin sonunda gobişin dusmus bugun yarın dogurursun dıye ordan aklıma geldi bide saolsun ruyamda doktorum çeke çeke dogurtuyodu benı bende tık yok ne agrı ne acı zavallı kadın teriçinde kalmıstı sanki o doguruyo:roflol: oyuzden aklıma düştü birden hepinizden önce dogururmusum bıde ayy ne komık olur yaaa:roflol:

aslıcım aynen bende sneın gıbıyım kanım kaynıyor sanki kıpır kıpırım dedıgın gıbı bendede hıc nefes problemı olmadı nerdeyse gobişi unutup kosmaya baslıcam sanki doping yapmıslar bana gibi:lepi: beni goren sen rahat dogum yaparsın dıyo ınsallah hepımız guzel saglıklı ve rahat dogum yaparız:nazar:
valla bende bu hareketlılık varsa ben öle 38-39-40 hafta beklemeyecegime benziyo sırnaşık şey

selam kızlar dün gece bıraktığımdan beri 10 sayfa ilerlemişsiniiiizzz
oku oku bitmedi valla...
Aslıcım nasılsın,herkesin keyifler yerindemi__:CüvCüv:

Ben nefes almakta çok güçlük çekiyorum buraların sıcağında normal insanlar bile
zor nefes alıyor,bazen boğulacak gibi oluyorum...Ayy son 1 ay da sağ salim geçer
inşallah hepimiz için....yerimseniben

:1hug: saol cnmm bende hep sola yatmakay gayret edıyorum sanırım yaksaştık dıye aşşagıdadır
ama hanı derler ya hamişliğin sonunda gobişin dusmus bugun yarın dogurursun dıye ordan aklıma geldi bide saolsun ruyamda doktorum çeke çeke dogurtuyodu benı bende tık yok ne agrı ne acı zavallı kadın teriçinde kalmıstı sanki o doguruyo:roflol: oyuzden aklıma düştü birden hepinizden önce dogururmusum bıde ayy ne komık olur yaaa:roflol:

aslıcım aynen bende sneın gıbıyım kanım kaynıyor sanki kıpır kıpırım dedıgın gıbı bendede hıc nefes problemı olmadı nerdeyse gobişi unutup kosmaya baslıcam sanki doping yapmıslar bana gibi:lepi: beni goren sen rahat dogum yaparsın dıyo ınsallah hepımız guzel saglıklı ve rahat dogum yaparız:nazar:
valla bende bu hareketlılık varsa ben öle 38-39-40 hafta beklemeyecegime benziyo sırnaşık şey

aynen serencim beni görenlerde sen kolay dogum yaparsın diyorlar. serencim resmimi çektim eylül anneleri göbişleri olan bölüme ekledim şekercim bakabilirsin. kızım yaaa senin tlfnunu ne alabilecegiz yani aylardır bizi oyalıyon anacıgımm.

benim göbekte çok hareketli valla utanıyorum karşımda konuşan insanlar farkedecek diye,göbek atıyor gibiyim..beni uykudan uyandıracak şiddette sallıyor minik kızım..ben ayaklarını artık kaburgamın hemen altında hissedebiliyorum,bir de benmki sanırım diz atıyor,çok şiddettli vuruyor eşşek sıpasıı

sl m kızlar ne cok kaynatmışsınız öle oku oku bitiremedim.bu arada yeni topic hayırlı olsun hepimize
papatyam geçmiş olsun cok kötü görünüyo inşalah en kısa sürede iyileşirsin.bende de kasıntı 3-4 gündür var ama benim ki vücüdumun heryerinde elim ayagım kolum kaşınmayan yerim yok.inşallah benim de kötüye gitme<.
bu arada kızlar ben dalinin sıvı deterjanın aldım.kullanan arkadaslar cok memnundu yumusatıcısı da var ama benim aldıgım gün yoktu beklememek için yumoş baby aldım cok güzel kokuyo tavsiye ederim almayan arkadaslara.bebek bezi alan yada almayı düşünenler hangi marka düşünüyosunuz.herkes bişe diyo bu konuda sizin görüşler nasıl

kızlarr birde ben çok tembelleştim sizdede varmı tembellik kocişim aradı evdeyim ama yemek yapasım yok dün o yaptı işten gelince kaç gündür bizim burda bir lokanta var oraya gidip yemek yemek istiyordum dedim bugün oraya gidelimmi adamcagız ne desin tamam gidelim dedi. :CüvCüv::teytey:

aynen serencim beni görenlerde sen kolay dogum yaparsın diyorlar. serencim resmimi çektim eylül anneleri göbişleri olan bölüme ekledim şekercim bakabilirsin. kızım yaaa senin tlfnunu ne alabilecegiz yani aylardır bizi oyalıyon anacıgımm.

:çok üzgünüm: kız nıye oyalım sızı aşkolsun ,kocişin sucu hep benim diilll:kızgın::kızgın::eek:klava:

zaten eve bi cıkim sizleri evime davet edecem valla söz ister dogumdan sonra isterseniz dogumdan önce bununda planını yaptım yanii
cep kullanmıyorum evımdede tlfn yok:çok üzgünüm: ama eşimle anlaşma yaptık eve cıkim ev tlfnuda baglanacak ınternetımde olacak cep tlfnumda olcak :icecream:
işte ozaman rahatlıcaz sööööööözzzzzz

sl m kızlar ne cok kaynatmışsınız öle oku oku bitiremedim.bu arada yeni topic hayırlı olsun hepimize
papatyam geçmiş olsun cok kötü görünüyo inşalah en kısa sürede iyileşirsin.bende de kasıntı 3-4 gündür var ama benim ki vücüdumun heryerinde elim ayagım kolum kaşınmayan yerim yok.inşallah benim de kötüye gitme<.
bu arada kızlar ben dalinin sıvı deterjanın aldım.kullanan arkadaslar cok memnundu yumusatıcısı da var ama benim aldıgım gün yoktu beklememek için yumoş baby aldım cok güzel kokuyo tavsiye ederim almayan arkadaslara.bebek bezi alan yada almayı düşünenler hangi marka düşünüyosunuz.herkes bişe diyo bu konuda sizin görüşler nasıl

canım ben primanın 2 numarasını aldım,3-6 kilo için olanlardan...
bebek deterjanı için de hacı şakir matik sabun tozu aldım,henüz başlamadım ama yıkamaya...Kumralım ismin neydi hatırlayamadım ,senin eşin de askerdi dimi?

:çok üzgünüm: kız nıye oyalım sızı aşkolsun ,kocişin sucu hep benim diilll:kızgın::kızgın::eek:klava:

zaten eve bi cıkim sizleri evime davet edecem valla söz ister dogumdan sonra isterseniz dogumdan önce bununda planını yaptım yanii
cep kullanmıyorum evımdede tlfn yok:çok üzgünüm: ama eşimle anlaşma yaptık eve cıkim ev tlfnuda baglanacak ınternetımde olacak cep tlfnumda olcak :icecream:
işte ozaman rahatlıcaz sööööööözzzzzz

bilemiyorum artık serencimm kızzz şaka yapıyorumm burdaki yazılarını okuyunca seninle diyorum tlfda, yüzyüze tanışmayı çok istiyorumm.

aslıı izledin mi lostu canısıı?
ben 4. sezonun 4. bölümne kadar izledim gerisi var çıktı dediler ama sonra da hevesim geçti zaten...

bebek deterjanı için de hacı şakir matik sabun tozu aldım,henüz başlamadım ama yıkamaya...Kumralım ismin neydi hatırlayamadım ,senin eşin de askerdi dimi?

gül canımm bende eşimle marketteyken eşim baktı baktı ben şunu alalım diyorum o da bir kız büyütmüş yaa o yüzden sen bilmezsin diyor gitti canbebenin yenidogan bezini aldı 2-5 kg yazıyordu ben molfix almayı düşünüyordum. onda göbek oyuntusu varmış. şimdi tekrar kendim markete gittigimde alsam digeri hemen yeni dogdugunda yeter herhalde diye düşünüyorum.gerçi kardeşim başta abla kaliteli birşey alma dedi sonrasında prima yada molfix kullan dedi ama.

bilemiyorum artık serencimm kızzz şaka yapıyorumm burdaki yazılarını okuyunca seninle diyorum tlfda, yüzyüze tanışmayı çok istiyorumm.

inan bende istiyorum aslı valla bak kıs burda arkadastan ote kardeş gıbı olduk nebılım cok seviyorum hepınızı ama işte eişim saolsun tlfnu vermiyooo:çok üzgünüm:
aslında oda haklı bağzı problemler oldu bıgun anlatırım sana o yuzden hakvermıyoda degılım , ama sözüm söz kımse gelmezse kesin seni beklıyorum cnm bürekler acarımsanaaaa misafır ol gel banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey:

kesin ebuşla cansuda gelır eee kambersis dugun olurmu hiç:roflol::roflol:

ya eradan haber varmı (yeniyaşam) kıs napıyo o hiç ugramaz oldu buralara hadı dogurduda bebişle ilgileniyo dıyecem ama onunda dogumuna cok var
neler yapıyo acabaaa:kahve:

seninle ortak yanımız cok gül.bende adanalıyım ama eşimin işi nedeniyle burdayız 3 senedir.evet benim eşimde asker.
adana nasıl sıcaklar cok mu aman dikkat et kendine

ama cnm ben daha yenı 30. haftadayım sizler 34. haftayı bıtırıyorsunuz
biraz garıp degılmı sanki :1shok:
dedıgın gıbı cok agırlık yapıyo kılomda ole cok yok gibi ama nebılım suphelenmeye basladım iicene dun mesela sanki adet sancısı gıbı hafıf hafıf sancılar gırdı anlayamadım ınsallah zamanında gelır gercı ben özledim seni annecim diye diye cocugu erkenden getırecem herhalde :icecream:

canım ben de 31.haftada gittiğimde başı aşağıdaydı ve daha öncesinde zaten ağaşıda hissediyordum....:sm_cool:

gül canımm bende eşimle marketteyken eşim baktı baktı ben şunu alalım diyorum o da bir kız büyütmüş yaa o yüzden sen bilmezsin diyor gitti canbebenin yenidogan bezini aldı 2-5 kg yazıyordu ben molfix almayı düşünüyordum. onda göbek oyuntusu varmış. şimdi tekrar kendim markete gittigimde alsam digeri hemen yeni dogdugunda yeter herhalde diye düşünüyorum.gerçi kardeşim başta abla kaliteli birşey alma dedi sonrasında prima yada molfix kullan dedi ama.

nebilim aslı bende reyonun önünde yarım saat durdum baktım
fiyatlar aşşağı yukarı aynı gibi,aldım gitti,büyük gelirse gider 1 numarasını alırız artık,o paketi de sonra kullanırız..:emir_bebek:

X