2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

derya geçmiş olsun.arkadaşların dediğin gibi stres yaparsan daha kötü etkilenir bebeğin.
yediklerine dikkat et....
bu arada arkadaşlar az önce kapıcımız beni gördü.karnın aşağıya filan inmiş dedi fisfisfisfisfisfis
bakıncada hafif aşağıya inmiş gibi sizlerde durum nasıl??

bende daha tık yok sanırım hala karnım ağzımda geziyorumm:roflol::roflol:

yaaaaaaaaa bi sen sanki sağa sola dönen kızımmmm
ben de doğurmak istiyorum bir yandan da korkarak ...serooo sen daha çalışır raporunu almadın mı bu arada??????

yaaaaaaaaa bi sen sanki sağa sola dönen kızımmmm
ben de doğurmak istiyorum bir yandan da korkarak ...serooo sen daha çalışır raporunu almadın mı bu arada??????

yok kuşum almadım c.tesı kontrolum var doktorum benı hastaneye gonderıp arkadasına rapor aldıracak
4 aylık vızıte kagıdı alıp gıdıyorum bak baska bişey yok dımı onu alıp doktora muayene olacam oda bana rapor verecek dimi kıssss
:uhm:

Sero işi biraktinmi eşini işe göndermeler başlamiş

ne bırakması kızzzz yerıme adam bulamadımkı
grafıker tanıdıgınız varsa yollayın benım yerıme calıssınkaydirigubbakcemile2

kim eşini işe gonderiiiiiikafamçokkarıştı

ne bırakması kızzzz yerıme adam bulamadımkı
grafıker tanıdıgınız varsa yollayın benım yerıme calıssınkaydirigubbakcemile2

kim eşini işe gonderiiiiiikafamçokkarıştı

HE KIZZZ YANLIŞ ANLAMIŞIM NE İŞİ NE EŞİİİİİİİİİİİ:1shok:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

HE KIZZZ YANLIŞ ANLAMIŞIM NE İŞİ NE EŞİİİİİİİİİİİ:1shok:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

:mymeka::mymeka: doğru oku şaşkınnnn

ebruuuuuuuuuuuuuu soru sordummm cvp yazsana kısss
ee sen napiinnn ayten nasıl geçiii hamişlik
yaww buarada cansu nerelerdeeeee odamı dogrii yoksammmmkaydirigubbakcemile2

:mymeka::mymeka: doğru oku şaşkınnnn

ebruuuuuuuuuuuuuu soru sordummm cvp yazsana kısss
ee sen napiinnn ayten nasıl geçiii hamişlik
yaww buarada cansu nerelerdeeeee odamı dogrii yoksammmmkaydirigubbakcemile2

BENDE HALA ÇALIŞIYORUM CANIM HAMİŞLİK ALLAHA ŞÜKÜR YUVARLANIP GİDİYORUZ. SEN 4 AYLIK ZİTE KAĞIDINI ALIP GİT YETERLİİİ

Ben geldim........ Yawww çok sıcakkk kızlarrrr
şyle üfül üfül bir yolculuk yapabilsek ne güzel olurdu hihoyyyt

delikız gözün aydın ALLAH analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inş. darısı başımıza.

Ben geldim........ Yawww çok sıcakkk kızlarrrr
şyle üfül üfül bir yolculuk yapabilsek ne güzel olurdu hihoyyyt

uujjgeldiiinnnnn bacımmmmmm:teytey::teytey: bende seni soruyodum yoksun dogurmayamı gittin diyeeeehihoyyyt

sıcak hemde cookk sıcak aksamları yatamıyorum sıcaktan nefes alamıyorumm allahım yardım etsın bızlere yaaa

naptın bıtırdınmı boranın hazırlıklarınıkaydirigubbakcemile2gamyoncuiremsu

:1shok: :1shok: Kizlaaaarrr..bugun birde EKIM bebegi dogmusss :1shok: aman allahim vakit yaklasiyor gibi geliyor ,onuda allah anali babali ,saglikla buyutsun insallah ,bakin burda http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=206142

ustelik listelerine baktim normalde 29 ekimde dogmasi bekleniyormus,allahim bir an once bebegine saglik kuvvet versin insallah..annesiyle saglikla evine donsun.

Son düzenleme:

Bitti canım Allaha şükür.. Çantamız kaldı bir tek. içine ne koyacaksam hepsi de hazır bavulun yanında duruyor.. ama bir türlü elim el verip çantaya yerleştiremiyorum.. Sanki yerleşince benim sıpagamyoncuiremsu hadi geliyorum diycekmiş gibi geliyor....

Sen neler yaptın?? Başka hiç resim gelmedi sendenn...

YAA 2,5 AY ÖNCEDEN DOĞMUŞŞ ALLAHIM İNAŞŞALH BEBİŞ SAĞLIĞINA BİR AN ÖNCE KAVUŞUR KAÇ KİLO DOĞDU ACABA DURUMU NASIL ACABAa.s. ALLAH HAYIRLI DOĞUMLAR VRESİN İNAŞŞALLAHHHH NEREDEYSE 6,5 AYLIK DOĞMUŞ KUZUM BENİM

Allahımm çok büyüksün...
Sağlıkla Analı babalı büyüsün inşalalhhh.... Çabucak da kendini toparlasın da anneciğinin kokusuna kavuşsun inşallahhh küçük bebiş...

ay inşallah bebiş de iyi olur işyerimden birisinin ablası da doğum yaptı 1050 gr.doğdu ama inşallah o da sorunsuz olur...

neguzel sen herseyı hazırlamıssın valla bı canta kalmıs baksana
ben daha herseyı hazırlayamadımki gecelıkte alamadım hastane cantasıda alamadım
bebegınde eksıklerı var yıne inan yorgunluktan hıc bısey yapamıyorum eskı hızım kalmadı evımı bıle toparlayamıyorum sınırlerım bozuluyo habıre aglıyorum ben bole degıldım noluyo bana anlamıyorum valla yaa

yenı bişey olsa koyacaktımda nasıl en son gorduysenız onlar var annemlerde yeter alma dedı hedıye cok gelır dıyo nebılım bana eksık gıbı gelıyo bez almam gerek bıde hastane ıcın canta gecelık ve bezler falan onları tamamlasaydım ii olacaktı ama kendımı toparlayamıyorumkı onları toparlimm:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…