2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhaba arkadaşlar 37 haftalık hamileyim emirhanım olacak allahın ıznıyle ya bu zamana kadar zekai tahire muayaneye gıdıyordum ve orda dogum yapmayı dusunuyordum ama bu olaylardan sonra esımde bende tırstık bıraz ve ıstemıyoruz artık etlik lokman hekım hastanesını cok ovduler sızce nasıl

hihoyyytherkese merhaba arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir doğuran var mı bilmiyorum ama 10 ağustosta sabah saat sekizde uyanır uyanmaz suyum geldi ve oğlum onur dünyaya geldi darısı sizlerin başınıza kızlar şuan eve geldim biraz yorgunum.....

AAAA çok sevindim canım sen zaten 38 haftalık görünüyorsun ağustos annesi mi sayılıyordun normalde?

Hayırlı olsun güle güle büyük evladını :teytey::teytey:

:nazar::nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar 37 haftalık hamileyim emirhanım olacak allahın ıznıyle ya bu zamana kadar zekai tahire muayaneye gıdıyordum ve orda dogum yapmayı dusunuyordum ama bu olaylardan sonra esımde bende tırstık bıraz ve ıstemıyoruz artık etlik lokman hekım hastanesını cok ovduler sızce nasıl

aman uzak durun o hastaneden virüs varmış ya hala düzelmemiş olabilir riske girmeyin bencede sağlıcakla kucakla bebişini

kübra geçmiş olsun , Allah korumuş canım yaa düşmüşsün birşey olmamış ya sana ve bebişine ..
utanma sen, bizim gibi hamile bayanlara ve hastalara , yaşlılara yer vermeyenler utansın..

SWEET CURSE...............HALİME .............1981.............1 Eylül ERKEK......................EMİR
TUSEMG........................................... . .........................1 Eylül ERKEK
NAZLIBEBİSİM.................BURCU...............1 989..... . .....1 Eylül ERKEK
ASLİİİ .............................ASLI ...................1976.............2 Eylül ERKEK .....................OZAN EGE
KIVIRCIKSELMA..............SELMA.................. ..................2 Eylül ERKEK......................YİĞİTER
MAVİLİ_06 ......................EMEL................ 1981.............2 Eylül ERKEK........................MERT
GÜLDENM ......................GÜLDEN............1980...... ........3 Eylül ERKEK......................ARİF ATA
B.TUGAN .................................................. ..............3 Eylül ERKEK
CYILDIZ........................................... ..........................3 Eylül ERKEK......................ERKAN YİĞİT
ÇİKOLATAPRENSES.......MELİKE..............1985.... ..........3 Eylül KIZ
DERYA ..........................DERYA ..............1979..............5 Eylül KIZ.......................... .DURU
SARIKANARYA ..............ELİF...................1978......... .....5 Eylül KIZ............................NAZ
ERVA007........................BİRSEN............. .1987..............6 Eylül ERKEK.....................BERAT KAAN
VİLDANNNN....................................... .. ........................7 Eylül ERKEK.............. ......KAAN
AYTEGE.........................AYTEN.............. .1975..............8 Eylül ERKEK.....................EGE
MAVİDENİZ06....................................... ....1982..............8 Eylül KIZ............................HÜMEYRA
İLKNURTANOĞLU ---------İLKNUR----------------1981--------------8 EYLÜL - ERKEK--------------EMİRHAN
EYLÜL_ANNESİ .............................................. .........10 Eylül KIZ..................... ....BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. ..................11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES .......................MÜJDE ...............1983 .............11 Eylül KIZ........................ SERRA
KUMRALIM.......... .........ZELİHA................1983 .............12 Eylül ERKEK...................İBRAHİM ARAS
YENİYAŞAM................. ESRA .................1981 .............12 Eylül ERKEK...................YAĞIZ
BİRES ..........................ESRA..................19 79...............13 Eylül KIZ
BASKETCHİ....................................... .. ........................13 Eylül KIZ .........................MELİSA
DELİKIZ.........................FATMA............. ...1983.............. 14 Eylül ERKEK...................ONUR :nazar::nazar::nazar::nazar:
SEL-İNN...................... .MEHTAP............. 1980.............. 15 Eylül ERKEK
GULAN06......................................... .. .....1978...............15 Eylül ERKEK ERKEK(ikiz)..BUĞRAHAN-YUNUS EMRE
SEKRETERYA...............AYŞEGÜL............1985.. ........ .. .15 Eylül ERKEK...................EGE
TANGOO.......................................... .. .....1986...............15 Eylül ERKEK
CADI52.......................................... .. ..............................15 Eylül KIZ
Xkimyagerx ...............................................198 3...............16 Eylül KIZ
DİSİMERO......................DİDEM............ .. .1979...............17Eylül ERKEK
MOMMY ........................GÜL............ ........1981...............17 Eylül KIZ.........................AYÇA
NUNUU...........................NURAY............. ...1981...............17Eylül KIZ.........................DURU
BİTLİPİYADE..................................... .. ...........................17Eylül ERKEK
BRİDE ................ ..........SEDA..................1980.............. ..19 Eylül KIZ.........................NAZLI
6128.................. ............HATİCE...............1981............. ...19 Eylül KIZ
ARİZONİ..........................ELİF......... .. ..............................19 Eylül ERKEK..................EFE
SUZİ............................................ .. .................................19 Eylül CİNSİYET
MUKORA1.......................BURCU..............1 980.................19 Eylül KIZ........................DİLARA
CÜVCÜV.......................ÖZGÜN...............1 980......... .. ....20 Eylül ERKEK
ÖZNUR83 .......................ÖZNUR...............1983... ..............20 Eylül KIZ........................EYLÜL
TRUEBLUE......................NESLİHAN....... .1982. ................20 Eylül KIZ.......................ZEYNEP BERRA
UĞURKUŞU.......................................... ....1981..................20 Eylül KIZ.......................GÖNÜL
HİLARYA........... .............CANSU..............1982.............. ... 21 Eylül ERKEK.................BORA
MİNİKANNİŞ ...................MERVE..............1983........ ......... 21 Eylül KIZ.......................BÜŞRA
WİSKİ.................. ..........EBRU ................1979................. 21 Eylül KIZ........................NAZ
YAGMUR25.......................................... .... .. .....................21 Eylül ERKEK
EMNSRK........................EMİNE............... .1981..................21 Eylül KIZ........................SENA
BETULYGT.....................BETÜL................ 1987................. 21 Eylül ERKEK..................EMRE
İZMİRGÜZELİ22...............ÜMRAN..............198 6..................22 Eylül KIZ.........................CEREN
RELAX............................................. .. .. ...1975..................22 Eylül ERKEK..................MUSTAFA KEMAL
"NAZ"......................................... .. .. ................................22 Eylül ERKEK....................EFECAN
FREKANS........................................... ....... .. ................ 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM.........................NAİME ...............1980................ 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ...................KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
MDM34 .................................................. .......... ...........23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN ............AYŞENUR...........1985 ................23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ...............ELİF....................1981.... ............24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... ........SELMA................1977............... .24 Eylül KIZ- ........................ŞEVVAL
ALİN .............................EMEL................. .1981............... .24 Eylül ERKEK..................YARKIN
HETCİK83......................HATİCE.............. ..1983........ .. ....24 Eylül KIZ......................DİLA
RABİYASIN................... RABİA ........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ..................HİCRAN ..............1975 ................25 Eylül KIZ]....................CEYLİN
DUYGU1912..................DUYGU................19 80. .. ............25 Eylül ERKEK......................EGE
NURDAN52...................NURDAN..............198 2................25Eylül ERKEK.......................EMİR ALPANESSA ......................SADİYE................1984.. ........ ......26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .................GOZDE.................1981....... ......... 26 Eylül ERKEK ..................DENİZ
DREAM81.................... GÜLŞAH.............. 1981 ................27 Eylül ERKEK ...................MERT EFE
SABIRLI MELO..............MELTEM..............1979........ ..........27 Eylül KIZ..........................ZEYNEP
ANADOLUKIZI..................................... .. ...........................27 Eylül KIZ
ANGELAY ....................ÖZLEM ................1978 .................28 Eylül ERKEK
AMONRA......................KÜBRA ................1982................. 28 Eylül ERKEK----------------BURAK
SEDA67............................................ ........ .. .................... 28 Eylül KIZ
SEREN ........................SEREN ................1983..................29 Eylül ERKEK....................EGE
HANİFEE......................HANİFE............... ..1982 .................29 Eylül ERKEK
ARZUERCAN......................................... .............................29 Eylül ERKEK....................EMİRHAN
FATİHDERYA................DERYA.................19 82..................29 Eylül ERKEK.......................DENİZ
KARÇİÇEK....................SALİHA................ .1984.................29 Eylül ERKEK........................BUĞRA EFE
MEHTAPELİF................ELİF.................... .1978 .................30 Eylül ERKEK....................TANER
NİLDAN.......................................... .. ................................30 Eylül CİNSİYET
MÜREKKEPBALIĞI.................................... ........ .. .............30 Eylül ERKEK
MUSCAN24...................CANAN.................1 978.. .. ............30 Eylül ERKEK

KÜÇÜK BALIK... ...........BERİL.................. 1982
AİŞE ............................AYŞE.................. 1988

Son düzenleme:
Takvimi 38 haftalık gösteriyorda... :sm_confused: :uhm:
14 eylülse 38 haftalık olamaz ki..Neyse kavuşmuş ya bebeğine en önemlisi bu...:nazar::nazar::nazar:

Teşekkür ederim kızlar.Çok anlayışsız insanlar var bir görseniz.Geçen gün yine tramvaya bindim kimse yer vermiyo bayanın birisi bi bağırdı hamile bayan var yer verirmisiniz diye 4 kişi hemen dikildi ayağa yer vermek için hayır anlamıyorum hepside erkek yani.Ohhh dedim ne güzel oldu valla içimden napim ya hakediyolar dimi ama

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ,
sabah uyandım eşimi işe gönderdim lavaboya girmiştim peçeteye nişanım geldi biraz da kan vardı zaten çatı muayenesi olduğumdan beri çok az kan geliyordu peçeteye ben hemen olmaz diye tekrar yattım çünkü doktor daha 10 gün var demişti ama uyuyamadım kalktım kalkar kalkmaz suyum geldi sanki tuvaletimi yaptığımı sandım tekrar tuvalete gittim sürekli akıyordu annemi aradım hemen sordum su böyle mi geliyor diye o da evet doğum başlamış hemen eşini ara gidin hastaneye dedi eşim gelene kadar kaynvalidemlerle gittik bu arada bir yandan suyum geliyor bir yandan çantadaki eksikleri tamamlıyordum neyse hastaneye gittik saat 9da ordaydık akşam saat 21:30 a kadar sancı çektim ama 2 cm açılmam oldu daha fazla olmadı ben de artık dayanamadım eşime söyledim doktorla konuştu sezeryana alalım dedi bu arada o saate kadar suyum hala akmaya deval ediyordu saat 22:00 da ameliyata girdim 22:30 gibi çıktım sanırım çıkınca hemen ayıldım ama gözlerimi açamadım hemen, eşimin annemin seslerini duyuyordum hemen sağlıklı olup olmadığını sordum sağlıklı olduğunu öğrendim 2 kilo 900 gr dünyaya geldi bebeğim biraz gözlerimi açabilince hemen görmek istedim annem gösterdi dünyalar tatlısıydı ya tarif edilmez bir duygu, sonra hemşire geldi biraz emzirmeye çalıştık ama bebeğim ağzını açamıyordu göğsümü hiç tutmadı ve ağlamıyordu hemşire hanım ağlatmaya çalıştı ama nafile uyuklayıp duruyordu hemen çocuk doktoruna götürdüler;
bebeğim midesini üşütmüş ısınması gerekiyormuş küveze aldılar işte bu kadar görebildim bebeğimi arkadaşlar hala küvezde 2 gündür daha 3 veya 4 gün kalır dedi doktor Allah sizlere de bugünleri göstersin kolay doğumlar nasip etsin inşallah....

sabah uyandım eşimi işe gönderdim lavaboya girmiştim peçeteye nişanım geldi biraz da kan vardı zaten çatı muayenesi olduğumdan beri çok az kan geliyordu peçeteye ben hemen olmaz diye tekrar yattım çünkü doktor daha 10 gün var demişti ama uyuyamadım kalktım kalkar kalkmaz suyum geldi sanki tuvaletimi yaptığımı sandım tekrar tuvalete gittim sürekli akıyordu annemi aradım hemen sordum su böyle mi geliyor diye o da evet doğum başlamış hemen eşini ara gidin hastaneye dedi eşim gelene kadar kaynvalidemlerle gittik bu arada bir yandan suyum geliyor bir yandan çantadaki eksikleri tamamlıyordum neyse hastaneye gittik saat 9da ordaydık akşam saat 21:30 a kadar sancı çektim ama 2 cm açılmam oldu daha fazla olmadı ben de artık dayanamadım eşime söyledim doktorla konuştu sezeryana alalım dedi bu arada o saate kadar suyum hala akmaya deval ediyordu saat 22:00 da ameliyata girdim 22:30 gibi çıktım sanırım çıkınca hemen ayıldım ama gözlerimi açamadım hemen, eşimin annemin seslerini duyuyordum hemen sağlıklı olup olmadığını sordum sağlıklı olduğunu öğrendim 2 kilo 900 gr dünyaya geldi bebeğim biraz gözlerimi açabilince hemen görmek istedim annem gösterdi dünyalar tatlısıydı ya tarif edilmez bir duygu, sonra hemşire geldi biraz emzirmeye çalıştık ama bebeğim ağzını açamıyordu göğsümü hiç tutmadı ve ağlamıyordu hemşire hanım ağlatmaya çalıştı ama nafile uyuklayıp duruyordu hemen çocuk doktoruna götürdüler;
bebeğim midesini üşütmüş ısınması gerekiyormuş küveze aldılar işte bu kadar görebildim bebeğimi arkadaşlar hala küvezde 2 gündür daha 3 veya 4 gün kalır dedi doktor Allah sizlere de bugünleri göstersin kolay doğumlar nasip etsin inşallah....

CANIM YAAA çok geçmiş olsun allah kavuştursun bebişine inşallah hemen iyileşir oğluşunn Şeniz

takvimi 38 haftalık gösteriyorda... :sm_confused: :uhm:
14 eylülse 38 haftalık olamaz ki..neyse kavuşmuş ya bebeğine en önemlisi bu...:nazar::nazar::nazar:

bende farkettim ama galiba takvim yanliş yada bilemiyorum dediğin gibi bebiş sağlikli olsun eve sağlicakla gelsinde allah yardimcilari olsun

bebeğim midesini üşütmüş ısınması gerekiyormuş küveze aldılar işte bu kadar görebildim bebeğimi arkadaşlar hala küvezde 2 gündür daha 3 veya 4 gün kalır dedi doktor Allah
sizlere de bugünleri göstersin kolay doğumlar nasip etsin inşallah....

canım sağ salim kavuştunuz ya ne mutlu size..:nazar: :nazar: darısı başımıza..hepimize kolay doğumlar nasip etsin Allah..
bebeğin de küvezden çıkar, evine getirirsiniz en yakın zamanda inşAllah fatmacım..
çok duygulandım ben yaa.. :çok üzgünüm: sen nasılsın ağrıların geçti mi canım ? :1hug:

ben yine su gibi terledim kızlarrr duş alayım accıkta uzanayım sandalye tepesinde kuruttum gene çocuğuu dinlenelim accık size iyi muhabbetlerrrrrrrrrrrrrr

fatmacımmm allah onurunuzu size bağışlasın maşallah ilk bebişimize ...
gözünüz aydın senin ve tüm ailenin ne diyelim okuyunca çok heyecanlandım..demek ki artık her an hepimiz yaşayabiliriz bunu diye düşündüm...
en kısa zamanda gelir ve sağlıkla büyütürsün oğluşunu..
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bende farkettim ama galiba takvim yanliş yada bilemiyorum dediğin gibi bebiş sağlikli olsun eve sağlicakla gelsinde allah yardimcilari olsun

kızlar bebek düşünmediğimiz son adet tarihimi takip etmiyordum ben o yüzden tam bilmiyoruz ne kadarlık olduğunu bebişimin doktora ilk gittiğimizde o tarihi verdiler ama sonradan değişti en son gittiğimizde ultrasona göre 38. haftaya girmiş demişti doktor

Fatmacım şimdi açtım ve şok oldum resmen ne güzel ya bebeğini kollarına almışsın inşallah yakında tümden yanında olur Allah ım sağlık şifa versin inşallah çok sevindim inanki umarım hepimizde sen gibi bebişlerimizi sağlıklı dünyaya getiririz,inşallah Allah ım analı babalı büyümesini nasip etsin çok sevindim gözün aydın canıma.s.

X