2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım eltimin doktoru 7.aya kadar kız dedi 7.ayda kontrolde erkek bu dedii doğdu nihayet ilk sorduğumuz şey cinsiyetiydi zaten inanması zor oldu tabiiisırnaşık şey:roflol:

hicran gunaydin canim..eltin 7.aya kadar o 3 yada 4 boyutlu ultrosanlara girmismiydi ,yani yuzde yuz kiz mi diyorlardi ..benimde ayin 26 sinda belli olucak ,7 ay erkek dediler ,son kontrolde kiz ...simdi yine detayli bakicaklar ,aynen isterse kesin kiz gorsunler yinede inanamiyor insan ..bende aynen dogunca ilk cinsiyetini sorucam şutarafagitti

arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum ben balık yıyemıyorum 2 haftadır ıyıce sogudum omega 3 ıstıyecegım doktordan..kullanan varmı?ısmı nedır?ve hergunmu ıcılıyor bu hap?

ben 3 aylıkken tiksinmiştim ogün bugün hiç ağzıma sürmedim doktorumda sorun değil onun yerini tutacak şeyler yiyorsundur dedi vermedi vitamin falan ceviz yiyorum hergün 3 tane kabuklusundan aldım ondan yiyorum oda aynı işlevi görüyormuş hemen hemen

Günaydın arkadaşlar nasılsınız?
Deryacım sen içini ferah tut.Eminim ki kötü bişey yoktur cnm üzülme.Benimde ayaklarım çok şişiyo acaba bendede mi ödem varya.Geçen gün bende sağlık ocağına gittim tansiyonumu ölçtü yüksek biraz dedi ama ben kafaya takmıyom.İnşallah bebişini zamanında kucağına alırsın cnm üzülme öptm

benim ayaklarımı görseniz korkarsınız valla 37 numara ayakkabı giyerken şimdi 40 numara terlikle dolaşıyorum onlar bile dar gelmeye başladı ellerim de şişiyor öellikle sabahları ellerimi kapatamıyorum ama tansiyonum normal günde 3 defa ölçüyorum her ay kontrolde de idrara bakıyor doktor korkmayın kotrollerinizi yapın şişlikler normal yaniii

bende sımdı doktorumu aradım marinecap içebilirsin dedı..cevız bende yıyorum ama cevız kısmen tutuyormus yerını..1 haftadır onuda yemıyorum:bbo:

cyıldız;bu marınecap saglık ocagından yazdırılıyormu?bırde agıza balık kokusu gelıyormu?

arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum ben balık yıyemıyorum 2 haftadır ıyıce sogudum omega 3 ıstıyecegım doktordan..kullanan varmı?ısmı nedır?ve hergunmu ıcılıyor bu hap?

herkese günaydın
duygu bende hiç balık et tavuk yemiyorumm yediğim zaman çıkartıyorum
dr. yumurta haftada 3 kere yesen yeterli dedi ve banada vermedi..
sadece elevit kullanıyoru birde demir hapı

hicran gunaydin canim..eltin 7.aya kadar o 3 yada 4 boyutlu ultrosanlara girmismiydi ,yani yuzde yuz kiz mi diyorlardi ..benimde ayin 26 sinda belli olucak ,7 ay erkek dediler ,son kontrolde kiz ...simdi yine detayli bakicaklar ,aynen isterse kesin kiz gorsunler yinede inanamiyor insan ..bende aynen dogunca ilk cinsiyetini sorucam şutarafagitti

ikili testi yapmıştı ama renliye girmedi ama rizede yaşıyor orda gerçi fazla imkan yok belki ondandır dicem ama anlayan doktor anlıyor

herkese günaydın
duygu bende hiç balık et tavuk yemiyorumm yediğim zaman çıkartıyorum
dr. yumurta haftada 3 kere yesen yeterli dedi ve banada vermedi..
sadece elevit kullanıyoru birde demir hapı

canım bende kalsıyum magnezyum bırde demır hapı ıcıyorum aslında bır tane daha ıcmek işkence gıbı en ıyısı ben cevız yıyımyerimseniben

hihoyyytherkese merhaba arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir doğuran var mı bilmiyorum ama 10 ağustosta sabah saat sekizde uyanır uyanmaz suyum geldi ve oğlum onur dünyaya geldi darısı sizlerin başınıza kızlar şuan eve geldim biraz yorgunum.....

hihoyyytherkese merhaba arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir doğuran var mı bilmiyorum ama 10 ağustosta sabah saat sekizde uyanır uyanmaz suyum geldi ve oğlum onur dünyaya geldi darısı sizlerin başınıza kızlar şuan eve geldim biraz yorgunum.....

ne diyorsun senn nezamn oldu bu aman allahım gözün aydın canım nasılsın iyimisiniz

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
tebrıklerrrrrrrrrrrr allah analı babalı buyutsun canım benım:nazar::nazar:
anlatsana bıze bırazzz ayy cok heyecanlandım sımdıııı:asigim:

Allah analı babalı büyütsün.bir ömür boyu sağlıklı olur inşallah:nazar::nazar:
.darısı bizlerin başınaa:Saruboceq:

gözünaydın.allah analı babalı büyütsün

sositososito

nasıl oldu doğum normalmi oldu canım sağlığınız yerindedir inşallah ayy ilk bebiş senden geldiii deseneeŞenizhihoyyyt:teytey::nazar: sağlıcakla büyüt bebişini .boy pos nasıl bari

resimmmmmmmmmmmm resimmmmmmmmmmmmmmmmmmm resimmmmmmmmmmmmmmmmmm resim isterizzzzzzzzzzzzzzzzzzz

AAAA :1shok::1shok:
Maşalahh canım.. Umarım ikinizde iyisinizdir.... iyi dinlenin...
gözünaydın..... İlk Bebişimiz geldi.. gamyoncuiremsu:teytey::teytey:
Darısı bizlerin başına inşallahhhh

benim ayaklarımı görseniz korkarsınız valla 37 numara ayakkabı giyerken şimdi 40 numara terlikle dolaşıyorum onlar bile dar gelmeye başladı ellerim de şişiyor öellikle sabahları ellerimi kapatamıyorum ama tansiyonum normal günde 3 defa ölçüyorum her ay kontrolde de idrara bakıyor doktor korkmayın kotrollerinizi yapın şişlikler normal yaniii

Bende öyle cnm sabahları tay tay duruyorum ayaklarımın üstünde.Zor kalkıyorum inanki sabahta otobüsteyken dengemi kaybettim düştüm.Sağolsun çok yardımcı oldular ama çok utandım ya ilk kez böyle bişey başıma geliyo ağlıycaktım nerdeysesenağlama

Fatmacım canım tebrik ederim ne güzel yaa sağlıkla kurtuldunuz maşaAllah onur bebişe..darısı başımıza .. yatağını herşeyini hazırladın geliverdi yaramaz..ayy çok heyecanlandım ben bile burada yaa..iyi olmanıza sevindim canım...Allah sağlıklı mutlu uzun ömürlü hayırlı evlat olmasını nasip etsin..onurunuzu size bağışlasın...

herkese merhaba....

hicran bebiş resimleri diye topik açmış bilee :)))

Ayyyyyyyyyy cnm ne güzel ya allah analı babalı büyütsün inşallah.Kız bekliyomuydun kaç günün vardı senin günündemi oldu.Bak nasıl heyecanlandım şimdi.BEn hala çalışıp dururum valla iş yerinde doğurcam bena.s.

bende öyle cnm sabahları tay tay duruyorum ayaklarımın üstünde.zor kalkıyorum inanki sabahta otobüsteyken dengemi kaybettim düştüm.sağolsun çok yardımcı oldular ama çok utandım ya ilk kez böyle bişey başıma geliyo ağlıycaktım nerdeysesenağlama

ay canim geçmişolsun aman dikkat et şu otobüslerde de yer vermiyorlar bazen angut angut yüzüne bakip yüz çeviriyorlar yer vereceklerine yayildikça yayiliyorlar gicik oluyorum bende

X