2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

sagol canım sen de güle güle giy..evet birisi uzun kollu hem geceliği hem sabahlığı..onun kumaşı da daha kalın gibi..belki ağustos sonu eylül başı gibi hava daha sıcak olursa diye birini de ince alayım dedim.. ama kalın olanın sabahlığını giyerim üşürsem de kaydirigubbakcemile3
afiyet şeker olsun yediklerin bebişine yarasın bebişinin yanakları tombiş tombiş olsun :CüvCüv: yaa ben de acıktım ama sular akmıyoo kalkıp hiç birşey yapamadım o yüzden içimden gelmedi kaydirigubbakcemile2

Ay canım ya sularmı akmıyo valla çok nefret ediyorum sular akmayınca Allah ım susuz bırakmasın,aç bırakma kız bebişini atıştırsaydın bişeyler ben öğlenleride mutlaka yemeye çalışıyorum zaten sırf bebiş için,perşembede dr.a gidicem ya korkuyorum tartılmaktan evde tartıldım 1 kilo almışım görünüyo şimdilik ama dr.un orda sanki hep fazla çıkıyorum sinir oluyorum orda tartılmaya ona nesiyse benim kilomdan tartmasa olmaz sankicokacimcoook Canım doğru düşünmüşsün havalara göre almakla bi kalın bi ince duruma göre giyersin inşallah:CüvCüv:

amin canım susuzluk çok kötü gerçekten..ben de atıştırdım azıcık da ..yemek ısıtıp salata yapıp yiyemedim.. kaydirigubbakcemile3
ben de yarın gidiyorum dr.a geçen hafta gitmem gerekiyodu dr.la uygun gün ayarlayamamıştım..bakalım kaç kg olmuş bizim bebişler .. ben dr.a gitmeden önce, fazla yemek yemiyorum yersem iki kilo fazla çıkıyo kilom.. kızıyo o zaman da kaydirigubbakcemile3 ben de bu ay 1 kilo almış görünüyorum bakalım dr.da kilom ne çıkacak naniknanik

Ay canım ya kıyamam tüh keşke ben olsaydım beraber ziyafet çekerdik vallacokacimcoookYarınmı gidiyosun dr.a ne güzel 2 gün arayla gidicez o zaman kilo almıştır kızın kocaman olmuştur belkide dönmüştür bile olur ya,bende merak ediyorum 1 ay oldu bende gitmeyeli çok özledim valla,haklısın canım bende o gün pek bişey yemeyi düşünmüyorum sabah tartılınca 1 kilo almış görünüyorum tabi yemek yiyince dengeler değişiyo inşallah fazla çıkmaz sonra benimde moralim bozuluyo çünkü:1no2:Bide hazırlıklı gideyim diyorum bellimi olur bide derse çatı muayenesi filan yapayım diye bence sende hazırlıklı git canım bide benim dr.erkek

evet canım ne güzel olurdu yakın olsak yemeğe çaya gelir giderdik birbirimize :teytey:

amin ağzından bal damlıyo valla canım inşAllah dönmüş olsun gerçi hala kafasını yukarıda gibi hissediyorum ama yanılıyorumdur inşAllah...

hazırlıklı gitmek en güzeli haklısın.. şu son haftalarda her an yapabilirler çatı muayenesini..benim dr da erkek ayy yarın yapmaz inşAllah ben korkarım yaa senağlama

tabii canım yaa kiloları tok karnımıza tartıp bakıyor sonra bi de kızıyo dr.lar kaydirigubbakcemile3 halbuki aç karnına tartsalar görecekler ne kadar az kilo aldığımızı kaydirigubbakcemile3 ama yine de en az iki kilo fark ettiriyo gerçekten canım ..

slm kızlar ben geldım...
ağdaya gıttım öldüm öldüm dirildimkafamçokkarıştı
offf yaaa bır yandanda korktum kendımı sıkmaktan bırsey olcak dıye neysekı sagsalım geldım eve:)
bır daha doguma yakın yaptırcam ınsallah o daha zor olur herhalde:uhm:

gülcüm göbişini gördum cok guzel cıkmıs masallah masallah:))

oh ne güzel kurtulmuşsun.
ya ablam emla krem kullanıyor duymuşsunuzdur belki?
!! acaba bende kullansam sakıncası olur mu?

selam kızlarrr.bebişlere de muucckk! öpücükler

doktora gittim bugün.çok mutluuum.
oğluşum tamı tamına 2.467 kg olmuşşş
normal olması bana yetiyo,vurunduğum iğnelerin faydasını görmek beni sevindiriyo.analık böyle bişeymiş demekki.a.s
artık 15 te bir nst ye gircem.alttan muayene edecekmiş..
ben normalden korkuyorum sezeryan düşünüyorum.ama doktorum %80 normal doğurabilirsin dedi.%20 sezeryan ihtimali de herkeste olurmuş.
oğlumda dönüp doğum pozisyonu almış. bakalım hayırlısı..

bu arada kızlar kim doğurmuş ya tam okuyamadım sositososito bizden biri mi :1shok:

maşallah canıminşallah hep böyle devam eder takviminde ne kadar hftalıksın gözükmüyor?

a.s.iyi akşamlar kıslarr 1 haftadır yazamıyorm sorun vardı nasılsınız?
bugün benimde doğum günüm kıslarr doğum günüm bebeğimizin odasını hazırlamakla geçti valla
gülden seninde kutlarım doğum gününü....a.s:1hug:.

Doğum günün kutlu olsun canım bebişin ve eşinle birlikte bi ömür boyu mutlu olmanı dilerim bak ne güzel bebeğinizin odasını yerleştirmişsin bundan güzel doğum günümü olur tekrardan nice yıllara canım...

Mervecim ya aniden bi işim çıktı çıkmak zorunda kalmıştım,korkma canım ben o muayenelerden çok oldum daha öncesinde ve hepside erkekti gittiğim dr.ların yarın inşallah güzel haberlerle gelirsin tatlım,dr.a gitmeden öncede en iyisi fazla yemeyelim ikimizde inşallah az çıkar kilolar senide bebişide çok öperima.s.

canım eltimin doktoru 7.aya kadar kız dedi 7.ayda kontrolde erkek bu dedii doğdu nihayet ilk sorduğumuz şey cinsiyetiydi zaten inanması zor oldu tabiiisırnaşık şey:roflol:

Doğum Günün Kutlu Olsun...
Eşin ve bebişinle nice senelere a.s.a.s.
güldencim aynen senin içinde geçerli dileklerim canım

Son düzenleyen: Moderatör:

Son düzenleme:
Güldeen,Karçiçek
Doğum günleriniz kutlu olsun...
Seneye bebişlerinizle kutlarsınız artık inşallah
Hediye alırlar anneye..gamyoncuiremsu

teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5evet aslında engüzel doğum günümü kutluyorm bebişimle beraber ilk doğum günüm...seninde bebişinle beraber güzel günler dilerim saol tekrar cnma.s.Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…