2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kıslarrrr ii akşamlar bizimde bugün evlilik yıldönümümüz 6.senemiz bitti seneye inşallah bebişimizle kutllucazzz....bugün kızımın odası geldi ayyy çook güzel oldu yaaa...

selam hanımlar doğum gününüz kutlu olsun bende bugün gittim dr. bebişim 2900 gr olmuş maaşallah ağustos sonuna kadar gelmene gerek yok dedi dr. ağustos sonunda haftalık nst gireceksin dedi. gelişimi çok iyiymiş bebişimin biraz suyumuz azmış fazla su iç dedi.

iyi geceler hamişler............
nasılsınız pek giremiyorum sıcaktan bunaldım felaket sıcak var yhada bana öyle geliyor.............

Güldeen,Karçiçek
Doğum günleriniz kutlu olsun...
Seneye bebişlerinizle kutlarsınız artık inşallah
Hediye alırlar anneye..gamyoncuiremsu

gülden ve karçiçek doğumgünleriniz kutlu olsun :teytey:
allah yeni yaşınızda ne muradınız varsa versin inşallahhh

Selam arkadaşlar doğum günü ve evlilik yıldönümlerinizi kutluyor nice güzel yıllar diliyorum....Bebek odalarınızdan bahsetmişsiniz keşke resimlerini koysaydınız bizlerde fikir edinmiş olurduk....Herkese .hayırlı hamilelikler ve doğumlar............

Maşallah canım
yarın da ben gidicem doktora,inşallah böyle güzel haberlerle gelirim ben de

hepinize teşekkür ederim :1hug:a.s.arkadaşlar sizlerinde tüm dilekleriniz gerçekleşir umarım:içelim:

kıslarrrr ii akşamlar bizimde bugün evlilik yıldönümümüz 6.senemiz bitti seneye inşallah bebişimizle kutllucazzz....bugün kızımın odası geldi ayyy çook güzel oldu yaaa...

sanada güzel nice nice yıllar:teselli: geçirmenizi ve bebeğinizle beraber mutlulukla dilerim.. benimde yaın 2 gibi gelcek mobilyaları....güle güle kullanın inşallaha.s.

Karanlık çıkmış idare et artıka.s.

teşekkürler cnm:1hug: benimde yarın gelcek odasını düzenleyip resimlerini koyacağım kısa zamanda inşallah sanada hayırlı hamilelikler:icecream:

harika güzel ve uyumlu:1hug: düzenlemişsin eline sağlık inşallah hayırlısıyla doğar ve büyütürsün odasında..... iyi günlerde kullanın.benim aldıklarımda turuncu ve yeşil ağırlıklı benziyo seninkine... kaydirigubbakcemile5hihoyyyt

merhaba arkadaşlar....sanırım bu saate kimse yok...benim canım çok sıkkın...bugün doktora gittim...geldiğimden beri ağlıyorum bebeğimin kilosu 2780 gr çıktı....gelişimi her zaman 1 hafta önden giderken bu sefer 1 hafta gerid eçıktı...karnım ve bacaklarımda çok ödem olduğunu gözlemledi doktor...acilen idrar tahlili yaptırdı..Allah tan idrarda albumin çıkmadı...çıksaydı bugün doğuma alacaktı beni...tansiyonum 15 -10 çıktı....doktorum cuma günü nst ye çağırdı..nst sonucu kötü çıkarsa doğuma alacakmış beni..bebeğimin kilo alması azaldığı ve tansiyonum çıktığı için....cuma iyi giderse de haftaya kesin doğum yapacakmışım...gidişatım böyle olursa tansiyon yüksekse bebeğimin kilo alması engelelnirmiş bu yüzden 37.haftam doldunca hemen alacakmış ((( çok üzüldüm...nazar mı değdi kızıma...herşey mükememl giderken..nereden çıktı bu tansiyon...kilo alışındaki azalma....

iyi geceler deryacım.benimde eşim yok nette takılıyorum.üzme kendini daha da iyiye giderr inşalah bebişin.önemli olan kğ degil gelişimin tamamlamış olması.35.hafta bitince ciger gelişimi için iyi diyo doktorlar.benim bi arkadas 34 haftanın içinde 2250 gr bebek dogurdu.şuan masallahı var .üzülme ne olur stres yapma bak kızına

Canım ağlama lütfen.Bebişinin kilosu gayet iyi.Önceden bir hafta önden gidiyormuş zaten.35+2 iken 2470 ti benimkinin kilosu.Kilo alması azalmış demişsin anlıyorum ama zaten
37.haftan dolunca sezaryene alsalar bile prematüre bir bebek olarak doğmayacak.Bütün gelişimi herşeyi tamamlanmış olacak.Şu an sadece yağ depoluyor bebişin kilo almaya dışarda devam edecek.Hem ağlarsan iyi olmaz vardır Rabbimin bir bildiği var ona güven ve hayırlısını iste.Her an erken doğumlarımız olabilir bizimde.Acil bir durumun yok hele bir nstye gir bakalım.O zamana kadar 3 kiloyuda geçer bebişin.Herşey yoluna girer merak etme.Zaten yolunda çok şükür.Tansiyonunuda düzenli ölç bakalım,yediklerinede dikkat et,bişey olmaz korkma,kocaman oldu artık bebişin.Hadi yat güzelce uyu şimdi.Bebişinide üzme....

teşekkür ederim canım...etrafımda bir sürü insan sezeryan istiyorum diye moralimi bozacak şeyler anlatıp duruyordu..şimdi zaten mecburi sezeryana dönüştü durumum..33+3 ken 2443 gr dı..36+3 oldu ama 2780 gr olmuş...doktorda korkma artık miadını doldurdu zaten diyor ama....ne bileyim insan zamanında olsun istiyor..bir de aylardır hep öndeydi gelişimi...tansiyon yüksekliği etkilermiş...sanırım bu kayınvalideme çok taktım ya sinirim bozulup durdu...tnsiyonumu o da etkiledi galiba....hiç birşeyi takmayacağım cumaya kadar bakalım...sıkı dinlen evde yat dedi doktor...:Saruboceq:

sağolcanım..elimden geleni yapmaya çalışacağım...bu hafta sonuna kadar hiçbirşeyi tkmayacağım...hiçbirşeyey üzülmeyeceğim.ç..tansiyonum inşalalh çıkmaz düşer....bebeğimi erkenden kucağıma alacağım diye sevinmek istiyorum.......:Saruboceq:

tabi ya hiç birşeyi takma kafana.bizden ve bebeklerimizden daha kıymetlisi yok.cevremizde herkes bişeyler biliyo bi şeyler söylüyo.sanki dogum konusunda doktora yaptılar ya aklımızı karıştırıyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…