2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

benimde şekerim sınırın biraz üstünde çıkınca şekerli şerbetli şeyler yeme dedi .senin diyetinde neler var:uhm: dün dayanamadım biraz çikolata yedim ne yapim canım çok istedi,dogumdan sonra çok tatlı yerim heralde şekerin kokusu bile öyle hoş geliyor ki

senin şekerin kaç çıkmıştı canım. şeker bendede çıkmıştı. a.s.

benimde şekerim sınırın biraz üstünde çıkınca şekerli şerbetli şeyler yeme dedi .senin diyetinde neler var:uhm: dün dayanamadım biraz çikolata yedim ne yapim canım çok istedi,dogumdan sonra çok tatlı yerim heralde şekerin kokusu bile öyle hoş geliyor ki

sabah 2 dilim çavdar ekmeği 60 gr diet beyaz peynir 5 adet zeytin tuzsuz 1 domates 1 salatalık ve 1 fincan şekersiz açık çay oda olmazsa daha iyi dedi zaten şekersiz içemiyom onun yerine 1 bardak suuuuuuuuuuuuuuuuuuu

2 saat sonra 1 adet meyve taneli olursa lşiste verdi hangi meyveden nekader yiyeceğimi

öğlen 1 kase kıvamı yoğun olmamak kaydı ile çorba veya bol salata tuzsuz 1 kaşık zeytin yağlıııı

öğlen akşam arası 2 dilim çavdar arasına 30 gr beyaz peynir diet tabiii ve 1 domatesssss salatalık yineee 2 bardak ayrannnn

akşammm haftada 3 gün ya 150 gr kırmızı et veya tavukk yanında salata malum tuzsuzzz
2 gün sebze yemeği ama sebzeler karışık olmicakkkkkk zeytinyağlı olcak sadece 8 kaşık kadarrrrrr ve bol salataaaaaa
2 günde kuru bakla fasulye nohut vsss gibiii ama zeytinyağla yapılmış ve az öğünlerle yanında salata ayrannnnn

yatmadan önce yine meyve ve grisini 2 adett yatarken 1 bardak sütttt

bu kadarrrrrrrrrrr tatlı matlı yokkk meyve suyu çay vsss hiç bi halt yokkkkkkkkkk

epidural sezeryanı konustum doktorumla cok tavsiye etmiyorum dedi..genelde bebek cıktıktan sonra mide bulantısı ve dogum agrısını unutturcak bas agrısı oluyomuş o zamanda genel anestezi istiyomus hastalar..ancak anestezi uzmanı aksi bisey derse epidural olur dedi..halbuki benim ablam epidural oldu cok rahattı kisiden kisiye degisiyomus..hayırlısı artık..

canım epidural ve spinal anestezi yapan anestezi uzmanı ile alakalı...işini iyi yapan bir anestezist le bu ağrılar olmuyormuş...ilacın dozunu ayarlamak önemliymiş çünkü..ben de doktorum asordum epidural olmak istiyrum diye o da spinal yapalım en iyisi o dedi..ben bir aksilik olmazsa spinal anestezi ile sezeryan olacağım...

gecmis olsun canim ..bizim calsiyumlar bebislere gittigi icin dislerde agriyor tabi ..simdi agirmasa bile dogumdan sonra dogruuu dis doktoruna kizlar kaydirigubbakcemile ihmale gelmez ,eskiler her dogum bir dis göturur derler ,benim ilk hamileligimden sonra bir dolgu yapildi ,bakalim bunda ne olucak ..cok ilerlemesini beklemeden dogumdan hemen sonra kontrole gidilmeli .. kaydirigubbakcemile5

Çok haklısın elifçim.Akşam doktordan sonra hemen eve geldim iki büyük bardak süt içtim.Daha fazla dişim ağrımasın diye.Bu akşamda ağrımaz umarım cnm.:1hug:

senin şekerin kaç çıkmıştı canım. şeker bendede çıkmıştı. a.s.

şekr aç karnına 140 ı geçerse 100 gr lık yapıyorlar 100 gr lıkta 3 değerden 2 si sınırların üzerinde olursa gebelik şekeri teşhisi koyup kontrol altına alıyorlarrrrmışşş diyabet doktorum öle dediiii

benim aç karnına 95 ti sanırım 90 olması lazım ama önemli değil dedi 2.saat 165 i geçmemeli dedi 193 çıkmışş 3.saat 110 u geçmemeli en fazla dedi 140 mküsürlerde idi

epidural sezeryanı konustum doktorumla cok tavsiye etmiyorum dedi..genelde bebek cıktıktan sonra mide bulantısı ve dogum agrısını unutturcak bas agrısı oluyomuş o zamanda genel anestezi istiyomus hastalar..ancak anestezi uzmanı aksi bisey derse epidural olur dedi..halbuki benim ablam epidural oldu cok rahattı kisiden kisiye degisiyomus..hayırlısı artık..

:1shok: allah allah heryerde iyi anlatiyorlar ama ,yinede dr .una guven sen fisfisfis her epidural olan normal sezeryandan cok daha iyi diye anlatiyor ..arastirmadan olmamak lazim tabii..hayirlisi olsun :CüvCüv:

canım epidural ve spinal anestezi yapan anestezi uzmanı ile alakalı...işini iyi yapan bir anestezist le bu ağrılar olmuyormuş...ilacın dozunu ayarlamak önemliymiş çünkü..ben de doktorum asordum epidural olmak istiyrum diye o da spinal yapalım en iyisi o dedi..ben bir aksilik olmazsa spinal anestezi ile sezeryan olacağım...

ya epidural olanlarda sonradan bir süre baş ağrısı ve mide bulantısı oluyormuş doğrumuuu benim eltimde epidural olacak pazartesi bebek geliyorrr öle demişler ona çevresindekilerrr doktoruda her bünye farklıdır demiş amaaa ilginç yanii

Valla kızlar bende sezeryan doğumdan çok korkuyorum.Bayılıpta ayılmamaktan napçaz valla ya .Ama yinede bebişim için en sağlıklısı hangisi ise onu yaptırıcam tabiki.Bi aklisik olmasında yarabbim naparız vallahi.

gecmis olsun canim ..bizim calsiyumlar bebislere gittigi icin dislerde agriyor tabi ..simdi agirmasa bile dogumdan sonra dogruuu dis doktoruna kizlar kaydirigubbakcemile ihmale gelmez ,eskiler her dogum bir dis göturur derler ,benim ilk hamileligimden sonra bir dolgu yapildi ,bakalim bunda ne olucak ..cok ilerlemesini beklemeden dogumdan hemen sonra kontrole gidilmeli .. kaydirigubbakcemile5

benim de dün dişimden bir parça koptu..çürümüş olan kısım normal kıısmla beraber küçük bir parça düştü :KK43:(( süt peynir...kalsiyum hepsini de alıyorum valla....ama benimki de benden ine de hepsini alıyor galiba :)))cokacimcoook

günaydınn güzel eylül anneleri herkese güzel bir gün diliyorum. artık uzun konuşmamaya karar verdimm.
bol tekmelemeli bir günn geçirmeni dilegiyle.

ya epidural olanlarda sonradan bir süre baş ağrısı ve mide bulantısı oluyormuş doğrumuuu benim eltimde epidural olacak pazartesi bebek geliyorrr öle demişler ona çevresindekilerrr doktoruda her bünye farklıdır demiş amaaa ilginç yanii

Evet cnm bazılarında oluyomuş bazılarında olmuyo kişiden kişiye değişiyo.Benim migrenim olduğu için ben yaptırmam mesela.

benim bebeğimdki sol böbrek büyümesi beni çok sarttı yaa. böyle hiç tadım tuzum kalmadı. bugün başka bir yere daha göstereceğim bakalım o ne diyecek. allahım inaşşalh yok öyle bişey desinnn.

benim bebeğimdki sol böbrek büyümesi beni çok sarttı yaa. böyle hiç tadım tuzum kalmadı. bugün başka bir yere daha göstereceğim bakalım o ne diyecek. allahım inaşşalh yok öyle bişey desinnn.

Canım benim çok geçmiş olsun.Üzülme sen ama bencede başka bir doktora göstermekle iyi edersin.Benimde başıma böyle bişey gelmiş olsaydı bende kesinlikle tek doktora bağlı kalmazdım.İnşallah bir sorun olmaz tatlım

saol canım ya :1hug:yeniyim sitede yazıları da takip edemiyorum,dogum tarihi daha kesinleşmedi,40 haftayı 18 eylül de doldurmuş oluyor,şuan 34.haftada cinsiyeti erkek

denizcim solda kontrol panelinde detay bilgilerinizi düzenleyini tıkla sonra sağda en alta in kilo ve doğum çizelgesine şunu linki burdan kopyala yapıştır kaydet ve konuya döne bu kadar canım

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev261pb___.png

benim de dün dişimden bir parça koptu..çürümüş olan kısım normal kıısmla beraber küçük bir parça düştü :KK43:(( süt peynir...kalsiyum hepsini de alıyorum valla....ama benimki de benden ine de hepsini alıyor galiba :)))cokacimcoook

ah cnm geçmiş olsun sanada.İnşallah ağrı yapmaz dişin valla o çocuk benim bütün kalsiyumumu emmmiş.Sağlam dişim kalmıycak bu gidişle

günaydın aslı hoşgeldin canım hihoyyyt neden uzun konuşmamaya karar verdin kaydirigubbakcemile3

ayten canım inşAllah öyle birşey yoktur bir dr. daha baksın bakalım belki bi yanlışlık vardır ya da doğumdan sonra normale dönmüş olur inşAllah canım..sen kendine ve bebişine iyi bak olur mu :CüvCüv:

3 saatlik olan da 1.saat 165,2.saat 147,3.saat 120 çıkmıştı seninki kaçtı

benim 1. saat 165 2. saat 155 3. saat 130 çıkmıştı açlık 75 di. ama benim doktorum diyet vermedi yemene içmene dikkat et şekerli şeyleri çok çok az tüket. karbonhidrtalı şeyler sakın yeme dedi. diyetisyene göndermedi.

X